Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 11 από 11

Θέμα: dainese δερματινα αποριες...

  1. #1

    dainese δερματινα αποριες...

    χθες πηγα και κοιταξα κατι dainese μπουφαν.για μπουφαν για ss μου προτεινε ως τα καλυτερα που παιζουν το indy και το kirishima.το indy δε μ αρεσε καθολου ..ουτε και το kirishima ιδιαιτερα.εμφανισιακα λεω. μου ειπε και το bora αλλα λεει πως ειναι για racing χρηση.δεν εχει επενδυση δλαδη.απο την αλλη σκεφτομαι τωρα και τι εγινε αν φοραω ενα ισοθερμικο απο μεσα.δε θα κρυωνω λογικα ε??τι λετε??

    για πειτε καμια γνωμη.

    α!τα δοκιμασα με κοντομανικο για να βρω το νουμερο μου.ετσι πρεπει?η με μακρυμανικη?.........


    αυτα πειτε γενικα τωρα αντε πεστε .....



    το talos IV μου λεει ειναι προηγουμενο μοντελο και δεν βγαινει πια.αυτα....
    κχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της manos426f
    Εγγραφή
    22/01/2005
    Μηνύματα
    149
    Το μπουφαν πρεπει να το δοκιμασεις με μακρυμανικη,ειδικα αν δεν εχει επενδυση.Αλλα καλο ειναι να παρεις ενα με επενδυση οποτε δε θα κρυωνεις καθολου και δε θα σε νοιαζει τι να φορας απο μεσα.

    Εγω παντως απο το DAINESE IMATRA (αρχαιο μοντελο) εχω μεινει αρκετα εως πολυ ικανοποιημενος για την τιμη που το αγορασα (400 γιουρο το 2003)....
    Ballywood - Αίθουσα ψυχαγωγίας στη Νέα Χαλκηδόνα με Billiards, Ping Pong, Darts, Wooden Table Football και Nova

  3. #3
    καλα αν δεν εχει επενδυση με μπουφαν πρεπει!

    και πρεπει να ειναι παρα πολυ κολλητο ε??γιατι μου ειπε οτι θα ανοιξει λιγο.

    αρα χωρις επενδυση το δοκιμαζω με μακρυμανικο.


    κατι που πρεπει να προσεξω γενικα.......
    κχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της manos426f
    Εγγραφή
    22/01/2005
    Μηνύματα
    149
    Χωρις επενδυση δοκιμη με μακρυμανικο και ναι,πρεπει να ειναι εφαρμοστο μεχρι και σε ελαφρα ενοχλητικο βαθμο στην αρχη γιατι θα ανοιξει με τη χρηση.Σωστος εισαι...
    Ballywood - Αίθουσα ψυχαγωγίας στη Νέα Χαλκηδόνα με Billiards, Ping Pong, Darts, Wooden Table Football και Nova

  5. #5
    Δεν θυμάμαι αλλά κοίτα να δείς το bora
    εάν έχεις τρύπες μπροστά για εξαερισμό!!

    Εάν έχει..το χειμώνα ούτε με 3 εσοθερμικά δεν την παλεύεις!! Την πάτησα και εγώ με
    ένα spyke που έχω πάρει!!
    Γρήγορο και ασφαλές...είναι μόνο το Πόνυ Εξπρές

    www.alpha-doors.gr

  6. #6
    Με συγχωρεις ρε φιλε αλλα θες συμβουλη για το μπουφαν που θα παρεις?
    Διαλεξε ενα που να σου αρεσει και παρ'το, τι ρωτας τι θα σου πουμε εμεις?

  7. #7
    7 years of fuckin up Το avatar του/της Stabak
    Εγγραφή
    19/09/2002
    Μηνύματα
    898
    Spazzako πέρνεις μια φόρμα από μένα σχεδόν στα ίδια λεφτά + το τελευταίο των Propagandhi !!!!!!
    Ban 'em all

  8. #8
    ρε συ φιλε after ρωταω γιατι δε μετραει μονο τι μου αρεσει αλλα εαν ειναι και καλο και καθως δεν ειχα ποτε ss αρα ουτε και δερματινο δεν ειχα ιδεα αν πρεπει να το δοκιμαζω με ρουχα με λιγα χωρις ! τι μου χρειαζεται και τι οχι κτλ κτλ!


    το τελευταιο ειναι το todays empires tommorows ashes..?το εχω........


    πμ σου εστειλα...
    κχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της manos426f
    Εγγραφή
    22/01/2005
    Μηνύματα
    149
    Εγω παλι δερματινο εχω,ss δεν εχω αλλα εντουρο!
    Τι να κανεις,οπως τη βρισκει ο καθενας....
    Ballywood - Αίθουσα ψυχαγωγίας στη Νέα Χαλκηδόνα με Billiards, Ping Pong, Darts, Wooden Table Football και Nova

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
    ρε συ φιλε after ρωταω γιατι δε μετραει μονο τι μου αρεσει αλλα εαν ειναι και καλο και καθως δεν ειχα ποτε ss αρα ουτε και δερματινο δεν ειχα ιδεα αν πρεπει να το δοκιμαζω με ρουχα με λιγα χωρις ! τι μου χρειαζεται και τι οχι κτλ κτλ!


    το τελευταιο ειναι το todays empires tommorows ashes..?το εχω........


    πμ σου εστειλα...
    Οκ σορρυ ημουν λιγο αποτομος
    Θα σου προτεινα να κοιταξεις για συνδυασμο μπουφαν με ιδιας μαρκας παντελονι(για να κουμπωνουν), και για να υπαρχει και επενδυση στο μπουφαν!
    Μαρκες που σου προτεινω ειναι dainese,bering, εφοσον θες και για συνδιασμο με παντελονι, αλλιως υπαρχουν και αλλες μαρκες!

    Σου εχω στειλει πμ

  11. #11
    7 years of fuckin up Το avatar του/της Stabak
    Εγγραφή
    19/09/2002
    Μηνύματα
    898
    το τελευταίο είναι το Potemkin City Limits και κυκλοφόρησε πριν 10 μέρες!!!

    περιμένω!
    Ban 'em all

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF