Σελίδα 45 από 49 ΠρώτοΠρώτο ... 3540414243444546474849 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 661 έως 675 από 723

Θέμα: Τι θα γίνει με τις κλοπές;

  1. #661
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.342
    Άσε στο Λονδίνο παίζουν βίντεο με τυπάκια που έχουν τροχούς μπαταρίας στα χέρια και κόβουν disclocks ή ακόμη και δισκόπλακες φαντάζομαι.

  2. #662
    Περασμένα ξεχασμένα... Το avatar του/της Δεινόσαυρος
    Εγγραφή
    24/02/2015
    Μηνύματα
    761
    Στην Αγγλία η αστυνομία έχει εντολές να μην κυνηγάει κλέφτες αν δεν... φοράνε κράνος. Όχι, δεν αστειύομαι...

    Όπότε, κατα τη γνώμη μου, το μεγαλύτερο μέρος της ευθύνης δεν το φέρει ούτε το τσαβόνι, ούτε ο γύφτος, ούτε οποιαδήποτε άλλη εγκληματική συντεχνία.
    Αυτοί θα κάνουν πάντα ο,τι βλέπουν οτι τους παίρνει.
    Για αυτό που βλέπουν, όμως, ας όψεται η υπερβολική πολιτική ορθότητα (η οποία ΔΕΝ είναι «δημοκρατία» ό,τι και να λένε οι θιασώτες της - μάλλον το αντίθετο).

    Οι κανονισμοί της ΕΕ περί "Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων" έχουν κάτι φοβερά μυστήριες ιδέες. Μπορεί να ταιριάζουν στον ζάμπλουτο Ευρωκράτη, που και να του κλέψουν τη Μερσεντές παίρνει αύριο άλλη, ή τον ασφαλιστή, που βρίσκει ευκαιρία να ανεβάζει ασφάλιστρα και να οικονομάει - αλλά επ' ουδενί δεν ανατποκρίνονται στο τι θέλει ο περισσότερος κόσμος.
    Τζάμπα μαγκιά «κοινωνική συνείδηση» που δεν κοστίζει τίποτα στους χωρηγούς της, και στοιχίζει τα πάντα σε όποιον την πληρώνει.
    Και μετά αναρωτιούνται οι "Αγκαλίτσες" γιατί έχει τέτοια άνοδο ο λαικισμός...

    Η αγανάκτηση είναι διάχυτη παντού, μη νομίζετε μόνο στην Ελλάδα.
    Τελευταία τροποποίηση από Δεινόσαυρος; 22/05/2017 στις 18:42.
    Θάρθουνε στιγμές δάκρυα γεμάτες
    Μόνος σου θα κλαίς,
    κλείσανε θα λες τις ζωής μου οι στράτες...

  3. #663
    Στην Αγγλία διάβαζα χτες; απόπειρα κλοπής από παρέα με σκούτερ σε αναβάτη με μοτοσικλέτα. Τον έβαλαν ανάμεσα, τον έριξαν κάτω, τον ψέκασαν με πυροσβεστήρα αλλά δεν κατάφεραν (δεν έγραφε για ποιό λόγο) να πάρουν την μοτοσικλέτα...

  4. #664
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.130
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Στην Αγγλία διάβαζα χτες; απόπειρα κλοπής από παρέα με σκούτερ σε αναβάτη με μοτοσικλέτα. Τον έβαλαν ανάμεσα, τον έριξαν κάτω, τον ψέκασαν με πυροσβεστήρα αλλά δεν κατάφεραν (δεν έγραφε για ποιό λόγο) να πάρουν την μοτοσικλέτα...
    Για αυτή την περίπτωση έχω πάρει τα μέτρα μου, θα κατέβω θα τους την αφήσω και μόλις καβαλήσουν και φύγουν θα πατήσω δυό κουμπάκια στον συναγερμό που δεν τον έχω μαζί με τα κλειδιά της μηχανής και θα μπλοκάρει την αντλία καυσίμου. Μέχρι 1.5 χιλιόμετρα σε ευθεία πιάνει, εγώ θα το βάλω στα 50 μέτρα.

  5. #665
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.130
    Επίσης στο madmax είχα δει μια ωραία θήκη στα αριστερά της μηχανής για κομμένη καραμπίνα και κομμένο υποκόπανο.

  6. #666
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.690
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Δεινόσαυρος Προβολή μηνύματος
    Στην Αγγλία η αστυνομία έχει εντολές να μην κυνηγάει κλέφτες αν δεν... φοράνε κράνος. Όχι, δεν αστειύομαι...

    Όπότε, κατα τη γνώμη μου, το μεγαλύτερο μέρος της ευθύνης δεν το φέρει ούτε το τσαβόνι, ούτε ο γύφτος, ούτε οποιαδήποτε άλλη εγκληματική συντεχνία.
    Αυτοί θα κάνουν πάντα ο,τι βλέπουν οτι τους παίρνει.
    Για αυτό που βλέπουν, όμως, ας όψεται η υπερβολική πολιτική ορθότητα (η οποία ΔΕΝ είναι «δημοκρατία» ό,τι και να λένε οι θιασώτες της - μάλλον το αντίθετο).

    Οι κανονισμοί της ΕΕ περί "Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων" έχουν κάτι φοβερά μυστήριες ιδέες. Μπορεί να ταιριάζουν στον ζάμπλουτο Ευρωκράτη, που και να του κλέψουν τη Μερσεντές παίρνει αύριο άλλη, ή τον ασφαλιστή, που βρίσκει ευκαιρία να ανεβάζει ασφάλιστρα και να οικονομάει - αλλά επ' ουδενί δεν ανατποκρίνονται στο τι θέλει ο περισσότερος κόσμος.
    Τζάμπα μαγκιά «κοινωνική συνείδηση» που δεν κοστίζει τίποτα στους χωρηγούς της, και στοιχίζει τα πάντα σε όποιον την πληρώνει.
    Και μετά αναρωτιούνται οι "Αγκαλίτσες" γιατί έχει τέτοια άνοδο ο λαικισμός...

    Η αγανάκτηση είναι διάχυτη παντού, μη νομίζετε μόνο στην Ελλάδα.
    Έτσι ακριβώς και ακόμα χειρότερα, μιας και τις περισσότερες φορές τους βρίσκουν, τους πιάνουν και φυσικά τους αφήνουν μετά από δίκες και καταδίκες "χάδι"...Αν είναι ανήλικοι δεν τρέχει και τίποτε..., αν είναι ενήλικοι βρίσκονται έξω με αναστολή...οι κοινωνικές υπηρεσίες αναλαμβάνουν να βοηθήσουν τους "αδύναμους" και φυσικά αυτοί συνεχίζουν ακάθεκτοι. Το φοβερό είναι οτί οι μπάτσοι κάνουν πραγματικά σοβαρή δουλειά αλλά ο νόμος είνα νόμος...
    Ο τελευταίος που μου έκλεψε την μηχανή πιάστικε μιας και είχε ανεβάσει φωτόγραφίες στο φατσοβιβλίο καβάλα και με καμάρι, αλλά αρνήθηκε ότι την έκλεψε και όλα καλά.!!! Φαντάζομαι είναι κάπου εκεί έξω και βγάζει καινούριες φωτό...
    Εγώ πήρα μια αποζημίωση αλλά έχασα όλα τα bonus claims και αντί για 80-90 λίρες έφτασα τις 210 για ασφάλεια...
    Αν πάλι τον κυνηγήσω και τον χτυπήσω κινδυνεύω να βρεθώ κατηγορούμενος και να έχω και πρόβλημα με την δουλειά μου... λόγια του μπάτσου όταν του είχα πει για το πρώτο ποδήλατο που μου έκλεψαν ότι τους είδα και τους κυνήγησα...

    Υ.γ νομίζω ότί η κατάδίωξη απαγορεύται ανεξαρτήτα από το αν φοράνε κράνος ή όχι, για την ασφάλεια όλων...
    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  7. #667
    Περασμένα ξεχασμένα... Το avatar του/της Δεινόσαυρος
    Εγγραφή
    24/02/2015
    Μηνύματα
    761
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από LOUKILOUK Προβολή μηνύματος
    Το φοβερό είναι οτί οι μπάτσοι κάνουν πραγματικά σοβαρή δουλειά αλλά ο νόμος είνα νόμος...
    Γι αυτό λέω οτι ίσως έφτασε ο καιρός να δούμε από ΠΟΥ ακριβώς προήρθε αυτός ο «νόμος».





    Γιατί δεν νοείται φυσιολογικός άνθρωπος να είναι υπέρ τέτοιου νόμου!
    Τελευταία τροποποίηση από Δεινόσαυρος; 22/05/2017 στις 20:49.
    Θάρθουνε στιγμές δάκρυα γεμάτες
    Μόνος σου θα κλαίς,
    κλείσανε θα λες τις ζωής μου οι στράτες...

  8. #668
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.690
    Έχεις ήδη απαντήσει...
    Στο όνομα της δημοκρατίας και του ανθρωπίνων δικαιωμάτων καταλήγουμε να δημιουργούμε τέτοιες στρεβλώςεις και αδικίες για κομμάτια του πληθυσμού που προφανώς δυσκολεύονται να ελέγξουν πρόσωπα και καταστάσεις...
    Είναι επίςης μάλλον φτηνότερο/ποιο συμφέρον για το κράτος να διατηρεί την κατάσταση ως έχει, για λόγους που ίσως μας είναι ακατανόητοι ή εντελώς άγνωστοι. Και φυσικά το ίδιο συμβαίνει με διάφορες άλλες καταστάσεις όπως πχ η διακίνηση ναρκωτικών... Αν θέλαμε τα "τελιώνανε" όλα σε λίγα 24ωρα...
    Έτσι νομίζω...

  9. #669
    Περασμένα ξεχασμένα... Το avatar του/της Δεινόσαυρος
    Εγγραφή
    24/02/2015
    Μηνύματα
    761
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από LOUKILOUK Προβολή μηνύματος
    Στο όνομα της δημοκρατίας και του ανθρωπίνων δικαιωμάτων καταλήγουμε να δημιουργούμε τέτοιες στρεβλώςεις και αδικίες για κομμάτια του πληθυσμού που προφανώς δυσκολεύονται να ελέγξουν πρόσωπα και καταστάσεις...
    Να σου πω: Δυσκολεύομαι να δεχθώ οτι στο όνομα της δημοκρατίας κλπ δημιουργήΣΑΜΕ τέτοιες στρεβλώσεις. Ποιοι είμαστε «εμεις» που τις δημιουργήσαμε; Τώρα αν έλεγες κάποιοι πολιτικάντηδες που δεν είχαν τίποτα καλύτερο να κάνουν, ή γραφειοκράτες που αρέσκονται σε Καφκικά σενάρια, ΟΚ. Πάντως σίγουρα όχι εγώ κι εσύ και φαντάζομαι σχεδόν κανένας άλλος εδώ μέσα.

    Παίζει και κάτι ακόμα, αν και δεν ξέρω σε τι βαθμό. Οι παρατάξεις που θέλουν να πουλάνε «νόμο και τάξη» ευνοούνται από ανεξέλεγκτη εγκληματικότητα, τους δημιουργεί ζήτηση. Σιγά μη κάνουν κάτι να την ελατώσουν. Ποιον φόβο θα εκεμεταλεύονται μετα; Αυτό ισχύει μάλλον σε μεγαλύτερο βαθμό Αγγλία παρά Ελλάδα προς στιγμην, Ι know.
    Θάρθουνε στιγμές δάκρυα γεμάτες
    Μόνος σου θα κλαίς,
    κλείσανε θα λες τις ζωής μου οι στράτες...

  10. #670
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.690
    ΔημιουργήΣΑΜΕ... σαν ανθρωπότητα... όχι εγώ και εσύ...συμφωνούμε...
    Κατά τα άλλα η προώθηση της ψυχολογίας του φόβου ήταν ανέκαθεν πετυχημένη και επικερδής συνταγή...
    Συμφωνούμε επίσης...

  11. #671
    Μέλος Το avatar του/της Triathlon 7
    Εγγραφή
    16/01/2016
    Μηνύματα
    213
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Δεινόσαυρος Προβολή μηνύματος
    Στην Αγγλία η αστυνομία έχει εντολές να μην κυνηγάει κλέφτες αν δεν... φοράνε κράνος. Όχι, δεν αστειύομαι...

    Όπότε, κατα τη γνώμη μου, το μεγαλύτερο μέρος της ευθύνης δεν το φέρει ούτε το τσαβόνι, ούτε ο γύφτος, ούτε οποιαδήποτε άλλη εγκληματική συντεχνία.
    Αυτοί θα κάνουν πάντα ο,τι βλέπουν οτι τους παίρνει.
    Για αυτό που βλέπουν, όμως, ας όψεται η υπερβολική πολιτική ορθότητα (η οποία ΔΕΝ είναι «δημοκρατία» ό,τι και να λένε οι θιασώτες της - μάλλον το αντίθετο).

    Οι κανονισμοί της ΕΕ περί "Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων" έχουν κάτι φοβερά μυστήριες ιδέες. Μπορεί να ταιριάζουν στον ζάμπλουτο Ευρωκράτη, που και να του κλέψουν τη Μερσεντές παίρνει αύριο άλλη, ή τον ασφαλιστή, που βρίσκει ευκαιρία να ανεβάζει ασφάλιστρα και να οικονομάει - αλλά επ' ουδενί δεν ανατποκρίνονται στο τι θέλει ο περισσότερος κόσμος.
    Τζάμπα μαγκιά «κοινωνική συνείδηση» που δεν κοστίζει τίποτα στους χωρηγούς της, και στοιχίζει τα πάντα σε όποιον την πληρώνει.
    Και μετά αναρωτιούνται οι "Αγκαλίτσες" γιατί έχει τέτοια άνοδο ο λαικισμός...

    Η αγανάκτηση είναι διάχυτη παντού, μη νομίζετε μόνο στην Ελλάδα.
    ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟΣ.
    Το θέμα αυτό, έχει πολύ ευρύτερες διαστάσεις. Πέρα από την προστασία της περιουσίας μας. Σήμερα όποιος είναι νορμάλ άνθρωπος, δλδ οικογενειάρχης, εργαζόμενος και χριστιανός (στον τρόπο ζωής του), είναι υπό διωγμό! Είναι πολύ πιθανότερο να καταδικαστείς εσύ αν τολμήσεις να τραυματίσεις έναν κλέφτη, παρά να τιμωρηθεί αυτός αν συλληφθεί!
    Η παρανομία πλέον (ανεπίσημα και υπογείως) προμοτάρεται από το επίσημο κράτος. Εγώ έπεσα θύμα οικιακής διάρρηξης αυτές τις ημέρες και το διαπίστωσα στην πράξη. Αλλεπάλληλες κλήσεις στην αστυνομία έπεφταν στο κενό. Ο επόμενος αστυνομικός που λάμβανε την κλήση με διαβεβαίωνε ότι δεν υπήρχε καμμία προηγούμενη! Κάθε 15 λεπτά, επί μιάμιση ώρα, αυτό το βιολί. Με το περιπολικό τελικά - όπως μου είπαν οι ίδιοι όταν ήρθαν - να είναι αραχτό τρία στενά μακριά απο το σπίτι μου επί μία ώρα πρίν χωρίς να έχει καμμία ειδοποίηση. Κανένα ενδιαφέρον όταν ήρθαν. Ούτε που κοίταξαν στο υπόγειο όταν τους επισήμανα οτι πιθανόν να έχουν καταφύγει εκεί οι διαρρήκτες.
    Σε άλλες περιπτώσεις όμως, που δεν άπτονται της ασφάλειας του πολίτη, θα είχε έρθει άμεσα ολόκληρη διμοιρία. Καταλαβαίνετε νομίζω...
    Αυτή η επιδίωξη της κρατικής εξουσίας, να επικρατήσει ενα κλίμα τρόμου στους νόμιμους πολίτες, επεκτείνεται πολύ παραπέρα απο το θέμα της ασφάλειας των μηχανών μας.

    Με ένα διόλου ευκαταφρόνητο ποσοστό συμπατριωτών μας, όχι μόνο να μην αντιδρά, αλλά και να συμφωνεί, ακόμα και να επαινεί τέτοιες πολιτικές, είτε στο όνομα μιας - παρεξηγημένης στην ερμηνείας της - δημοκρατίας, είτε ακόμα χειρότερα να υποτάσσεται σιωπηλά χάριν κάποιων πρόσκαιρων παροχών. Που φυσικά θα πληρωθούν με πολύ βαρύ τόκο, αλλά και παραχώρηση ουσιωδών δικαιωμάτων και εθνικών πόρων στο μέλλον.....

    Μέχρι τότε σύντροχοι κάνετε ότι νομίζετε για να προστατέψετε την περιουσίας σας. Τι είναι νόμιμο και τι όχι, απο ότι φαίνεται, καθορίζεται ανάλογα με την πλευρά που βρίσκεστε.
    Τελευταία τροποποίηση από Triathlon 7; 22/05/2017 στις 23:25.

  12. #672
    Περασμένα ξεχασμένα... Το avatar του/της Δεινόσαυρος
    Εγγραφή
    24/02/2015
    Μηνύματα
    761
    O Roosevelt, κάποτε που κάποιος του έλεγε τι έπρεπε να γίνει, απάντησε:
    - Έχεις απόλυτο δίκιο, με έπεισες και συμφωνώ μαζί σου. Θα ήμουν ακόμα διατεθιμένος να κάνω ότι περνάει από το χέρι μου σαν Πρόεδρος. Τώρα όμως θα σου ζητήσω μια χάρη. Πήγαινε και ανάγκασέ με να το κάνω!

    ...
    Θάρθουνε στιγμές δάκρυα γεμάτες
    Μόνος σου θα κλαίς,
    κλείσανε θα λες τις ζωής μου οι στράτες...

  13. #673
    Παιδια μια ερωτηση
    Την ερχομενη τεταρτη φευγουμε για Φλωρεντια
    θα μεινουμε 5 βραδυα κ θα δουμε το gp στο Μουτζελο
    Ειχαμε κλεισει απο καιρο την διαμονη με κλειστο παρκινγκ αλλα σημερα μας εριξε το ακυρο οτι τελικα
    δεν υπαρχει κλειστο παρκινγκ
    γνωριζει καποιος τι παιζει με το θεμα κλοπες εκει περα?
    Να κοιταξω να βρω φυλασομενο παρκινγκ?
    γνωριζει καποιος να προτεινει οτιδηποτε?
    ευχαριστω

  14. #674
    Σοβαρά, ο single ή έχων σχέση εκτός γάμου, εργαζόμενος ή μη (γιατί η ανάπτυξη αργεί πολύ ακόμα και πολλοί έχουν χάσει τις δουλειές τους) και άθεος ή αλλόθρησκος (στον τρόπο ζωής του), είναι ανώμαλος άνθρωπος; Ή "μη νορμάλ" τέλος πάντων;


    Καλά κάνετε και τα πιστεύετε όσα γράφετε, αλλά όλα αυτά δεν έχουν σχέση με τις κλοπές. Αδιαφορεί ο κλέφτης αν πας κάθε πρωί στην εκκλησία ή αν είσαι το ρεμάλι της Φωκίωνος Νέγρη, αν σε χαστουκίζουν και γυρνάς το άλλο μάγουλο ή αν πας σπίτι και καταχεριάζεις την σύζυγο και τα παιδιά επειδή δεν ήταν σωστά σιτεμένο το Black Angus μπιφτέκι σου και ήταν μπαγιάτικη η κινόα στην σαλάτα και δεν το μαθαίνει κανείς μέχρι να σε βγάλουν στις ειδήσεις και να πέσει έκπληκτη η γειτονιά από τα σύννεφα (ως τότε είσαι μοντέλο συζύγου/εργαζομένου/οικογενειάρχη/χριστιανού). Το μηχανάκι που καβαλάς τον ενδιαφέρει, το αυτοκίνητο, το κινητό, το αν έχεις πράγματα αξίας στο σπίτι σου ή όχι. Και δεν είναι ΟΛΕΣ οι κλοπές από ΜΙΑ ομάδα πληθυσμού, όπως υπονοείται στην προηγούμενη σελίδα, προφανώς, αλλά πάλι θα ανοίξουμε βλακώδη συζήτηση και πάλι θα έχουμε χαρακτηρισμούς ένθεν και ένθεν και πάλι θα έχουμε στεναχώριες μου είπε σου είπε του είπα και μετά ήθελαν αυτοί αλλά δεν θέλαμε εμείς δώσε πόνο πρόεδρε του πανσεΤΤαϊκού τι στο καλό ήταν εκείνος ο ρήτορας ο ξεκάθαρος.


    Κύριοι, παρακαλώ θερμά ας μείνουμε στα γεγονότα και η θεωρία περί κλοπών ας συζητιέται στο αγαπημένο σας καφέ δια ζώσης με την παρέα σας, διότι τα γραπτά ευκόλως παρεξηγούνται και χαλάνε την εικόνα γενικότερα και για εσάς σαν πρόσωπα και για το μέσον στο οποίο έχετε βήμα για συζήτηση. Αν και τώρα που το ξανασκέφτομαι, δεν εκτίθεστε και τόσο σαν πρόσωπα γιατί πόσο βολική η ανωνυμία του nickname μερικές φορές. Τέλος πάντων αυτό που θέλω να πω είναι κάπως κατανοητό, μάλλον, ελπίζω, τι θέλω και μπλέκομαι και κάνει και νύστα...

  15. #675
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από FotisFz1 Προβολή μηνύματος
    Παιδια μια ερωτηση
    Την ερχομενη τεταρτη φευγουμε για Φλωρεντια
    θα μεινουμε 5 βραδυα κ θα δουμε το gp στο Μουτζελο
    Ειχαμε κλεισει απο καιρο την διαμονη με κλειστο παρκινγκ αλλα σημερα μας εριξε το ακυρο οτι τελικα
    δεν υπαρχει κλειστο παρκινγκ
    γνωριζει καποιος τι παιζει με το θεμα κλοπες εκει περα?
    Να κοιταξω να βρω φυλασομενο παρκινγκ?
    γνωριζει καποιος να προτεινει οτιδηποτε?
    ευχαριστω
    Οι επιλογές μου τώρα με το άσχετο ποστάκι ήταν να βοηθήσω καίτοι νυστάζω, να το μετακινήσω σε άλλο νήμα στις "πληροφορίες", να το στείλω ως άσχετο με το νήμα...

    Τελικά προσπαθώντας να κάνω το δεύτερο, είδα ότι μπορώ να κάνω το πρώτο γιατί, για δες φίλε, Ταξιδιωτικά, Πληροφορίες και ο μικιμάους έχει ποστάρει αυτό:

    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=152296


    Που θεωρητικά σου λύνει τα χέρια να βρεις άλλο πάρκινγκ, το οποίο πάντα όταν ταξιδεύεις σε ξένη χώρα καλό είναι να φροντίζεις γιατί κάλλιο γαϊδουρόδενε παρά γαϊδουρογύρευε.

Παρόμοια θέματα

  1. Τι θα γινει με αυτες τις γυναίκες;
    από Dirty_Gas στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 16/03/2016, 23:50
  2. Τι θα γίνει με τις Ετήσιες Moto.GR, κουβεντούλα
    από antsoar στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 346
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2013, 13:58
  3. Απαντήσεις: 413
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2010, 15:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF