Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 34

Θέμα: Έσπασε ο ρεγουλατόρος της ντίζας του συμπλέκτη! (CBF-600)

  1. #1
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918

    ποιοτητα honda......

    σημερα γυρνωντας απο μια κοντινη βολτα , νοιωθω ξαφνικα ενα αποτομο μαλακωμα στην μανετα του συμπλεκτη ..... σταματαω , μου σβυνει ενω πατουσα την μανετα και παραλιγο να πεσω....παρατηρω λοιπον οτι ο ρεγουλατορος της ντιζας του συμπλεκτη εχει κοψει το σπειρωμα του ...για την ακριβεια εχει θρυματιστει το μισο σπειρωμα. ....... Αν προσθεσουμε του τριγμους απο το ταμπλο / οργανα (που εχω φαει τον κοσμο και δεν εχω βρει απο που προερχονται) την αναξιοπιστια του δεικτη βενζινης....τις απο κατασκευης στραβες βασεις των χειρολαβων συνεπιβατη , την δυσκολια εκινησης οταν το μηχανακι ειναι κρυο.......μην μας τα πρηζουν με την ποιοτητα των honda!!!!!!

    ενα cbf 600s εχω....

  2. #2
    Ωχώχ...τα πλευρά μου Το avatar του/της bonepeeler
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    888
    Έπρεπε να το βάλεις στις διαμάχες.


    Όλες οι μνήμες είναι ίχνη δακρύων.

    Jurobei Chikanatsu


  3. #3
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    παιδια χωρις πλακα τωρα, ολα τα μηχανακια χαλανε αμα τα παραμελουμε

    θελουν συνεχεια ελεγχο/λαδωμα κτλ απο εμας και απο το μηχανικο μας

  4. #4
    Αποτοξίνωση από το spam.. Το avatar του/της FestoNero
    Εγγραφή
    29/05/2005
    Μηνύματα
    556
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    παιδια χωρις πλακα τωρα, ολα τα μηχανακια χαλανε αμα τα παραμελουμε

    θελουν συνεχεια ελεγχο/λαδωμα κτλ απο εμας και απο το μηχανικο μας
    Αντε ρε! τα Χοντα δε χαλανε ρε!
    Ολα τα αλλα ειναι που θελουν σερβις λαδωματα κι ιστοριες!
    Τα Χοντα πλενονται κ μονα τους!

    Ακους εκει..
    Για τα λεφτά τα κάνεις όλα
    Για τα λεφτά δεν μ' αγαπάς
    Mα θα 'ρθει κάποτε η ώρα
    Kαι δε θα ξέρεις που χρωστάς..

  5. #5
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    παιδια χωρις πλακα τωρα, ολα τα μηχανακια χαλανε αμα τα παραμελουμε

    θελουν συνεχεια ελεγχο/λαδωμα κτλ απο εμας και απο το μηχανικο μας
    σωστο!! αλλα δεν νομιζω οτι ειναι δικη μου η ευθυνη οταν κατι σπαει απο αστοχια υλικου , η αν στο εργοστασιο εχουν στραβα χυτηρια ......συμβαινει και το ξερω και το αποδεχομε.......ουτε με την honda εχω κατι ...αλλη μια εταιρεια μοτοσυκλετων ειναι (τυγχανει να ειναι και η μεγαλυτερη-απο αποψη μεγεθους και μονο.....) απλα μας τα εχουν πρηξει οτι βγαζει τα ποιοτικοτερα / αξιοπιστα μηχανακια ....σκατα στα μουτρα της βγαζει! ...ολα τα ιδια ειναι.......(εκτος απο τα yamaha που ειναι τα καλυτερα!!!)

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Xlitos
    Εγγραφή
    14/07/2003
    Μηνύματα
    899

    Re: ποιοτητα honda......

    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    μην μας τα πρηζουν με την ποιοτητα των honda!!!!!!

    ενα cbf 600s εχω....
    Η ποιότητα που λες έπαιζε πριν μερικά χρόνια.Και όσοι έχουν κόλλημα μ'αυτό είναι δικαιολογημένο γιατί τα Honda ήταν χρυσάφι στον τομέα αυτό σε σημείο που έκανε όλα τα άλλα να μοιάζουν μπακατέλες.
    Πλεον είναι μικρές οι διαφορές..ανέβηκαν τα άλλα,μαλακίστηκαν στην Honda...

    απλα μας τα εχουν πρηξει οτι βγαζει τα ποιοτικοτερα / αξιοπιστα μηχανακια ....σκατα στα μουτρα της βγαζει! ...ολα τα ιδια ειναι.......(εκτος απο τα yamaha που ειναι τα καλυτερα!!!)
    ΜΑΖΙ ΣΟΥ!
    Πούλα το το παρτάλι και πάρε την άψογης ποιότητας,χωρίς προβλήματα FZS600!!

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Xlitos
    Εγγραφή
    14/07/2003
    Μηνύματα
    899

    Re: ποιοτητα honda......

    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    σημερα γυρνωντας απο μια κοντινη βολτα , νοιωθω ξαφνικα ενα αποτομο μαλακωμα στην μανετα του συμπλεκτη ..... σταματαω , μου σβυνει ενω πατουσα την μανετα και παραλιγο να πεσω....παρατηρω λοιπον οτι ο ρεγουλατορος της ντιζας του συμπλεκτη εχει κοψει το σπειρωμα του ...για την ακριβεια εχει θρυματιστει το μισο σπειρωμα. .......
    τζόγο στην μανέτα του συμπλέκτη είχες προβλέψει ν'αφήσεις;Την ντίζα την λάδωσες ποτέ;

  8. #8
    Ποτέ δεν ξέρεις... ;-) Το avatar του/της startengine
    Εγγραφή
    08/09/2005
    Μηνύματα
    163
    Μην είσαι τόσο καταδικαστικός και απόλυτος. Ένας κινητήρας απροβλημάτιστος και ένα κιβώτιο που "συγχωρεί" τα όσα λάθη, δεν αξίζουν τόση απογοήτευση...!
    Στραβά και αστοχίες υλικών υπάρχουν σε κάθε μηχάνημα και γενικά προιόν μαζικής παραγωγής, το θέμα είναι η συχνότητα που απαντώνται στατιστικά.
    Έχω το cbf κι εγώ, είναι η πρώτη μου "μεγάλη" μηχανή που με έχει ταξιδέψει αρκετά και συνεχίζει να το κάνει χωρίς ποτέ να κάνει κιχ. Σκέψου πως δεν είχα οδηγήσει ξανά με ταχύτητες και αναλογίσου τι αυτό συνεπάγεται...:smilea:
    Από συζητήσεις με φίλους, δε νομίζω να την έβγαζε καθαρή το κιβωτιάκι και μάλιστα άστρωτο στην αρχή, καμιάς άλλης στην κατηγορία της.
    Για την γενικότερη ποιότητα Honda - πλαστικά, συναρμογή κλπ - παραδέχομαι πως δεν είναι δα και μια μοναδικότητα. Πιστεύω πως αυτό οφείλεται κατά κύριο λόγο στην χώρα κατασκευής της:
    Ιταλία...!
    Αυτό τα λέει όλα. Εξάλλου, αν ανοίξεις τη σέλα του οδηγού, θα δεις που κάποια ορατά ηλεκτρικά έχουν πινακίδα ...Ducati!!!

    Μην τα ισοπεδώνεις όλα όμως. Οδήγησε ένα XT, ένα Fazer και έλα πες μου για την απόκριση του ψεκασμού! Για τις αλλαγές που χάνεις! Δε λέωπως είναι τρελλοί αυτοί που τα έχουν, όμως κάθε τι έχει τα υπέρ και τα κατά του. Και για τη φιλικότητα και την αξιοπιστία των μηχανικών μερών της big h... γνωρίζουν μόνο όσοι έχουν οδηγήσει για καιρό δικό της μοτόρι.

    Διαφωνείς???
    Ζήσε, μάθε και αγάπα όσο περισσότερο μπορείς!
    Μετανιώνεις πάντα για εκείνα που ΔΕΝ πρόλαβες να κάνεις.....

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της geopitt
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    142
    Ειμαι και εγω κατοχος ενος CBF600s και πραγματικα η ποιοτητα
    δεν ειναι ιδιαιτερα ψηλη.Οπως αναφερθηκε το μηχανακι το φτιαχνουν στην Ιταλια και σχεδιαστικε με γνωμονα το χαμηλο
    κοστος (μονο το Bandit650s ειναι φτηνοτερο στην κατηγορια).
    Σε σχεση λοιπον με την τιμη η ποιοτητα ειναι καλη και τελικα
    αστοχιες υλικων εχει ακομα και η NASA.

  10. #10
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    ρε παιδια και τζογο ειχα αφησει και λιπανση εκανα τακτικα....ξαφνικα απλα παρεδωσε το πνευμα....

    το κιβωτιο του cbf ειναι απο τα χειροτερα που εχουν παιξει σε honda .... σε δειγμα τριων μοτοσυκλετων (αλλες δυο φιλων μου)και σκληρο ειναι και θορυβο κανει και αλλαγες χανει...μονο με motul λαδι καπως φτιαχνει.

    anyway....ειπα ,δεν εχω κατι με τα honda.....το fzs 600 ηταν η πρωτη μoυ επιλογη , αλλα προτιμησα το abs (σωτηριο!!!!) τoυ cbf.

    και οταν λεω οτι τα yamaha ειναι τα καλυτερα δεν εννοω τα μηχανακια....


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	yamaha_c1.jpg 
Προβολές:	597 
Μέγεθος:	11,1 KB 
ID:	27120

  11. #11
    καμμένος.. Το avatar του/της ronin1
    Εγγραφή
    04/06/2005
    Μηνύματα
    567
    παιδιά όλα είναι μηχανήματα και θα χαλάσουν αργά η γρήγορα.Πλέον οι διαφορές είνια αμελητέες και παίζει καθαρά προσωποικό γούστο κια επιλογή.
    Το ένα έτσι στον ψεκασμο. το άλλο έτσι στο σασμάν , το αλλο έτσι στον ανορθωτή, όλα έχουν την αχίλλειο πτέρνα τους!Μηχανήματα είναι
    Πώς θα ανεβαίνει ο ανταγωνισμός αν τα φτιάχναν όλα ιδια και όλα τέλεια?
    Θέλουν φροντίδα, συνεπή συντήρηση και ο προσοχή στους δρόμους!
    Ελ Χυμαντόρ, ευτυχώς δεν έπεσες και ελπίζω να μην σου κοστίσει ακριβά η επισκευή.Αν έχεις εγγύηση πήγαινε και γκάζωσες τους!

  12. #12
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/08/2003
    Μηνύματα
    362

    ναι εεεε

    ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΙΔΗ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΑΛΛΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΡΙΝ ΡΩΤΑ ΕΔΩ ΤΟ ΚΑΤΑΚΑΗΜΜΕΝΟ: ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡ=ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΚΙΝΗΣΗ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΚΡΥΟ ΔΕ ΤΟ ΗΞΕΡΕΣ;(ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ YAMAHA ΡΩΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ,TPS,) ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ;ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕ ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ ΝΤΙΖΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑΞΙΔΙΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΨΙΝ.Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΟΜΩΣ ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ 1. ΒΑΦΗ ΚΑΙ ΛΕΙΑΝΣΗ ΚΙΝΗΤΗΡΑ 2.ΥΛΙΚΑ ΚΙΝΗΤΗΡΑ 3. ΗΛΕΚΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ (ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΛΩΔΙΩΝ)........ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΣΜΑΝ ;ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΧΑ MONSTER .NINJA 750 ,VIRAGO ... ΚΑΙ ΕΧΩ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΜΑΓΙΚΟ.(ΒΙΛΟΥΔΟ).ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΘΑ ΘΥΜΗΘΕΙΣ...

  13. #13

    Re: ναι εεεε

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bsari
    ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΙΔΗ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΑΛΛΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΡΙΝ ΡΩΤΑ ΕΔΩ ΤΟ ΚΑΤΑΚΑΗΜΜΕΝΟ: ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡ=ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΚΙΝΗΣΗ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΚΡΥΟ ΔΕ ΤΟ ΗΞΕΡΕΣ;(ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ YAMAHA ΡΩΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ,TPS,) ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ;ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕ ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ ΝΤΙΖΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑΞΙΔΙΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΨΙΝ.Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΟΜΩΣ ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ 1. ΒΑΦΗ ΚΑΙ ΛΕΙΑΝΣΗ ΚΙΝΗΤΗΡΑ 2.ΥΛΙΚΑ ΚΙΝΗΤΗΡΑ 3. ΗΛΕΚΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ (ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΛΩΔΙΩΝ)........ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΣΜΑΝ ;ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΧΑ MONSTER .NINJA 750 ,VIRAGO ... ΚΑΙ ΕΧΩ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΜΑΓΙΚΟ.(ΒΙΛΟΥΔΟ).ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΘΑ ΘΥΜΗΘΕΙΣ...
    Σωστό αυτό το τελευταίο bsaris!

  14. #14
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918

    Re: ναι εεεε

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bsari
    ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΙΔΗ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΑΛΛΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΡΙΝ ΡΩΤΑ ΕΔΩ ΤΟ ΚΑΤΑΚΑΗΜΜΕΝΟ:

    ------------------------------------------------------------------------------------

    Ημουν κατοχος yamaha t-80 , honda ax-1 , cagiva canyon 500 , ktm lc4 - 640.....και τωρα cbf 600s....

    -----------------------------------------------------------------------------------

    ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡ=ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΚΙΝΗΣΗ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΚΡΥΟ ΔΕ ΤΟ ΗΞΕΡΕΣ;

    ------------------------------------------------------------------------------------

    Σε ευχαριστω για την πληροφορια , αλλα μιλαω ΚΑΙ για τους
    θερινους μηνες

    ------------------------------------------------------------------------------------

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ YAMAHA ΡΩΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ,TPS,) ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ;ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕ ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ ΝΤΙΖΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑΞΙΔΙΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΨΙΝ.

    -----------------------------------------------------------------------------------

    Αν εμπαινες στον κοπο να διαβασεις τι εχω γραψει πριν απαντησεις , θα εβλεπες οτι πουθενα δεν λεω οτι το μηχανακι εκοψε ντιζα!!! .... ο ρεγουλατορος εσπασε , και συγκεκριμενα το σπειρωμα του....

    ------------------------------------------------------------------------------------

    Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΟΜΩΣ ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ 1. ΒΑΦΗ ΚΑΙ ΛΕΙΑΝΣΗ ΚΙΝΗΤΗΡΑ

    ------------------------------------------------------------------------------------

    Οταν λες βαφη κινητηρα τι εννοεις ? δηλαδη απο το τι χρωμα εχουν βαφτει τα μεταλλα ενος κινητηρα εξαρτατε και η ποιοτητα της μηχανης???!!! ...δηλαδη αν παω να νικελωσω ολο τον κινητηρα θα ειναι ποιο αξιοπιστος

    ------------------------------------------------------------------------------------


    2.ΥΛΙΚΑ ΚΙΝΗΤΗΡΑ

    ------------------------------------------------------------------------------------

    Περνουμε 1 κιλο ατσαλι , 500γρ αλουμινιο .... ζεστενουμε το χυτηριο σε χαμηλη φωτια και προσθετουμε σταδιακα το ατσαλι , ανακατευοντας συνεχως ... εν τω μεταξυ εχουμε τσιγαρισει το αλουμινιο κ.τ.λ.-κ.τ.λ.
    Μαλλον εννοεις την ΠΟΙΟΤΗΤΑ των μεταλλων που εχουν χρησιμοποιηθει..... οχι τα υλικα...

    ------------------------------------------------------------------------------------

    3. ΗΛΕΚΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ (ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΛΩΔΙΩΝ)\

    ------------------------------------------------------------------------------------

    Ποιοτητα καλωδιων??!!! μαλιστα......να σε παρω μαζι σε ενα καταστημα μοτοσυκλετων και ρωτα τον εκαστοτε πωλητη...''μαστορα!!! το gsxr το Κ5 ειναι καλο ?? απο ποιοτητα καλωδιων τι λεει???''

    ------------------------------------------------------------------------------------

    ........ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΣΜΑΝ ;ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΧΑ MONSTER .NINJA 750 ,VIRAGO ... ΚΑΙ ΕΧΩ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΜΑΓΙΚΟ.(ΒΙΛΟΥΔΟ).

    -----------------------------------------------------------------------------------

    Παρεπιπτοντως απο ολα τα μηχανακια που ειχα αυτο που ειχε μακραν την καλυτερη ποιοτητα κατασκευης ηταν το ΚΤΜ....επισης ηταν αυτο που με ταλαιπωρησε λιγοτερο με μικροπροβληματα και βλαβες......και δεν ηταν για καφετερια , ειχε φαει trail-ride και εντουροβολτες με το κουταλι.....

    ------------------------------------------------------------------------------------

    ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΘΑ ΘΥΜΗΘΕΙΣ...
    ------------------------------------------------------------------------------------

    Οταν με το καλο αλλαξω μηχανακι θα θυμαμαι οτι ημουν κατοχος μιας εξαιρετικης μοτοσυκλετας , η οποια ηταν απο καλη ως αριστη σε ολα της .....αλλα ειχε χαλια κιβωτιο.....

  15. #15
    Αποτοξίνωση από το spam.. Το avatar του/της FestoNero
    Εγγραφή
    29/05/2005
    Μηνύματα
    556

    Re: Re: ναι εεεε

    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Παρεπιπτοντως απο ολα τα μηχανακια που ειχα αυτο που ειχε μακραν την καλυτερη ποιοτητα κατασκευης ηταν το ΚΤΜ....επισης ηταν αυτο που με ταλαιπωρησε λιγοτερο με μικροπροβληματα και βλαβες......και δεν ηταν για καφετερια , ειχε φαει trail-ride και εντουροβολτες με το κουταλι.....
    EEEEΤΣΙΙΙΙ να καταριπτονται μερικοι μυθοι σιγα σιγα..
    Μ'αρεσει αυτο το Thread..
    Στην αρχη σταλθηκαν στη μαμα τους τα Χοντα με την εκπληκτικη ποιοτητα, κ τωρα βαλαμε στη θεση τους τα ΚΤΜ που χαλανε συνεχως..
    Για τα λεφτά τα κάνεις όλα
    Για τα λεφτά δεν μ' αγαπάς
    Mα θα 'ρθει κάποτε η ώρα
    Kαι δε θα ξέρεις που χρωστάς..

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σχάρα Alu-Rack της SW-Motech για CBF-600
    από makis206 στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 63
    Τελευταίο μήνυμα: 14/05/2011, 15:14
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 02/03/2005, 01:19
  3. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 27/07/2004, 01:14
  4. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 09/07/2004, 11:23
  5. Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 27/02/2004, 13:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF