Σελίδα 6 από 49 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 723

Θέμα: Τι θα γίνει με τις κλοπές;

  1. #76
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.642
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Ωραία συζήτηση έχετε ανοίξει...

    Τι ακριβώς λέτε? Να σκοτώνετε τους κλέφτες? Come on punk, make my day κιετς?
    μάλλον το αντίθετο.
    ότι η περιπέτεια πέθανε ασούμε
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  2. #77
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Solution:

    do you feel lucky, punk..?
    It's Me, Smith and Wesson
    https://www.youtube.com/watch?v=d5bGckt13J0

  3. #78

  4. #79

  5. #80
    Πολλοί οι λεονταρισμοί και η τεστοστερόνη έχει γκαστρώσει ακόμα και το led της οθόνης...
    Πραγματικά θα ήθελα να το δω λάιβ αυτό, μάλλον δεν θα ήθελα αλλά λέμε τώρα, calling the bluff που λένε και οι τεξανοί. Γιατί στο πλΕκτρολόγΕΙο καλά τα λέμε τα θάρρητα, στην πράξη νομίζω πως τίποτα από τα δηλωθέντα θα συμβεί. Καλά τα λένε ότι η τηλεόραση βλάπτει, ρε prospects των S.O.A. όλοι... Do the crime and do the time αμαλαχειναουμ. Οπότε η συνέχεια του pissing contest με το ποιός θα γίνει πιο Χάνιμπαλ Λεκτερ, πιο Τσάρλι Μάνσον, πιο Τζων Τζ. Ράμπο, πιο Τσαρλς Μπρόνσον, πιο πωςτονελένεαυτόνστοTaken1,2,3 πιο καλός βασανιστής και από την χουντική ΕΣΑ, προσφέρει άφθονο γέλιο.

    Έχω πάει Ρώσο σε 20 λεπτά ρε. Ωχ, λάθος θρεντ. Έχω φάει όλη την συμμορία με ΜΙΣΗ σφαίρα, αυτό ήθελα να πω.

  6. #81
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Γενικα στο φορουμ κυκλοφορει πολυ αντριλα

    https://www.youtube.com/watch?v=5ViESHiiloA

    και πΗοτητα

  7. #82
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.642
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Έχω πάει Ρώσο σε 20 λεπτά ρε. Ωχ, λάθος θρεντ. Έχω φάει όλη την συμμορία με ΜΙΣΗ σφαίρα, αυτό ήθελα να πω.
    και για πε ρε Στεφανάκ'...
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  8. #83
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Περισσότερο να φοβάστε αυτούς που δε γράφουν τη γνώμη τους.

  9. #84
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Περισσότερο να φοβάστε αυτούς που δε γράφουν τη γνώμη τους.
    αληθινές Ιστορίες.
    συνέντευξη από μέλη του Φόρουμ: Ναι, τον ξέραμε. ήσυχο παιδί,δεν ενοχλούσε, δεν έγραφε πολυ, τι να πούμε, δεν του φαινόταν ότι θα φάει όλη την ιταλική και αλβανική μαφία με ένα σπιρτοξυλο μόνο. τον ζήτησε ο αυτοκράτορας της Ιαπωνίας, κατι γιακουζα είπε ότι θα φάει, σαν το σούσι είναι αυτό;

  10. #85
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    αληθινές Ιστορίες.
    συνέντευξη από μέλη του Φόρουμ: Ναι, τον ξέραμε. ήσυχο παιδί,δεν ενοχλούσε, δεν έγραφε πολυ, τι να πούμε, δεν του φαινόταν ότι θα φάει όλη την ιταλική και αλβανική μαφία με ένα σπιρτοξυλο μόνο. τον ζήτησε ο αυτοκράτορας της Ιαπωνίας, κατι γιακουζα είπε ότι θα φάει, σαν το σούσι είναι αυτό;

  11. #86
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Περαν της πλακας
    η αληθεια ειναι καπου στην μεση....

    αν τον δεις σολο και του χεριου σου....γ@μα του την Μ@##$ στο ξυλο μηπως βαλει μυαλο....

    αν οχι τηλ αστυνομια και επιτηρηση τους απο σχετικη αποσταση απο πισω για να δωσεις νεο στιγμα στην αστυνομια...

    Σε φιλο καρατεκα παντως που πηγαν να του φανε την εξατμιση 2 πιτσιρικαδες, τους εκανε τοπι, και του ειπαν και ευχαριστω που δεν φωναξε την αστυνομια...
    Τελευταία τροποποίηση από GFawkes; 28/04/2015 στις 14:20.

  12. #87
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Είναι μη σου τύχει. Αν σου τύχει, ας έχεις ασφάλεια κλοπής.

  13. #88
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    H πιο σωστη, κατ' εμε, αποψη ειναι οτι ειναι σιδερα. Δεν αξιζει τον κοπο και το μπλεξιμο. Αν αντιληφθεις οτι σου κλεβουν το μοτορι παρε τηλεφωνο την αστυνομια και δωσε τα στοιχεια της μηχανης και τελος.
    Το ιδιο ισχυει για οποιοδηποτε αντικειμενο.
    Δεν αξιζει η ζωη και η σωματικη ακαιρεοτητα κανενος για οποιοδηποτε αψυχο αντικειμενο.
    MADE IN JAPAN 日本製

  14. #89
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ολο το θεμα ειναι μπρος γκρεμος και πισω ρεμα...
    ολες οι αποψεις που γραφτηκαν ειναι σωστες...καποιες σε ενα μικρο ποσοστο καποιες αλλες σε μεγαλυτερο...
    επειδη ομως δεν ειναι μονο το θεμα των μηχανακιων αλλα και το θεμα των διαρρηξεων (σε σπιτια..μαγαζια..κλπ) το οποιο εχει ξεφυγει εδω και καιρο, πλεον παιζονται και αλλα πραγματα οπως το να γυρισεις σπιτι και να βρεθεις μουρη μουρη με τον π0υστη...ή να γυρισει το παιδι σου απ'το σχολειο και να ειναι μεσα...
    σκεφτομουν οτι οι Αμερικανοι που εχουν σχεδον ολοι οπλο μεσα στο σπιτι (σημαντικο..οχι να το κουβαλας μαζι σου) για να προστατεψουν το "family" και το "property"..κανουν την καλυτερη δουλεια...
    προσφατα μπηκαν στο πατρικο μου και στης θειας μου που ειναι απο πανω..διπλοκατοικια με εσωτερικη σκαλα...πρεπει ν'ακουσαν τον αδερφο μου που ηρθε και προλαβαν και εφυγαν απο την αυλη πηδωντας το μαντρακι για να βγουν στην πυλωτη της πισω πολυκατοικιας...μολις ειδε τη πορτα παραβιασμενη γεμισε το αεροβολο με αμπουλα (ειχε ηδη μεσα σφαιριδια αλουμινιου) και μπηκε σαν τον Καλαχαν...φανταζομαι οτι αν τους πετυχαινε μεσα,στην θεα και μονο του πιστολιου θα χεζοντουσαν...
    δεν ξερω..ισως ειναι μια καλη λυση μια αδεια οπλοφοριας για κυνηγι ή σκοποβολη και ενα οπλο ή μια καραμπινα σ'ενα σημειο κλειδι μεσα στο σπιτι...
    Εχω 5 γκανια αλλά κανένα δεν ειναι ΠΟΤΕ στο σπίτι.
    Εδω την φουτσα μου για κατουριμα δεν βρίσκω οταν ξυπνάω το βράδυ, θα βρω το πιστόλι θα γεμίσω και θα σκοπευσω και σωστα;
    Μην λέμε οτι θέλουμε.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  15. #90
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    1.388
    Η κλοπή στην Ελλάδα δυστυχώς ουσιαστικά δεν τιμωρείται (γιατί μπορεί στον Π.Κ να υπάρχει ως έγκλημα αλλά επί της ουσίας με τις παρούσες νομικές διαδικασίες και σύστημα συμφέρει κανείς να κλέβει). Αυτό που μπορεί να κάνει κάποιος είναι να πάρει όσα το δυνατόν περισσότερα μέτρα μπορεί για την προφύλαξη της ιδιοκτησίας του. Από κει και πέρα εγώ προσωπικά δε νομίζω ότι το θέμα της οπλοκατοχής θα έχει θετικά αποτελέσματα στο συγκεκριμένο θέμα. Στην Κρήτη δεν είναι μιά χαρά που υπάρχουν όπλα ίσα ίσα ο κάθε χωριάτης κάνει ότι θέλει ( από τσαμπουκά ως ότι άλλο μπορείς να φανταστείς), κάθε τόσο κάποιος πυροβολάει έναν αστυνομικό ή έναν γείτονα... και κάθε τρεις και λίγο ένα παιδάκι σκοτώνει τον πατέρα του ή κάποιον κατά λάθος....
    Η πρόληψη του πολίτη είναι το καλύτερο μέτρο ενάντια στην κλοπή. Τώρα το "ξύλο" και λοιπές απόψεις μπορεί να ακούγονται καλά αλλά δεν έχουν αποτέλεσμα θετικό συνήθως.

Σελίδα 6 από 49 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Τι θα γινει με αυτες τις γυναίκες;
    από Dirty_Gas στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 16/03/2016, 23:50
  2. Τι θα γίνει με τις Ετήσιες Moto.GR, κουβεντούλα
    από antsoar στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 346
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2013, 13:58
  3. Απαντήσεις: 413
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2010, 15:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF