Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 40 από 40

Θέμα: ATHENS FLYING WEEK

  1. #31
    ευθειακιας Το avatar του/της noodles
    Εγγραφή
    22/07/2015
    Μηνύματα
    1.059
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    μαρινα τσιντικίδου?
    αυτη πρεπει να εχει βγει στη συνταξη σημερα φιλε.


    ωραιο event. μπραβο στη διοργανωση.
    it was nothing, just the normal thing to do at the time

  2. #32
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.965
    Από το χτεσινό show έβγαλα αρκετές φωτό και μπορεί να τις βάλω αργότερα... Το θέμα είναι ότι προσπαθώ να συνέλθω από την αεροπορική εμπειρία που έζησα σήμερα και ακόμα και τώρα που το σκέφτομαι νομίζω πως είναι ψέμα... Σήμερα είχα την τιμή και το προνόμιο να πραγματοποιήσω την αεροπορική μου ονείρωξη... ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΠΙΛΟΤΗΡΙΟ ΕΝΟΣ MiG-29 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Γνώρισα από κοντά όλους τους πιλότους της πολωνικής αεροπορίας που είχαν έρθει, είχα μια φοβερή συζήτηση με το διοικητή της 23 Tab (φοβερός τύπος), φωτογραφήθηκα μαζί τους, είχα την τιμή να συνομιλήσω και να φωτογραφηθώ με τον A. Rojak που πιλοτάρισε το Fulcrum χτες, αλλά όπως προείπα ακόμα δεν πιστεύω ότι κάθισα σε K-36 ενός MiG-29!!!!!!!!!!!!!!!!! Αεροπορική εμπειρία ζωής!!! Και δεν μένουμε μόνο εκεί... Ήμουν ΜΠΡΟΣΤΑ όταν τροχοδρόμησαν για την επιστροφή τους στην Πολωνία, ήμουν μπροστά όταν έφυγαν, ήμουν δίπλα στο ΖΕΥΣ όταν τροχοδρόμησε και αυτό για το ταξίδι της επιστροφής... Δυστυχώς δεν μπορώ να ανεβάσω φωτό σεβόμενος την επιθυμία των οικοδεσποτών μου... ( Podporucznik Barek dziękuję )
    Τελευταία τροποποίηση από AUFGEBRACHT; 14/09/2015 στις 16:53.

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ducpilot
    Εγγραφή
    18/09/2009
    Μηνύματα
    135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tzimidis Προβολή μηνύματος
    ωραίος ο σπίκερ πάντως , μας έκανε και γελάσαμε αρκετές φορές.....................

    αποκορύφωμα όταν μιλούσε με έναν ξένο πιλότο :

    pilot " ...i hope to see you all next year"
    εκφωνητής: " Δις ιζ έϊ πρόμιζ , αα? "

    χωρίς παρεξήγηση. ο άνθρωπος τό'χε , και πάθος και ωραιες περιγραφές έκανε. το παραπάνω και καναδυο σαρδαμ ακόμα ήταν το κατιτίς εξτρά.
    Το εχει ο Λεωνιδας (ο σπικερ) πολλες οι ωρες και για την ιστορια πετουσε MIRAGE 2000 τωρα πεταει καποια JET στο εξωτερικο και οποως σωστα ειπες εχει παθος γι αυτο που κανει στο AFW. Ευχαριστουμε οσους ηρθατε!
    Το μαχαιρι εφτασε κοκαλο η καθομαστε η μενουμε.

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ducpilot
    Εγγραφή
    18/09/2009
    Μηνύματα
    135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Από το χτεσινό show έβγαλα αρκετές φωτό και μπορεί να τις βάλω αργότερα... Το θέμα είναι ότι προσπαθώ να συνέλθω από την αεροπορική εμπειρία που έζησα σήμερα και ακόμα και τώρα που το σκέφτομαι νομίζω πως είναι ψέμα... Σήμερα είχα την τιμή και το προνόμιο να πραγματοποιήσω την αεροπορική μου ονείρωξη... ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΠΙΛΟΤΗΡΙΟ ΕΝΟΣ MiG-29 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Γνώρισα από κοντά όλους τους πιλότους της πολωνικής αεροπορίας που είχαν έρθει, είχα μια φοβερή συζήτηση με το διοικητή της 23 Tab (φοβερός τύπος), φωτογραφήθηκα μαζί τους, είχα την τιμή να συνομιλήσω και να φωτογραφηθώ με τον A. Rojak που πιλοτάρισε το Fulcrum χτες, αλλά όπως προείπα ακόμα δεν πιστεύω ότι κάθισα σε K-36 ενός MiG-29!!!!!!!!!!!!!!!!! Αεροπορική εμπειρία ζωής!!! Και δεν μένουμε μόνο εκεί... Ήμουν ΜΠΡΟΣΤΑ όταν τροχοδρόμησαν για την επιστροφή τους στην Πολωνία, ήμουν μπροστά όταν έφυγαν, ήμουν δίπλα στο ΖΕΥΣ όταν τροχοδρόμησε και αυτό για το ταξίδι της επιστροφής... Δυστυχώς δεν μπορώ να ανεβάσω φωτό σεβόμενος την επιθυμία των οικοδεσποτών μου... ( Podporucznik Barek dziękuję )
    Οποτε ολα ΟΚ!!
    Το μαχαιρι εφτασε κοκαλο η καθομαστε η μενουμε.

  5. #35
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Eδώ απο το 9:50 και μετά τι πάει στραβά και τον μαζευει το λιμενικό τελικά;
    https://www.youtube.com/watch?v=lU0OWxdeKZ4
    Φίου φίου φι φι φίου

  6. #36
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Grafton 505
    Εγγραφή
    24/05/2010
    Μηνύματα
    1.439
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Eδώ απο το 9:50 και μετά τι πάει στραβά και τον μαζευει το λιμενικό τελικά;
    Τίποτα. Επίδειξη S.A.R.
    Τελευταία τροποποίηση από Grafton 505; 21/09/2015 στις 23:21.
    Άπας αήρ αετώ περάσιμος

  7. #37
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Οπότε τον διασωστη τον μαζεύει το λιμενικο σε αυτές τις περιπτώσεις; Δείχνει σα να πήγε κάτι στραβά πάντως.

  8. #38
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Οπότε τον διασωστη τον μαζεύει το λιμενικο σε αυτές τις περιπτώσεις; Δείχνει σα να πήγε κάτι στραβά πάντως.
    Όταν τον ανέβαζαν χτύπησε στο κάτω μέρος του ελικοπτέρου. Λένε ότι του έπεσε και το ένα βατραχοπέδιλο. Το ελικόπτερο αιωρούνταν για αδικαιολόγητα μεγάλο χρονικό διάστημα επάνω από τον διασώστη κάτι που έκανε μπαμ ότι κάτι συνέβη.

    Το αναφέρουν κάπου στο facebook, στην επίσημη σελίδα τους.

  9. #39
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ducpilot
    Εγγραφή
    18/09/2009
    Μηνύματα
    135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Οπότε τον διασωστη τον μαζεύει το λιμενικο σε αυτές τις περιπτώσεις; Δείχνει σα να πήγε κάτι στραβά πάντως.
    Πηγε στραβα στο οτι ο χειριστης του hoist (βιντσι) αργησε να ανεβασει τον δυτη ενω το ελικοπτερο ειχε αρχισει να κινειται αποτελεσμα αυτου ηταν να μπερδευτει το συρματοσχοινο να ανεβει γρηγορα ο δυτης να χτυπησει στο σκαφος ..κατεβαζοντας τον κατω τον εσυρε λιγο στην επιφανεια εχασε το πεδιλο και καλως τον αφησαν κατω και τον πηρε το πλωτο του Λιμενικου γιατι ειχε ζαλιστει.Τελος καλο ολα καλα ομως!Και φυσικα ευχαριστουμε το ΠΝ για την μεγαλη συμμετοχη στο Show!
    Το μαχαιρι εφτασε κοκαλο η καθομαστε η μενουμε.

  10. #40
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.965
    Δεν βλέπω κινητικότητα φέτος... Έμεινε μια βδομάδα κι ακόμα δεν έχει βγει πρόγραμμα, άραγε οφείλεται στην ένδεια συμμετοχών ή στην περσινή εκδήλωση που άφησε μεγάλη πίκρα;

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. Athens flying week!
    από ducpilot στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 05/09/2014, 00:52
  2. ATHENS FLYING WEEK
    από ducpilot στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 28/09/2013, 21:45
  3. ATHENS FLYING WEEK
    από ducpilot στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 23/09/2012, 20:41
  4. Athens flying week 2012 Tatoi
    από antsoar στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 07/09/2012, 00:39
  5. Athens Digital Week 2010 7-10/10
    από ares_tz στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 11/10/2010, 23:11

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF