Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 22 από 22

Θέμα: flip up κρανος low budget

  1. #16
    παναρχαιο μελος Το avatar του/της Dennis-
    Εγγραφή
    08/06/2003
    Μηνύματα
    506
    Καμια φορα και 100.. εχουμε και κατι πελατες οξω απο σαλονικα. 100 κοντερισιαααα! Χαχα

  2. #17
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    678
    Παίδες καλημέρα. Για να μην ανοίξω εκ νεου τοπικ μια ερώτηση κανω εδώ. Ελέω εργασίας ΠΡΕΠΕΙ να παρω flip up (τέτοιο δικαιολογούν ως έξοδο στην εταιρία και βάζουν ενα ταβάνι τα 120.) Αυτά που ειχαν αγοραστει στους συναδέλφους προ 4ετίας ήταν κατι ls2 και ειχαν αγοραστεί ΜΑΖΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΚΛΠ για 6 7 ατομα. Επειδη δε παιζει να βαλω οτι ναναι σκεφτομαι να παρω μόνος μ κ οτι και αν μου καλυψουν μερος των χρημάτων. Τεσπα τείνω προς το n91 της nolan και θα θελα γενικα καμια γνωμη γι αυτό αν ξερει καποιος κατι.εναλλακτικα σκεφτομαι το caberg duke που γραφει παραπανω ο φίλος. Βασικο δεν θέλω να ξεφυγω απο τα 206 e που βρίσκω το Ν91 γιατί δεν ξέρω καν αν θα μ καλύψουν τπτ και δεν παιζει κ πολυ ρευστο. Thanks !!!

  3. #18
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Τα ls 2 τα θεωρω αρκετα καλα για τα λεφτα τους.Ενα που εχω ,εχει τραβηξει τα πανδεινα και ακομη αντεχει.Εγω με ταβανι τα 150 ευρω,θα το προτιμουσα.

  4. #19
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pan (dvs) Προβολή μηνύματος
    Τα ls 2 τα θεωρω αρκετα καλα για τα λεφτα τους.Ενα που εχω ,εχει τραβηξει τα πανδεινα και ακομη αντεχει.Εγω με ταβανι τα 150 ευρω,θα το προτιμουσα.
    Ξέρεις ποιο είναι το θέμα μου με αυτά. Τα βλέπω πως έχουν καταντήσει (κυριολεκτικά κατάντια) με την καθημερινή χρήση τόσο τα εσωτερικά τους μαξιλαράκια κλπ όσο και ο μηχανισμός. Επειδή πήγα και δοκίμασα το νόλαν και το κάμπεργκ, ρώτησα για τα λς2 μου είπαν τα χειρότερα. Επειδή ήδη έχω πάρει ένα κράνος (HJC IS-17) και έχω απογοητευτεί πλήρως δε θέλω να το ρισκάρω αν δεν αξίζει πραγματικά. Και επειδή πέρα από την προσωπική χρήση το κράνος το φοράω από 3 μέχρι 6 ώρες στη δουλειά θέλω πριν προχωρήσω σε αγορά να το ψάξω λίγο παραπάνω.. Απλά το ζήτημα τώρα είναι τα λεφτά (όπως στους περισσότερους φαντάζομαι!) γιαυτό το τοπ μαξ ταβάνι τα 206 τους Ν91...

  5. #20
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/07/2015
    Μηνύματα
    1.286
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nik0s_Dk Προβολή μηνύματος
    Ξέρεις ποιο είναι το θέμα μου με αυτά. Τα βλέπω πως έχουν καταντήσει (κυριολεκτικά κατάντια) με την καθημερινή χρήση τόσο τα εσωτερικά τους μαξιλαράκια κλπ όσο και ο μηχανισμός. Επειδή πήγα και δοκίμασα το νόλαν και το κάμπεργκ, ρώτησα για τα λς2 μου είπαν τα χειρότερα. Επειδή ήδη έχω πάρει ένα κράνος (HJC IS-17) και έχω απογοητευτεί πλήρως δε θέλω να το ρισκάρω αν δεν αξίζει πραγματικά. Και επειδή πέρα από την προσωπική χρήση το κράνος το φοράω από 3 μέχρι 6 ώρες στη δουλειά θέλω πριν προχωρήσω σε αγορά να το ψάξω λίγο παραπάνω.. Απλά το ζήτημα τώρα είναι τα λεφτά (όπως στους περισσότερους φαντάζομαι!) γιαυτό το τοπ μαξ ταβάνι τα 206 τους Ν91...
    Αν και 9 μέρες μετά,ελπίζω να βοηθήσω.Ένα φιλαράκι είχε ακριβώς την ίδια σκέψη με εσένα και στην ίδια ακριβώς περίπτωση.Του έδινε η εταιρεία 120-130 ευρώ για κράνος και εκείνος συμπλήρωσε ένα 50αρικο και πήρε το nolan n86.Πανάλαφρο,λειτουργικότατο και ομορφούλικο(σε άσπρο).Εκείνος που το φοράει κάθε μέρα λέει τα καλύτερα κι εγώ που το'χω πιάσει 1-2 φορές συμφωνώ.

  6. #21
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΤάκηςΜπ Προβολή μηνύματος
    Αν και 9 μέρες μετά,ελπίζω να βοηθήσω.Ένα φιλαράκι είχε ακριβώς την ίδια σκέψη με εσένα και στην ίδια ακριβώς περίπτωση.Του έδινε η εταιρεία 120-130 ευρώ για κράνος και εκείνος συμπλήρωσε ένα 50αρικο και πήρε το nolan n86.Πανάλαφρο,λειτουργικότατο και ομορφούλικο(σε άσπρο).Εκείνος που το φοράει κάθε μέρα λέει τα καλύτερα κι εγώ που το'χω πιάσει 1-2 φορές συμφωνώ.
    Φυσικά και βοηθάς! Αφενός βάζεις στο τραπέζι ένα κράνος που δεν το είχα κοιτάξει και αφετέρου ακόμα δεν έχω τολμήσει να κάνω κίνηση λόγω οικονομίας γενικότερα. Όχι για κανέναν άλλο λόγο αλλά δε ξέρω αν το πάρω μόνος μου αν θα μου δώσουν τα λεφτά από την δουλειά.. Οπότε ψάχνω χαλαρά! Κράνος υπάρχει οπότε δεν βιάζομαι και τρελά!
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  7. #22
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/07/2015
    Μηνύματα
    1.286
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nik0s_Dk Προβολή μηνύματος
    Φυσικά και βοηθάς! Αφενός βάζεις στο τραπέζι ένα κράνος που δεν το είχα κοιτάξει και αφετέρου ακόμα δεν έχω τολμήσει να κάνω κίνηση λόγω οικονομίας γενικότερα. Όχι για κανέναν άλλο λόγο αλλά δε ξέρω αν το πάρω μόνος μου αν θα μου δώσουν τα λεφτά από την δουλειά.. Οπότε ψάχνω χαλαρά! Κράνος υπάρχει οπότε δεν βιάζομαι και τρελά!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Για όποιον ψάχνει καλό flip-up κράνος
    από paramedic στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 20/04/2013, 18:44
  2. κράνος flip up με bluetooth
    από xakou στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 23/04/2012, 12:52
  3. Ποιο Flip up κρανος?
    από atopos στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 23/08/2009, 12:07
  4. Προτάσεις για ανοιγόμενο Flip-Up κράνος
    από mitridi_g στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 19/02/2008, 15:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF