Σελίδα 15 από 55 ΠρώτοΠρώτο ... 5101112131415161718192025 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 211 έως 225 από 811

Θέμα: New GSX-R1000 L7

  1. #211
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    Εγώ πάλι δεν "ψωνίζω" με κριτήριο την εμφάνιση. Άρα τα πάντα υποκειμενικά.

    Αλλά. Το υποκειμενικό το στηρίζω στοι ότι του αρέσει και το σιμπιάρ.άλλωστε δεν είναι λίγες οι φορές που έχω εκφράσει το θαυμασμό μου για όλες τις Ιταλίδες υπερμουνάρες ss.όλες όμως.δείξτε μου ένα άσχημο ιταλικό ss.
    τα πρωτα 1000 μεχρι 2007 ητανε ωραια μετα το γαμησανε λιγο και το ξαναφτιαξανε το 2012 νομιζω... αν και το 08 ειχε μια καποια ετσι με το πλακουτσοτο κεφαλι του....

    Αλλα σορρυ το 17ρι GSXR σε στρεετ μορφη ειναι απλα 10 βηματα πισω απο εκει που ειχε φτασει το Κ9... τα ποληεστερικα το σωζουν μενει να δουμε αν θα κανει και κατι σε πιστες γιατι ο πυχης εχει φτασει ψηλα..
    ORGIA!!!!!

  2. #212
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.023
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από astroman76 Προβολή μηνύματος
    τα πρωτα 1000 μεχρι 2007 ητανε ωραια μετα το γαμησανε λιγο και το ξαναφτιαξανε το 2012 νομιζω... αν και το 08 ειχε μια καποια ετσι με το πλακουτσοτο κεφαλι του....

    Αλλα σορρυ το 17ρι GSXR σε στρεετ μορφη ειναι απλα 10 βηματα πισω απο εκει που ειχε φτασει το Κ9... τα ποληεστερικα το σωζουν μενει να δουμε αν θα κανει και κατι σε πιστες γιατι ο πυχης εχει φτασει ψηλα..
    6 βηματα. ειναι σαμ facelift του 03

  3. #213
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326
    Το Btw είναι ωραιο το ακουσα κι αυτό το rsv4 πραγματι είναι ωραιο, αλλα μετα από τοσα χρονια που το βλεπω μου είναι πια αδιαφορο και όπως λενε ΟΛΟΙ τα πάντα ειναι υποκειμενικα, τεσπα κατι μου λεει ότι αυτό το μηχανακι θα πουλησει τρελα και θα αφησει εποχη
    Γιατι ? δεν θελω να πω πολλα .. αλλα ο χρονος θα διξει


    Υ.Γ. Το μηχανακι δεν είναι ασχημο απλα είναι πολύ μπροστα από την εποχη του
    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  4. #214
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από JIMK7 Προβολή μηνύματος
    Το Btw είναι ωραιο το ακουσα κι αυτό το rsv4 πραγματι είναι ωραιο, αλλα μετα από τοσα χρονια που το βλεπω μου είναι πια αδιαφορο και όπως λενε ΟΛΟΙ τα πάντα ειναι υποκειμενικα, τεσπα κατι μου λεει ότι αυτό το μηχανακι θα πουλησει τρελα και θα αφησει εποχη
    Γιατι ? δεν θελω να πω πολλα .. αλλα ο χρονος θα διξει


    Υ.Γ. Το μηχανακι δεν είναι ασχημο απλα είναι πολύ μπροστα από την εποχη του
    δεν βλεπετε

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	aUyX4G2.jpg 
Προβολές:	286 
Μέγεθος:	102,4 KB 
ID:	372175
    ORGIA!!!!!

  5. #215
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    ενταξει, δεν ξερω τι σχιζοειδης διαταραχη προσωπικοτητας μπορει να κρυβουν καποιοι στο κεφαλι τους, αλλα αυτη η πλακα που σας αρεσει το ανομοιομορφο, πρεπει να τελειωσει...

    το μηχανακι εχει διαφορετικα πλαστικα απο την μια και απο την αλλη και διαφορετικα φαναρια...η διπολικη διαταραχη στο μεγαλειο της...


    επισης μην χαλατε το thread του gsxr ποσταρωντας bmw...
    και οχι απλα bmw...bmw υποψηφια για κρακ...

  6. #216
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από astroman76 Προβολή μηνύματος
    δεν βλεπετε

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	aUyX4G2.jpg 
Προβολές:	286 
Μέγεθος:	102,4 KB 
ID:	372175
    Mια ομορφια ειναι το μαμημενο :rotflmao:



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	12380020_10206497547771286_2009850929_n.jpg 
Προβολές:	268 
Μέγεθος:	20,2 KB 
ID:	372187




    και ετσι για την ιστορια το θεωρω το δευτερο καλυτερο μηχανακι ( μετα το L7 ) με λιγα λογια αν δεν υπηρχε το L7 σιγουρα θα ειχα παρει μια bmw .. οχι βεβαια για την ομορφια του
    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  7. #217
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DrIoannis
    Εγγραφή
    28/07/2005
    Μηνύματα
    1.790
    Το L7 είμαι πεπεισμένος, όπως έχω πει και άλλες φορές, θα είναι πολύ καλό οδηγικά και θα καλύψει αυτούς που το πήραν για να το χρησιμοποιούν για τον σκοπό που φτιάχτηκε. Τώρα για τους γνωστούς καφετεριάκιδες "Beauty is in the eye of the beholder". Κοινώς..."περί γούστου κολοκυθόπιτα"...
    «Ο μεγαλύτερος εχθρός της γνώσης δεν είναι η άγνοια, αλλά η ψευδαίσθηση της γνώσης» Stephen Hawking
    You will never be arrested #58

  8. #218
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.023
    αν υπάρχει ενα μηχανακι που πρέπει να κερδίσεις για να γινεις βασιλιας ειναι το bmw. αν υπάρχει ενα που αντικειμενικά ειναι παντα ποιο ομορφο ειναι το rsv. Αυτα ομως δεν εχουν σημασια. Σημασια εχει οτι ειναι ενα σχεδιο αρπακολλα σε μια εποχη που δεν πας χωρις σχεδιο. Οταν οι ιάπωνες επαιζαν μπαλα μονοι τους ειχαν το ελέυθερο να μην σχεδιάζουν πανω απο 10 λεπτα τα ss τους. Οταν η ευρωπη ομως ανεβηκε και τους κοιταξε στα ισα αναγκάστηκαν να πιασουν τα μολυβια. Η suzuki δυστυχως τα εχει παρατησει σε καθε κατηγορια εδω και χρόνια. Τα ίδια και εδω. Η φιλικοτητα που χαρακτηριζει την φιρμα ισως να ειναι και το δυνατοτερο χαρτι της γιατι οι επιδοσεις στο δυναμομετρο δεν ειναι πλεον ο νο1 παραγοντας αγορας. Για τις αλλες χωρις δλδ, στην ελλαδα με 18κ δεν πας πουθενα ετσι κι αλλιως



    https://www.youtube.com/watch?v=P9nDYnux7JA
    Τελευταία τροποποίηση από basilis_k6; 28/10/2016 στις 18:58.

  9. #219
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    αν υπάρχει ενα μηχανακι που πρέπει να κερδίσεις για να γινεις βασιλιας ειναι το bmw. αν υπάρχει ενα που αντικειμενικά ειναι παντα ποιο ομορφο ειναι το rsv. Αυτα ομως δεν εχουν σημασια. Σημασια εχει οτι ειναι ενα σχεδιο αρπακολλα σε μια εποχη που δεν πας χωρις σχεδιο. Οταν οι ιάπωνες επαιζαν μπαλα μονοι τους ειχαν το ελέυθερο να μην σχεδιάζουν πανω απο 10 λεπτα τα ss τους. Οταν η ευρωπη ομως ανεβηκε και τους κοιταξε στα ισα αναγκάστηκαν να πιασουν τα μολυβια. Η suzuki δυστυχως τα εχει παρατησει σε καθε κατηγορια εδω και χρόνια. Τα ίδια και εδω. Η φιλικοτητα που χαρακτηριζει την φιρμα ισως να ειναι και το δυνατοτερο χαρτι της γιατι οι επιδοσεις στο δυναμομετρο δεν ειναι πλεον ο νο1 παραγοντας αγορας. Για τις αλλες χωρις δλδ, στην ελλαδα με 18κ δεν πας πουθενα ετσι κι αλλιως



    https://www.youtube.com/watch?v=P9nDYnux7JA
    Ενα πραγμα θα σε ρωτησω και θελω την αληθεια ... το εχεις δει απο κοντα ? στο λεω επειδη το εχω δει απο κοντα και ειναι οτι πιο ομορφο εχουν βγαλει σε GSXR δεν το λεω μονο εγω.. αλλα οσοι παρευρισκονταν στο Μιλανο ( περυσι ) αυτο ελεγαν "περί γούστου κολοκυθόπιτα" οπως ειπε πιο πριν ο φιλος

    Πριν δω και το gsxr moto gp τα ιδια ελεγα ( τι ασχημο μηχανακι εβγαλαν ) οταν το ειδα ομως απο κοντα μου επεσε το σαγονι

    Πριν ειχα ενα 1000 κ7 με πολλα πολλα πραγματακια φορτωμενο και μολις ειδα τι καταπληκτικο μηχανακι εβγαλαν, το πουλησα αρoν αρoν για να παρω το L7



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	13305161_10207668066913533_6160726068349097014_o.jpg 
Προβολές:	193 
Μέγεθος:	100,3 KB 
ID:	372216Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	11270607_10205208441944446_7376525098277116136_o.jpg 
Προβολές:	179 
Μέγεθος:	92,8 KB 
ID:	372219
    Τελευταία τροποποίηση από JIMK7; 28/10/2016 στις 21:13.
    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  10. #220
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.023
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από JIMK7 Προβολή μηνύματος
    Ενα πραγμα θα σε ρωτησω και θελω την αληθεια ... το εχεις δει απο κοντα ? στο λεω επειδη το εχω δει απο κοντα και ειναι οτι πιο ομορφο εχουν βγαλει σε GSXR δεν το λεω μονο εγω.. αλλα οσοι ηταν στο Μιλανο ( περυσι ) αυτο ελεγαν "περί γούστου κολοκυθόπιτα" οπως ειπε πιο πριν ο φιλος
    οχι αλλα δεν ειναι και κανενα περιεργο σχεδιο για να ειναι πιο ωραιο η πιο ασχημο απο κοντα.

  11. #221
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    οχι αλλα δεν ειναι και κανενα περιεργο σχεδιο για να ειναι πιο ωραιο η πιο ασχημο απο κοντα.
    Kαλα το καταλαβα κι ομως ειναι πολυ περιεργο.. με γραμμες και καμπυλες που δεν τις βλεπεις απο καμερα και φωτογραφιες, προπαντος ειναι τοσο μικρο και στενο που δεν μπορεις να το πιστεψεις οταν το δεις απο κοντα τα ξαναλεμε και νασε σιγουρος τοτε θα εχεις αλλη γνωμη για το L7

    Οσο απο τεχνολογια εκει ειναι που εχει ανεβασει πολυ ψηλα το πηχη
    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  12. #222
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από JIMK7 Προβολή μηνύματος
    Kαλα το καταλαβα κι ομως ειναι πολυ περιεργο.. με γραμμες και καμπυλες που δεν τις βλεπεις απο καμερα και φωτογραφιες, προπαντος ειναι τοσο μικρο και στενο που δεν μπορεις να το πιστεψεις οταν το δεις απο κοντα τα ξαναλεμε και νασε σιγουρος τοτε θα εχεις αλλη γνωμη για το L7

    Οσο απο τεχνολογια εκει ειναι που εχει ανεβασει πολυ ψηλα το πηχη
    χαχαχαχαχαχ στο μπλα μπλα το εχουν οι Ιαπωνες μετα σκανε στις πιστες και τους κανουν πελατακια οι BMW και τα Ducati...
    ειναι στενο ναι αλλα το λες και οι αλλοι ειναι σαν τις φαλενες .... ολλα στενα ειναι πλεον... η μονη που δεν εχει αλαξει μηχανακι εδω και 6 χρονια ειναι η Συζυκι ....
    ORGIA!!!!!

  13. #223
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    αν υπάρχει ενα μηχανακι που πρέπει να κερδίσεις για να γινεις βασιλιας ειναι το bmw. αν υπάρχει ενα που αντικειμενικά ειναι παντα ποιο ομορφο ειναι το rsv. Αυτα ομως δεν εχουν σημασια. Σημασια εχει οτι ειναι ενα σχεδιο αρπακολλα σε μια εποχη που δεν πας χωρις σχεδιο. Οταν οι ιάπωνες επαιζαν μπαλα μονοι τους ειχαν το ελέυθερο να μην σχεδιάζουν πανω απο 10 λεπτα τα ss τους. Οταν η ευρωπη ομως ανεβηκε και τους κοιταξε στα ισα αναγκάστηκαν να πιασουν τα μολυβια. Η suzuki δυστυχως τα εχει παρατησει σε καθε κατηγορια εδω και χρόνια. Τα ίδια και εδω. Η φιλικοτητα που χαρακτηριζει την φιρμα ισως να ειναι και το δυνατοτερο χαρτι της γιατι οι επιδοσεις στο δυναμομετρο δεν ειναι πλεον ο νο1 παραγοντας αγορας. Για τις αλλες χωρις δλδ, στην ελλαδα με 18κ δεν πας πουθενα ετσι κι αλλιως



    https://www.youtube.com/watch?v=P9nDYnux7JA
    οπως τα λες πραγματικα αρπακολα σχεδιασμος... και να πεις οτι τα συζυκι τα περνουν μονο για πιστα... το 70% απο τους αγωραστες ειναι ποζερια...
    ORGIA!!!!!

  14. #224
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από astroman76 Προβολή μηνύματος
    χαχαχαχαχαχ στο μπλα μπλα το εχουν οι Ιαπωνες μετα σκανε στις πιστες και τους κανουν πελατακια οι BMW και τα Ducati...
    ειναι στενο ναι αλλα το λες και οι αλλοι ειναι σαν τις φαλενες .... ολλα στενα ειναι πλεον... η μονη που δεν εχει αλαξει μηχανακι εδω και 6 χρονια ειναι η Συζυκι ....
    Καλα καλα κατσε να το δεις κι αυτο στη πιστα και μετα μιλα κι ομως αν το βαλεις διπλα στα αλλα.. σαν φαλενες θα φενονται ειμαι σιγουρος ουτε και εσυ το εχεις δει απο κοντα :a13:
    Εδω και 6 χρονια δεν εχει αλλαξει οχι μονο η SUZUKI αλλα HONDA APRILIA BMW :a029:
    Γατακια.... the king of sportbikes is back


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	12710776_10206893590712112_7785464990497362356_o.jpg 
Προβολές:	134 
Μέγεθος:	85,4 KB 
ID:	372249
    Τελευταία τροποποίηση από JIMK7; 29/10/2016 στις 20:14.
    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  15. #225
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.023
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από astroman76 Προβολή μηνύματος
    οπως τα λες πραγματικα αρπακολα σχεδιασμος... και να πεις οτι τα συζυκι τα περνουν μονο για πιστα... το 70% απο τους αγωραστες ειναι ποζερια...
    στην ελλαδα εχει αυτη τη φημη αλλα και παλι δεν συμφωνω πολύ. Ποζέρια ειναι ολα τα ss εδω γιατι ειμαστε καγκουρες.

    jimk7 εισαι λιγο προκατειλειμένος θετικα. Οντως ειναι πολύ λεπτο, φαινετε. Πιο ευκολο και "γρηγορο" στις εναλλαγες απο την απριλια δυσκολο το βλεπω βεβαια.

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο μήνυμα: 09/11/2008, 15:18
  2. Cbr1000rr , Gsx-r1000 , Zx-10
    από greekshadow στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 29/02/2004, 21:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF