Σελίδα 3 από 11 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 162

Θέμα: ΤΡΟΧΑΙΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΜΕ ΥΛΙΚΕΣ ΖΗΜΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΠΟΙΗΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΑΙΤΙΟ ΚΑΙ ΕΥΡΕΣΗ ΨΕΥ

  1. #31
    Banned
    Εγγραφή
    10/03/2015
    Μηνύματα
    61
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Ναι σωστά.

    Σου ευχομαι να σου πανε όλα καλά στο δικαστήριο και μην ξεχάσεις να χαρακτηρίσεις με τον ίδιο τρόπο τους κατηγορουμενους μπροστά στον δικαστή.

    Επιπλέον, στο φορουμ έχουμε κανόνες.
    Αν τους αποδέχεσαι έχει καλώς. Αν όχι, πρόβλημά σου.
    Αν εχεις νεύρα, πιες ξύδι και μιλα καλύτερα γιατί κι εγώ δεν εχω μάθει να κρύβομαι.
    Ευχαριστώ για την ευχή. Μάλλον θα το ξεχάσω αυτό που μου λες στο δικαστήριο όμως, γιατί εκτός των άλλων είμαι και αρκετά έξυπνος. Αν είχα να κερδίσω κάτι εκφραζόμενος έτσι μπροστά στον δικαστή θα το έκανα. Μάλλον να χάσω έχω όμως. Οπότε συγνώμη που θα σε στεναχωρήσω αλλά θα το ξεχάσω.
    Όσο για τους κανόνες η απάντησή μου δόθηκε στον george_sp που αναφέρθηκε σε κανόνες πριν από εσένα (αν και δεν είναι διαχειριστης).
    Δεν ξέρω για σένα τι κάνεις όταν έχεις νεύρα, αλλά το θεωρώ πολύ ηλίθιο να πιω ξυδι πιστεύοντας ότι θα μου περάσουνε τα νεύρα.
    Τέλος, όταν λες "μίλα καλύτερα γιατί κι εγώ δεν έχω μάθει να κρύβομαι" τι ενοείς ακριβώς?

  2. #32
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από profitis Προβολή μηνύματος
    Ευχαριστώ για την ευχή. Μάλλον θα το ξεχάσω αυτό που μου λες στο δικαστήριο όμως, γιατί εκτός των άλλων είμαι και αρκετά έξυπνος. Αν είχα να κερδίσω κάτι εκφραζόμενος έτσι μπροστά στον δικαστή θα το έκανα. Μάλλον να χάσω έχω όμως. Οπότε συγνώμη που θα σε στεναχωρήσω αλλά θα το ξεχάσω.
    Όσο για τους κανόνες η απάντησή μου δόθηκε στον george_sp που αναφέρθηκε σε κανόνες πριν από εσένα (αν και δεν είναι διαχειριστης).
    Δεν ξέρω για σένα τι κάνεις όταν έχεις νεύρα, αλλά το θεωρώ πολύ ηλίθιο να πιω ξυδι πιστεύοντας ότι θα μου περάσουνε τα νεύρα.
    Τέλος, όταν λες "μίλα καλύτερα γιατί κι εγώ δεν έχω μάθει να κρύβομαι" τι ενοείς ακριβώς?
    Ωραία αφου είσαι έξυπνος λοιπον, το λήγουμε εδώ.

    Οσο για το τελευταίο που ρωτάς, απαντησα στο δικο σου
    πάντα στη ζωή μου μιλάω ωμά, ειλικρινά και δεν με νοιάζει ποιον έχω απέναντί μου.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  3. #33
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από profitis Προβολή μηνύματος
    στη δική μας περίπτωση, όχι μόνο δεν ξαναμπήκε στο ρεύμα του, αλλά βρέθηκε τουμπαρισμένος στο δικό μας το ρεύμα

    Δεν ειχε σημασια που βρεθηκαν μετα τα οχηματα, αφου εγινε η συγκρουση. Να φανταστεις, χτυπησαν παρκαρισμενα αυτοκινητα και μηχανακι στο ρευμα του θυματος
    Εγω αυτο που θελω να σου πω, ειναι οτι το θεμα εχει να κανει με την παρουσιαση των γεγονοτων και ποιος θα πεισει το δικαστηριο. Ολα αυτα, οταν δεν εχεις μαρτυρες.
    Aprilia SXV 5.5 Rulesssssssssss

  4. #34
    Banned
    Εγγραφή
    10/03/2015
    Μηνύματα
    61
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Ωραία αφου είσαι έξυπνος λοιπον, το λήγουμε εδώ.

    Οσο για το τελευταίο που ρωτάς, απαντησα στο δικο σου
    Υπάρχει μια διαφορά όμως. Εγώ αναφέρω πως μιλάω στη ζωή μου. Κατ αρχην δεν κάνω ερώτηση για να πάρω απάντηση. Κατά δεύτερον αν απαντούσες απλά, θα έπρεπε να πεις "κι εγώ δεν έχω μάθει να κρύβομαι". Εσυ όμως είπες "Μίλα καλύτερα γιατί..." αν δεν μιλήσω καλύτερα δηλ? τι θα κάνεις? θα εμφανιστείς? Μήπως τώρα κατάλαβες τι άκυρο έγραψες? Αν ήταν απειλή πάντως πες το μου να σου απαντήσω καταλλήλως.

  5. #35
    Banned
    Εγγραφή
    10/03/2015
    Μηνύματα
    61
    Συγνώμη φίλε αλλά αν δεν έχει σημασία που βρίσκονται τα οχήματα μετά το τρακάρισμα, δεν θα λέγανε όλοι μη μετακινείτε τα οχήματα και θα τα φωτογραφίζανε αμέσως στα σημεία που βρέθηκαν. όπως έκανε και η τροχαία και η ασφαλιστικές.
    Επίσης μάρτυρες έχω 1)τη γυναίκα μου 2)τη συνοδηγό της 3) τον οδηγό του κτελ
    Αποδείξεις 1)θέση οχημάτων 2)χτυπήματα οχημάτων

    Αυτός έχει 1) δε θυμαμαι τίποτα 2) μια ψευδομαρτυρία που θα του γυρίσει μπουμερανγκ
    πως το κόβεις? ποιος θα πείσει το δικαστήριο τελικά?

  6. #36
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από profitis Προβολή μηνύματος
    Υπάρχει μια διαφορά όμως. Εγώ αναφέρω πως μιλάω στη ζωή μου. Κατ αρχην δεν κάνω ερώτηση για να πάρω απάντηση. Κατά δεύτερον αν απαντούσες απλά, θα έπρεπε να πεις "κι εγώ δεν έχω μάθει να κρύβομαι". Εσυ όμως είπες "Μίλα καλύτερα γιατί..." αν δεν μιλήσω καλύτερα δηλ? τι θα κάνεις? θα εμφανιστείς? Μήπως τώρα κατάλαβες τι άκυρο έγραψες? Αν ήταν απειλή πάντως πες το μου να σου απαντήσω καταλλήλως.
    Δεν απειλώ ρε φίλε, ειδικά μέσω του πληκτρολογίου. Ασε που γενικότερα είμαι και κατά τις βίας.

    Αν διαβάζεις εδώ μέσα απο παλιά θα το ηξερες, όπως και ποιος και τι ειμαι, δεν είμαστε αορατοι.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  7. #37
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από profitis Προβολή μηνύματος
    Συγνώμη φίλε αλλά αν δεν έχει σημασία που βρίσκονται τα οχήματα μετά το τρακάρισμα, δεν θα λέγανε όλοι μη μετακινείτε τα οχήματα και θα τα φωτογραφίζανε αμέσως στα σημεία που βρέθηκαν. όπως έκανε και η τροχαία και η ασφαλιστικές.
    Επίσης μάρτυρες έχω 1)τη γυναίκα μου 2)τη συνοδηγό της 3) τον οδηγό του κτελ
    Αποδείξεις 1)θέση οχημάτων 2)χτυπήματα οχημάτων

    Αυτός έχει 1) δε θυμαμαι τίποτα 2) μια ψευδομαρτυρία που θα του γυρίσει μπουμερανγκ
    πως το κόβεις? ποιος θα πείσει το δικαστήριο τελικά?
    Αυτός που εχει καλυτερο δικηγόρο.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  8. #38
    Banned
    Εγγραφή
    10/03/2015
    Μηνύματα
    61
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Δεν απειλώ ρε φίλε, ειδικά μέσω του πληκτρολογίου. Ασε που γενικότερα είμαι και κατά τις βίας.

    Αν διαβάζεις εδώ μέσα απο παλιά θα το ηξερες, όπως και ποιος και τι ειμαι, δεν είμαστε αορατοι.
    ωραια. έκλεισε το θέμα δηλ.

  9. #39
    Banned
    Εγγραφή
    10/03/2015
    Μηνύματα
    61
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Αυτός που εχει καλυτερο δικηγόρο.
    δηλ. μου λες ότι ο δικηγόρος θα υπερισχύσει

    1)της μαρτυρίας της γυναίκας μου
    2)της μαρτυρίας της συνοδηγού της γυναίκας μου
    3)της μαρτυρίας του επαγγελματία οδηγού που βρισκόταν ακριβώς από πίσω
    4)των χτυπημάτων των οχημάτων
    5)των θέσεων που βρέθηκαν τα οχήματα
    6)του σχεδιαγράμματος της τροχαίας που είναι υπερ μας

    Πως ακριβώς θα συμβεί αυτό? θα ισχυριστεί ότι έπεσε πάνω U.F.O. και εν συνεχεία εξαφανίστηκε?

  10. #40
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Εγώ βλέπω ότι σας πήρε φαλάγγι ο νέος...

    https://www.youtube.com/watch?v=6o_JD42fPUs

  11. #41
    Banned
    Εγγραφή
    10/03/2015
    Μηνύματα
    61
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Εγώ βλέπω ότι σας πήρε φαλάγγι ο νέος...

    https://www.youtube.com/watch?v=6o_JD42fPUs
    Α σόρυ. δεν ήξερα ότι εδώ μέσα εκφράζεσαι αναλόγως με το αν μιλάς σε παλιό η νέο.

  12. #42
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από profitis Προβολή μηνύματος
    δηλ. μου λες ότι ο δικηγόρος θα υπερισχύσει

    1)της μαρτυρίας της γυναίκας μου
    2)της μαρτυρίας της συνοδηγού της γυναίκας μου
    3)της μαρτυρίας του επαγγελματία οδηγού που βρισκόταν ακριβώς από πίσω
    4)των χτυπημάτων των οχημάτων
    5)των θέσεων που βρέθηκαν τα οχήματα
    6)του σχεδιαγράμματος της τροχαίας που είναι υπερ μας

    Πως ακριβώς θα συμβεί αυτό? θα ισχυριστεί ότι έπεσε πάνω U.F.O. και εν συνεχεία εξαφανίστηκε?
    Δεν ξέρω ρε φίλε αλλά έχουν γίνει και χειρότερα...
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  13. #43
    Banned
    Εγγραφή
    10/03/2015
    Μηνύματα
    61
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Δεν ξέρω ρε φίλε αλλά έχουν γίνει και χειρότερα...
    Εδώ πέρα όμως είναι κάτι παραπάνω από εμφανές το ποιος ευθύνεται. σκέψου να είχαμε και τραυματισμούς η θανάτους δηλ. Εκει ίσως να γίνονται τα χειρότερα που λες, γιατί τα ποσά αποζημιώσεων είναι τεράστια. εδώ μιλάμε για 3500 ευρώ ζημιά + ότι επιπλέον ζητήσω στο δικαστήριο για ηθική βλάβη, έξοδα μετακίνησης μου όλο αυτον τον καιρό, ζημιές που έπαθα σε προσωπικά αντικείμενα, κόστος μεταφοράς με οδική βοήθεια, έξοδα δικηγόρου.
    Είναι τουλάχιστον ηλίθιο απο μεριάς του και απο μεριας της ασφαλιστικής του να το αφήσουνε να πάει στα δικαστήρια.

  14. #44
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Αφού υπάρχει πόρισμα σχεδιάγραμμα τροχαίας θετικό προς εσενα,δεν ασχολείσαι καθόλου, μιλάς μόνο με τον νομικό σού σύμβουλο και καθόλου τετ α τετ.
    Αξιωνεις ότι νομίζεις κατόπιν συνεννόησης με τον νομικό σού, και το αφήνεις να πάρει τον δρόμο τού, το αν έχει ψευδομαρτυρα που μπορεί να αποδειχτεί βάση των εμπλεκόμενων και παρευρισκόμενων στο ατύχημα, δεν σε απασχολεί εσένα, θα τον αναλάβει η αστυνομία και το δικαστήριο - αυτεπάγγελτα - .
    Τα παιδιά εδώ προσπαθούν να σε προστατέψουν, υπάρχουν κανονισμοί στο φόρουμ,αλλα και στην κοινωνία που λέγονται νόμοι.
    Δεν ξέρεις ποιος βλέπει και διαβάζει γι αυτό πάρε βαθιά ανάσα και πρόσεξε τους χαρακτηρισμούς, γιατί μπορεί να βρεθείς προ εκπλήξεως.
    Φιλικά πάντα Δημήτρης

  15. #45
    Banned
    Εγγραφή
    10/03/2015
    Μηνύματα
    61
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Αφού υπάρχει πόρισμα σχεδιάγραμμα τροχαίας θετικό προς εσενα,δεν ασχολείσαι καθόλου, μιλάς μόνο με τον νομικό σού σύμβουλο και καθόλου τετ α τετ.
    Αξιωνεις ότι νομίζεις κατόπιν συνεννόησης με τον νομικό σού, και το αφήνεις να πάρει τον δρόμο τού, το αν έχει ψευδομαρτυρα που μπορεί να αποδειχτεί βάση των εμπλεκόμενων και παρευρισκόμενων στο ατύχημα, δεν σε απασχολεί εσένα, θα τον αναλάβει η αστυνομία και το δικαστήριο - αυτεπάγγελτα - .
    Τα παιδιά εδώ προσπαθούν να σε προστατέψουν, υπάρχουν κανονισμοί στο φόρουμ,αλλα και στην κοινωνία που λέγονται νόμοι.
    Δεν ξέρεις ποιος βλέπει και διαβάζει γι αυτό πάρε βαθιά ανάσα και πρόσεξε τους χαρακτηρισμούς, γιατί μπορεί να βρεθείς προ εκπλήξεως.
    Φιλικά πάντα Δημήτρης
    όλα καλά σε αυτά που λες.
    εξήγησέ μου όμως, ποιος μπορεί να βλέπει και να διαβάζει και να βρεθώ προ εκπλήξεως? με ποιο τρόπο μπορεί εγω να βρεθώ προ εκπλήξεως και από ποιον?

Σελίδα 3 από 11 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Τροχαίο ατύχημα και εγκατάλειψη (Λάρισα)
    από Kalemg στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 124
    Τελευταίο μήνυμα: 30/12/2009, 01:12
  2. ΤΡΟΧΑΙΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΜΕ Κ6
    από tolispolo στο forum Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 09/09/2008, 13:58
  3. Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 06/07/2007, 13:43

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF