Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 24

Θέμα: ΠΡΕΣΠΕΣ

  1. #1

    ΠΡΕΣΠΕΣ

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
    ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΜΙΑ ΔΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΕΛΗ ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΘΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΕΣΠΕΣ

    http://i832.photobucket.com/albums/z...eenShot001.png


    ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΗ
    ΜΕ ΣΚΗΝΗ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ ΛΙΜΝΕΣ ΟΣΟ ΤΟ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ
    ΤΗΝ ΘΕΑ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΙΑ-ΨΗΤΑ-ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΚΤΛ.



    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

  2. #2
    Στο νησακι των πρεσπων αν επιτρεπεται και αν μπορειτε να περασετε τα μηχανακια απο τη γεφυρα......

    Ειπα γω τωρα
    πουτσ@@@@@@@@@

  3. #3
    Κουλό μέλος
    Εγγραφή
    31/12/2006
    Μηνύματα
    344
    Τέλος Απριλίου το βλέπω να παγώνετε εκεί πάνω σε σκηνή.

    Έχω πάει στον Αγ. Αχίλλειο τέλος Αυγούστου, στα Πρέσπια, το βράδυ είχε τρελή υγρασία και κρύο. Έχει έναν ξενώνα όμως και μπορείτε να μείνετε εκεί.
    Η γέφυρα είναι για πεζούς, δεν νομίζω να μπορείτε να περάσετε με τα μηχανάκια.

    http://agiosahilios.gr
    ​The journey is the reward!

  4. #4
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    Στο νησακι των πρεσπων αν επιτρεπεται και αν μπορειτε να περασετε τα μηχανακια απο τη γεφυρα......

    Ειπα γω τωρα
    Ντεν πιτρεπετε τετοια καφριλα.

  5. #5
    δεν θα πρωτινα ελευθεση κατασκινωση μπορειτε να βρειτε δωματια φτυνα με μια ερευνα στο ιντερνετ. παντος το 2014 εκανα εκδρομη από παρασκευη μεχρη κυριακη βραδυ με την κατερινα δες εδώ http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=141483
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  6. #6
    Το να κατασκηνωσεις Πρεσπες τελος Απριλιου ειναι σκετη αυτοκτονια, κατα τη γνωμη μου και των υπολοιπων προλαλησαντων.
    Αν οντως το λεει η καρδια σου παντως, δε νομιζω να δυσκολευτεις να βρεις σημειο να κατασκηνωσεις. Ολη η περιοχη γυρω απο τις Πρεσπες ειναι επι το πλειστον δασος/ξεροτοπι (αναλογα αν μιλαμε για πιο ψηλα/χαμηλα) και οι ντοπιοι ειναι πολυ εξυπηρετικοι, στη δικη μου περιπτωση δηλαδη μου χουν προτεινει και μερος για ελευθερο. Ενα καλο παραδειγμα: μπορεις να ανεβεις πανω στην παλια κονσερβοποιια, το μερος ειναι ερημο (και ωραιο για χαζι), καταπρασινο και δε θα σε παρει και χαμπαρι κανεις αμα εισαι και διακριτικος. Πραγμα που σημαινει οτι ισως κ να σε βρουν παγοκολωνα μετα απο καμια 3ετια βεβαια, αλλα θα εμπιστευτω το οτι γνωριζεις τι κανεις.
    Αν παλι ψηθεις για ξενωνα, μιλα. Κατι θα κανουμε κ γι'αυτο
    There are 10 types of ppl in this world: Those who understand binary and those who don't.

  7. #7
    Το πρωί θα σας βρούνε παγάκια. Δωμάτιο χωρίς δεύτερη κουβέντα.

  8. #8
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vice Προβολή μηνύματος
    Το πρωί θα σας βρούνε παγάκια. Δωμάτιο χωρίς δεύτερη κουβέντα.
    Μην τον φοβασαι,ειναι μαθημενος στα κρυα.

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.964
    Ένα θα σου πω, αν μπορείς πάρε βάρκα και πήγαινε στα ασκηταριά της λίμνης....
    Δεν θα το ξεχάσεις ποτέ όσο ζεις
    ανανήψαντας

  10. #10
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Ένα θα σου πω, αν μπορείς πάρε βάρκα και πήγαινε στα ασκηταριά της λίμνης....
    Δεν θα το ξεχάσεις ποτέ όσο ζεις
    ναι είναι μια λυση αν δεν σε φανε τα φιδια....
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  11. #11
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pan (dvs) Προβολή μηνύματος
    Μην τον φοβασαι,ειναι μαθημενος στα κρυα.
    ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ PAN. !!!

  12. #12
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sek Προβολή μηνύματος
    Τέλος Απριλίου το βλέπω να παγώνετε εκεί πάνω σε σκηνή.

    Έχω πάει στον Αγ. Αχίλλειο τέλος Αυγούστου, στα Πρέσπια, το βράδυ είχε τρελή υγρασία και κρύο. Έχει έναν ξενώνα όμως και μπορείτε να μείνετε εκεί.
    Η γέφυρα είναι για πεζούς, δεν νομίζω να μπορείτε να περάσετε με τα μηχανάκια.

    http://agiosahilios.gr

    ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΑΧΙΛΛΕΙΟ ΠΑΕΙ Η ΜΗΧΑΝΗ ? Ο ΞΕΝΩΝΑΣ ΝΟΙΚΙΑΖΕΤΕ ? ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΥΠΑΙΘΡΙΟ ΜΕΡΟΣ
    ΙΣΩΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΙΟΣΚΙ Η ΠΑΛΙΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΜΕ ΣΚΕΠΑΣΤΡΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΝΑΨΟΥΜΕ ΜΙΑ ΦΩΤΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΟΥΜΕ
    ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΙΘΑΝΗ ΒΡΟΧΗ.

  13. #13
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΩ ΣΤΗΝ ΛΙΜΝΗ Η ΒΟΛΤΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΡΑΒΗΧΤΟΥΜΕ ΚΟΝΤΑ
    ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΧΩΡΙΟ ΟΠΩΣ Η ΟΞΕΙΑ ΑΠΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΧΑΖΕΥΟΥΜΕ ΤΗΝ ΛΙΜΝΗ.

  14. #14
    Κουλό μέλος
    Εγγραφή
    31/12/2006
    Μηνύματα
    344
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ON-OFF Προβολή μηνύματος
    ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΑΧΙΛΛΕΙΟ ΠΑΕΙ Η ΜΗΧΑΝΗ ? Ο ΞΕΝΩΝΑΣ ΝΟΙΚΙΑΖΕΤΕ ? ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΥΠΑΙΘΡΙΟ ΜΕΡΟΣ
    ΙΣΩΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΙΟΣΚΙ Η ΠΑΛΙΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΜΕ ΣΚΕΠΑΣΤΡΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΝΑΨΟΥΜΕ ΜΙΑ ΦΩΤΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΟΥΜΕ
    ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΙΘΑΝΗ ΒΡΟΧΗ.
    Απ' όσο γνωρίζω από την γέφυρα μπορεί να περάσει μόνο ποδήλατο. Ο ξενώνας έχει ενοικιαζόμενα δωμάτια και θα σου πουν αν μπορείς να περάσεις με την μηχανή. Επικοινωνία: τηλ 23850 46601
    κιν 6948001806 e-mail: info@agiosahilios.gr

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	J0291756.JPG 
Προβολές:	130 
Μέγεθος:	57,9 KB 
ID:	332388

    Το να ανάψετε φωτιά στην περιοχή ίσως δεν είναι και η καλύτερη ιδέα.
    ​The journey is the reward!

  15. #15
    Επίσημα μηχανή δεν πάει. Υπαρχει ταμπελα που το γραφει. Ομως έχω δει γουρουνα να πηγαίνει, αλλά εκεί φαίνεται ποιος σέβεται τον χώρο και ποιος οχι.

    Στους ψαράδες Σεπτεμβρη μήνα βρίσκεις δίκλινο με 30 ευρώ και πρωινό. Κανε ενα τσεκ.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. 48 ΩΡΕΣ (ΒΙΤΣΙ-ΠΡΕΣΠΕΣ-ΓΡΑΜΜΟΣ)
    από ggs στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 51
    Τελευταίο μήνυμα: 16/08/2011, 08:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF