Σελίδα 8 από 77 ΠρώτοΠρώτο ... 3456789101112131858 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 1148

Θέμα: action camera

  1. #106
    Η go pro hd η απλη που ειδα στο louis λεει κατι; ξερει κανεις;
    πουτσ@@@@@@@@@

  2. #107
    .................... Το avatar του/της LogOutGoRide
    Εγγραφή
    02/01/2008
    Μηνύματα
    1.579
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    Η go pro hd η απλη που ειδα στο louis λεει κατι; ξερει κανεις;
    Κοίτα φίλε μου, κακή δεν την λες. Δεν είναι τόσο τυχαίο που κυριαρχούν στην αγορά. Σίγουρα όμως θα πληρώσεις και το όνομα και το όλο περιβάλλον που περιτριγυρίζει τις GoPro και επιπλέον πας στα σίγουρα. Δεν ρισκάρεις τίποτα. Δες παρουσιάσεις και δοκιμές στο νετ, υπάρχουν σίγουρα πολλές. Απο εκεί και πέρα, ο κάθε ένας κάνει τις επιλογές του.

    εδω παίρνεις μια ιδέα. Για μένα ο τύπος κάνει πολύ καλή δουλειά
    https://www.youtube.com/watch?v=EASnXTyRYE8
    Τίποτα δεν είναι δύσκολο, όταν βάζεις άλλους να το κάνουν.
    Ministry Of Lost Souls

  3. #108
    Σωστος

    Το θεμα ειναι που κυμαινεται η σχεση τιμης/αποδοσης συγκριτικα με αλλες....
    πουτσ@@@@@@@@@

  4. #109
    .................... Το avatar του/της LogOutGoRide
    Εγγραφή
    02/01/2008
    Μηνύματα
    1.579
    η άποψή μου είναι οτι εκεί χάνει. Όχι μόνο αυτή αλλά και τα μεγαλύτερα αδέρφια της. Ίσως αν πας με το σκεπτικό οτι η δεν είσαι επαγγελματίας (εκτός και αν είσαι, οπότε πάσο) και θα χρειαστείς την κάμερα για 5-10, άντε 15 φορές τον χρόνο και πάλι μπορεί να λέω και πολλές και θέλεις να κρατήσεις κάποιες αναμνήσεις από τις δραστηριότητες σου, τότε και η Yi που επέλεξα εγώ, είναι ακριβή.
    Σκέψου και αυτά που πρέπει να αγοράσεις μετά. Τα παρελκόμενα δηλαδή, βάσεις θήκες κλπ. Όλα της GoPro είναι πανάκριβα. Ίσως βέβαια οτι πληρώνεις παίρνεις.

    Μετά είναι και το κόστος απόκτησης όλων των υπολοίπων, ski, jet ski, αλεξίπτωτα, enduro μηχανή και MX για να πάρεις μέρος στο night of the jumps, μαθήματα ελέυθερης πτώσης, κουστούμι για να μπείς σε κανα κρατήρα ηφαιστείου και φυσικά η στολή για να κάνεις και κανένα άλμα απο την στρατόσφαιρα. Είναι σαν τα ταμπόνς

    Ίσως το καλύτερο βίντεο που παίζει. Ο ήχος απλά πρέπει να είναι στο άπειρο και ακόμα παραπέρα

    https://youtu.be/A3PDXmYoF5U

    Ποιό είναι το πρώτο πράγμα που σκέφτεσαι βλέποντας αυτό το βίντεο;;;;;;;;

    Εγώ το porca miseria
    Τελευταία τροποποίηση από LogOutGoRide; 09/06/2015 στις 12:50.
    Τίποτα δεν είναι δύσκολο, όταν βάζεις άλλους να το κάνουν.
    Ministry Of Lost Souls

  5. #110
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από LogOutGoRide Προβολή μηνύματος

    εδω παίρνεις μια ιδέα. Για μένα ο τύπος κάνει πολύ καλή δουλειά
    https://www.youtube.com/watch?v=EASnXTyRYE8
    πολυ καλος!!

  6. #111
    .................... Το avatar του/της LogOutGoRide
    Εγγραφή
    02/01/2008
    Μηνύματα
    1.579
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    πολυ καλος!!
    Φυσικά μοτοσικλετιστής.


    Το οτι έχει Honda δεν επηρέασε τίποτα

    Ο τυπάς είναι κορυφή
    Τελευταία τροποποίηση από LogOutGoRide; 09/06/2015 στις 12:51.
    Τίποτα δεν είναι δύσκολο, όταν βάζεις άλλους να το κάνουν.
    Ministry Of Lost Souls

  7. #112
    Τα στερεωτικα της γκοπρο τα εχω οποτε εχω ενα συν εδω....

    Τα επαγγελματικα βιντεο δεν τα πολυλαμβανω υποψιν καθως μετα πεφτει τοσο ρετουσαρισμα που η λουκά σου φαινεται μουν@ρ@
    πουτσ@@@@@@@@@

  8. #113
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από LogOutGoRide Προβολή μηνύματος
    η άποψή μου είναι οτι εκεί χάνει. Όχι μόνο αυτή αλλά και τα μεγαλύτερα αδέρφια της. Ίσως αν πας με το σκεπτικό οτι η δεν είσαι επαγγελματίας (εκτός και αν είσαι, οπότε πάσο) και θα χρειαστείς την κάμερα για 5-10, άντε 15 φορές τον χρόνο και πάλι μπορεί να λέω και πολλές και θέλεις να κρατήσεις κάποιες αναμνήσεις από τις δραστηριότητες σου, τότε και η Yi που επέλεξα εγώ, είναι ακριβή.
    Σκέψου και αυτά που πρέπει να αγοράσεις μετά. Τα παρελκόμενα δηλαδή, βάσεις θήκες κλπ. Όλα της GoPro είναι πανάκριβα. Ίσως βέβαια οτι πληρώνεις παίρνεις.

    Μετά είναι και το κόστος απόκτησης όλων των υπολοίπων, ski, jet ski, αλεξίπτωτα, enduro μηχανή και MX για να πάρεις μέρος στο night of the jumps, μαθήματα ελέυθερης πτώσης, κουστούμι για να μπείς σε κανα κρατήρα ηφαιστείου και φυσικά η στολή για να κάνεις και κανένα άλμα απο την στρατόσφαιρα. Είναι σαν τα ταμπόνς

    Ίσως το καλύτερο βίντεο που παίζει. Ο ήχος απλά πρέπει να είναι στο άπειρο και ακόμα παραπέρα

    https://youtu.be/A3PDXmYoF5U

    Ποιό είναι το πρώτο πράγμα που σκέφτεσαι βλέποντας αυτό το βίντεο;;;;;;;;

    Εγώ το porca miseria

    Θέλει διόρθωση το contrast,balance white για αρχή.Ισως έχει παίξει και μπινια με το saturation.Τα πρωτα δυο πάντως είναι δεδομένα λάθος.
    Φίου φίου φι φι φίου

  9. #114
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.169
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    Η go pro hd η απλη που ειδα στο louis λεει κατι; ξερει κανεις;
    Εχω εδω και 3 χρόνια την πιο παλιά έκδοση, την πρωτη Hero HD.
    Θεωρώ οτι ειναι καλή για τα λεφτά της, βεβαια σήμερα παίζουν και φτηνότερες, αλλά κι αυτη δεν ειναι ακριβή πλέον. Ειχα παρει το πακετο motorsport με πολλές βασεις, βεντούζα κλπ.
    Το μονο που θα ηθελα ειναι να μπορώ να την ελέγχω απο την πίσω πλευρα.
    Τα κουμπιά και το LCD ειναι μπροστά και για να ειμαι σιγουρος οτι θα την βαλω μπρός σωστά φορώντας γαντια πρέπει να σταματήσω γιατί αλλιώς δεν ειμαι σιγουρος.
    Τον πρωτο καιρό ειχα παρει video εναν φιλο σε classic rally αλλα τελικά τον ειχα βγαλει καμμια 500ρια φωτό.
    Του είπα να τις βαλει στο γρήγορο να γινουν video.

    Υπαρχουν τετοιες αλλά ειναι αρκετα πιο ακριβές.
    Video που εχω τραβηξει με αυτην εχεις δει νομίζω. Η μπαταρία δεν κραταει πλέον όπως πριν 3 χρόνια, κατα τα αλλα δεν εχει παθει απολύτως τιποτα.
    Την εχω χρησιμοπιήσει και για υποβρύχιες ληψεις, εχει αρκετή πλάκα.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  10. #115
    Πάντως, η σύγκριση μεταξύ GoPro Hero3 vs Sony HDR-AS30V που ανέφερε κάποιο μέλος στην αρχή, είναι ξεκάθαρα υπέρ της Sony. Είναι στην περιοχή των 200€ βέβαια, αλλά αν η GoPro έχει τέτοια διαφορά με την SJ4000, φαντάσου τι γίνεται με τις υπόλοιπες.

    https://www.youtube.com/watch?v=VlSfHBW4W7M
    https://www.youtube.com/watch?v=t1SkF3F4_Ig
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  11. #116
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από LogOutGoRide Προβολή μηνύματος
    η άποψή μου είναι οτι εκεί χάνει. Όχι μόνο αυτή αλλά και τα μεγαλύτερα αδέρφια της. Ίσως αν πας με το σκεπτικό οτι η δεν είσαι επαγγελματίας (εκτός και αν είσαι, οπότε πάσο) και θα χρειαστείς την κάμερα για 5-10, άντε 15 φορές τον χρόνο και πάλι μπορεί να λέω και πολλές και θέλεις να κρατήσεις κάποιες αναμνήσεις από τις δραστηριότητες σου, τότε και η Yi που επέλεξα εγώ, είναι ακριβή.
    Σκέψου και αυτά που πρέπει να αγοράσεις μετά. Τα παρελκόμενα δηλαδή, βάσεις θήκες κλπ. Όλα της GoPro είναι πανάκριβα. Ίσως βέβαια οτι πληρώνεις παίρνεις.

    Μετά είναι και το κόστος απόκτησης όλων των υπολοίπων, ski, jet ski, αλεξίπτωτα, enduro μηχανή και MX για να πάρεις μέρος στο night of the jumps, μαθήματα ελέυθερης πτώσης, κουστούμι για να μπείς σε κανα κρατήρα ηφαιστείου και φυσικά η στολή για να κάνεις και κανένα άλμα απο την στρατόσφαιρα. Είναι σαν τα ταμπόνς

    Ίσως το καλύτερο βίντεο που παίζει. Ο ήχος απλά πρέπει να είναι στο άπειρο και ακόμα παραπέρα

    https://youtu.be/A3PDXmYoF5U

    Ποιό είναι το πρώτο πράγμα που σκέφτεσαι βλέποντας αυτό το βίντεο;;;;;;;;

    Εγώ το porca miseria

    τέτοια βλέπεις και μετά λες "τι να την κάνω να την πάρω" και ξαφνικά βλέπεις πόσο βαρετή είναι η ζωή σου...


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Εχω εδω και 3 χρόνια την πιο παλιά έκδοση, την πρωτη Hero HD.
    Θεωρώ οτι ειναι καλή για τα λεφτά της, βεβαια σήμερα παίζουν και φτηνότερες, αλλά κι αυτη δεν ειναι ακριβή πλέον. Ειχα παρει το πακετο motorsport με πολλές βασεις, βεντούζα κλπ.
    Το μονο που θα ηθελα ειναι να μπορώ να την ελέγχω απο την πίσω πλευρα.
    Τα κουμπιά και το LCD ειναι μπροστά και για να ειμαι σιγουρος οτι θα την βαλω μπρός σωστά φορώντας γαντια πρέπει να σταματήσω γιατί αλλιώς δεν ειμαι σιγουρος.
    Τον πρωτο καιρό ειχα παρει video εναν φιλο σε classic rally αλλα τελικά τον ειχα βγαλει καμμια 500ρια φωτό.
    Του είπα να τις βαλει στο γρήγορο να γινουν video.

    Υπαρχουν τετοιες αλλά ειναι αρκετα πιο ακριβές.
    Video που εχω τραβηξει με αυτην εχεις δει νομίζω. Η μπαταρία δεν κραταει πλέον όπως πριν 3 χρόνια, κατα τα αλλα δεν εχει παθει απολύτως τιποτα.
    Την εχω χρησιμοπιήσει και για υποβρύχιες ληψεις, εχει αρκετή πλάκα.
    η πρώτη hd είχε πολλά περισσότερα mounting accessories και ήταν πολύ πιο φθηνή.τώρα πλέον η GoPro έχει υιοθετήσει τις τακτικές της συμπολίτισσας Apple και οι τιμές της έχουν εκτοξευτεί .. βασικός λόγος που άλλαξα την πρώτη και πήρα hero3+ black edition είναι ότι είχε led γύρω-γύρω και μπορείς να βλέπεις αν γράφει ή όχι.. φυσικά την είχα βρει σε καλή τιμή και είχα πουλήσει την original... αλλά δε θα έδινα με τπτ τα λεφτά που ζητάνε τώρα για τις κορυφαίες εκδόσεις..
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  12. #117
    .................... Το avatar του/της LogOutGoRide
    Εγγραφή
    02/01/2008
    Μηνύματα
    1.579
    @gixxerman μόνο εσύ τελικά με καταλαβαίνεις

  13. #118
    Μέλος
    Εγγραφή
    23/03/2014
    Μηνύματα
    44
    Μια ερώτηση για κάρτα μνήμης:
    Ποια από τις 2 κάρτες προτείνετε και γιατί:

    http://www.mymemory.co.uk/Micro-SDXC...ter---Class-10

    http://www.mymemory.co.uk/Micro-SDXC...-633x---95MB_s

    Η Lexar είναι πιο δοκιμασμένη και την προτείνει και η gopro, ενώ η Kingston έχει μεγαλύτερη ταχύτητα εγγραφής.
    Επίσης, μπορώ να τις βρω πουθενά σε καλύτερη τιμή;

  14. #119
    Mymemory.co.uk

  15. #120
    Ειμαι γνωστο θυμα της τεχνολογιας, μα τις ακτιον καμς τις ειχα αποφυγει εως τωρα.
    Κι υστερα ξεκινησε αυτο το φρεντ.

    Επεσε παραγγελια και με εκατο του ευρωπΕου στην πορτα μου σε εξι εργασιμες μια SJ4000.

    Στα θετικα εως τωρα (2η ημερα κατοχης) το περιεχομενο της συσκευασιας, η ποιοτητα της, το wifi (τρελλη μαγκια) και η τιμη.
    Μολις βρηκα και την καθισα στο μοτο.
    Ελπίζω πως θα την απολαυσω και στα λοιπα.

    Το αρνητικο: με το που την πηρα, αρχισα να ψαχνω για επθπλεον βασεις και τζιτζιματζαλα...
    Θα δειξει...

Σελίδα 8 από 77 ΠρώτοΠρώτο ... 3456789101112131858 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF