Σελίδα 2 από 8 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 113

Θέμα: Υγραεριοκινηση σε κουτι...

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της leftos
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    583
    Φιλε καλο μαστορα θες.
    Απο εκει και περα το καλο συστημα θα σε βοηθησει.
    Αν θες εχει και στο face ομαδα https://www.facebook.com/groups/Ygraeriokinitoi/
    αλλα και το http://www.autogasforum.gr/ .

    Αν ρωτησεις θα σου πουν για αξιολογους εγκαταστατες στην θεσσαλονικη.
    Εγω θα σε ρωτησω καποια απλα πραγματα.
    Τρεχεις με το αμαξι? Ποσο γραφει το trip οτι καις και ποσο εχεις μετρησει εσυ?
    Ποσα χλμ κανεις το χρονο και ποσα θα ηθελες να κανεις? Ποσα χρονια εχεις σκοπο να κρατησεις το αυτοκινητο?

    Αν απαντησεις σε αυτα θα δεις και εσυ κατα ποσο σε συμφερει.
    Αν πατας το αυτοκινητο δεν κανει για σενα το αεριο ειναι για να πηγαινεις οικονομικα. Εκτος αν το γυρνας σε βενζινη.
    Αν καις 8 και πανω εχεις μεγαλυτερο οικονομικο συμφερον. Αν καις λιγοτερο αργεις να κανεις αποσβεση πολυ...
    Αν κανεις 15000 αλλα θες να το χρησιμοποιησεις περισσοτερο τοτε εισαι καλα.
    Αν ειναι να το πουλησεις σε κανα 2 χρονια οικογενεια κ.α. τοτε δεν σου κανει.


    Εχω toyota yaris 1.33 με υδραυλικες αυτορυθμιζομενες βαλβιδες. Το εβαλα περσυ και εχω κανει 21000 χλμ.
    Και εσενα εχει υδραυλικες βαλβιδες οποτε εκει οταν φτασει στο τελος ζωης θα πεθανει μια και εξω δεν χρειαζεται να ρυθμιζεις κατι στο κινητηρα συνεχεια.
    Καθε χρονο εκανα 15000 αλλα ηθελα να κανω περισσοτερο και περιοριζομουνα οικονομικα.
    Δεν εχω κανενα προβλημα.
    Το αυτοκινητο σβηνει στα σταματηματα (και οχι παντα) μονο αν βαζω petrogaz με coral και εκο δουλευει τελεια.
    Πριν το σβησω το δουλευω στην βενζινη για 1 λεπτο. και καθε 600 χλμ κανω 20 χλμ με βενζινη συνηθως πατημενος.
    Εχω κερδος περιπου 3 τωρα με τελευταιες τιμες 3,5 ευρω ανα 100κμ.
    Ειναι λιγο γιατι εγω εχω καταναλωση στο trip κατω απο 6lt/100.
    Στην θεσσαλονικη ειναι πολυ ακριβα το αεριο λογω καρτελ και αυτο ειναι μεγαλον μειον. Να το δεις.
    Να πας σε καλο εγκαταστατη να μην βαλεις λαδιερα να ζητησεις μπεκ τυπου βενζινης και οχι ηλεκτροβαλβιδες ( χαλανε στα 50000 περιπου ).
    Κοστος υπολογισε 750 με 900 πλεον για τα καλα συστηματα. Που ειναι vialle prins brc landi renzo.
    Τωρα για γενιες και τετοια δεν υπαρχουν υπαρχουν συστηματα που κανουν και που δεν κανουν που συνεργαζονται με τον εγκεφαλο του αυτοκινητου και διαβαζουν απο εκει.


    Για μενα αν εχεις απαντησει στα παραπανω μην το σκεφτεσαι βαλτο και θα σωθεις δεν θα σκεφτεσαι να πας καπου απλα θα πηγαινεις και θα χαιρεσαι να οδηγεις το αμαξι σου.
    LIVE FREEEEE!!!!!

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από congate7 Προβολή μηνύματος
    Το τελικό συμπέρασμα είναι ότι αν αντέχεις οικονομικά να βάλεις στην αντιπροσωπεία βάλε εκεί αλλιώς σε κάποιον που να δίνει εγγύηση της εργασίας του.

    Την απόσβεση αργά ή γρήγορα (ανάλογα τα χιλιόμετρα που κάνεις) θα την κάνεις αφού η τιμή του υγραερίου είναι φιξ στο 50 ή 60% της τιμής του πετρελαίου
    η toyota της θεσσσαλονικης που το παω για σερβις...(polis θερμης) μου ειπε μια τρελη τιμη 2450€ + 50€ ΚΤΕΟ που το περνανε αυτοι για να δουν οτι εχει γινει σωστη δουλεια...
    και το αμαξι πρεπει να παει Αθηνα για μια εβδομαδα...μεταφερεται με φορτηγα που μεταφερουν καινουργια αμαξια και εμενα μου δινουν αμαξι αντικαταστασης...

    αλλα οπως καταλαβαινεις το κοστος ειναι τρελο και δεν ξερω κατα ποσο θα κανω αποσβεση...
    α, και μου δινουν και 1 χρονο εγγυηση στα μηχανικα μερη και 2 χρονια στα μερη που αφορουν το αεριο...συστημα της vialle, ολλανδικο κλπ..κλπ...αλλα 2,5 χαρτια ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ!!

    τα χλμ τωρα ειναι πανω κατω στο 13αρι χιλιαδες τον χρονο...
    αν ημουν Αθηνα δεν θα το σκεφτομουν καν γιατι εκανα σκαρτα 9-10χιλ...αλλα εδω πανω, λογω του οτι οι αποστασεις ειναι μεγαλυτερες και πιο συχνες καθ'οτι μενω αρκετα εκτος και ακομα και για super market θες αμαξι, προβλεπω οτι θα γινει αποσβεση...

  3. #18
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Ειχα βαλει στην Alfa 156,πριν απο 5 χρονια,δεν ξερω τι euro ητανε,αλλα τοτε ητανε οτι καλυτερο και ειχα σκασει 1500.

    Καλυτερη αποδοση απο πριν.Το γκαζι ακουγε καλυτερα.Ο κινητηρας δουλευε πιο γλυκα.Εκανα 120,000 χλμ σε 2,5 χρονια και ο κινητηρας εγινε για πεταμα.Με κανα διχιλιαρο ερχοτανε στα ισια του.

    Σε αυτα τα χλμ ομως γλυτωσα απο καυσιμα περιπου 10000 ευρω.Ητανε μια κινηση που γνωριζα απο πριν τα αποτελεσματα,αλλα με συνεφερε.

    υγ.τα νουμερα με καθε επιφυλαξη μιας και εχει περασει καιρος.

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από leftos Προβολή μηνύματος
    Φιλε καλο μαστορα θες.
    Απο εκει και περα το καλο συστημα θα σε βοηθησει.
    Αν θες εχει και στο face ομαδα https://www.facebook.com/groups/Ygraeriokinitoi/
    αλλα και το http://www.autogasforum.gr/ .

    Αν ρωτησεις θα σου πουν για αξιολογους εγκαταστατες στην θεσσαλονικη.
    Εγω θα σε ρωτησω καποια απλα πραγματα.
    Τρεχεις με το αμαξι? Ποσο γραφει το trip οτι καις και ποσο εχεις μετρησει εσυ?
    Ποσα χλμ κανεις το χρονο και ποσα θα ηθελες να κανεις? Ποσα χρονια εχεις σκοπο να κρατησεις το αυτοκινητο?

    Αν απαντησεις σε αυτα θα δεις και εσυ κατα ποσο σε συμφερει.
    Αν πατας το αυτοκινητο δεν κανει για σενα το αεριο ειναι για να πηγαινεις οικονομικα. Εκτος αν το γυρνας σε βενζινη.
    Αν καις 8 και πανω εχεις μεγαλυτερο οικονομικο συμφερον. Αν καις λιγοτερο αργεις να κανεις αποσβεση πολυ...
    Αν κανεις 15000 αλλα θες να το χρησιμοποιησεις περισσοτερο τοτε εισαι καλα.
    Αν ειναι να το πουλησεις σε κανα 2 χρονια οικογενεια κ.α. τοτε δεν σου κανει.


    Εχω toyota yaris 1.33 με υδραυλικες αυτορυθμιζομενες βαλβιδες. Το εβαλα περσυ και εχω κανει 21000 χλμ.
    Και εσενα εχει υδραυλικες βαλβιδες οποτε εκει οταν φτασει στο τελος ζωης θα πεθανει μια και εξω δεν χρειαζεται να ρυθμιζεις κατι στο κινητηρα συνεχεια.
    Καθε χρονο εκανα 15000 αλλα ηθελα να κανω περισσοτερο και περιοριζομουνα οικονομικα.
    Δεν εχω κανενα προβλημα.
    Το αυτοκινητο σβηνει στα σταματηματα (και οχι παντα) μονο αν βαζω petrogaz με coral και εκο δουλευει τελεια.
    Πριν το σβησω το δουλευω στην βενζινη για 1 λεπτο. και καθε 600 χλμ κανω 20 χλμ με βενζινη συνηθως πατημενος.
    Εχω κερδος περιπου 3 τωρα με τελευταιες τιμες 3,5 ευρω ανα 100κμ.
    Ειναι λιγο γιατι εγω εχω καταναλωση στο trip κατω απο 6lt/100.
    Στην θεσσαλονικη ειναι πολυ ακριβα το αεριο λογω καρτελ και αυτο ειναι μεγαλον μειον. Να το δεις.
    Να πας σε καλο εγκαταστατη να μην βαλεις λαδιερα να ζητησεις μπεκ τυπου βενζινης και οχι ηλεκτροβαλβιδες ( χαλανε στα 50000 περιπου ).
    Κοστος υπολογισε 750 με 900 πλεον για τα καλα συστηματα. Που ειναι vialle prins brc landi renzo.
    Τωρα για γενιες και τετοια δεν υπαρχουν υπαρχουν συστηματα που κανουν και που δεν κανουν που συνεργαζονται με τον εγκεφαλο του αυτοκινητου και διαβαζουν απο εκει.


    Για μενα αν εχεις απαντησει στα παραπανω μην το σκεφτεσαι βαλτο και θα σωθεις δεν θα σκεφτεσαι να πας καπου απλα θα πηγαινεις και θα χαιρεσαι να οδηγεις το αμαξι σου.

    1ον το αμαξι δεν ειναι δικο μου...
    ειναι της γυναικας μου και ειναι το οικογενειακο...ενα και μοναδικο...ολα τ'αλλα ειναι μηχανακια...

    2ον ουτε εγω, ουτε η γυναικα μου το τρεχουμε...αλλαζουμε στις 2000 στροφες (εκει που εχει και το shift light) και το αμαξι δεν ξεπερναει ουτε τις 3500 στροφες σε ταξιδι...
    γενικως παμε οικονομικα, χωρις ξεσπασματα κλπ..

    3ον καιει πραγματικα γυρω στο 8αρι,8,5αρι μεσα στην κινηση με φαναρια και 6,5 στο ταξιδι..τα οποια ταξιδια δεν ειναι συχνα...τουλαχιστον οχι ακομα..
    δεν εχουμε σκοπο να το δωσουμε...το πηραμε για οικογενειακο με 112.000χλμ τον Ιουλιο του 2013 και τωρα εχει 132000...ειναι προσεγμενο αρκετα και απο τον προηγουμενο ιδιοκτητη, αλλα και εμεις του βαζουμε καλο λαδακι (torco) και οι αλλαγες γινονται συχνοτερα απ'οτι λεει το manual, ακριβως γιατι θελουμε να αυξησουμε την ζωη του και να περιορισουμε βλαβες...


    επειδη και ο χειμωνας εδω πανω ειναι πιο βαρυς με συχνοτερες βροχες κλπ και επειδη και η μικρη μεγαλωνει και θα θελει περισσοτερη μετακινηση, τα προσεχη χρονια θα κανω περισσοτερα χλμ...δλδ λογικα θα ακουμπαω το 15αρι χιλ το χρονο...

    αυτα ειναι πανω κατω τα δεδομενα...

  5. #20
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131
    Σταυρο,να ξερεις παντως οτι και η toyota αλλου τα φτιαχνει. Αυτα που ειπε ο leftos ειναι κατατοπιστικοτατα.
    Εγω εβαλα prins σε ενα παλιο vitara και δεν εχω κανενα προβλημα. Βεβαια η αξια του αυτοκινητου εναι σχεδον μηδενικη και δεν με νοιαζει εαν παθει κατι στο μελλον. Εαν ηταν καινουργιο θα το σκεφτομουν πολυ περισσοτερο να βαλω γκαζι.
    Και κατι πολυ σημαντικο, ο εγκαταστατης παιζει τον σπουδαιοτερο ρολο.

    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

  6. #21
    μουσικο μελος Το avatar του/της GiannisBlessed
    Εγγραφή
    25/11/2008
    Μηνύματα
    1.812
    εγω εβαλα στο αμαξι μου fiat stilo 1.4 2004.
    και ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ αλλα βγαζω με 20e στα 0.90e/lt (22lt) 430κμ με οδηγηση στην πολη.
    εκανα ταξιδι 530 κμ με 5 ατομα και πραγατα με 30ε.
    βλεπω να κανω αποσβεση συντομα.
    το σημαντικο ειναι πιστευω ο εγκαταστατης.κυριως η ρυθμιση.
    πρεπει να ειναι ολοσωστη αλλιως τα προβληματα ειναι σιγουρα καποια στιγμη.

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.522
    αν το προσεχεις για να το κρατησεις τοτε μην το πειραζεις αφου και τα χλμ σου δεν ειναι πολλα
    το παληκαρι που εκανε 120000 σε 2,5 χρονια πολυ καλα εκανε και εβαλε αεριο
    το λαθος του ηταν οτι τα εκανε με alfa

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nickald
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    992
    Σε καινουριο καρο αν δεν κανεις καμια 25κ το χρονο μην ασχολείσαι..... οι ζημιες που θα σου βγαλει (που θα σου βγαλει) δεν θα σε αφησουν να αποσβεσεις..... και είναι και το σπασιμο....

    Τωρα θα μπορουσα να αρχισω τα του στυλ "Φιλος με φοκους πηρε το μοτερ στο χερι σε 2 χρονια" αλλα παντα καποιος θα απανταει ότι το εχει 4 χωρις πρόβλημα....

    Αν απλα αποδεκτουμε ότι η βενζινη δεν είναι μονο καυσιμο (είναι κυριως καυσιμο) και το αεριο δεν εχει τα συστατικα της βενζίνης (σε χημικη βαση) τοτε τα θεματα που παρουσιάζονται είναι φυσιολογικα...

    Γενικα ισχυει το "Κανω Χ χιλιόμετρα το χρονο και με την διαφορα τιμης θα εχω αγορασει άλλο καρο από την αποσβεση"...... αν όχι απλα δεν....

  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alex14 Προβολή μηνύματος
    Σταυρο,να ξερεις παντως οτι και η toyota αλλου τα φτιαχνει. Αυτα που ειπε ο leftos ειναι κατατοπιστικοτατα.
    Εγω εβαλα prins σε ενα παλιο vitara και δεν εχω κανενα προβλημα. Βεβαια η αξια του αυτοκινητου εναι σχεδον μηδενικη και δεν με νοιαζει εαν παθει κατι στο μελλον. Εαν ηταν καινουργιο θα το σκεφτομουν πολυ περισσοτερο να βαλω γκαζι.
    Και κατι πολυ σημαντικο, ο εγκαταστατης παιζει τον σπουδαιοτερο ρολο.

    δεν ειναι καινουργιο ρε παιδια το αμαξι...του 07 μοντελο ειναι..απο τα πρωτα auris που βγηκαν...
    ουτε εχει λιγα χλμ...βεβαια ειναι ελεγμενο εξονυχιστικα και ξερω οτι εχει σιγουρα αυτα τα χλμ και ειναι απο ιδιωτη, οχι leasing κλπ, ουτε μαντρες που τα γυριζουν τα χλμ...το εψαχνα 1 χρονο σχεδον...


    απο αυτα που μου εχουν πει, το πραμα αντεχει για πολλα χλμ (οχι με αεριο)...δλδ πιστευω οτι μετα τις 200000 θα βγαλει κατι σε μηχανικη βλαβη...
    που σημαινει οτι εχω αλλα 70000χλμ...
    αν στα επομενα 4,5 χρονια δλδ μου δημιουργηθει βλαβη, θα πρεπει να εχω κανει αποσβεση και να εχω και κερδος στην τσεπη και να καλυψω την βλαβη για να ειμαι μια η αλλη...

  10. #25
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    δεν ειναι καινουργιο ρε παιδια το αμαξι...του 07 μοντελο ειναι..απο τα πρωτα auris που βγηκαν...
    ουτε εχει λιγα χλμ...βεβαια ειναι ελεγμενο εξονυχιστικα και ξερω οτι εχει σιγουρα αυτα τα χλμ και ειναι απο ιδιωτη, οχι leasing κλπ, ουτε μαντρες που τα γυριζουν τα χλμ...το εψαχνα 1 χρονο σχεδον...


    απο αυτα που μου εχουν πει, το πραμα αντεχει για πολλα χλμ (οχι με αεριο)...δλδ πιστευω οτι μετα τις 200000 θα βγαλει κατι σε μηχανικη βλαβη...
    που σημαινει οτι εχω αλλα 70000χλμ...
    αν στα επομενα 4,5 χρονια δλδ μου δημιουργηθει βλαβη, θα πρεπει να εχω κανει αποσβεση και να εχω και κερδος στην τσεπη και να καλυψω την βλαβη για να ειμαι μια η αλλη...
    Δεν παιζει ρολο η κατασταση που ειναι ο κινητηρας τωρα αλλα ο τυπος του κινητηρα.
    πχ το δικο μου grand vitara (μοντ 2003) δεν παιρνει ευκολα χαμπαρι απο την χρηση γκαζιου. Το επομενο μοντελο grand vitara (2005-6 και μετα) αν και ο τυπος του κινητηρα ειναι βασικα ο ιδιος την ακουει σχετικα γρηγορα, μαλλον λογο μικρων διαφορων στις βαλβιδες, συμπιεση κτλ.
    Ψαξου λιγο στα φορουμ που ειπωθηκαν πριν και βρες reviews απο κατοχους ιδιου μοντελου με το δικο σου να δεις τι παιζει πανω κατω και εαν το συγκεκριμενο εχει "ακουστει" για βλαβες.
    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

  11. #26
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.156
    Δηλαδή εγώ που έχω ένα χιουντάι ασεντ του 2001 και κάνω 6.000 χλμ τον χρόνο (το έχω από κούτα και έχει στο κοντέρ τώρα 72 χιλ στα 14 χρόνια....) να κάτσω στα ωά μου;

    Γιατί το σκεφτόμουν κι εγώ σοβαρά με τις τιμές εγκατάστασης που βλέπω δεξιά και αριστερά....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  12. #27
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alex14 Προβολή μηνύματος
    Δεν παιζει ρολο η κατασταση που ειναι ο κινητηρας τωρα αλλα ο τυπος του κινητηρα.
    πχ το δικο μου grand vitara (μοντ 2003) δεν παιρνει ευκολα χαμπαρι απο την χρηση γκαζιου. Το επομενο μοντελο grand vitara (2005-6 και μετα) αν και ο τυπος του κινητηρα ειναι βασικα ο ιδιος την ακουει σχετικα γρηγορα, μαλλον λογο μικρων διαφορων στις βαλβιδες, συμπιεση κτλ.
    Ψαξου λιγο στα φορουμ που ειπωθηκαν πριν και βρες reviews απο κατοχους ιδιου μοντελου με το δικο σου να δεις τι παιζει πανω κατω και εαν το συγκεκριμενο εχει "ακουστει" για βλαβες.


    εχεις δικιο σ'αυτο που λες...
    γι'αυτο γραφτηκα σε σχετικο forum και μπηκα να ρωτησω τα τι και τα πως...

    ελπιζω να βγαλω ακρη, γιατι οντως ο καθενας λεει το μακρυ του και το κοντο του και δεν ειναι να παιζεις με μοτερ την σημερον ημερα...ουτε βεβαια με καταναλωσεις αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα...

  13. #28
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Δηλαδή εγώ που έχω ένα χιουντάι ασεντ του 2001 και κάνω 6.000 χλμ τον χρόνο (το έχω από κούτα και έχει στο κοντέρ τώρα 72 χιλ στα 14 χρόνια....) να κάτσω στα ωά μου;

    Γιατί το σκεφτόμουν κι εγώ σοβαρά με τις τιμές εγκατάστασης που βλέπω δεξιά και αριστερά....
    Ουτε για πλάκα

    Τα χλμ που έχεις κάνει σε 14 χρόνια θα τα έχω συμπληρώσει σε 16 μήνες, γιαυτό και έβαλα αέριο.
    Απο τη μια την εγκατάσταση την απόσβεσα, απο την άλλη θα αποσβέσω και την αξία του αυτοκινήτου, οπότε οταν βγάλει καμιά χοντρή ζημια...πέταμα.

    Κράτα το όπως το έχεις, δεν αξίζει το ρίσκο

  14. #29
    Σκόνη Πέτρες Λάσπη Το avatar του/της Λευκάδιος
    Εγγραφή
    14/11/2008
    Μηνύματα
    2.453
    Ολοι έχουμε φίλους και γνωστούς που είναι ικανοποιημένοι ή δυσαρεστημένοι μετά απο εγκατάσταση υγρεριοκίνησης και αυτό σε μένα φαντάζει σαν ρουλέτα(ειδικά για σχετικά καινούργιο αυτοκίνητο).Αν ήμουν στην θέση σου θα πούλαγα το Auris και θα έπαιρνα αντίστοιχο ντίζελ(auris ή άλλο).Με μια γρήγορη ματιά που έριξα στο car το επιπλέον κόστος αγοράς είναι(πάνω κάτω) στο ποσό που σου ζήτησαν στην toyota για να βάλουν υγρεριοκίνηση.
    Αλλά εγω κάνω λίγα χλμ ετησίως(περίπου 7000) και δεν μπαίνω στην διαδικασία.
    Πρόσφατα ξάδερφος πήρε αριστο ford focus 1.6 TD απο Γερμανία με περίπου 120.000χλμ και κόστος κοντά στα 9000.Καλύπτει προδιαγραφες euro5(αν θυμαμαι καλά) με ετήσια τέλη κυκλοφοριας στα 100 ευρω(απο 240).
    RIDE MORE TALK LESS

  15. #30
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.097
    Πετρέλαιο δε συμφέρει για κανένα λόγο με 13-15,000 χλμ/έτος.
    Life begins at 45°.

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. παρέδωσα κι εγω τις πινακιδες σε ΜΟΤΟ & ΚΟΥΤΙ
    από lc8ergr1 στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 313
    Τελευταίο μήνυμα: 07/01/2012, 21:22
  2. Καλημερα Σε Ολο Το Μοτο...............
    από sozos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2003, 13:32
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2003, 18:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF