Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 17

Θέμα: Tι άλλο θα πάει ΣΚΑΤΑ σήμερα...?

  1. #1
    Madness? THIS IS SPARTA!! Το avatar του/της Wizard13
    Εγγραφή
    23/11/2003
    Μηνύματα
    374

    Tι άλλο θα πάει ΣΚΑΤΑ σήμερα...?

    Ωραία μέρα σήμερα δε λέω... Μισογεμάτο το ποτήρι, αλλά ώρες ώρες αναρρωτιέσαι γιατί πρέπει να υπάρχουν τόσα πολλά ποτήρια που πρέπει να βλέπεις μισογεμάτα?

    Πέραν από κάποια προσωπικά που πήγανε χάλια αυτές τις μέρες, πέραν της δουλειάς που έπεσε πολύ μαζεμένη, πέραν του ότι τώρα που ξαναπήρα το μηχανάκι μου, γαμιέ ο καιρός, ήρθε και έδεσε το γλυκό...

    Μπήκα εχτές στην επίσημη σελίδα του Σαρακάκη και (ο μαλάκας) έστειλα ένα email ρωτώντας την ημερομηνία εισαγωγής του CBR1000RR που έχω παραγγείλει από Σεπτέμβριο.

    Ο κ. Τσαλίκης μου είπε την Δευτέρα που μας πέρασε 1.3.2004, ότι θα το έχω στα χέρια μου πριν το τέλος Μαρτίου. Διαβάστε παρακάτω την επίσημη απάντηση από τον Σαρακάκη:

    Κύριε Γεωργόπουλε καλημέρα,

    Σε συνέχεια του e-mail σας, ημερομηνίας 03/03/04, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η καινούργια μοτοσικλέτα της Honda, CBR 1000RR, αναμένεται να εισαχθεί στη χώρα μας γύρω στα τέλη Απριλίου 2004 με αρχές Μαϊου 2004.


    Ευχαριστούμε,
    ΓΕΝΙΚΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΑΕΒΕ

    Φ. Παπαδημητριάδη



    Δηλαδή μας περνάνε για μαλάκες??? Υπάρχει περίπτωση να ισχύει αυτό? Ξέρει κανείς περισσότερα? Σε άλλες ευρωπαϊκές χώρες τι γίνεται? Μήπως είπαν έτσι επειδή υπάρχουν πολλά κλεισμένα ήδη και τότε ουσιαστικά θα αρχίσουν να παίρνουν οι πρώτοι από αυτούς που ΔΕΝ τα έχουν προπληρώσει??

    Τα νεύρα μου
    Wizard! "Έν οίδα, ότι ουδέν οίδα" - Σωκράτης (469πΧ - 399πΧ)
    [font=Geneva]Το να είσαι το παράδειγμα δεν είναι ο κατάλληλος τρόπος να φτάσεις ψηλά, είναι ο μόνος τρόπος - Albert Einstein (1879-1955)[/font]

  2. #2
    ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΛΙΓΟ...ΣΤΟ Ε-ΜΑΙΛ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΡΩΤΑΣ ΤΗΝ ΗΟΝΤΑ??? Ο ΤΣΑΛΙΚΗΣ ,ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΟ ΚΑΤ/ΜΑ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ,ΚΑΘΩΣ Κ ΤΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ Κ ΑΛΛΟΙ.ΜΗΠΩΣ ΝΟΜΙΣΑΝ ΟΤΙ ΑΠΛΩΣ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Κ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΕΤΣΙ?? ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΧΕΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ 25 Κ ΣΗΜΕΡΑ!!!

  3. #3
    Πριν από 3 εβδομάδες περίπου Είχα πάει σε ένα μαγαζί εδώ στην Λενορμαν να δω το cbr900 και από περιέργεια ρώτησα για το πότε έρχεται το 1000 . Ο μαγαζάτορας είδε κάτι καταλόγους που του είχε στείλει την ίδια μέρα ο Σαρακακης και μου είπε ότι
    Έρχεται περίπου αρχές Μαΐου. Μου φαίνεται περίεργο που σου είχαν πει για Μάρτιο.
    "Κοιτάζω την πανσέληνο, σε σκέφτομαι και κλαίω....

    Μετα το ξανασκέφτομαι, βρε δε γα***έσαι λέω!!!

  4. #4
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της GyPsy
    Εγγραφή
    28/01/2003
    Μηνύματα
    373

    Μεγαλε.....

    welcome to joyland......

    ειχα παραγγειλει πριν 2 μηνες αναρτησεις απο την technoflex....
    παραδοση 20 μερες μετα.......(μου ειχαν πει)
    πριν μια εβδομαδα και κατω απο απανωτα τηλ/τα
    μου ειπαν οτι εχουν προβλημα (στην technoflex)με τον προμηθευτη τους

    Αμεσως ακυρωσα την παραγγελεια και παρειγγειλα ohlins....
    μετα απο μια εβδομαδα μου ειπαν οτι επειδη αλλαξε η αντιπ/πια
    (yamaha πλεον)δεν εχουν τιμ/γους για να μου πουν τιμες κλπ.
    Επισης μου ειπαν 20 μερες παραδοση.....
    Αντε να δουμε....
    Πωλείται XX 98' Full Extra.

    Πωλήθηκε...

  5. #5
    Madness? THIS IS SPARTA!! Το avatar του/της Wizard13
    Εγγραφή
    23/11/2003
    Μηνύματα
    374
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
    ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΛΙΓΟ...ΣΤΟ Ε-ΜΑΙΛ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΡΩΤΑΣ ΤΗΝ ΗΟΝΤΑ??? Ο ΤΣΑΛΙΚΗΣ ,ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΟ ΚΑΤ/ΜΑ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ,ΚΑΘΩΣ Κ ΤΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ Κ ΑΛΛΟΙ.ΜΗΠΩΣ ΝΟΜΙΣΑΝ ΟΤΙ ΑΠΛΩΣ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Κ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΕΤΣΙ?? ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΧΕΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ 25 Κ ΣΗΜΕΡΑ!!!
    Εγώ στο email διευκρίνησα ότι έχω ήδη κλείσει ένα από Σεπτ. Τώρα αν δεν το πρόσεξε, αυτό είναι άλλη ιστορία.

    Ότι θα πάρω από τους πρώτους, είναι σίγουρο, το θέμα είναι πότε παίρνουν οι πρώτοι...?

    niko13g, δεκτό αυτό, αλλά και στα ξένα site, Αμερικής & Ευρώπης, λένε για αρχές άνοιξης... Τεχνικά η άνοιξη μπαίνει 21 Μαρτίου... Άντε δηλαδή να πάμε μέσα Απριλίου, αλλά Μάιο???
    Wizard! "Έν οίδα, ότι ουδέν οίδα" - Σωκράτης (469πΧ - 399πΧ)
    [font=Geneva]Το να είσαι το παράδειγμα δεν είναι ο κατάλληλος τρόπος να φτάσεις ψηλά, είναι ο μόνος τρόπος - Albert Einstein (1879-1955)[/font]

  6. #6
    WHISPER
    ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΕ ΣΤΟΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΑΚΡΙΒΩΣ: ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ .

    ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο niko13g ΙΣΧΥΕΙ, ΑΦΙΞΗ : ΑΠΡΙΛΙΟ

    ΜΗΠΩΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ;

    ΜΗΧΑΝΗ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙΣ, Ο ΚΑΙΡΟΣ... ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΦΤΑΞΕΙ, Η ΚΟΥΚΛΑ ... ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ... ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ..! ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΡΕΙΣ!

    ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΟΥ ΣΟΥ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΦΤΙΑΞΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΛΙΓΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	kinitiras.jpg 
Προβολές:	134 
Μέγεθος:	32,8 KB 
ID:	958

  7. #7
    Τελικά ο μόνος που μπορεί να σου πει πότε θα έρθει είναι …..αυτός που θα το φέρει!!
    Οπότε μην ακούς τίποτα άλλο . Τώρα αν αυτός που θα το φέρει δεν ξέρει τι του γίνεται ..αυτό είναι άλλο θέμα !

    ΥΠΟΜΟΝΗ !
    :hypnotize :hypnotize :hypnotize
    "Κοιτάζω την πανσέληνο, σε σκέφτομαι και κλαίω....

    Μετα το ξανασκέφτομαι, βρε δε γα***έσαι λέω!!!

  8. #8
    Madness? THIS IS SPARTA!! Το avatar του/της Wizard13
    Εγγραφή
    23/11/2003
    Μηνύματα
    374
    Αρχικά δημιουργήθηκε από WHISPER
    ΜΗΠΩΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ;
    Δεν αγχώνωμαι, απλά είναι μία από αυτές τις μέρες που κλείνεις το τελ. για να μην ακούσεις άλλο άσχημο νέο

    Από την άλλη πλευρά η μόνη επίσημη απάντηση και γραμμένη που έχω, είναι από την κ. Φραντζέσκα εκ μέρους της εταιρίας Σαρακάκη. Λυπάμαι που δεν μπορώ να βασιστώ στο τι είπε κάποιος υπάλληλος σε κάποιον πελάτη προφορικά, που στο κάτω κάτω δεν είναι και ο υπεύθυνος του τμήματος πωλήσεων...

    Το πρόβλημα δεν είναι αν θα πάρω το μηχανάκι 1 μήνα μετά, είναι αλλού...:

    1. Μέχρι να έρθει τι κάνω με το δικό μου? Αν το πουλήσω θα μείνω χωρίς, οπότε δεν θα χαρώ τις ανοιξιάτικες βόλτες. Αν το κρατήσω και το χρησιμοποιώ, ρισκάρω μια πτώση ή απλά να χάσω σε τιμή αφού θα κάνω περισσότερα χιλιόμετρα Έμεινα ήδη 2.5 μήνες χωρίς, να μείνω και άλλους δύο και μέσα στην άνοιξη???

    2. Στις 22-23 Μαΐου, είμαι στο CSS. Αν λοιπόν παραλάβω το μηχανάκι 15 Μαΐου π.χ., δεν θα μπορώ να το βάλω στην πίστα 1 εβδομάδα μετά, εντελώς άστρωτο συν ότι θα είναι ανούσιο να παρακολουθήσω τα μαθήματα με ένα μηχανάκι που δεν θα έχω μάθει ούτε ευθεία να το πηγαίνω ακόμα...

    3. Μου τη σπάει γενικότερα που δεν ξέρει και δεν σου λέει κανείς ακριβώς τι γίνεται... Και αυτό γίνεται συστηματικά.
    Wizard! "Έν οίδα, ότι ουδέν οίδα" - Σωκράτης (469πΧ - 399πΧ)
    [font=Geneva]Το να είσαι το παράδειγμα δεν είναι ο κατάλληλος τρόπος να φτάσεις ψηλά, είναι ο μόνος τρόπος - Albert Einstein (1879-1955)[/font]

  9. #9
    Madness? THIS IS SPARTA!! Το avatar του/της Wizard13
    Εγγραφή
    23/11/2003
    Μηνύματα
    374
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
    Δεν αγχώνωμαι, απλά είναι μία από αυτές τις μέρες που κλείνεις το τελ. για να μην ακούσεις άλλο άσχημο νέο
    Και παραθέτω τον εαυτό μου...

    Δεν είπα ότι ΔΕΝ πρέπει τέτοιες μέρες να σηκώνεις το τελ???

    Μόλις με πήρε ο κολλητός μου... Πάει τον πατέρα του στο νοσοκομείο με καρδιακό επεισόδιο...
    Wizard! "Έν οίδα, ότι ουδέν οίδα" - Σωκράτης (469πΧ - 399πΧ)
    [font=Geneva]Το να είσαι το παράδειγμα δεν είναι ο κατάλληλος τρόπος να φτάσεις ψηλά, είναι ο μόνος τρόπος - Albert Einstein (1879-1955)[/font]

  10. #10
    WHISPER
    ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΩΡΑ;
    ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ, ΓΙΑ ΣΕΝΑ, ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ.

  11. #11
    U i vethed Na i onnad Το avatar του/της kong
    Εγγραφή
    25/08/2003
    Μηνύματα
    12

    SHIT HAPPENS

    ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΡΑΒΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ Η ΖΩΗ.ΜΗ ΣΚΥΒΕΤΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΑΝ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙ ΚΑΤΩ ΧΑΘΗΚΑΜΕ.ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ ΠΑΝΤΑ.ΨΗΛΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ 100% ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟΙ SNIPERS!!!!!
    Ω ξείν',αγγέλλειν Λακεδαιμονίοις ότι τήδε κείμεθα τοις κείνων ρήμασι πειθόμενοι

  12. #12
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.403
    Εγώ αυτό που έχω να πω σχετικά με την αξιοπιστία των αντιπροσωπειών στο χώρο της μοτοσυκλέτας είναι ότι χορεύουν στο σβέρκο μας εκμεταλλευόμενοι την καψούρα μας με τις μοτό και το χώρο γενικά....

    Τι να σου πω Wiz..... μακάρι να είναι 25 και σήμερα!!!
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  13. #13
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    199
    .....WELCOME TO SARAKAKIS WORLD!!!!!

    ENJOY THE RIDE!!!!

  14. #14
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    FILE ...

    MH SE PAREI APO KATO KAI KANE LIGO YPOMONH!

    KAI PERASTIKA STO PATERA TOY FILOY SOY!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	nothinggoesright.jpg 
Προβολές:	77 
Μέγεθος:	34,8 KB 
ID:	962

  15. #15
    Madness? THIS IS SPARTA!! Το avatar του/της Wizard13
    Εγγραφή
    23/11/2003
    Μηνύματα
    374
    Όσοι με ξέρουν καλά, ξέρουν ότι δε με παίρνει από κάτω

    Απλά ήταν μια πολύ δύσκολη μέρα που πέρασε... Βέβαια το τελευταίο άσχημο τελ, το πήρα 23:50 Και το πρώτο που σκέφτηκα είναι "'Αντε 10 λεπτά μείνανε..."

    Την καλημέρα μου
    Wizard! "Έν οίδα, ότι ουδέν οίδα" - Σωκράτης (469πΧ - 399πΧ)
    [font=Geneva]Το να είσαι το παράδειγμα δεν είναι ο κατάλληλος τρόπος να φτάσεις ψηλά, είναι ο μόνος τρόπος - Albert Einstein (1879-1955)[/font]

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 07/01/2005, 18:58
  2. Θα Παει Κανεισ Ελαφονησο Το Αλλο Σκ???
    από jzer στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 17/07/2004, 08:43
  3. Τι άλλο θα δούμε!!!!!!!!
    από bikersonly στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2004, 20:58
  4. Λοιπον ο julius θα παει για καφε στο...
    από hornet στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 38
    Τελευταίο μήνυμα: 08/03/2004, 23:59
  5. Ποιος Θα Παει
    από XTMPAM στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2003, 13:16

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF