Σελίδα 4 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 134

Θέμα: αγορα gs 800

  1. #46
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Μα επιστημονική φαντασία τα περισσότερα που γράφονται;

    Κάντε ένα κόπο και διαβάστε advrider.com.

  2. #47
    Μιχάλη εκεί τα διάβασα...
    Θρεντ για τις βαλβίδες, θρεντ για το πως αλλάζεις καδένα χωρις να κατέβει μοτέρ κλπ κλπ κλπ.
    Έχει πολλά θρεντ με προβλήματα. Δεν ξέρω στατιστικά σε τι ποσοστό αντιστοιχούν, αλλά η εικόνα δεν είναι του απροβληματιστου.
    Για την οδήγηση, έχω ίδια άποψη, τα έχω βολταρει και τα δυο.

  3. #48
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bros400pgm Προβολή μηνύματος


    Εμπαθεια καργα.....................

    Μεινε στην λεξη καποτε. Εχει πλεον σημασια




    ΕΜΠΑΘΗΣ ΕΙΣΑΙ ΟΤΑΝ ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞ Η ΕΧΕΙΣ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ............



    Ευτυχώς για μένα ούτε παρτίδες έχω με καμμιά Ιαπωνική εταιρεία,αλλά..........
    και αν ήθελα αγόραζα οποιοδήποτε Ευρωπαικό.
    Για ακόμα μια φορά όμως πάω σε Τζαπάν..!!
    Δοκίμασα πρώτα,ΚΤΜ , BMW, Tiger explorer και τα απέρριψα ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΑ
    χωρίς καμμία εμπάθεια..!!
    Μάπα φίλε το καρπούζι,μόνο περιτύλιγμα και μούρη έχει...!!!
    Είναι για όσους θέλουν μόστρα ,άντε και για όσους φάνε το παραμύθι.
    Δεν μιλάς με κάποιον που θεωρεί το bmw ή το ktm και το Ντουκάτι σαν το μέσον
    κοινωνικής προβολής και καταξίωσης.
    Ξέρεις πόσους που βρωμάνε τα χνώτα τους έχω γνωρίσει με τα παραπάνω μηχανάκια..??
    Ξέρεις επίσης πόσοι πονεμένοι ψάχνουν δευτεράντζα τέτοια μηχανάκια
    να πουλήσουν μούρη..??
    Οι Ιάπωνες επειδή διαθέτουν αυτήν την κουλτούρα που έχουν,ΜΑΣ ΑΝΤΕΓΡΑΨΑΝ και μετά
    μας προσπέρασαν σαν σταματημένους,και πίσω τους έρχονται και οι Κορεάτες,βλέπε Χιουντάι,
    Κύμκο,Συμ πρώτη σε πωλήσεις στην Ελλάδα.
    Έπιασαν το σφυγμό και δυστυχώς για τις απόψεις σου ΠΟΥΛΑΝΕ ΤΡΕΛΛΑ.
    Η Ευρώπη αργοπεθαίνει κι όταν ο θείος Σαμ βρυχάται και κλάνει κάποιες VW τρέχουν και δεν
    θα φθάσουν ποτέ.Για όλους εσάς λοιπόν που περιμένετε να ξανάρθει η αναγέννηση και πάλι
    απλά σας κράζω φωνάζοντας.......ΕΙΣΤΕ ΕΚΤΟΣ ΤΟΠΟΥ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟΥ.
    Την αγάπη μου.....

  4. #49
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Terens Προβολή μηνύματος
    ΕΜΠΑΘΗΣ ΕΙΣΑΙ ΟΤΑΝ ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞ Η ΕΧΕΙΣ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ............



    Ευτυχώς για μένα ούτε παρτίδες έχω με καμμιά Ιαπωνική εταιρεία,αλλά..........
    και αν ήθελα αγόραζα οποιοδήποτε Ευρωπαικό.
    Για ακόμα μια φορά όμως πάω σε Τζαπάν..!!
    Δοκίμασα πρώτα,ΚΤΜ , BMW, Tiger explorer και τα απέρριψα ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΑ
    χωρίς καμμία εμπάθεια..!!
    Μάπα φίλε το καρπούζι,μόνο περιτύλιγμα και μούρη έχει...!!!
    Είναι για όσους θέλουν μόστρα ,άντε και για όσους φάνε το παραμύθι.
    Δεν μιλάς με κάποιον που θεωρεί το bmw ή το ktm και το Ντουκάτι σαν το μέσον
    κοινωνικής προβολής και καταξίωσης.
    Ξέρεις πόσους που βρωμάνε τα χνώτα τους έχω γνωρίσει με τα παραπάνω μηχανάκια..??
    Ξέρεις επίσης πόσοι πονεμένοι ψάχνουν δευτεράντζα τέτοια μηχανάκια
    να πουλήσουν μούρη..??
    Οι Ιάπωνες επειδή διαθέτουν αυτήν την κουλτούρα που έχουν,ΜΑΣ ΑΝΤΕΓΡΑΨΑΝ και μετά
    μας προσπέρασαν σαν σταματημένους,και πίσω τους έρχονται και οι Κορεάτες,βλέπε Χιουντάι,
    Κύμκο,Συμ πρώτη σε πωλήσεις στην Ελλάδα.
    Έπιασαν το σφυγμό και δυστυχώς για τις απόψεις σου ΠΟΥΛΑΝΕ ΤΡΕΛΛΑ.
    Η Ευρώπη αργοπεθαίνει κι όταν ο θείος Σαμ βρυχάται και κλάνει κάποιες VW τρέχουν και δεν
    θα φθάσουν ποτέ.Για όλους εσάς λοιπόν που περιμένετε να ξανάρθει η αναγέννηση και πάλι
    απλά σας κράζω φωνάζοντας.......ΕΙΣΤΕ ΕΚΤΟΣ ΤΟΠΟΥ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟΥ.
    Την αγάπη μου.....




    Εμπαθεια ειναι και οταν κοροιδευεις τον συνοδοιπορο σου επειδη εχει αλλο μηχανακι.
    Μαλακες εχω συναντησει πολλους και ειλικρινα, οι περισσοτεροι, καλα μαντεψες, καβαλανε japan.
    Γινε καλος μοτοσυκλετιστης και ασε τις αηδιες ρε συ. Το να σε κραξουμε δεν βγαινει κατι.
    Ουτε εχεις το αλαθητο.



    ps. σου ευχομαι να ξεμεινεις καπου και να σταματησει ενας με bmw gs1200adv, τιγκα στα wunderlich kai twalcom, να σε βοηθησει
    Aprilia SXV 5.5 Rulesssssssssss

  5. #50
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    terens,

    το 800άρι είναι γαμάτο μηχανάκι....

    μη λέμε ό,τι να'ναι



    ΤΟ ΠΟΣΟ ΓΑΜΑΤΟ ΕΙΝΑΙ.........



    Το ξέρουν όλοι αυτοί που τα έχουν χώσει κατά καιρούς σε χίλια μύρια θέματα που είχε.
    Το αν συμπεριφέρεται καλά στο δρόμο ή το χώμα είναι άλλο θέμα.Μίλησα για μεταξωτά βρακιά.
    Και το φιλαράκι μου έχει μια Φερράρι και τη φορτώνει κάθε χρόνο στο φορτηγό να πάει Ιταλία για σέρβις..!!
    Το 800 που ανέφερες θέλει 14 χιλιάρικα..??
    Εσύ θα έδινες τα 14 για το 800σάρι ..?? Για να έχεις ένα μηχανάκι που συμπεριφέρεται καλά στο χώμα..??Εγώ όχι.
    Και όταν πέφτεις να θέλεις ένα μισθό για πλαστικά..??
    Γιατί να μην αγοράσεις ένα βεστρόμ,ένα βέρσυς με τα μισά λεφτά..??Με λιγότερα έξοδα συντήρησης,ΣΟΥΠΕΡ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ..??
    Εντάξει άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου,θα πάμε πάλι στο ότι αγοράζουμε με το συναίσθημα και όχι με τη λογική
    πολλές φορές.Και ο άλλος μου ο φίλος έχει μια μερσεντές Ε και χάλασε 2 φορές ο κομπρέσσορας και πούλησε
    το εξοχικό για να το φτιάξει,αλλά ταξιδεύει απίθανα λέμε....

  6. #51
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bros400pgm Προβολή μηνύματος
    Εμπαθεια ειναι και οταν κοροιδευεις τον συνοδοιπορο σου επειδη εχει αλλο μηχανακι.
    Μαλακες εχω συναντησει πολλους και ειλικρινα, οι περισσοτεροι, καλα μαντεψες, καβαλανε japan.
    Γινε καλος μοτοσυκλετιστης και ασε τις αηδιες ρε συ. Το να σε κραξουμε δεν βγαινει κατι.
    Ουτε εχεις το αλαθητο.



    ps. σου ευχομαι να ξεμεινεις καπου και να σταματησει ενας με bmw gs1200adv, τιγκα στα wunderlich kai twalcom, να σε βοηθησει



    ΔΕΝ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΣΕ ΠΑΡΑΔΙΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.........



    Αν και θα μπορούσα να πω και εγώ τη λέξη μαλάκα πολύ εύκολα.Επίσης όπως γράφεις τη γνώμη σου
    έτσι κι εγώ γράφω την άποψη μου τίποτε παραπάνω.
    Όταν όμως γίνεται κουβέντα αντί να πεις τον άλλον μαλάκα ΑΠΑΝΤΗΣΕ,είναι το bmw μέσο κοινωνικής
    προβολής στη χώρα μας..??Κυκλοφοράνε με αυτό ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΦΛΩΡΟΙ..??Που θέλουν να ξεχωρίζουν
    για τα λεφτά τους..??ΠΟΣΟΙ από αυτούς ανακαλύπτουν τις adventure ιδιότητες του..??
    Έχεις καμμία σχέση με τα καγιέν που λέγαμε..??
    Όσο για το αν ξεμείνω..?? Ναι έξω από κανένα καφέ μπορεί να έρθει καμμιά με
    εκείνες τις τεράστιες βαλίτσες που σε ταξιδεύουν στο Περού,έτσι δε λέει η διαφήμιση..??
    Γιατί εκεί που ταξιδεύω κάτι ταπεινά Γιαπωνέζικα βλέπω που γράφουν χιλιόμετρα ατελείωτα..!!
    Πολύ παιδική η τοποθέτηση εσείς είστε οι μαλάκες κ.λ.π....
    Να μου πεις ότι τους είπα κορόιδα ΝΑΙ..!!Αλλά και πάλι όταν έχεις ΔΕΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ..!!
    Ο μαλάκας δεν έχει σχέση ούτε με το Τζαπάν ούτε με το Ευρωπαικό, ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ..!!
    Προφανώς κάτι σε ενοχλεί και μιλάς άσχημα.
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ....

  7. #52
    στα ίχνη του καλάντουρα.. Το avatar του/της foogr01
    Εγγραφή
    05/05/2010
    Μηνύματα
    1.677
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SAV Προβολή μηνύματος
    Γειά σας φίλοι.
    Είμαι και εγώ σε αναζήτηση GS 800, (μετά από 40 χρόνια πάνω σε διάφορες σέλες) και συνεχίζω εδώ.
    Γνωρίζει κανείς στα πόσα χλμ γίνεται το μεγάλο service, τι περιλαμβάνει και κόστος?
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Terens Προβολή μηνύματος
    ΣΑΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΕΣ ΟΛΟΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ
    Λυπάμαι όμως ιδίως αυτούς που επειδή δεν έχουν το χρήμα αρχικά,ψάχνονται μετά για μάρκες
    ντεμέκ πρέμιουμ..!!Φορτώνονται και τρώνε στη μάπα ότι μαλακία βγάζουν,βογγάει η τσέπη τους
    για να κυκλοφοράνε ατσαλάκωτοι και δεν το μαρτυράνε.
    Τα μεταξωτά βρακιά απλά είναι για επιδέξιους κώλους.Όλοι αυτοί που με τόση μαεστρία έχουν στήσει
    αυτό το παραμύθι με τα δήθεν στιβαρά,στριφτερά κ.λ.π. Ευρωπαικά που πολλές φορές επανδρώνονται
    από Ιαπωνικές αναρτήσεις,φρένα κ.λ.π. ΑΡΜΕΓΟΥΝ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΤΕΧΝΗ ΤΙΣ ΑΓΕΛΑΔΕΣ,εμάς τους καταναλωτές.
    Όταν ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟΣ,πρέπει να βρεις μια μαλακία να περάσεις το παραμύθι σου...!!
    Όπως κάποτε όταν η Χόντα έβγαζε τα 165 άλογα στο v-tec μοτέρ της με τον μεταβλητό χρονισμό των βαλβίδων,
    ΝΑΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΑ ΑΘΡΑΥΣΤΟ ΜΟΤΕΡ, ερχόταν οι Γερμανοί και μας έπρηζαν με τα 70 άλογα του Γκόλφ λέγοντας μας
    ότι πουλάνε σοβαρότητα και αξιοπιστία.....χο...χο...!!
    Ε τώρα έρχονται οι Ιάπωνες και πουλάνε 5 μύρρια μοτό το χρόνο κι οι Ευρωπαίοι 200 χιλιάδες...!!
    ΨΑΧΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ να βρείτε τη διαφορετικότητα που εξαντλείται στο πόσα και πότε θα χώσετε στο μάστορα...!!!!
    Και καλά αυτοί που τάχουνε πουλάνε και μούρη,αυτοί που ψάχνουνε τα δεύτερα και τρίτα χέρια επειδή τόσα έχουνε
    ΔΕΝ ΤΑ ΛΥΠΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑΚΙΑ ΤΟΥΣ..??
    Αλλά τι να λέμε,σε μια χώρα που έφτασε να είναι δεύτερη σε Πόρσε καγιέν αναλογικά με τον πληθυσμό της
    σε όλη την Ευρώπη..??
    ΠΟΥΛ....ΜΟΥΡ και τα μυαλά στα κάγκελα,γιαυτό μας σκίζουν τώρα ενώ αυτοί χρωστάνε και τις πουτσότριχες τους.
    Θάθελα νάξερα άραγε............πόσες μαλακίες πρέπει να βγάλει ένα μηχανάκι για να το ΑΠΟΡΡΙΨΩ..??
    Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι έκανε εγγραφή ο Terens ως SAV για να δώσει αφορμή για να γράψει το κείμενο που ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ μετά
    Θα το ονομάσω "Ωδή στη λύπη"

    @SAV: Αν παρόλα αυτά είσαι διαφορετικό πρόσωπο, κοίτα εδώ: https://www.motorcycleparts-hornig.c...erval-service/
    και εδώ: http://www.ascycles.com/service_schedules.aspx
    Φύγαμε...

  8. #53
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.587
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Terens Προβολή μηνύματος
    ΔΕΝ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΣΕ ΠΑΡΑΔΙΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.........



    Αν και θα μπορούσα να πω και εγώ τη λέξη μαλάκα πολύ εύκολα.Επίσης όπως γράφεις τη γνώμη σου
    έτσι κι εγώ γράφω την άποψη μου τίποτε παραπάνω.
    Όταν όμως γίνεται κουβέντα αντί να πεις τον άλλον μαλάκα ΑΠΑΝΤΗΣΕ,είναι το bmw μέσο κοινωνικής
    προβολής στη χώρα μας..??Κυκλοφοράνε με αυτό ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΦΛΩΡΟΙ..??Που θέλουν να ξεχωρίζουν
    για τα λεφτά τους..??ΠΟΣΟΙ από αυτούς ανακαλύπτουν τις adventure ιδιότητες του..??
    Έχεις καμμία σχέση με τα καγιέν που λέγαμε..??
    Όσο για το αν ξεμείνω..?? Ναι έξω από κανένα καφέ μπορεί να έρθει καμμιά με
    εκείνες τις τεράστιες βαλίτσες που σε ταξιδεύουν στο Περού,έτσι δε λέει η διαφήμιση..??
    Γιατί εκεί που ταξιδεύω κάτι ταπεινά Γιαπωνέζικα βλέπω που γράφουν χιλιόμετρα ατελείωτα..!!
    Πολύ παιδική η τοποθέτηση εσείς είστε οι μαλάκες κ.λ.π....
    Να μου πεις ότι τους είπα κορόιδα ΝΑΙ..!!Αλλά και πάλι όταν έχεις ΔΕΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ..!!
    Ο μαλάκας δεν έχει σχέση ούτε με το Τζαπάν ούτε με το Ευρωπαικό, ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ..!!
    Προφανώς κάτι σε ενοχλεί και μιλάς άσχημα.
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ....
    προ κρισης τα ποζερια καβαλουσαν 1200 adv...
    μετα κρισης διοτι μπικικινια γιοκ ολα τα ποζερια καβαλανε στρωματα(σιγουρα οχι μονο ποζερια αλλα τα ποζερια περνουν κατα 90%στρωμα) και τελευταια μοδα ειναι τα τρασερ.αλλα τα στρωματα με τα προβολια και τα σχετικα ειναι καθαρα υποκαταστατα των παλιων 1200adv.τα καβαλανε και γινονται οι γαμαω της γειτονιας...ελεος...
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  9. #54
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    ψψψψ..λιγα για το στρωμα εεε;;;;
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.587
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από akis_trevor Προβολή μηνύματος
    ψψψψ..λιγα για το στρωμα εεε;;;;
    εβαλα και παρενθεση για διευκρινηση ρε καρντασι...
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  11. #56
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από peterbmwrider Προβολή μηνύματος
    εβαλα και παρενθεση για διευκρινηση ρε καρντασι...
    κι εγω 3 χαμογελα με 124 δοντια..χαχα...
    πλακα κανω,ξερω ποιος ειμαι,τι εκπεμπω,τι χρηση κανω κλπ...οποιος μυγιαζεται,πρεπει να το κοιταξει λιγο...
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johny the Fox
    Εγγραφή
    21/11/2008
    Μηνύματα
    439
    ιαπωνισμενος !

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	exorcist_03131 modified.jpg 
Προβολές:	152 
Μέγεθος:	41,3 KB 
ID:	344439......
    κουκουρουκουκου

  13. #58
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από foogr01 Προβολή μηνύματος
    Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι έκανε εγγραφή ο Terens ως SAV για να δώσει αφορμή για να γράψει το κείμενο που ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ μετά
    Θα το ονομάσω "Ωδή στη λύπη"

    Ρε λες;

    Ρε λες να ειναι και γαυρος;
    πουτσ@@@@@@@@@

  14. #59
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/11/2015
    Μηνύματα
    3
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από foogr01 Προβολή μηνύματος
    Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι έκανε εγγραφή ο Terens ως SAV για να δώσει αφορμή για να γράψει το κείμενο που ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ μετά
    Θα το ονομάσω "Ωδή στη λύπη"

    @SAV: Αν παρόλα αυτά είσαι διαφορετικό πρόσωπο, κοίτα εδώ: https://www.motorcycleparts-hornig.c...erval-service/
    και εδώ: http://www.ascycles.com/service_schedules.aspx
    Πρώτη φορά μου συμβαίνει να με θεωρούνε άλλο πρόσωπο! Επεσα απ' οτι κατάλαβα σε μεγάλο καβγά!!!

    Τέλος πάντων, ευχαριστώ για τα links, υπάρχει απίστευτη πληροφορία!
    Γνωρίζει κανείς (περίπου το κόστος) του service των 50kkm?

  15. #60
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lmb990
    Εγγραφή
    09/07/2015
    Μηνύματα
    335
    Τερενς μιας και ειχες το vstrom (και τυχαινει να το ειχα κι εγω) για πες και τι ζημιες εβγαζε???

    Γιατι εμενα το πιο αξιοπιστο μηχανακι του κοσμου με ειχε αφησει απο πηνια 3 το βραδυ κι εσπρωχνα και με πηρε γερανος.... μηπως η βιδα που κραταει το ψαλιδι θελει συχνα πυκνα σφιξιμο?? Μηπως το πλαστικο πανω απο τα οργανα ειναι ξεκουμπωτο?? Μηπως τα πλαστικα της ουρας πισω πισω το ιδιο?? Μηοως ο δεξης διακοπτης τιμονιου σου ειχε καει? επισης του ειχα αλλαξει φρενα και αναρτησεις για να γινει κανονικο μηχανακι...

    Δεν λεω οτι δεν ειναι καλο μηχανακι.., μια χαρα ειναι!! Εγω το ειχα καταευχαρηστηθει! Αυτος που θελει να παει στα χωματα ομως θα προτιμησει το usd (και οχι μονο αυτο) της bmw η της ktm..
    ΛΑΜΠΡΟΣ - lmb990 990ADV!!!!!!!!!!!

Σελίδα 4 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Γνώμη:Gs 800-KTM950-Caponord
    από gregorgeous89 στο forum Aprilia
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 11/07/2008, 19:22
  2. Γνωρίζει κανείς για το GS 800 on-off ?
    από paul-city στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 15/06/2007, 01:44
  3. Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 12/09/2006, 15:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF