Σελίδα 8 από 16 ΠρώτοΠρώτο ... 345678910111213 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 230

Θέμα: Aprilia Caponord 1000.....ακουω.

  1. #106
    Φίλε ,

    @ghostdog

    όπως τα λες είναι ΑΛΛΑ ,

    εσύ και κανά 2-3 που ξέρω ακόμα ,
    δεν είστε δείγμα μέσου οδηγού .

    Το τάπα τέζα παντού και πάντα ,
    δεν είναι μέση οδήγηση

    Είστε πιλοτάρες σε άλλη κατηγορία ,
    και τους ρυθμούς που μπορείτε να πιάσετε
    δεν μπορούν να τους πιάσουν οι πλειοψηφία των μοτοσυκλετιστών εκεί έξω ...

    το αναφέρω αυτό γιατί οι ανεπάρκειες που βλέπεις εσύ ( και οι άλλοι 2- 3 πιθανον )
    εγγυώμαι ότι ένας μέτριος ( μέσος / κουλός πείτε τον όπως θέλετε ) δεν θα τις δει ποτέ !!

  2. #107
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από el-Gatto Προβολή μηνύματος
    . . . "Η μεση καταναλωση ενος capo ,κινουμενο σε normal ρυθμους ειναι το 5,7 με 6,5+ lt/100 "
    τότε η ελάχιστή του ποιά είναι;

    Και ποιός θεωρείται "νορμάλ ρυθμός" για ένα Tουριστικό 1000άρι "MegaOnOff" ???
    Ρώτα το naftilo στο mybike να σου πει .

  3. #108
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Ούτε ο Τσάκ Νόρρις δεν μπορεί να το κάνει αυτό στο V-Strom.
    Για να καψει 10/100 μαλλον αυτος ειναι..
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  4. #109
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της paramedic
    Εγγραφή
    05/08/2006
    Μηνύματα
    722
    Αν και τα φρένα στα μοντέλα με ABS που έχουν και σωληνάκια υψηλής(το πίσω είναι μάλιστα μεταλλικό) είναι καλά, πάρα πολλοί κάτοχοι έχουμε βάλει 4πίστονες με πλακάκι-πατέντα και κόστος κάπου στα 200€ για έχουμε το "δάγκωμα" που δεν έχουν οι μαμά. Αν δε αλλάξεις και την τρόμπα έχεις κλεισει το θέμα φρενάρισμα!
    Και όσοι έχουν το μοντέλο χωρίς ABS έχουμε βρεί λύση να βάλουν και ABS και μάλιστα αν ψαχτούν λίγο θα το βάλουν και πολύ φτηνά μιας και ταιριάζει απο άλλα μοντέλα πάνω όπως BMW F650GS που είναι πιο φτηνές οι μονάδες τους και θέλουν μόνο μια μικρή διαφοροποίηση στην φύσα του ABS.
    Και αν δε με σέβεστε να με φοβάστε!!

  5. #110
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    συγνωμη κιολας και χωρις να εχω προσωπικη εμπειρια.........
    αμα ιταλικο μηχανακι θελει απο καινουριο αλλα φρενα κι αλλη πισω αναρτηση τοτε γιατι να το παρει κανεις;
    για τα αψεγαδιαστα ηλεκτρικα του;


    Του varadero τα φρενα ειναι καλυτερα. Μετα αυτου, του capo και του adv ειναι τα αμεσως επομενα καλυτερα (και εχω μια μικρη αμφιβολια για το ΚΤΜ). Με τα μαμα φρενα εγω προσωπικα δεν ειχα κανενα προβλημα σε καμια διαδρομη (βεβαια δεν τρεχω ανω των 150 σε αυτοκινητοδρομους ωστε να εχει χρειαστει να φρεναρω με ολα).
    Η πισω αναρτηση ειναι καλυτερη απολα τα μαμουθ, εκτος των ΚΤΜ και GS (και εδω για το 2ο αμφιβαλλω ελαφρως). Απλα χρηζει αλλαγης ελατηριου. Επισης, η εφαμιλλη των WP, Sachs απο το RR, κυμαινεται στα 350€ περιπου και ειναι πληρως επισκευασιμη και με ρυθμισεις υδρ. προφορτισης, συμπιεσης κ επαναφορας.

    Προφανως τα παραπανω που γραφονται για φρενα και αναρτηση, ειναι απο καποιους που τα εχουν βαρεθει και δεν ειχαν ποτε αλλο μηχανακια να συγκρινουν :lol

    Τα ηλεκτρικα του caponord τι προβλημα εχουν?


    ps. επειδη ειπωθηκε για αυτονομια. 6 ειναι ενας μεσος ορος, σε διαδρομες τυπου Επιδαυρος, Γαλαξιδι. 7.5λιτρα/100 ειναι οταν ταξιδευεις με 150-160 και ακολουθεις κανα φιλο σου με 848 και 10 λιτρα καιει μεσα στην πολη και σε ταχυτητες ανω των 190. Το tuono (αλλα και το rsv) σε αυτες τις ταχυτητες χασμιουριονται και δεν χρειαζεται το TPS να μετραει ανοιγματα ανω των 50%, εξου και η χαμηλοτερη καταναλωση τους (συν κιλα, συν αντισταση αερα).
    Aprilia SXV 5.5 Rulesssssssssss

  6. #111
    κοσμά για την πίσω ανάρτηση το γράφω γιατί η μαμά σε 10 χρονών μηχανάκι χρήζει ελατηρίου και επισκευής κακά τα ψέμματα. Δεν είναι κακή η ανάρτηση του αλλά όταν έψαχνα μεταχειρώ όλα τα 01-03 πουχα δει το πισινό τους ήταν σουμιές και λογικό μετά από 10 χρόνια. Άμα επισκευάσεις + ελατήριο ή αλλάξεις όλο το σετ μια χαρά είναι το μηχανάκι.

    Φρένα μια χαρά δεν λέω αλλά 1) δεν έχουν δάγκωμα (αυτό είναι θέμα γούστου) 2) "πέφτουν" κυρίως το πίσω και λιγότερο το μπρος σχετικά εύκολα (συγκριτικά με το 990 πχ. που παρότι ήταν πολύ μέτρια σε δύναμη, είχαν δάγκωμα και δεν "πέφταν" με τίποτα)
    Fuck the universe.

  7. #112
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ggs Προβολή μηνύματος
    παναγιωτη , νομιζω οτι τις πληροφοριες που ηθελες , λιγο - πολυ τις πηρες.... απο δω και περα θα αρχισει το japan VS europe ....
    Μαλλον θα μπερδεψες το φορουμ.Δεν γινονται τετοια πραγματα εδω....





    γινονται?


    Αξιοπιστη θεωρω μια μηχανη οχι οταν δεν εχει προβληματα.Αλλα οταν γνωριζω ποια ειναι αυτα,με ποιον τροπο θα τα λυσω και φυσικα με ποιο κοστος.Πηρα αρκετες πληροφοριες και βλεπω ,μεχρι στιγμης,οτι η συγκεκριμενη μηχανη αξιζει τον κοπο.

    Δεν κλεινω το θεμα,οσο προχωραει μαθαινω.

  8. #113
    ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ ΛΕΜΕ Το avatar του/της πυξιδας990
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    2.658
    στριβει ωραια........και ειναι ανετο........πολυ καλος τουριστας και οτι πρεπει για χειμωνιατικα γιουρουσια.......
    37.12.07n
    22.47.01.e
    τα on-of φορανε ακτινες,τα αλλα ειναι μπασταρδα
    το χειμερινο μπανιο αναζοωγονει μυαλο και σωμα,το καλοκαιρινο τα καιει

  9. #114
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    19/06/2013
    Μηνύματα
    121
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    συγνωμη κιολας και χωρις να εχω προσωπικη εμπειρια.........
    αμα ιταλικο μηχανακι θελει απο καινουριο αλλα φρενα κι αλλη πισω αναρτηση τοτε γιατι να το παρει κανεις;
    για τα αψεγαδιαστα ηλεκτρικα του;
    Αυτά τα λένε άνθρωποι που τα κυνηγάνε πολύ τα μηχανάκια. Σε ένα γιαπωνέζικο θα λέγανε "Χρειάζεται οπωσδήποτε να κάνεις παραγγελία ένα πλαίσιο στην NCR/Harris κτλ για να γίνει μηχανάκι"

  10. #115
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nightraider Προβολή μηνύματος
    Αυτά τα λένε άνθρωποι που τα κυνηγάνε πολύ τα μηχανάκια. Σε ένα γιαπωνέζικο θα λέγανε "Χρειάζεται οπωσδήποτε να κάνεις παραγγελία ένα πλαίσιο στην NCR/Harris κτλ για να γίνει μηχανάκι"
    Ενταξει μην τα παραλεμε. Νομιζω τα λαστιχα ειναι ο κυριος παραγοντας και μετα ερχεται το "ψυχολογικο" του οδηγου.
    Aprilia SXV 5.5 Rulesssssssssss

  11. #116
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GhostDog Προβολή μηνύματος
    κοσμά για την πίσω ανάρτηση το γράφω γιατί η μαμά σε 10 χρονών μηχανάκι χρήζει ελατηρίου και επισκευής κακά τα ψέμματα. Δεν είναι κακή η ανάρτηση του αλλά όταν έψαχνα μεταχειρώ όλα τα 01-03 πουχα δει το πισινό τους ήταν σουμιές και λογικό μετά από 10 χρόνια. Άμα επισκευάσεις + ελατήριο ή αλλάξεις όλο το σετ μια χαρά είναι το μηχανάκι.

    Φρένα μια χαρά δεν λέω αλλά 1) δεν έχουν δάγκωμα (αυτό είναι θέμα γούστου) 2) "πέφτουν" κυρίως το πίσω και λιγότερο το μπρος σχετικά εύκολα (συγκριτικά με το 990 πχ. που παρότι ήταν πολύ μέτρια σε δύναμη, είχαν δάγκωμα και δεν "πέφταν" με τίποτα)


    Ισως να ισχυει για την πισω, γιατι η μονη εμπειρια που ειχα ηταν με ενα capo φιλου που ειχε ελατηριο hyperpro (προοδευτικο). Εμενα μου αρεσε παντως οπως ηταν.

    Για το μπροστινο, εχω εντελως αλλη αποψη. Δεν ειχαν κουραστει ποτε και ηταν πολλες οι φορες που τα πιεζα (στις αρχες οταν το ειχα παρει). Το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι τα τακακια. Τι φορουσες?
    Aprilia SXV 5.5 Rulesssssssssss

  12. #117
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dimmie_72
    Εγγραφή
    29/02/2012
    Μηνύματα
    1.468
    2-3 πραγματάκια...

    - για κάποιον που ψυρίζει τη μαϊμού στην τιμή αγοράς.... το Capo δεν κάνει.-

    - καίει (και όταν λέμε καίει),... τα 7.1l/100km που μετράω προσωπικά είναι γι αυτές τις politically correct και normal -πως τις λέτε- ταχύτητες, α! και στην πόλη 10l άσε που σκορτσάρει με 2α κιόλας....

    - Mε 160 έως 180 km/h που ταξιδεύεις μαυτό το μηχανάκι Εθνική, βάλε και ασφάλειες, τέλη και όλο και κάτι θα σου ζητάει η θα θέλεις να βελτιώσεις, είναι για large τύπους και όχι αυτούς που ψάχνουν τις τιμές στο car. Όποιος το πιστέψει, θα κερδίσει.

    - Catfish χάρτες και ιστορίες θέλουν λίγο τσίμπημα στο μίγμα γιατί ο ίδιος αναφέρει ότι είναι με αμερικάνικες βενζίνες, ΚΝ φίλτρο και ελεύθερες εξατμίσεις. Εξάλλου σήμερα είμαστε όλοι με 1 laptop και μια φύσα στα χέρια, ξέρουμε το χάρτη της Aprilia απ έξω κι ανακατωτά, διαμορφώνουμε ανάλογα του τι μετράμε, φοράμε και αισθανόμαστε.
    Καλός και πρωτοπόρος ο Catfish, λένε ότι βελτίωσε τον αρχικό χάρτη, αλλά πλέον κάθε χρήστης και χάρτης.



    - Τι θα κερδίσει ο χρήστης; Λοιπόν... το μηχανάκι είναι ομοιογενές και όποιος έχει προσπαθήσει να στρίψει σε σφιχτά κομμάτια με ελέφαντες η Ιαπωνικά θα καταλάβει την αξία του, μη σας πω και θα θυμηθεί τα παλιά τεστ των Ιταλικών που τα εκθείαζαν τα περιοδικά των 70-80's και έθαβαν τα Ιαπωνικά. Στρίβει σαν 1 κομμάτι και όχι σαν 2 όπως το Africa και λίγο καλύτερα από GS 1200. Το GS βέβαια έχει απείρως καλύτερα φρένα-άγκυρες που τα καταλαβαίνεις ακόμα κι αν θες να πας μέχρι το Ταχυδρομείο της πόλης και ροπή χαμηλά.
    Ψηλά το τσαγιάζεις.

    - Φοράει 50mm Marzocchi μπροστά (αν βρείτε παρόμοιο πέστε μου), ...επηρεασμένος απ τις μλκιες στα φόρουμ τούβαλα hyperpro ελατήρια και ψάχτηκα και με τα λάδια. Μια χαρά ήταν σκέτο και όταν λέμε για varadero και vstrom και μλκιες να επαναπροσδιοριζόμαστε παρακαλώ για τι στήσιμο από μαμά μιλάμε.

    Το πίσω Sachs αυτό κι αν δεν θέλει τπτ άλλο παρά μόνο 1 hyperpro ελατήριο. Κάτι είπαν για ανακατασκευή οι σύντροχοι στο k shock κλπ εγώ αυτά δεν τα ξέρω. Φορτωμένο 2 ελέφαντες και τριβάλιτσο και εξοπλισμό camping 5άστερου ξενοδοχείου πιθανόν να μην μπορεί να ανταπεξέλθει...δεν ξέρω. Τα μηχανάκια τα εξετάζω σαν 888, 1050 βαριά gsxr. Η προφόρτιση Οκ παίζει ρόλο. Τα περαιτέρω περί πολλαπλών αποσβέσεων κλπ προσωπικά τα έχω βαρεθεί να μου τα αναφέρουν στα τεστς και δεν τα θέλω, τα βαρέθηκα, κουράστηκα να κουβαλάω το κλειδί και να τα δοκιμάζω σα να αλλάζω λάστιχα στο need for speed η το grand tourismo και να βλέπω διαφορές της π@τσaς...

    - Πάρτε το αν θέλετε να στρίβετε όπως σχεδόν με SS σε ανοιχτές καμπές και λίγο πιο σφιχτά κομμάτια (όχι πολύ σφιχτά όμως) σαν 1 ενιαίο σύνολο -όπως μας μάθαν τα Ιταλικά- πολύ φορτωμένο όντως θα έχει πρόβλημα στα φρένα αν δεν το βελτιώσετε,... θα καίει,... θα ζητάει διάφορα ψιλά,... εσείς θα θέλετε να το εμπλουτίσετε και εξοπλίσετε με διάφορα ψιλά, .......


    - ....ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ! Για κάποιον value for money και τέτοια, ο επισκευασμένος στα χιτώνια Τίγρης είναι μονόδρομος.
    Τελευταία τροποποίηση από dimmie_72; 28/08/2015 στις 01:23.
    Grow old disgracefully




    Restoring Caponord

  13. #118
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dimmie_72
    Εγγραφή
    29/02/2012
    Μηνύματα
    1.468
    οι original βαλίτσες του και μόνο κάνουν €1500


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2013-05-22 21.50.25.jpg 
Προβολές:	256 
Μέγεθος:	85,5 KB 
ID:	340025



    ...άστε το καλύτερα
    είναι ακριβό μηχανάκι.
    Grow old disgracefully




    Restoring Caponord

  14. #119
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της paramedic
    Εγγραφή
    05/08/2006
    Μηνύματα
    722
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dimmie_72 Προβολή μηνύματος
    2-3 πραγματάκια...

    - για κάποιον που ψυρίζει τη μαϊμού στην τιμή αγοράς.... το Capo δεν κάνει.-

    - καίει (και όταν λέμε καίει),... τα 7.1l/100km που μετράω προσωπικά είναι γι αυτές τις politically correct και normal -πως τις λέτε- ταχύτητες, α! και στην πόλη 10l άσε που σκορτσάρει με 2α κιόλας....

    - Mε 160 έως 180 km/h που ταξιδεύεις μαυτό το μηχανάκι Εθνική, βάλε και ασφάλειες, τέλη και όλο και κάτι θα σου ζητάει η θα θέλεις να βελτιώσεις, είναι για large τύπους και όχι αυτούς που ψάχνουν τις τιμές στο car. Όποιος το πιστέψει, θα κερδίσει.

    - Catfish χάρτες και ιστορίες θέλουν λίγο τσίμπημα στο μίγμα γιατί ο ίδιος αναφέρει ότι είναι με αμερικάνικες βενζίνες, ΚΝ φίλτρο και ελεύθερες εξατμίσεις. Εξάλλου σήμερα είμαστε όλοι με 1 laptop και μια φύσα στα χέρια, ξέρουμε το χάρτη της Aprilia απ έξω κι ανακατωτά, διαμορφώνουμε ανάλογα του τι μετράμε, φοράμε και αισθανόμαστε.
    Καλός και πρωτοπόρος ο Catfish, λένε ότι βελτίωσε τον αρχικό χάρτη, αλλά πλέον κάθε χρήστης και χάρτης.



    - Τι θα κερδίσει ο χρήστης; Λοιπόν... το μηχανάκι είναι ομοιογενές και όποιος έχει προσπαθήσει να στρίψει σε σφιχτά κομμάτια με ελέφαντες η Ιαπωνικά θα καταλάβει την αξία του, μη σας πω και θα θυμηθεί τα παλιά τεστ των Ιταλικών που τα εκθείαζαν τα περιοδικά των 70-80's και έθαβαν τα Ιαπωνικά. Στρίβει σαν 1 κομμάτι και όχι σαν 2 όπως το Africa και λίγο καλύτερα από GS 1200. Το GS βέβαια έχει απείρως καλύτερα φρένα-άγκυρες που τα καταλαβαίνεις ακόμα κι αν θες να πας μέχρι το Ταχυδρομείο της πόλης και ροπή χαμηλά.
    Ψηλά το τσαγιάζεις.

    - Φοράει 50mm Marzocchi μπροστά (αν βρείτε παρόμοιο πέστε μου), ...επηρεασμένος απ τις μλκιες στα φόρουμ τούβαλα hyperpro ελατήρια και ψάχτηκα και με τα λάδια. Μια χαρά ήταν σκέτο και όταν λέμε για varadero και vstrom και μλκιες να επαναπροσδιοριζόμαστε παρακαλώ για τι στήσιμο από μαμά μιλάμε.

    Το πίσω Sachs αυτό κι αν δεν θέλει τπτ άλλο παρά μόνο 1 hyperpro ελατήριο. Κάτι είπαν για ανακατασκευή οι σύντροχοι στο k shock κλπ εγώ αυτά δεν τα ξέρω. Φορτωμένο 2 ελέφαντες και τριβάλιτσο και εξοπλισμό camping 5άστερου ξενοδοχείου πιθανόν να μην μπορεί να ανταπεξέλθει...δεν ξέρω. Τα μηχανάκια τα εξετάζω σαν 888, 1050 βαριά gsxr. Η προφόρτιση Οκ παίζει ρόλο. Τα περαιτέρω περί πολλαπλών αποσβέσεων κλπ προσωπικά τα έχω βαρεθεί να μου τα αναφέρουν στα τεστς και δεν τα θέλω, τα βαρέθηκα, κουράστηκα να κουβαλάω το κλειδί και να τα δοκιμάζω σα να αλλάζω λάστιχα στο need for speed η το grand tourismo και να βλέπω διαφορές της π@τσaς...

    - Πάρτε το αν θέλετε να στρίβετε όπως σχεδόν με SS σε ανοιχτές καμπές και λίγο πιο σφιχτά κομμάτια (όχι πολύ σφιχτά όμως) σαν 1 ενιαίο σύνολο -όπως μας μάθαν τα Ιταλικά- πολύ φορτωμένο όντως θα έχει πρόβλημα στα φρένα αν δεν το βελτιώσετε,... θα καίει,... θα ζητάει διάφορα ψιλά,... εσείς θα θέλετε να το εμπλουτίσετε και εξοπλίσετε με διάφορα ψιλά, .......


    - ....ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ! Για κάποιον value for money και τέτοια, ο επισκευασμένος στα χιτώνια Τίγρης είναι μονόδρομος.
    Εγώ ρε συ κατανάλωση με Catfish και μαμά φίλτρο και εξατμίσεις πάνω απο 7 δεν έχω δεί! Συνήθως στα 6.0-6,2 το πολύ είμαι και σε ταξίδι σε επαρχιακό έχω δεί και 5,5 και δεν πήγαινα και αργά. Φίλος έχει δεί και 5 αλλά είναι περίπτωση αυτός χεχε. Και μάλιστα με το 16άρι γρανάζι μιας και αν βάλω το 17άρι πάλι θα πέσω και άλλο. Α και δεν σκορτσάρει με το 16άρι φυσικά που είναι για μένα το σωστό γρανάζι για το μηχανάκι μας.
    Εθνική δεν πάω γιατί είναι βαρετό.
    Με HYPERPRO μπροστά και πιο χοντρό λάδι είδα άλλο μηχανάκι. Με Hyperpro και πίσω επίσης είδα άλλο μηχανάκι που δύσκολα θα το φτάσω στα όριά του.
    Φρένα είπα αν βάλεις 4πίστονες με μονό ή διπλό τακάκι θα δείς μεγάλη διαφορά.
    Το μόνο θέμα που έχουμε είναι με τους στροβιλισμούς και αυτό πάνω απο τα 140 αλλά μάλλον το λύσαμε και αυτό με τοποθέτηση πλευρικών flaps με σχέδιο που βρήκαμε από το Iταλικό forum και αυτό φυσικά για τα μοντέλα μετά το 04 που έχουν διαφορετικό fairing.
    Γενικά μιλάμε για ένα ολοκληρωμένο μηχανάκι που κάνει τα πάντα(μέχρι και χώμα αν σεβαστείς τους περιορισμούς του)με άνεση και χωρίς τις παιδικές ασθένειες.
    Όσοι το αγοράσαμε μεταχειρισμένο μόνο κερδισμένοι βγήκαμε μιας και δώσαμε πολύ λίγα χρήματα για να πάρουμε ενα μηχανάκι που κάνει πράγματα που άλλοι δίνουν 3πλά και βάλε χρήματα για να τα κάνουν.
    Και αν δε με σέβεστε να με φοβάστε!!

  15. #120
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dimmie_72 Προβολή μηνύματος
    2-3 πραγματάκια...

    - για κάποιον που ψυρίζει τη μαϊμού στην τιμή αγοράς.... το Capo δεν κάνει.-
    ....................
    - ....ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ! Για κάποιον value for money και τέτοια, ο επισκευασμένος στα χιτώνια Τίγρης είναι μονόδρομος.
    Ειπε κανεις οτι ειναι θεμα η τιμη?Αναφερθηκε γενικα , αλλα απο εκει και περα μην μου πριζεται τα φρυδια με την τιμη.

    Καποιος που θα δει οτι ολα τα υπολοιπα ειναι οκ,δεν θα αποριψει μια μηχανη για 4-5 κατοσταρικα.

    Δεν θελω Τιγρη ρε,ουτε Μπεμπε.Αλλιως θα ανοιγα αλλο θεμα.

    Πολυ ποιοτικε οι πληροφοριες.

Σελίδα 8 από 16 ΠρώτοΠρώτο ... 345678910111213 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Aprilia Caponord 1000
    από Svan στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 29/11/2012, 12:02

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF