Σελίδα 21 από 30 ΠρώτοΠρώτο ... 111617181920212223242526 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 301 έως 315 από 444

Θέμα: Ερχονται τα 800ρια

  1. #301
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MikeG Προβολή μηνύματος
    Δηλαδή δε πάμε αντιπροσωπία για 3-4 κομμάτια; Μαρίνος ψημένος, εγώ καίγομαι και σιγολιώνω..
    Εγώ είπα πως μου αρέσει, όχι πως ψήνομαι.. Το 690 το αλλάζω μόνο με ένα πιο καινούριο 690 (ούτε καν 701)
    Why do you go away? So that you can come back. So that you can see the place you came from with new eyes and extra colors. And the people there see you differently, too. Coming back to where you started is not the same as never leaving. T. Pratchett

  2. #302
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Mariner Προβολή μηνύματος
    Εγώ είπα πως μου αρέσει, όχι πως ψήνομαι.. Το 690 το αλλάζω μόνο με ένα πιο καινούριο 690 (ούτε καν 701)
    Και πού να δεις το καινούργιο 690,74 αλόγατα,καλή σειρά αναρτήσεων της WP,cornering ABS,quickshifter και δεν συμμαζεύεται.

    Γιατί βρε καλή μου ΚΤΜ δεν βγάζεις αυτό σε 400-450?

    (Ξέρω γιατί,να μας σπάσει τα νεύρα και να πέσει κανά φράγκο στην τσέπη και να πάω να πάρω ένα δεύτερο χέρι 450 rally να τελειώνει η υπόθεση,και να σταματήσω να γκρινιάζω.Μετά πάρτε εσείς 790,800,900,1190,1250 και μην τον είδατε τον Παναή )
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  3. #303
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MikeG Προβολή μηνύματος
    Δηλαδή δε πάμε αντιπροσωπεία για 3-4 κομμάτια; Μαρίνος ψημένος, εγώ καίγομαι και σιγολιώνω..
    Θα πιάσει καλή τιμή το λάδι φέτος θες να μας πεις?
    Τελευταία τροποποίηση από Vstrommer71; 07/11/2018 στις 19:48.
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  4. #304
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vstrommer71 Προβολή μηνύματος
    450 rally
    Εχουν βγει καλά αυτά? Γιατί δεν τα βλέπω να κυκλοφορούν πολύ!
    Sent from me using a computer.

  5. #305
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Εχουν βγει καλά αυτά? Γιατί δεν τα βλέπω να κυκλοφορούν πολύ!
    Έχουν πολύ ψηλή σέλλα και τα μαρσπιέ δεν έχουν λάστιχα,και δεν βολεύουν τα σκαρπίνια για την καφετέρια.
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  6. #306
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vstrommer71 Προβολή μηνύματος
    ... δεν βολεύουν τα σκαρπίνια για την καφετέρια.
    deal breaker
    Sent from me using a computer.

  7. #307
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/07/2015
    Μηνύματα
    1.286
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από freco Προβολή μηνύματος
    Εγώ ξέρω πως όσο τα ΚΤΜ ασχήμηναν οι Ιάπωνες το μυρίστηκαν και πάνε να τους φάνε με το Τ7 και μ' αυτό:

    Συνημμένο 400988

    Κι ας συζητάμε εμείς αν είναι η μάσκα, το φτερό ή το λυρί της κότας.
    Πηγή: https://www.motomag.gr/news/nea-mont...Xje9YvgGnkmFwc
    Μας φάγανε τα concept. Κάτσε να δούμε production model, μέχρι τότε φοβάμαι.

  8. #308
    Dog Days Are Over Το avatar του/της giorgosb
    Moderator
    Εγγραφή
    06/01/2014
    Μηνύματα
    1.097
    (σχεδόν off topic) για 390 adventure, έστω σαν πρωτότυπο, ούτε λόγος στην eicma ε;

  9. #309
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giorgosb Προβολή μηνύματος
    (σχεδόν off topic) για 390 adventure, έστω σαν πρωτότυπο, ούτε λόγος στην eicma ε;
    Μάλλον ξύνουν το κεφάλι τους πώς να το φτιάξουν.Στην αρχή το ξεκίνησαν φουλ πολεμικό,μαζεμένο,με 21/18 τροχούς.Μετά στην πορεία το χαμηλώσανε με 19/18 τροχούς,πιο πολλά πλαστικά και την μούρη ακρίδα σαν το 790.Μετά είδαν ότι ο ανταγωνισμός άρχισε δειλά δειλά να βγάζει πιο "πολεμικά" μηχανάκια και θεωρώ ότι το ξανασκέφτονται.

    Δεν θα ήταν κακή λύση να έβγαιναν δύο εκδόσεις.Μια πιο πολιτική και μια πιο άγρια.

    Ήδη όμως έχουν αργήσει υπερβολικά.Ενώ έχουν τα πάντα έτοιμα(μοτέρ υπάρχει,πλαίσιο υπάρχει και τα βασικά θα προέρχονται από το ήδη υπάρχον 390) παίζουνε με τις τάπες των βαρελιών περιμένοντας την μπύρα στην Αυστρία να ωριμάσει.
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  10. #310
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vstrommer71 Προβολή μηνύματος
    Και πού να δεις το καινούργιο 690,74 αλόγατα,καλή σειρά αναρτήσεων της WP,cornering ABS,quickshifter και δεν συμμαζεύεται.

    Γιατί βρε καλή μου ΚΤΜ δεν βγάζεις αυτό σε 400-450?
    Προφανώς και το εχω δεί.. 400άρι δεν θέλω.. Μ'αρεσει η ροπάκλα του 690, βαριέμαι να αλλάζω ταχύτητες
    Why do you go away? So that you can come back. So that you can see the place you came from with new eyes and extra colors. And the people there see you differently, too. Coming back to where you started is not the same as never leaving. T. Pratchett

  11. #311
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.020
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Mariner Προβολή μηνύματος
    Προφανώς και το εχω δεί.. 400άρι δεν θέλω.. Μ'αρεσει η ροπάκλα του 690, βαριέμαι να αλλάζω ταχύτητες
    εγω 450 θα το έπαιρνα. το 690 ειναι too much και πιο πολύ παλεύεις πανω του παρα το απολαμβάνεις. σπαστικο μηχανάκι για τα δικα μου γουστα.

  12. #312
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.342
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    εγω 450 θα το έπαιρνα. το 690 ειναι too much και πιο πολύ παλεύεις πανω του παρα το απολαμβάνεις. σπαστικο μηχανάκι για τα δικα μου γουστα.


    Παίδες το 450 ραλί φοράει αλλο μοτέρ απο καθαρόαιμο εντούρο που θελει συντήρηση με ωρες κτλ, άσε που εχει 20.000+ .

    Το 690 εχει μοτερούκλα !!! Παλεύεις με το 690 μόνο αν το χώσεις σε εντούρο μονοπάτια. Σε αυτη τη περίπτωση δε φταίει το μηχανάκι.

    Για αυτο που φτιάχτηκε ειναι εξαιρετικό.

  13. #313
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.020
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kordix Προβολή μηνύματος
    Παίδες το 450 ραλί φοράει αλλο μοτέρ απο καθαρόαιμο εντούρο που θελει συντήρηση με ωρες κτλ, άσε που εχει 20.000+ .

    Το 690 εχει μοτερούκλα !!! Παλεύεις με το 690 μόνο αν το χώσεις σε εντούρο μονοπάτια. Σε αυτη τη περίπτωση δε φταίει το μηχανάκι.

    Για αυτο που φτιάχτηκε ειναι εξαιρετικό.
    μιλαω για smc450 πολιτκο σαν το 690. οπως περίπου έκανε η honda με το 450 που στην ιταλία το κάνουν και μετατροπη sm.
    προσωπικα δεν βρισκω διασκεδαστικα τα μεγάλα sm. το γκάζι αυτο σε μονοκύλινδρο εκτος απο σουζες δεν κανει τιποτε αλλο. Για την ελλάδα τουλάχιστον, στην αμερική ισως να είχα άλλη αποψη λογω πιο ανοιχτων δρομων κτλ.

  14. #314
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.342
    Ναι ωραίο θα ήταν αν υπήρχε και αυτή η επιλογή. Ομως εχουμε ξεφύγει, εδω μιλαμε για το 790 που πιστεύω πως θαναι τοσο ευκολοδήγητο που πολλοί θα αναθεωρήσουν οταν το καβαλήσουν.

    Και ερωτώ, να το κάνω τεστ ντράϊβ και ν' αρρωστήσω ή να κάτσω στα αυγά μου, γ@μω τα μνημόνιά μου?

  15. #315
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.020
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kordix Προβολή μηνύματος
    Ναι ωραίο θα ήταν αν υπήρχε και αυτή η επιλογή. Ομως εχουμε ξεφύγει, εδω μιλαμε για το 790 που πιστεύω πως θαναι τοσο ευκολοδήγητο που πολλοί θα αναθεωρήσουν οταν το καβαλήσουν.

    Και ερωτώ, να το κάνω τεστ ντράϊβ και ν' αρρωστήσω ή να κάτσω στα αυγά μου, γ@μω τα μνημόνιά μου?
    εξαρταται και απο την τιμη φίλος...

Παρόμοια θέματα

  1. Ελα να ερχονται τα tsi....
    από x-cite 135 στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 20/08/2010, 18:24
  2. Έρχονται τα τηλεδιόδια!
    από BlaSen στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 25/09/2007, 09:38
  3. ρε παιδια ξερει κανεις αν ερχονται ελλαδα τα Buell
    από griso850 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 06/03/2007, 08:45
  4. Όλα τα μοντέλα της Honda( +αυτά που δεν έρχονται Ελλάδα)
    από ΙΠΠΕΑΣ στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 13/03/2006, 22:06
  5. Απο Που ΕρΧονται Τα Παιδια?
    από melsaltas στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 10/02/2005, 12:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF