Σελίδα 14 από 15 ΠρώτοΠρώτο ... 49101112131415 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 196 έως 210 από 222

Θέμα: Καιπουσαι MG...

  1. #196
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Μόνο που απ ότι είπαν κάποιοι ,τους έχουν πάρει χαμπάρι ότι προστατεύουν και ταΐζουν τα σκυλιά, πολλοί ιδιώτες αλλά και άλλοι...
    Ξεφορτώνονται τα σκυλιά εκεί κοντά για να βρούνε καταφύγιο

  2. #197
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7gibernau Προβολή μηνύματος
    http://directnews.gr/greece/60407-na...ulia-foto.html

    Απο κει περνάω κάθε μέρα και κάθε μέρα το ίδιο πράγμα,ειδικά νύχτα που αραζουν μες τη μέση του δρόμου
    Μήτσο δεν πειράζει που σκοτώθηκε μια κοπελίτσα και έκλαψε η μανούλα της πάνω από τον τάφο.

    Σημασία έχει μη τύχει και κλωτσήσουμε κανά αδέσποτο που πάει να μας επιτεθεί.

  3. #198
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.462
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ζεύκας Προβολή μηνύματος
    Μήτσο δεν πειράζει που σκοτώθηκε μια κοπελίτσα και έκλαψε η μανούλα της πάνω από τον τάφο.

    Σημασία έχει μη τύχει και κλωτσήσουμε κανά αδέσποτο που πάει να μας επιτεθεί.
    σοβαρά? και τι φταιει το "κολοσκυλο" που η κοπελα δεν ειχε οδηγική συμπεριφορά και αντίληψη? τι φταιει το αλογο ον που η αλλη με λογική και εκπαίδευση (ναι την ελάχιστη) δεν μπόρεσε να συγκρατήσει την αντίδραση της και πηγε και το πεταξε στην μαντρα? αν αντι για σκυλος ηταν παιδάκι τοτε παλι θα λεγαμε κριμα για την κοπελα αλλα ηρωίδα που θυσιάστηκε για να μην χτυπήσει το παιδακι, το ιδιο ηρωίδα ειναι για εμενα που δεν χτύπησε τον σκυλο. ρε βαλτε τα αντανακλαστικα σας, την λογικη σας δουλέψει και το μυαλο σας και την εκπαίδευση που εχετε και τις εμπειρίες σας και αφήστε τα ένστικτα για αλλου, οχι για την οδήγηση.... γιατι αμα το παμε ετσι για πιο λογο να πας στα σχολεία ασφαλούς οδήγησης? αφου εχουμε ένστικτο.
    δεν εχει φαει κανενας περιστέρι(δεκοχτούρα) στην μουρη? τι θα γινει δλδ επειδι περασα απο εκει που ειχαν αραξει και τα τρομαξα, απο εδω και περα οποτε θα περνάω απο μερος με περιστέρια θα γκαζώνω και θα κλοτσάω?
    και στο κατω κατω οσο αφήνουνε αδέσποτα στους δρομους και κανενας δεν κανει τπτ τουλάχιστον ας μάθουμε να οδηγούμε πως περνάμε σωστά απο σκυλιά οπως μάθαμε να οδηγούμε σε βροχη, σε εθνικη, στην αθηνα με τα ταξι. ασε που για έμενα πιο απρόβλεπτος ειναι ο "ταριφας" παρα ο σκύλος.

  4. #199
    Αυτη την εξισωση παιδιων με σκυλους, ποτε δεν την καταλαβα.
    Και ουτε προκειται.

    Δικο σας και παλι.
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  5. #200
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SONone Προβολή μηνύματος
    σοβαρά? και τι φταιει το "κολοσκυλο" που η κοπελα δεν ειχε οδηγική συμπεριφορά και αντίληψη? τι φταιει το αλογο ον που η αλλη με λογική και εκπαίδευση (ναι την ελάχιστη) δεν μπόρεσε να συγκρατήσει την αντίδραση της και πηγε και το πεταξε στην μαντρα? αν αντι για σκυλος ηταν παιδάκι τοτε παλι θα λεγαμε κριμα για την κοπελα αλλα ηρωίδα που θυσιάστηκε για να μην χτυπήσει το παιδακι, το ιδιο ηρωίδα ειναι για εμενα που δεν χτύπησε τον σκυλο. ρε βαλτε τα αντανακλαστικα σας, την λογικη σας δουλέψει και το μυαλο σας και την εκπαίδευση που εχετε και τις εμπειρίες σας και αφήστε τα ένστικτα για αλλου, οχι για την οδήγηση.... γιατι αμα το παμε ετσι για πιο λογο να πας στα σχολεία ασφαλούς οδήγησης? αφου εχουμε ένστικτο.
    δεν εχει φαει κανενας περιστέρι(δεκοχτούρα) στην μουρη? τι θα γινει δλδ επειδι περασα απο εκει που ειχαν αραξει και τα τρομαξα, απο εδω και περα οποτε θα περνάω απο μερος με περιστέρια θα γκαζώνω και θα κλοτσάω?
    και στο κατω κατω οσο αφήνουνε αδέσποτα στους δρομους και κανενας δεν κανει τπτ τουλάχιστον ας μάθουμε να οδηγούμε πως περνάμε σωστά απο σκυλιά οπως μάθαμε να οδηγούμε σε βροχη, σε εθνικη, στην αθηνα με τα ταξι. ασε που για έμενα πιο απρόβλεπτος ειναι ο "ταριφας" παρα ο σκύλος.
    Κατ'αρχάς έχουμε -ή μάλλον είχαμε- να κάνουμε με μια κοπελίτσα 19 ετών. Φρέσκια στο τιμόνι, όχι κανά έμπειρο "Ιαβέρη"
    με γνώσεις πως να αντιμετωπίζει επιτιθέμενη αγέλη σκύλων. Φαντάζομαι κανείς δεν θα τολμήσει να πάει στη μάνα της και
    να της πει: "Έκανε μαλακία η κόρη σου που δεν ήξερε πως να αποφύγει το σκυλί. Μαλακία που δεν είχα την εκπαίδευση και
    τα αντανακλαστικά να γλυτώσει.".

    Δεύτερον, μιλάμε για τη στιγμή που ένας/πολλοί σκύλος/σκύλοι σου επιτίθενται και τι κάνεις για να βγεις αλώβητος. Δεν μιλάμε
    τι πρέπει να κάνει η κοινωνία σε θεσμικό και ατομικό πλαίσιο για την εξάλειψη των αδέσποτων από τους δρόμους.

    Τρίτον τι σχέση έχει το περιστέρι που τυχαία βρέθηκε το διάβα μας; Μήπως να φέρουμε και για παράδειγμα τα έντομα που έτυχε
    να μπουν στο κράνος μας στην εξοχή; Άσχετο τελείως.

    Προσωπικά έχω βρεθεί πολλές φορές αντιμέτωπος με σκύλο ή αγέλη σκύλων που μου έκαναν ντου. Σαν γενικό κανόνα ή χαμηλώνω
    πολύ ταχύτητα ή σταματώ τελείως το όχημα μέχρι να τους αποθαρρύνω, φεύγω πολύ σιγά και ήρεμα παρακολουθώντας τους εάν θα
    με κυνηγήσουν. Βέβαια έτυχε μια φορά που ήμουν στην εξοχή με πήχτρα σκοτάδι, που από το πουθενά μου όρμηξε σκύλος από το
    πλάι με φόρα. Εκεί έφαγε κανονική κλωτσιά και δεν το μετάνιωσα ποτέ. Έκανα ότι έπρεπε για να διαφυλάξω τη σωματική μου
    ακεραιότητα.

    Μπορεί να μου θεωρήθώ ότι είμαι εχθρός των ζώων ή θέλω να σκοτώσω όλους τους αδέσποτους σκύλους. Δεν πειράζει.
    Από μικρός έχω μεγαλώσει πάντα μπάσταρδα σκυλιά που είτε ήθελε να τα δώσει ο ιδιοκτήτης τους σαν κουτάβια είτε ήταν
    ανεπιθύμητα.

    Μάλιστα, πριν από ένα χρόνο έσωσα/μάζεψα από το δρόμο ένα αδέσποτο (γατούλα, έτσι για την αλλαγή ) και από τότε
    την έχω σπίτι μου και ζει σαν βασίλισσα η κυρία.


  6. #201
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 7gibernau
    Εγγραφή
    24/06/2010
    Μηνύματα
    1.085
    Τα παιδάκια δε συχνάζουν σε δρόμους πρωί βράδυ ορμοντας όπου βρουν
    Και αν τύχει να είναι σε δρόμο 99% κάποιος τα κρατάει Απ το χέρι.
    Κάθε μέρα βλέπω νεκρά,χτυπημενα από αμάξια,γατια σκυλιά ακόμα και ασβους και αλουπουδες,ναι λυπάμαι,λυπάμαι πολύ.
    Αγαπάω τα ζώα και αυτός είναι ο λόγος που δεν έχω κάποιο αυτή τη στιγμή στην αυλή μου,λόγο του ότι δενομαι υπερβολικά μαζί του(γατια σκυλιά πουλιά μέχρι και συκοφαγο είχα ελεύθερο που τον είχα μαζέψει με το φτερό του σουρψτηρι από σκαγια)
    ΑΛΛΑ...
    Αν ήταν παιδάκια;;
    Αν Αυτά τα νεκρά ζωακια ήταν παιδάκια;;;

    Έβαλα την είδηση με το θάνατο της κοπέλας που προήλθε απο σκύλο θα πψ και ένα περιστατικό που σκύλος έχει σώσει το "αφεντικό" του.
    Πρωί πρωί πήγε για κυνήγι καρτερι,έκανε κρύο,η θερμοκρασία υπό το 0 και λόγο της ακίνησιας πάγωσε χωρίς να το καταλάβει και λυποθημησε
    Ο σκύλος την πήρε γραμμή και κατάφερε να ζεστανει το "αφεντικό"του ξαπλωνωντας πάνω του.

    Αυτό με τα σκυλιά και τα παιδιά,το συγκριτικό,συγνώμη που θα το πω αλλά ακούγεται λίγο αρρωστημένο...
    Πωλείται Ποδηλατο commencal supernormal 2 29"
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=153604

  7. #202
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 7gibernau
    Εγγραφή
    24/06/2010
    Μηνύματα
    1.085
    Η κοπέλα ήταν στο Πισω κάθισμα,δεν ήταν η οδηγός
    Πωλείται Ποδηλατο commencal supernormal 2 29"
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=153604

  8. #203
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333
    τα σκυλια και γενικα τα ζωα τα αγαπαω και μου αρεσουν! παντα θα ασχοληθω με ενα αδεσποτο που θα περασει διπλα μου να του μιλησω η να του δωσω ενα χαδι..

    ΑΛΛΑ....
    αν κανει οτι μου επιτειθεται αδεσποτο (η και δεσποζομενο), θα το παρει ο διαολος και θα το σηκωσει και στα παπαρια μου τα ψυχολογικα του που το οδηγησαν σε αυτη του την κινηση..
    δεν θα κατσω κιολας να με κοψει κομματια να με φαει επειδη ειμαι φιλοζωος... προεχει παντα η δικη μου επιβιωση... τοσο απλα!!!

  9. #204
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος
    τα σκυλια και γενικα τα ζωα τα αγαπαω και μου αρεσουν! παντα θα ασχοληθω με ενα αδεσποτο που θα περασει διπλα μου να του μιλησω η να του δωσω ενα χαδι..

    ΑΛΛΑ....
    αν κανει οτι μου επιτειθεται αδεσποτο (η και δεσποζομενο), θα το παρει ο διαολος και θα το σηκωσει και στα παπαρια μου τα ψυχολογικα του που το οδηγησαν σε αυτη του την κινηση..
    δεν θα κατσω κιολας να με κοψει κομματια να με φαει επειδη ειμαι φιλοζωος... προεχει παντα η δικη μου επιβιωση... τοσο απλα!!!
    Ετσι ακριβως ειναι.

    Πριν μερικες μερες στην Σαλαμινα, 6 σκυλια εβαλαν κατω καποιον και τον ξεσκισαν στην κυριολεξια. Δεν ξερω ποσα ραματα εκανε ο ανθρωπος. Η κατασταση με τα αδεσποτα εχει ξεφυγει. Εγω δεν βγαζω πια εξω τον σκυλο μου για βολτα , οπου και να παω μου την πεφτουν αδεσποτα και μιλαμε πολλες φορες ειναι αγελες.
    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

  10. #205
    Περασμένα ξεχασμένα... Το avatar του/της Δεινόσαυρος
    Εγγραφή
    24/02/2015
    Μηνύματα
    761
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrEvil Προβολή μηνύματος
    Αυτη την εξισωση παιδιων με σκυλους, ποτε δεν την καταλαβα.
    Χέστα αγαπητέ. Εγώ την κατάλαβα, και καλύτερα να μην την είχα καταλάβει. Αρρωστημένα μυαλά.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SONone
    σοβαρά? και τι φταιει το "κολοσκυλο" που η κοπελα δεν ειχε οδηγική συμπεριφορά και αντίληψη?
    Ναί. Πρέπει να το προσθέσουμε στην εκπαιδευτική ύλη και στον ΚΟΚ. Πώς να αντιδρούμε σε επίθεση από λυσσασμένη αγέλη σκυλιών.
    Και τό ebola αθωος ιὸς είναι το καημένο, δεν φταίει σε τίποτα, ας το αφήνουμε να κυκλοφορεί ελεύθερο στο Σύνταγμα.

    Στις χώρες των πραγματικών φιλόζωων , π.χ. Άγγλιες, Σουηδίες κλπ, απ' όπου οι δικοί μας δήθεν παίρνουν γραμμή, σέ τέτοιες περιπτώσεις ο μπόγιας εμφανίζεται στο λεπτό, και την επόμενη η εφημερίδα γράφει "Unfortunately the dogs had to be destroyed".

    Κάτσε όμως πρώτα να σκοτώσει κανα αδέσποτο το πιτσιρίκι περαστικού Φινλανδου τουρίστα, δεν έχουμε χορτάσει ακόμα διεθνή διασυρμό.

  11. #206
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.462
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ζεύκας Προβολή μηνύματος
    Δεύτερον, μιλάμε για τη στιγμή που ένας/πολλοί σκύλος/σκύλοι σου επιτίθενται και τι κάνεις για να βγεις αλώβητος.
    τελικα τι κανεις γιατι εχω μπερδευτεί κλοτσάς και απλώνεις ποδια μην τυχων και σου την πέσουν ή

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ζεύκας Προβολή μηνύματος
    Σαν γενικό κανόνα ή χαμηλώνω
    πολύ ταχύτητα ή σταματώ τελείως το όχημα μέχρι να τους αποθαρρύνω, φεύγω πολύ σιγά και ήρεμα παρακολουθώντας τους εάν θα
    με κυνηγήσουν.
    τελικα ο καθενας μας τι κανει ή τι θα επρεπε να κανει? γιατι μια κλοτσάτε και μια κόβετε ταχύτητα και μια εκει που δεν μας αρεσει ανεβάζουμε ειδήσεις με νεκρούς , και μια χαρα κολαει και το περιστέρι στην μούρη και η μέλισσα στο κράνος και ο ταξιτζής που πλακώνετε στα φρενα για να παρει κουρσα. επειδη φιλος μου πεθανε απο ταξι που σταμάτησε γιατι του καύλωσε οπου τους βρίσκω να τους κλοτσάω? το πως αντιδρουμε και πως θα επρεπε να αντιδρουμε ειναι η πιο σωστή τροπή που έπρεπε να παρει το θεμα αλλα για ακομα μια φορα διαπιστώνω με λύπη μου πως εδω μεσα δεν μας νοιαζει να αναλύσουμε κατι ωστε με τον διάλογο να καταλήξουμε στο πιο σωστο. μας νοιαζουν να πουμε την αποψη μας απλα για να απαντήσουμε σε καπιον αλλον. πράγμα που μολις εκανα και εγω. γμτ.... με ριξατε στην λούπα

  12. #207
    δεν υπαρχει "πιο σωστο" καθολικα και απολυτως.

    πχ, το πιο σωστο για εμενα ειναι μηδεν αδεσποτα σκυλια. αλλα αυτο θα ακουστει φασιστικο τωρα και θα εχουμε αλλα κωμικα στη συζητηση.

  13. #208
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Το τι κάνω το εξήγησα, μην επαναλαμβάνομαι.

    Επίσης είμαστε σε άλλο μήκος κύματος οπότε δνε υπάρχει νόημα να συνεχίσουμε την επιχειρηματολογία.
    Άλλα λέει ο ένας, άλλα καταλαβαίνει ο άλλος.

    Υ.Γ. και σένα σε νοιάζει να πεις την άποψη σου. και επειδή έχω άλλη άποψη είσαι μέσα στα νεύρα, οκ ότι θες.

  14. #209
    Περασμένα ξεχασμένα... Το avatar του/της Δεινόσαυρος
    Εγγραφή
    24/02/2015
    Μηνύματα
    761
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    πχ, το πιο σωστο για εμενα ειναι μηδεν αδεσποτα σκυλια.
    Ούτε συζήτηση. Κάθε άλλη άποψη για τα πανηγύρια.

    Ο φασισμός γιατί αναφέρεται; Έχουν πολιτική άποψη τα αδέσποτα; Σαν να έχει παραγίνει το κακό. Για grexit μας βλέπω.

  15. #210
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παίδες το θέμα είναι απλό και το έχετε ρημάξει.

    Ισχύει πάνω απ'όλα η επιβίωση του καθενός μας.
    Αυτός είναι ο βασικός κανόνας, με αυτό πορευόμαστε από καταβολής κόσμου.
    Απλά κάποιοι διαλέγουν τον Α τρόπο και αποδίδει οπότε κι επιβιώνουν, κάποιοι τον Β και δεν αποδίδει και χαιρετούν και πάει λέγοντας.

    Από κει και πέρα επειδή δεν είμαστε μόνοι μας στον κόσμο, κι επειδή ακόμα κι αν εσύ είσαι αναίσθητος έχε κατά νου ότι κυκλοφορούν κι ευαίσθητοι που μπορεί να σε πετύχουν και να σε λυσσάξουνε στο ξύλο (για να το πώ όσο πιο απλά μπορώ και να μην μπλέξουμε με το ηθικό του πράγματος), αν θεωρείς ότι για να είσαι ασφαλής πρέπει να κουβαλάς ΜΠιστόλι κι όπου δεις σκυλί είτε κοιμάται, είτε τρώει, είτε γαυγάει, να του την μπουμπουνίζεις μην τυχόν και σου την πέσει μάλλον θα πρέπει να αναθεωρήσεις.

    Ας κάνει ο καθένας αυτό που μπορεί κι αυτό που έχει δει να δουλεύει κι εμπιστεύεται τον εαυτό του ότι μπορεί να το πράξει.
    Αν ο sonone μπορεί να τα σφαλιαρίζει στα μούτρα και θεωρεί ότι δεν παίρνει ρίσκα (ή τα αποδέχεται) για τη σωματική του ακεραιότητα, δεν καταλαβαίνω προς τί η κριτική? Σας είπε να κάνετε το ίδιο?

    Τέλος, ούτε η σύγκριση παιδιών σκυλιών έχει νόημα, ούτε το ότι πέθανε κάποιος επειδή πετάχτηκε ένα σκυλί.
    Πέθανε κάποιος μέσα σε αυτοκίνητο επειδή πετάχτηκε σκυλί.
    Πόσοι έχουν φάει τα μούτρα τους ή και έχουν σκοτωθεί καβαλώντας μηχανή επειδή πετάχτηκε σκυλί, γατί, αλεπού, ασβός, τυφλοπόντικας?
    Φίλος μου παραλίγο να πέσει (και θα έπεφτε άσχημα) γιατί του πετάχτηκε ένα αρούρι ΝΑ με το συμπάθειο σε αυτούς τους δρόμους που υποτίθεται είναι "εθνική" στο δρόμο προς Τρίκαλα, με χωράφια δεξιά αριστερά και πισωσκόταδο.
    Το πάτησε και ήταν σα να πάτησε λάδια.

    Δε γίνεται να σκοτώσουμε τα πάντα γύρω μας για να νιώθουμε ότι κινούμαστε με ασφάλεια.

    Αν κάποιος έχει γλιτώσει δαγκωνιά απλώνοντας πόδι, αυτομάτως το ίδιο θα του βγει να κάνει, και καλώς ας το κάνει.
    Αν κάποιος την έχει γλιτώσει μαζεύοντας τα πόδια το ίδιο.
    Αν ο άλλος κατέβηκε, πλάκωσε στίς φάπες το τσοπανόσκυλο και το πήγε από το αφτί στον τσοΜΠάνη, και μετά κάτσανε παίξανε φλογέρα και ήπιανε και κανά τσίπουρο με γεια του με χαρά του.

    Τέλος, μην το χέσουμε το θρεντ με τα "ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΣΚΥΛΟΥΣ!" από τη μία, και τα "ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΣΚΥΛΟΥΣ!" από την άλλη.

Σελίδα 14 από 15 ΠρώτοΠρώτο ... 49101112131415 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. mg exhaust
    από alucard στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 18/06/2010, 18:13
  2. Moto Guzzi Mgs-01 Corsa
    από guzzistas στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 06/08/2009, 21:08
  3. MG
    από TROOPER στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 17/10/2007, 11:40
  4. Panda VS MG
    από costas81 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 16/06/2006, 12:19

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF