Σελίδα 4 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 120

Θέμα: Μετά το μεγάλο ταξίδι με 885TIGER

  1. #46
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από magi Προβολή μηνύματος
    Υπεύθυνος ΕΟΜ νότια Ελλάδα. Η σύνθεση για λόγους ασφαλείας θα ανακοινωθεί στα εγκαίνια μέσα με τέλη Απριλίου. Διαχειριζομαστε λεπτά ζητήματα που πρέπει να πετύχουμε μέχρι την επίσημη έναρξη για το καλό του μοτοσυκλετιστων

    Ολα καλα ολα ωραια. Παρακαμπτω το γεγονος οτι ειμαι κακομοιρης κατα τα λεγομενα σου και ερωτω. Ποιος ακριβως εξουσιοδοτησε εσας να δραττε εκ μερους των μοτοσυκλετιστων; Πως οριζεται το καλο τους και πως αποφασιστηκε; Οκ δε θελω να ειμαι προκατειλημενος, δεχομαι οτι εχετε ευγενεις προθεσεις, αλλα δε θα ηταν σωστοτερο να ξεκινησετε απλα μια κουβεντα ωστε σιγα σιγα και βαση ζυμωσεων να καταληξει το πραγμα καπου; Γιατι διαφορετικα αυριο το πρωι οργανωνω και εγω την επισημη ομοσπονδια κρητης και νησων και παλευω για το καλο των μηχανακιδων.

  2. #47
    Αθηνα που μας αφορα κιολας;

    Αυτοι οι ανθρωποι, ειναι προεδροι Λεσχων η οποιος θελει ερχεται με 300 ευρω και γραφεται;

  3. #48
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της magi
    Εγγραφή
    03/05/2014
    Μηνύματα
    163
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Αιντε με το καλο. Παντως αν εχεις χρονο, δες τι εχουν κανει οι Καναδοι και φτιαξε σελιδα, δεν εννοω αυτονομο web page, σελιδα στο facebook. Σας εκανα follow.
    Φιλε!! Ευχαριστώ για τις ευχές σου, της χρειαζόμαστε πραγματικά. Δίνουμε μάχη για να πετύχουμε τα καλύτερα. Χρειαζόμαστε της Καλές ιδέες σας μόνο και αν πραγματικά κάνουμε λάθος τότε επειδή είμαστε τόσο απλοί όσο και εσείς θα δεχτούμε την σωστή κριτική ώστε να διορθώσεις λάθη

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της magi
    Εγγραφή
    03/05/2014
    Μηνύματα
    163
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Αθηνα που μας αφορα κιολας;

    Αυτοι οι ανθρωποι, ειναι προεδροι Λεσχων η οποιος θελει ερχεται με 300 ευρω και γραφεται;
    Είναι μια και τέλος δεν ξαναπληρωνεις

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της magi
    Εγγραφή
    03/05/2014
    Μηνύματα
    163
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από magi Προβολή μηνύματος
    Είναι μια και τέλος δεν ξαναπληρωνεις
    Είναι για λέσχη μοτο και όχι άτομα

  6. #51
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Εγω θα ελεγσ να μεινουμε οφ τοπικ και να κουβεντιασουμε για το ταξιδι και τον τιγρη.για τις λεσχες και τα συναφη καλυτερα να ανοιγοταν αλλο θεμα,ε;
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  7. #52
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από magi Προβολή μηνύματος
    Υπεύθυνος ΕΟΜ νότια Ελλάδα. Η σύνθεση για λόγους ασφαλείας θα ανακοινωθεί στα εγκαίνια μέσα με τέλη Απριλίου. Διαχειριζομαστε λεπτά ζητήματα που πρέπει να πετύχουμε μέχρι την επίσημη έναρξη για το καλό του μοτοσυκλετιστων


    Φοβαστε τρομοκρατικο χτυπημα;;
    MADE IN JAPAN 日本製

  8. #53
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από magi Προβολή μηνύματος
    Είναι μια και τέλος δεν ξαναπληρωνεις

    Ε, ναι μετά θα κλείσει το μαγαζί , και που τον είδατε............................
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  9. #54
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από magi Προβολή μηνύματος
    Είναι μια και τέλος δεν ξαναπληρωνεις
    Ναι, αλλα για να γινει η Λεσχη μελος, θα πρεπει να ειναι επισημη, με καταστατικο, γραφεια, εγγεγραμμενα μελη που πληρωνουν συνδρομη κλπ η οποιος εχει πχ ενα φορουμ ερχεται και σου λεει φτιαξε με για την ταδε περιοχη;

  10. #55
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από akis_trevor Προβολή μηνύματος
    Εγω θα ελεγσ να μεινουμε οφ τοπικ και να κουβεντιασουμε για το ταξιδι και τον τιγρη.για τις λεσχες και τα συναφη καλυτερα να ανοιγοταν αλλο θεμα,ε;


    Μην μας το χαλάς ρε μιναράκο............................
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  11. #56
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Ναι, αλλα για να γινει η Λεσχη μελος, θα πρεπει να ειναι επισημη, με καταστατικο, γραφεια, εγγεγραμμενα μελη που πληρωνουν συνδρομη κλπ η οποιος εχει πχ ενα φορουμ ερχεται και σου λεει φτιαξε με για την ταδε περιοχη;


    Κάτι απορίες που 'χετε, ρε πστη μου..........................
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sv1000s
    Εγγραφή
    16/02/2014
    Μηνύματα
    374
    ναι ρε φιλαρακι σε ρωταω να μαθω και μου λες για λεπτα θεματα κτλ.πως θα ξερω για τι μηλαμε
    να πω αν θες και τι γνωμη μου!και να σου πω και κατι,εδω κορινθια δεν υπαρχουν ατομα που
    ειναι μοτοσικλετιστες με την εννοια που το σκεφτεσαι.τωρα για αγωνες μονο κανα εντουρο αντε
    και καμια πιστα.αν εχεις καθαρο η εντουρο εδω σε 5 λεπτα εισαι μεσα στη φυση.γιατι να ακουμπηση
    300 ευροπουλα ο καθενας?αν θε απαντας σε ευχαριστω.

  13. #58
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της magi
    Εγγραφή
    03/05/2014
    Μηνύματα
    163
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MikeG Προβολή μηνύματος
    Ολα καλα ολα ωραια. Παρακαμπτω το γεγονος οτι ειμαι κακομοιρης κατα τα λεγομενα σου και ερωτω. Ποιος ακριβως εξουσιοδοτησε εσας να δραττε εκ μερους των μοτοσυκλετιστων; Πως οριζεται το καλο τους και πως αποφασιστηκε; Οκ δε θελω να ειμαι προκατειλημενος, δεχομαι οτι εχετε ευγενεις προθεσεις, αλλα δε θα ηταν σωστοτερο να ξεκινησετε απλα μια κουβεντα ωστε σιγα σιγα και βαση ζυμωσεων να καταληξει το πραγμα καπου; Γιατι διαφορετικα αυριο το πρωι οργανωνω και εγω την επισημη ομοσπονδια κρητης και νησων και παλευω για το καλο των μηχανακιδων.
    Αν έχεις έμπρακτα Καλές ιδέες διάθεση για δουλειά και στομάχι να τα ακούς είναι πολύ καλό ότι είναι για καλό. Δεν υπάρχει απαγόρευση. Εμείς να σκεφτείς ότι έχουμε πάνω από 20 λέσχες μέλη μας, δεν ανακοινωνουμε τίποτα ακόμα όμως μόνο επίσημα με την έναρξη. Υπάρχουν λέσχες επίσης που δεν ήταν πουθενά. Θα σας καλέσουμε όμως όλους στην επίσημη έναρξη είναι κοντά. Εγώ προσπαθώ δύσκολα από το κινητό να σας λύσω απορίες βλέπω όμως ότι δεν με λυπάστε αν και το κάνω ευχάριστα

  14. #59
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Κάτι απορίες που 'χετε, ρε πστη μου..........................
    Διολου παραλογες.

  15. #60
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    611
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από magi Προβολή μηνύματος
    ....................... βλέπω όμως ότι δεν με λυπάστε ..............

    κάθε άλλο................

Σελίδα 4 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ειναι δυνατον να κανεις μεγαλο ταξιδι με διχρονο ?
    από Hornet_08_ABS στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 15/03/2015, 21:45
  2. Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 29/04/2011, 17:48
  3. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 01/05/2007, 12:46
  4. Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 04/06/2006, 05:16
  5. Μεγάλο Ταξίδι (Όχι το κακό): HELP!
    από jtoros στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2004, 10:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF