Σελίδα 10 από 15 ΠρώτοΠρώτο ... 56789101112131415 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 136 έως 150 από 217

Θέμα: Ατύχημα

  1. #136
    Ο στοχασμός της κοινωνίας πάνω στο νόμο της. moto.gr

    Γουστάρω
    joy ride, (ˈdʒɔɪˌraɪd), noun: a ride with no particular goal, just for the pleasure of it.

  2. #137
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dimmie_72
    Εγγραφή
    29/02/2012
    Μηνύματα
    1.468
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Κατι πρεπει να εχει αυτη η σελα απο το Fjr..............
    Πριαπισμος κιετς.
    εσείς οι @ράδες με τα τζαπάν πρέπει να κάνετε ένα team μέσα στο φόρουμ και να οργανώνετε ταξιδιωτικά. όλοι με τα τρέϊλερ από πίσω.
    Grow old disgracefully




    Restoring Caponord

  3. #138
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Joyrider Προβολή μηνύματος
    Ο στοχασμός της κοινωνίας πάνω στο νόμο της. moto.gr

    Γουστάρω
    Μ'άρεσε.

    Αυτό μου θύμησε

  4. #139
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2015
    Μηνύματα
    131
    Λάθος μου που άφησα να εννοηθεί ότι ήταν πιτσιρικάς .. μιλάμε για 27χρονο . Αυτά που διαβάζω για αφαίρεση διπλώματος κτλπ με βάζουν σε βαθιές σκέψεις αλλά καλώς η κακώς τον λυπήθηκα και αφού δεν υπήρξε ο παραμικρός τραυματισμός τυχαίως έπραξα όπως έπραξα , θα μου πεις αν αύριο μεθαύριο σκοτώσει κάποιον και φύγει θα τον λυπηθείς ? η αν σκότωνε εμένα είμαι σίγουρος ότι θα σταματούσε ?

    Γνωρίζω πολύ καλά πως όλοι όταν έχουν ανάγκη γίνονται παναγίες προκειμένου να τις σκαπουλάρουν ..αλλά με τόσα και τόσα που ακούμε ( εγκατάλειψη θυμάτων κτλπ ) εφόσον η περίπτωση μου εξελίχτηκε ομαλά δεν ήθελα να το τραβήξω παραπέρα όσο εγωιστικό και αν ακούγεται αυτό . Όπως είπε κάποιος φίλος η δικαιοσύνη είναι κάτι βαθύτερο από τους νόμους .Τέλος καλό όλα καλά ..πήρα και εγώ το μάθημα μου και δόθηκε μια ευκαιρία από μεριάς μου στον τύπο να επανορθώσει το λάθος του , από εκεί και πέρα είναι στο χέρι του.

    Αύριο θα πάω συνεργείο όπου θα το δει και ο εμπειρογνώμονας ...

  5. #140
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ChrisNt Προβολή μηνύματος
    Λάθος μου που άφησα να εννοηθεί ότι ήταν πιτσιρικάς .. μιλάμε για 27χρονο . Αυτά που διαβάζω για αφαίρεση διπλώματος κτλπ με βάζουν σε βαθιές σκέψεις αλλά καλώς η κακώς τον λυπήθηκα και αφού δεν υπήρξε ο παραμικρός τραυματισμός τυχαίως έπραξα όπως έπραξα , θα μου πεις αν αύριο μεθαύριο σκοτώσει κάποιον και φύγει θα τον λυπηθείς ? η αν σκότωνε εμένα είμαι σίγουρος ότι θα σταματούσε ?

    Γνωρίζω πολύ καλά πως όλοι όταν έχουν ανάγκη γίνονται παναγίες προκειμένου να τις σκαπουλάρουν ..αλλά με τόσα και τόσα που ακούμε ( εγκατάλειψη θυμάτων κτλπ ) εφόσον η περίπτωση μου εξελίχτηκε ομαλά δεν ήθελα να το τραβήξω παραπέρα όσο εγωιστικό και αν ακούγεται αυτό . Όπως είπε κάποιος φίλος η δικαιοσύνη είναι κάτι βαθύτερο από τους νόμους .Τέλος καλό όλα καλά ..πήρα και εγώ το μάθημα μου και δόθηκε μια ευκαιρία από μεριάς μου στον τύπο να επανορθώσει το λάθος του , από εκεί και πέρα είναι στο χέρι του.

    Αύριο θα πάω συνεργείο όπου θα το δει και ο εμπειρογνώμονας ...
    Αδερφέ απτην αρχή τα τα λένε αυτα, άλλο πιτσιρικάς που έκανε τη μαλακία στα κρυφα απο γονείς και μπλα μπλα μπλα
    και άλλο 27χρονος ο οποίος πιθανον να μην έχει διπλωμα οχι επειδή δεν έχει δωσει εξετάσεις,αλλα παίζουν πολλά σενάρια
    να του το κατέσχεσε η τροχαία για κάποια παράβαση (μέθη,υπέρβαση οριου ταχύτητας...) εκει πάμε προς άλλη κουβέντα..
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  6. #141
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    ακόμα και τώρα μπορείς να πας στη τροχαία και να αλλάξεις την κατάθεσή σου χωρίς καμία επιβάρυνση μιας και μπορείς να επικαλεστείς το σοκ από το χτύπημα ώστε να ανακαλέσεις τα αρχικά. λέω γω τώρα...

  7. #142
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_Sp Προβολή μηνύματος
    ακόμα και τώρα μπορείς να πας στη τροχαία και να αλλάξεις την κατάθεσή σου χωρίς καμία επιβάρυνση μιας και μπορείς να επικαλεστείς το σοκ από το χτύπημα ώστε να ανακαλέσεις τα αρχικά. λέω γω τώρα...
    Μάλιστα...
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  8. #143
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Πάντως το θρεντ άρχισε να χάνει σε ενδιαφέρον, μπορούμε να ξεμπανάρουμε τον Σουτερ για καμια μέρα μονο και μονο για να γράψει εδώ
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  9. #144
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος


  10. #145
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2015
    Μηνύματα
    131
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Billymuse Προβολή μηνύματος
    Αδερφέ απτην αρχή τα τα λένε αυτα, άλλο πιτσιρικάς που έκανε τη μαλακία στα κρυφα απο γονείς και μπλα μπλα μπλα
    και άλλο 27χρονος ο οποίος πιθανον να μην έχει διπλωμα οχι επειδή δεν έχει δωσει εξετάσεις,αλλα παίζουν πολλά σενάρια
    να του το κατέσχεσε η τροχαία για κάποια παράβαση (μέθη,υπέρβαση οριου ταχύτητας...) εκει πάμε προς άλλη κουβέντα..
    Έτσι είναι ..σίγουρα μπορώ να μάθω τι έχει παιχτεί μιας και ο πατέρας του έχει μαγαζί και σίγουρα θα έχουμε κάποιον κοινό γνωστό αλλά δεν νομίζω πως έχει νόημα πλέον εφόσον έπραξα όπως έπραξα.Σε καμία περίπτωση δεν λέω πως έπραξα σωστά ..το σωστό θα ήταν να έρθει αντιμέτωπος με τις ευθύνες του .

  11. #146
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Billymuse Προβολή μηνύματος
    Πάντως το θρεντ άρχισε να χάνει σε ενδιαφέρον, μπορούμε να ξεμπανάρουμε τον Σουτερ για καμια μέρα μονο και μονο για να γράψει εδώ
    Μπορω βεβαια και να συνεχισω να τεντωνω τον πιπακια
    πουτσ@@@@@@@@@

  12. #147
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2015
    Μηνύματα
    131
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Billymuse Προβολή μηνύματος
    Πάντως το θρεντ άρχισε να χάνει σε ενδιαφέρον, μπορούμε να ξεμπανάρουμε τον Σουτερ για καμια μέρα μονο και μονο για να γράψει εδώ
    Λες να κάνω αυτό που λέει o George_sp να αποκτήσει λίγο ενδιαφέρον ?
    Ίσως "τραγική" ειρωνεία να είναι ότι αν δεν είχε αργήσει η αστυνομία 35 λεπτά ( απόσταση 2 χιλιομέτρων ) και είχε έρθει άμεσα τα πράγματα θα είχαν εξελιχτεί τελείως διαφορετικά .

  13. #148
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.163
    27χρονος, ε; μάλλον μόλις άφησες έναν εν δυνάμει δολοφόνο......

    Και δεν μιλάω να του κατάσχεσε η τροχαία το δίπλωμα όπως είπαν πιο πάνω, αλλά να μην μπορεί να βγάλει λόγω βλακείας, ανικανότητας η ότι άλλο, δίπλωμα.
    Εκεί πάμε σε ΠΟΛΥ βαθιά νερά........
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  14. #149
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    27χρονος, ε; μάλλον μόλις άφησες έναν εν δυνάμει δολοφόνο......

    Και δεν μιλάω να του κατάσχεσε η τροχαία το δίπλωμα όπως είπαν πιο πάνω, αλλά να μην μπορεί να βγάλει λόγω βλακείας, ανικανότητας η ότι άλλο, δίπλωμα.
    Εκεί πάμε σε ΠΟΛΥ βαθιά νερά........
    Mεγάλη και βαριά κουβέντα είπες και δεν υπάρχει λόγος να νιώθει χειρότερα ο ChrisNt
    Aυτο να το πεις στους εξεταστές που λαδώθηκαν απο εναν υποψήφιο οδηγό και αυριο μπορεί απο ανικανότητα η βλακεία η οτι θες πες να σκοτώσει το παιδι του..
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  15. #150
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ChrisNt Προβολή μηνύματος
    Λάθος μου που άφησα να εννοηθεί ότι ήταν πιτσιρικάς .. μιλάμε για 27χρονο ....

    Απόφοιτος και αυτος του γνωστου πανεπιστημίου. ........


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2015-09-03 16.03.56.jpg 
Προβολές:	99 
Μέγεθος:	34,0 KB 
ID:	340481
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

Σελίδα 10 από 15 ΠρώτοΠρώτο ... 56789101112131415 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Δολοφονία η ατύχημα ?
    από THEOD στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 109
    Τελευταίο μήνυμα: 23/08/2007, 12:33
  2. ατυχημα με τρανσαλπ
    από kle250 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 28/07/2004, 07:46
  3. Παραλιγο ΑτυΧημα!!!!
    από XTMPAM στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 06/05/2004, 13:22
  4. Ατύχημα
    από sensk2 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 01/02/2004, 12:18
  5. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 10/12/2003, 11:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF