Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 55

Θέμα: Μητσάκης Κ Αυστραλία

  1. #16
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Τωρα έχει σημασία τι δουλειά κανει ο καθένας μας;
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  2. #17
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.064
    Εξαρτάται. Τι δουλειά κάνεις;
    Life begins at 45°.

  3. #18
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Εξαρτάται. Τι δουλειά κάνεις;

    Πιανίστας σε μπουρδελο, εσυ;
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  4. #19
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.064
    Πουτάνα σε πιάνο!
    Life begins at 45°.

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Όσοι δεν ξέρουν τον Κώστα δεν μπορούν να καταλάβουν πως για αυτόν το ταξίδι είναι τρόπος ζωής

    Ο άνθρωπος και γυναίκα έχει και παιδί έχει (κατ αρχήν)
    Δουλεύει 2 δουλειές το χειμώνα και όλη μέρα ψάχνει εταιρίες, σπόνσορες και ΜΜΕ.
    Δεν χαλάει τίποτε, μένει σ ένα πολύ απλό σπίτι - στρατηγείο στο οποίο διαβάζει συνεχώς.
    Είναι και πολύ καλός φωτογράφος.
    Έχει κάνει ταξίδια ακόμα και με παπί όταν δεν είχε καλό μηχανάκι.
    Πιστεύω ότι θα πάει ακόμα και με τα πόδια γιατί έχει απίστευτο πάθος μέσα του.
    ανανήψαντας

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    16/05/2011
    Μηνύματα
    4.857
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Όσοι δεν ξέρουν τον Κώστα δεν μπορούν να καταλάβουν πως για αυτόν το ταξίδι είναι τρόπος ζωής

    Ο άνθρωπος και γυναίκα έχει και παιδί έχει (κατ αρχήν)
    Δουλεύει 2 δουλειές το χειμώνα και όλη μέρα ψάχνει εταιρίες, σπόνσορες και ΜΜΕ.
    Δεν χαλάει τίποτε, μένει σ ένα πολύ απλό σπίτι - στρατηγείο στο οποίο διαβάζει συνεχώς.
    Είναι και πολύ καλός φωτογράφος.
    Έχει κάνει ταξίδια ακόμα και με παπί όταν δεν είχε καλό μηχανάκι.
    Πιστεύω ότι θα πάει ακόμα και με τα πόδια γιατί έχει απίστευτο πάθος μέσα του.
    Υπαρχουν χιλιοι λογοι για να μην μπορεις..
    Και μια αποφαση να το κανεις.

  7. #22
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Κανει ενα απιστευτο ταξιδι,σε μια απιστευτα σκληρη χωρα και εσεις καθοσαστε και κοιτατε τι δουλεια κανει???

    Ρε πατε καλα,μονο εγω τον ζηλευω?

    Αυτο http://www.newsbeast.gr/moto/eidhsei...ase-o-mitsakis νομιζω οτι βολευει περισσοτερο.

  8. #23
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.204
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pan (dvs) Προβολή μηνύματος
    Κανει ενα απιστευτο ταξιδι,σε μια απιστευτα σκληρη χωρα και εσεις καθοσαστε και κοιτατε τι δουλεια κανει???

    Ρε πατε καλα,μονο εγω τον ζηλευω?

    ....
    σε πιο ακριβώς σημείο δε φαίνεται ξεκάθαρα οτι η γκρίνια μου δεν είναι απο ζήλεια

    ?????

  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kostasagk
    Εγγραφή
    11/01/2010
    Μηνύματα
    378
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pan (dvs) Προβολή μηνύματος
    Κανει ενα απιστευτο ταξιδι,σε μια απιστευτα σκληρη χωρα και εσεις καθοσαστε και κοιτατε τι δουλεια κανει???

    Ρε πατε καλα,μονο εγω τον ζηλευω?

    Αυτο http://www.newsbeast.gr/moto/eidhsei...ase-o-mitsakis νομιζω οτι βολευει περισσοτερο.
    για αυτο ρωτησα και εγω,δεν ειπε κανενας οτι δεν ειναι καλο παιδι ,η καλος οικογενοιαρχης,η οτι ειναι κλευτης.....φυσικα και τον ζηλευουμε..με την καλη ενοια ...γιατι και εμει ςδουλευουμε 10-12 ωρες την ημερα και πολλες φορες 7μερες την εβδομαδα και παιρνοντας και καλυτερο μισθο απο δασκαλο δυσκολα βγαινουν τα ταξιδια ....εδω στην ευρωπη ...στην αυστραλια δεν ξερω τις τιμες για να σου πω..
    Δεν ταξιδεύω για να πάω κάπου αλλά για να πάω.
    Ταξιδεύω για χάρη του ταξιδιού. Το ζήτημα είναι να μετακινείσαι.

  10. #25
    ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ ΛΕΜΕ Το avatar του/της πυξιδας990
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    2.655
    ο ανθρωπος στην αρχη ξεκινησε μονος του.
    μετα εψαξε χορηγους και στα σπαργανα τον σιγουνταριζε μια εφημεριδα,κατι λαστιχα,κατω μπαλα πραγματα.
    μετα τον σπονσοναριζε η ktm,αλλα ταξιδευει σολο,χωρις φορτηγα υποστηριξης κτλπ
    πηγε καπαδοκια με παπι και μαλιστα εγραφε οτι φιλοι με 1200 στην αρχη τον χλευαζανε........αλλα απο την καφετερια...
    ρεισπεκτ ξερεισπεκτ τα ταξιδια του ειναι πανεμορφα και μονο στην ελλαδα θα ασχολουμασταν με τη δουλεια του-οπως γινεται δυστηχως.
    εχω το βιβλιο του με το f650 που αγορασα σε μια εκθεση μοτο που ειχε σταντ,και τα εσοδα πηγαιναν για το επομενο ταξιδι....
    37.12.07n
    22.47.01.e
    τα on-of φορανε ακτινες,τα αλλα ειναι μπασταρδα
    το χειμερινο μπανιο αναζοωγονει μυαλο και σωμα,το καλοκαιρινο τα καιει

  11. #26
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από πυξιδας990 Προβολή μηνύματος
    ο ανθρωπος στην αρχη ξεκινησε μονος του.
    μετα εψαξε χορηγους και στα σπαργανα τον σιγουνταριζε μια εφημεριδα,κατι λαστιχα,κατω μπαλα πραγματα.
    μετα τον σπονσοναριζε η ktm,αλλα ταξιδευει σολο,χωρις φορτηγα υποστηριξης κτλπ
    πηγε καπαδοκια με παπι και μαλιστα εγραφε οτι φιλοι με 1200 στην αρχη τον χλευαζανε........αλλα απο την καφετερια...
    ρεισπεκτ ξερεισπεκτ τα ταξιδια του ειναι πανεμορφα και μονο στην ελλαδα θα ασχολουμασταν με τη δουλεια του-οπως γινεται δυστηχως.
    εχω το βιβλιο του με το f650 που αγορασα σε μια εκθεση μοτο που ειχε σταντ,και τα εσοδα πηγαιναν για το επομενο ταξιδι....
    Θα πρόσθετα ότι έκανε και ένα πολύ αξιόλογο συγγραφικό έργο καθώς και ένα επίσης αξιόλογο φωτογραφικό τα οποία πούλησε για να σπονσοράρει επόμενα ταξίδια.
    Ποτέ όμως ένα ταξίδι δεν του ήρθε τζάμπα. Πάντα έβαζε λεφτά και από την τσέπη του τα οποία μάζευε με πολύ κόπο.
    ανανήψαντας

  12. #27
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostasagk Προβολή μηνύματος
    για αυτο ρωτησα και εγω,δεν ειπε κανενας οτι δεν ειναι καλο παιδι ,η καλος οικογενοιαρχης,η οτι ειναι κλευτης.....φυσικα και τον ζηλευουμε..με την καλη ενοια ...γιατι και εμει ςδουλευουμε 10-12 ωρες την ημερα και πολλες φορες 7μερες την εβδομαδα και παιρνοντας και καλυτερο μισθο απο δασκαλο δυσκολα βγαινουν τα ταξιδια ....εδω στην ευρωπη ...στην αυστραλια δεν ξερω τις τιμες για να σου πω..
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyro Προβολή μηνύματος
    σε πιο ακριβώς σημείο δε φαίνεται ξεκάθαρα οτι η γκρίνια μου δεν είναι απο ζήλεια

    ?????
    Kαταρχην αναφερομουνα σε εμενα και οχι σε εσας,καταλαβαινω ομως τι θελετε να πειτε αλλα εχω αλλη αποψη.Απο τη στιγμη που υπαρχουνε πολλοι τροποι για να υποστηριξει καποιος τετοια ταξιδια, δεν με ενδιαφερει το επαγγελμα του.
    Υπαρχουνε ανθρωπο που και λεφτα εχουνε και απειρο χρονο,αλλα ουτε διημεροο ταξιδι δεν μπορουνε να κανουνε.Αρα δεν εχει σχεση με την οικονομικη επιφανεια η το επαγγελμα του καθενος.

    Εχει σχεση με τα "φρυδια" του καθενος μας και ο ανθρωπος εχει "φρυδια" γι αυτο το κανει.

  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dimmie_72
    Εγγραφή
    01/03/2012
    Μηνύματα
    1.468
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostasagk Προβολή μηνύματος
    για αυτο ρωτησα και εγω,δεν ειπε κανενας οτι δεν ειναι καλο παιδι ,η καλος οικογενοιαρχης,η οτι ειναι κλευτης.....φυσικα και τον ζηλευουμε..με την καλη ενοια ...γιατι και εμει ςδουλευουμε 10-12 ωρες την ημερα και πολλες φορες 7μερες την εβδομαδα και παιρνοντας και καλυτερο μισθο απο δασκαλο δυσκολα βγαινουν τα ταξιδια ....εδω στην ευρωπη ...στην αυστραλια δεν ξερω τις τιμες για να σου πω..
    ε ναι, λες κι όλοι οι δάσκαλοι το καλοκαίρι ανεβοκατεβαίνουν τα πάσα των Άνδεων και όλοι οι σκληρά εργαζόμενοι έχουν στο πίσω μέρος του μυαλού τους πότε θα σταυρώσουν στη ζωή τους κάνα μήνα άδεια να ζαλικώσουν το εργαλείο με χταπόδια και να οργώνουν τις στέπες της Μογγολίας...
    Grow old disgracefully




    Restoring Caponord

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dimmie_72 Προβολή μηνύματος
    ε ναι, λες κι όλοι οι δάσκαλοι το καλοκαίρι ανεβοκατεβαίνουν τα πάσα των Άνδεων....
    Τα λεφτά που πέρνουν 2 δάσκαλοι μαζί μ ένα παιδί δεν φτάνουν με την καμία να κάνεις τέτοιες βόλτες.
    Ο άνθρωπος δουλεύει πάρα πολύ σκληρά για να φτάσει στο σκοπό του.
    Δεν φτάνει να έχεις μόνο @@ για να τα κάνεις αυτά.
    Θέλει και p.r και ταλέντο να γράφεις και να φωτογραφίζεις και να μπορείς να πουλάς ότι έχεις...
    (και μερικά ακόμα)
    ανανήψαντας

  15. #30
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/05/2014
    Μηνύματα
    953
    MG-KTiNoS
    Τα λεφτά που πέρνουν 2 δάσκαλοι μαζί μ ένα παιδί δεν φτάνουν με την καμία να κάνεις τέτοιες βόλτες.
    Ο άνθρωπος δουλεύει πάρα πολύ σκληρά για να φτάσει στο σκοπό του.
    Δεν φτάνει να έχεις μόνο @@ για να τα κάνεις αυτά.
    Θέλει και p.r και ταλέντο να γράφεις και να φωτογραφίζεις και να μπορείς να πουλάς ότι έχεις...
    (και μερικά ακόμα)


    Από ότι ξέρω παίρνει χορηγιες απο την ΚΤΜ..αλίμονο αν περίμενε από τον μισθό του δάσκαλου...., για να εξηγούμαστε, δεν βλε=έπω τίποτα κακό σε αυτό γιατί κακά τα ψέματα, μαγκιά του, και μην ξεχνάμε ότι δεν φτάνουμε....

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 12/10/2011, 10:54
  2. Τι ξερετε για την ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ????
    από ares_tz στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 30/09/2011, 10:52
  3. ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
    από csofos στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 578
    Τελευταίο μήνυμα: 22/04/2010, 05:28
  4. άγγλοι στην αυστραλία
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 29/05/2007, 15:20

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF