Σελίδα 9 από 75 ΠρώτοΠρώτο ... 45678910111213141959 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 135 από 1118

Θέμα: Επόμενα Track Days

  1. #121
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ampalos Προβολή μηνύματος
    Από 2-3 σκηνικά που είδα, ενημερώθηκε ο Κούτρας (είδα 2 φορές που του είπανε για μαλακίες που κάνανε μερικοί, από το KTM group νομίζω).

    Προς το μεσημέρι όντως φάνηκε να είναι λίγο πιο χαλαρά. Δλδ στο πράσινο group που ήμουν εγώ, στο 5ο session ήταν σχετικά χαλαρά. Αλλά το πρωί γινότανε πανικός.
    Τι να ενημερωθει ρε παιδια??? Οταν το ανεφερα στην κυρια μεσα στις εγγραφες...μου ειπε οτι δεν μπορει να κανει και πολλα ακομα και να τους το πει.
    Ειπαμε. Αμα κινδυνευσω ποτε και ο κριτης πεταει αετο...θα πεσουν ψιλες με ολους τους εμπλεκομενους.

  2. #122
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Βρε συ άλλη άποψη έχω για τους οργανωτές του ride day. τι να πω.

    και τι σημαίνει "δεν μπορω να κάνω πολλά ακόμα κι αν τους το πω";
    παραβαίνεις κανόνες ασφαλείας; μαύρη σημαία και πούλο.

  3. #123
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g_m900 Προβολή μηνύματος
    Ειπαμε. Αμα κινδυνευσω ποτε και ο κριτης πεταει αετο...θα πεσουν ψιλες με ολους τους εμπλεκομενους.

    κοιτα μονο να'χεις μεγαλη παρεα αλλιως μπορει να σου χρειαστει το νοσοκομειακο...

  4. #124
    .................... Το avatar του/της LogOutGoRide
    Εγγραφή
    02/01/2008
    Μηνύματα
    1.579
    Κ. Τσίτος. Μόνο αλήθειες. Του είπα πως είναι απο τα ποιο σοφά λόγια που έχω ακούσει και έσκυψε το κεφάλι λέγοντας "έλα μην το λες αυτό".

    https://www.youtube.com/watch?v=gWPsX4Gm6Nc

    Είναι και ασμ!!! 151 power!!!
    Τίποτα δεν είναι δύσκολο, όταν βάζεις άλλους να το κάνουν.
    Ministry Of Lost Souls

  5. #125
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος

    κοιτα μονο να'χεις μεγαλη παρεα αλλιως μπορει να σου χρειαστει το νοσοκομειακο...
    Δε βαριεσαι..
    Με αφορμη αυτο μπορει να βαλουνε μυαλο.

  6. #126
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g_m900 Προβολή μηνύματος
    Δε βαριεσαι..
    Με αφορμη αυτο μπορει να βαλουνε μυαλο.

    μα το θεμα δεν ειναι να πλακωνομαστε στις μαπες στα tds...
    το θεμα ειναι να υπαρχει σωστη οργανωση απο την μερια των διοργανωτων και υπευθυνοτητα απο τους υπευθυνους (ψψψ...τι ειπα παλι)...


    οποτε αν δουμε οτι δεν συντρεχουν αυτα, με την "ψηφο" μας τους θετουμε εκτος απο τις πιστες...γιατι χωρις συμμετοχη ποσο θα διοργανωνουν και για ποιους? μονο για τα φιλαρακια τους? δεν βγαινει....


    οπως αν γινοταν ενα παρτυ και μας καλουσαν και δεν μας συμπεριφεροντουσαν σωστα θα φευγαμε και δεν θα ξαναπηγαιναμε ποτε αν και εφοσον μας ξανακαλουσαν...

  7. #127
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος

    μα το θεμα δεν ειναι να πλακωνομαστε στις μαπες στα tds...
    το θεμα ειναι να υπαρχει σωστη οργανωση απο την μερια των διοργανωτων και υπευθυνοτητα απο τους υπευθυνους (ψψψ...τι ειπα παλι)...

    οποτε αν δουμε οτι δεν συντρεχουν αυτα, με την "ψηφο" μας τους θετουμε εκτος απο τις πιστες...γιατι χωρις συμμετοχη ποσο θα διοργανωνουν και για ποιους? μονο για τα φιλαρακια τους? δεν βγαινει....

    οπως αν γινοταν ενα παρτυ και μας καλουσαν και δεν μας συμπεριφεροντουσαν σωστα θα φευγαμε και δεν θα ξαναπηγαιναμε ποτε αν και εφοσον μας ξανακαλουσαν...
    Ναι συμφωνω αλλα εγω δεν εχω την πολυτελεια να παω συνεχεια ωστε να ακυρωνω και κανα 2 για διαμαρτυρια.
    Εκανα 5 χρονια να παω και με λυπη ειδα οτι επικρατουσε αναρχια μεσα στην πιστα. Ειδικα οταν ενα SS με περασε απο εσωτερικη στην Κ8...τα ειδα ολα γιατι ειχα ηδη παρει γραμμη και εκοψα.
    Ναι οκ οι διοργανωτες κανουν οτι μπορουν αλλα και μεις δεν πρεπει να μην ειμαστε Γελαδια για μια μερα σε ενα χωρο που προσφέρει διασκεδαση και επιμορφωση???

  8. #128
    papoy Το avatar του/της Viking
    Εγγραφή
    07/04/2008
    Μηνύματα
    655
    Στα track days απαγορεύονται οι προσπεράσεις?

  9. #129
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Viking Προβολή μηνύματος
    Στα track days απαγορεύονται οι προσπεράσεις?

    απαγορεύονται οι προσπεράσεις αμέσως πριν την στροφή.
    δλδ όταν ο μπροστα έχει ξεκινήσει να στρίβει εσύ δεν μπορείς να πέσεις αργά στα φρένα για να τον προσπεράσεις.
    το trackday δεν είναι αγώνας.

    συνήθως τον αργό τον περνάς στις ευθείες.

  10. #130
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Viking Προβολή μηνύματος
    Στα track days απαγορεύονται οι προσπεράσεις?

    ενταξει...εχει να κανει ποσο "βιαια" γινεται...
    και εγω κυνηγιομουν καποια στιγμη στα Μεγαρα με ενα sxv οταν ημουν με το cb1 και οπως ηταν μπροστα, ειδα "τρυπα" στην Κ9 και εβαλα μουτρα...το σηκωσε, ανοιξε την γραμμη του και ψιλοτρομαξε...
    καταλαβα οτι ηταν λαθος και εγινε λογω της εντασης της στιγμης και του ανταγωνισμου που υπηρχε...πηγα μετα και του ζητησα συγνωμη...

    αυτα για τα εσωτερικα περασματα...αν περνας απ'εξω δεν νομιζω οτι υπαρχει θεμα...

  11. #131
    papoy Το avatar του/της Viking
    Εγγραφή
    07/04/2008
    Μηνύματα
    655
    Και πάνω που σκεφτόμουν να αρχίσω να πηγαίνω κάνα Μέγαρο. Σέρρες και ελεύθερη προπόνηση λοιπόν...

  12. #132
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g_m900 Προβολή μηνύματος
    Ναι συμφωνω αλλα εγω δεν εχω την πολυτελεια να παω συνεχεια ωστε να ακυρωνω και κανα 2 για διαμαρτυρια.
    Εκανα 5 χρονια να παω και με λυπη ειδα οτι επικρατουσε αναρχια μεσα στην πιστα. Ειδικα οταν ενα SS με περασε απο εσωτερικη στην Κ8...τα ειδα ολα γιατι ειχα ηδη παρει γραμμη και εκοψα.
    Ναι οκ οι διοργανωτες κανουν οτι μπορουν αλλα και μεις δεν πρεπει να μην ειμαστε Γελαδια για μια μερα σε ενα χωρο που προσφέρει διασκεδαση και επιμορφωση???

    ενω αν μπαινεις οπως λες μια φορα στο τοσο, και αυτη την μια πλακωνεσαι και στις μαπες με τον καθε εναν που εχει παει να κανει φιγουρα/χαβαλε/κ@υλαντισμα κλπ, στον χωρο που σου προσφερει διασκεδαση και επιμορφωση θα σε κανει να μην νοιωσεις γελαδι, θα ειναι καλυτερα?

  13. #133
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Έστω και έτσι, μήπως είναι καλύτερα άπο το να ήταν σε κάποιο δημόσιο δρόμο με ότι αυτό σημαίνει; Συνήθως για τα των δημοσίων δρόμων υπάρχει η γκρίνια.

  14. #134
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    όχι Τόλη δεν πάει έτσι γιατί στη πίστα παίζουν άλλες ταχύτητες και άλλες κλίσεις.

    κι άμα μου ερχόταν και μου χωνόταν κανένας τελευταία στιγμή και με ανάγκαζε να σηκωθώ και
    να στείλω το μηχανάκι στην έξοδο της στροφής μετά στα πιτς δεν θα είχαμε καλά ξεμπερδέματα.

  15. #135
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dant3
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    820
    Α ειχατε τετοια ε?
    Θυμαμαι μια φορα που ειχαν σκασει κατι παλικαρια με gsxr και οπου εβλεπαν ευθεια,τερμα γκαζια.
    προσπερασεις απο δεξια ,αριστερα πανω κατω και στις στροφες τα ποδια λες και φοραγαν τσαρουχια.
    Κατι τετοιες στιγμες ειναι που λες,να μην ειχα αλλους 100 ιππους

Σελίδα 9 από 75 ΠρώτοΠρώτο ... 45678910111213141959 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Prive Track Day @ Μεγαρα - Κυριακη 24/4
    από SF στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 62
    Τελευταίο μήνυμα: 23/04/2005, 23:32
  2. track day
    από idi στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 52
    Τελευταίο μήνυμα: 12/04/2005, 11:11
  3. Track Days 30/3
    από BAD BOY στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 10/03/2005, 04:39
  4. Track Day 19-20 Μαρτίου
    από Noela στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 28/02/2005, 15:22
  5. Track day στα Μέγαρα
    από Μήτσος1 στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 25/02/2005, 20:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF