Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 24

Θέμα: ΦΑΣΙΣΜΟΣ

  1. #1
    Γυρολόγος Το avatar του/της m1ke
    Εγγραφή
    28/07/2003
    Μηνύματα
    389

    ΦΑΣΙΣΜΟΣ

    Το ΕΘΝΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΡΑΔΙΟΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ αποφάσισε το οριστικό κλείσιμο του ραδιοφωνικού σταθμού Best, διότι ο Ψαριανός σε εκπομπή του τα έψαλε στους μαυροφόρους πισωγλέντηδες φασίστες (αρχιεπίσκοπους και σια).
    Κατά τα άλλα όταν οι Χρηστίδιδες κλέβαν τον κοσμάκη από όλα τα κανάλια της Ελλάδας το ΕΣΡ κοιμόταν τον ύπνο του δικαίου.

    Ένα έχω να πω ... λυπάμαι που την τύχη αυτής της χώρας την ορίζουν ένα μάτσο ανώμαλοι και ανίκανοι



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	main.jpg 
Προβολές:	285 
Μέγεθος:	3,4 KB 
ID:	27260
    Triple 1050


  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tsoukas77
    Εγγραφή
    29/06/2004
    Μηνύματα
    375
    Δεν εχεις αδικο...
    Κατω τα χερια απο τον 'Ακη!

  3. #3
    ixe tixei na akousw tin ekobi tou en logo tipou mia mera meta tin afiji twn prwtathlitwn europis stin athina...

    twte pou o xristodulos milage epi 10+ lepta gia tin orthodoxi elliniki pisti pou mas efere to kipelo stin xwra...

    itan pragmatika apolaustiki ekpombi kai to palikari exwne binelikia averta!!!

    kai poli kala ekane ekini tin mera...voithise poli kosmo na dioxeteusei tin aganaktisi tou gia ta karagiozilikia...

    profanos oi ekpombes tou sinexistikan sto idio stil (den etixe na janakousw) kai enoxlise polla autakia...


    siga siga tha prepei na arxisoume na anisixoume gia polles eleutheries atomikes kai koinonikes...

    diskoloi keroi ...

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tsoukas77
    Εγγραφή
    29/06/2004
    Μηνύματα
    375
    Aντι να ανοιγουν τα μυαλα καποιων,κλεινουν περισσοτερο.Δυστυχως,συντηρητικοποιειται η κοινωνια,οσο περνουν τα χρονια,με συνεπεια να οδηγουμαστε σε τετοια αισχρα φαινομενα...
    Κατω τα χερια απο τον 'Ακη!

  5. #5
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    καλά τους έκανε ο ψαριανός
    και λίγα τους είπε
    σήμερα είχε βγεί τηλεφωνικά στο δίεση νομίζω κι έχωνε κι άλλα:wacko:

    έτσι έτσι!!!!
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  6. #6
    BMW+KTM = GS 1450 EXC-F Το avatar του/της Nik0s
    Εγγραφή
    25/05/2004
    Μηνύματα
    3.596

    Re: ΦΑΣΙΣΜΟΣ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από m1ke
    Το ΕΘΝΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΡΑΔΙΟΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ αποφάσισε το οριστικό κλείσιμο του ραδιοφωνικού σταθμού Best, διότι ο Ψαριανός σε εκπομπή του τα έψαλε στους μαυροφόρους πισωγλέντηδες φασίστες (αρχιεπίσκοπους και σια).
    Κατά τα άλλα όταν οι Χρηστίδιδες κλέβαν τον κοσμάκη από όλα τα κανάλια της Ελλάδας το ΕΣΡ κοιμόταν τον ύπνο του δικαίου.

    Ένα έχω να πω ... λυπάμαι που την τύχη αυτής της χώρας την ορίζουν ένα μάτσο ανώμαλοι και ανίκανοι
    Καλά σοβαρά μιλάμε τώρα ??? :hypnotize

    Ψαριανός rulez λέμε....

    Αλήθεια, έχει κάποια βάση αυτό ή είναι ραδιοαρβύλα ?
    - So, what do you do for a living ?
    - I'm into murders and executions.
    - I'm sorry ?
    - I said, I'm into mergers and acquisitions.

    Patrick Bateman
    -------------------------------------
    Bikepics Photo Album
    Ινδία: Δύο εβδομάδες στο Rajasthan

  7. #7
    Ο Ψαριανός είναι απόλαυση, και όσα και να πεί για τον Χουντόδουλο λίγα είναι, αλλά, κακά τα ψέμματα, αν είχα παιδιά δεν θα ήθελα να ακούν υβρεολόγια μεσημεριάτικα... δεν θα ήταν σε θέση να τα καταλάβουν.

  8. #8
    distixos einai alithia...

    an den kanw lathos oi sixnotites paraxorounte apo tin eklisia tis ellados kai oxi apo to kratos...

    oso perisotero to skeutomai toso perisotero fortonw...


    vre den pame na pnigoume oloi mas kalitera...
    me tous malakes pou exoume blejei tha exoume poli asximo telos...

  9. #9
    ΤΙ ΞΕΦΤΙΛΑ....

    ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΛΑΚΑ...

    ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΞΥΛΩΣΕΙ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΡΑΣΟΦΟΡΟΙ....

    ντιγκινταγκες

    ευλογησον

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της manos426f
    Εγγραφή
    22/01/2005
    Μηνύματα
    149
    Να δουμε εως που θα φτασει η φιμωση του ελευθερου λογου στη χωρα αυτη....
    Ballywood - Αίθουσα ψυχαγωγίας στη Νέα Χαλκηδόνα με Billiards, Ping Pong, Darts, Wooden Table Football και Nova

  11. #11
    το καθηκον μου το κανω εδω και 23 χρονια , τοσα εχω να πατησω σε εκκλησια και ειμαι υπερηφανος για αυτο. Ειμαι καλος ανθρωπος.

  12. #12
    Ευκαιρια εψαχνα:

    ΡΕ , εχετε καθολου αναρωτηθει τι πληρωνετε?
    Δουλευουμε για να πληρωνουμε ενα ματσο μουσατους, για να πηδιουνται μεταξυ τους και για να μου λενε τι θα πιστευω!
    Λες και αν θα πιστευω στο Θεο πρεπει να μου το πουνε αυτοι, απο μονος μου δεν μπορω να το κανω.
    Στην Ιταλια το Radio Vaticano εκπεμπει στην Ρωμη απο μια κεραια που βρισκεται 50 μετρα απο ενα δημοτικο με αποτελεσμα τα παιδια αν βγουν για 5 λεπτα στο προαυλιο να εχουν πονοκεφαλους. Φυσικα η εκκλησια χεστηκε και κανει πως δεν ξερει τιποτα.

    Αλλα και παλι θα το ξαναπω,
    ΕΧΕΤΕ ΙΔΕΑ ΠΟΙΟΣ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΑΥΤΟΥΣ?
    Εχετε παει ποτε σε καποιο μοναστηρι να δειτε τι χλιδα εχουν μεσα οι αιθουσες και τα σαλονια?
    Εχετε δει με τι αμαξια κυκλοφορουν,ΔΧ?
    Εχετε δει τι σκληρο που ειναι το επαγγελμα τους?
    Και παλι, ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΟΣ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙ?


  13. #13
    Χιλιομετροφάγος Το avatar του/της SF
    Εγγραφή
    14/05/2002
    Μηνύματα
    2.903
    Τον Ψαριανό τον ακούω 10+ χρόνια τώρα... Κάθε φορά που τα χώνει σε τράγους, πολιτικούς, αμερικάνους, είναι απόλαυση. Και όπως λένε και οι άλλοι παραγωγοί, 15 χρόνια τους τα χώνει... τι έπαθαν τώρα?

    Οι πινακίδες μου προς απάντησή τους (τράγοι-ΕΣΡ).

    ---
    Προσέχουμε για να τρέχουμε

  14. #14
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    ti orea afti i nea taksi pragmaton....
    ti omorfa pou mas periorizi sistimatika
    se ligo i leksi ke enia elef8eria logou ke genika elef8eria 8a iparxi mono sta mousia san kati pou ixan i proistoriki an8ropoi

    ke genika aftos o karamanlikis proo8i tin elef8eria tis siopisis opos ekanan ke i progoni tou

    ti oreos malakas!!!!

    ke emis 8a katsoume anapaftika ke 8a ipostoume ka8e periorismo
    san kala pedia

    ke 8a kataliksoume enas kosmos xoris empistosini metaksi mas 8a klistoume spiti mas ke 8a mas ftiaksoun ke mia tileorasi me amfidromi epikinonia na elenxomaste kalitera


    ax ti orea!!!!!!
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  15. #15

    Re: ΦΑΣΙΣΜΟΣ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από m1ke
    Το ΕΘΝΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΡΑΔΙΟΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ αποφάσισε το οριστικό κλείσιμο του ραδιοφωνικού σταθμού Best, διότι ο Ψαριανός σε εκπομπή του τα έψαλε στους μαυροφόρους πισωγλέντηδες φασίστες (αρχιεπίσκοπους και σια).
    Κατά τα άλλα όταν οι Χρηστίδιδες κλέβαν τον κοσμάκη από όλα τα κανάλια της Ελλάδας το ΕΣΡ κοιμόταν τον ύπνο του δικαίου.

    Ένα έχω να πω ... λυπάμαι που την τύχη αυτής της χώρας την ορίζουν ένα μάτσο ανώμαλοι και ανίκανοι


    Άσε, ό,τι και να πούμε λίγο είναι για την κατάντια μας...



    Για μένα το υπάρχει το παπαδαριό και κάνει αυτά που κάνει αποδεικνύει οτι δεν υπάρχει θεός... δεν θα τους άφηνε αλλιώς.
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 11/02/2008, 20:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF