Σελίδα 5 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 134

Θέμα: αγορα gs 800

  1. #61
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bros400pgm Προβολή μηνύματος
    ps. σου ευχομαι να ξεμεινεις καπου και να σταματησει ενας με bmw gs1200adv, τιγκα στα wunderlich kai twalcom, να σε βοηθησει

    Ετσι για την ιστορια,μια φορα εχω μεινει,απο λαστιχο με το bmw στο Μπραλο και περασαν τουλαχιστον 15 GS Adv,Katouratech στο φουλ,και ενω ημουν μεσα
    στο δρομο,εκαναν πως δεν με εβλεπαν κι ας σηκωσα το χερι για βοηθεια.
    Ασε το τουπε που κουβαλανε..
    Εμετος

  2. #62
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από taisteal Προβολή μηνύματος
    Ετσι για την ιστορια,μια φορα εχω μεινει,απο λαστιχο με το bmw στο Μπραλο και περασαν τουλαχιστον 15 GS Adv,Katouratech στο φουλ,και ενω ημουν μεσα
    στο δρομο,εκαναν πως δεν με εβλεπαν κι ας σηκωσα το χερι για βοηθεια.
    Ασε το τουπε που κουβαλανε..
    Εμετος
    Ενώ εγώ που πέτυχα 1200ad λυμένο στην εμπόλεμη, άνυδρη, κακοτράχαλη,ερημη,και αντβεντσουρ ευθεία τής Λάρισας στο ύψος τής 3ης εξόδου.
    Δεν δέχτηκε βοήθεια από εμένα με το ταπεινό atos

  3. #63
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lmb990
    Εγγραφή
    09/07/2015
    Μηνύματα
    335
    Ειναι στον ανθρωπο πιστευω εγω... ειναι πολλα τα bmw που φοραν τα χιλια μυρια οσα οπως υπαρχουν και varadero η vstrom που φορανε καποια 1000αρικα σε εξτρα... οπως και κατι κτμ και παει λεγοντας... αμα γουσταρεις να τα χωνεις στο μηχανακι θα τα χωνεις ειτε εχεις παπι ειτε honda ειτε bmw....
    ΛΑΜΠΡΟΣ - lmb990 990ADV!!!!!!!!!!!

  4. #64
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Kαι 'γω Γιαπωναζακιας ειμαι αλλα για να λεμε του στραβου το δικιο, εχουν και τα ευρωπαϊκα τα πλεονεκτηματα τους.. Δεν ειναι προλογος ολα.. Μην τα ισοπεδωνουμε..

    Και δεν θα επρεπε να μας ενδιαφερει αν ο "πουλ μουρ" καβαλαει GS πχ.. Δικο του προβλημα.. Σε μενα ετσι και αλλιως δεν θα περασει η μουρη!
    MADE IN JAPAN 日本製

  5. #65
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Terens Προβολή μηνύματος
    ΔΕΝ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΣΕ ΠΑΡΑΔΙΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.........



    Αν και θα μπορούσα να πω και εγώ τη λέξη μαλάκα πολύ εύκολα.Επίσης όπως γράφεις τη γνώμη σου
    έτσι κι εγώ γράφω την άποψη μου τίποτε παραπάνω.
    Όταν όμως γίνεται κουβέντα αντί να πεις τον άλλον μαλάκα ΑΠΑΝΤΗΣΕ,είναι το bmw μέσο κοινωνικής
    προβολής στη χώρα μας..??Κυκλοφοράνε με αυτό ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΦΛΩΡΟΙ..??Που θέλουν να ξεχωρίζουν
    για τα λεφτά τους..??ΠΟΣΟΙ από αυτούς ανακαλύπτουν τις adventure ιδιότητες του..??
    Έχεις καμμία σχέση με τα καγιέν που λέγαμε..??
    Όσο για το αν ξεμείνω..?? Ναι έξω από κανένα καφέ μπορεί να έρθει καμμιά με
    εκείνες τις τεράστιες βαλίτσες που σε ταξιδεύουν στο Περού,έτσι δε λέει η διαφήμιση..??
    Γιατί εκεί που ταξιδεύω κάτι ταπεινά Γιαπωνέζικα βλέπω που γράφουν χιλιόμετρα ατελείωτα..!!
    Πολύ παιδική η τοποθέτηση εσείς είστε οι μαλάκες κ.λ.π....
    Να μου πεις ότι τους είπα κορόιδα ΝΑΙ..!!Αλλά και πάλι όταν έχεις ΔΕΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ..!!
    Ο μαλάκας δεν έχει σχέση ούτε με το Τζαπάν ούτε με το Ευρωπαικό, ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ..!!
    Προφανώς κάτι σε ενοχλεί και μιλάς άσχημα.
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ....



    Δεν ειπα εσενα μαλακα ρε. Ειπα ακριβως αυτο που λες εσυ στο τελος: Ο μαλάκας δεν έχει σχέση ούτε με το Τζαπάν ούτε με το Ευρωπαικό, ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ..!! Το ιδιο ισχυει και για τον ποζερα: οι περισσοτεροι που εχω πετυχει με ποζερια στρητά, ειναι με gsxr και zx10r. Αυτο δηλαδη τι σημαινει? Οτι τα μηχανακια ειναι για τα μπαζα?
    Το ιδιο ισχυει για αυτους με τα on-off. Το μηχανακι που εχει ξεπερασει και τον πιο τελειωμενο katouratech (που λεει και ο taisteal) ειναι ενα varadero στην πολη μου. Τι σημαινει αυτο? Οτι ειναι μπουρδελο και αυτο και μουρη και παπατζα?

    Ελεος ρε συ. Των ακρων εντελως.
    Aprilia SXV 5.5 Rulesssssssssss

  6. #66
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.964
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bros400pgm Προβολή μηνύματος

    Ελεος ρε συ. Των ακρων εντελως.
    Μπα απλά λέει ότι ναι.... σε μόνιμη βάση.
    Όποιος θέλει να έρθει 36ωρο σε επαρχιακούς δρόμους κωλόδρομους γενικά θα δει τι κάνουν τα ΚΤΜ 990
    και θα δει και πόσο κουλάδια είναι και άσχετοι αυτοί που τα χουν
    (κανα δυο είναι κι εδώ μέσα)
    Εγώ μπέσα σου λέω, με το ΤΔμ ούτε κοντά δεν μπορώ.
    Σκέψου με το στρόμα

    Αν είχα λεφτά ΚΤΜ θα έπερνα που φυσικά χαλάει πιο πολύ από το ΤΔμ
    και φυσικά καίει πιο πολύ από ΤΔΜ
    αλλά πάει το γκώλο του παντού.
    Έτσι είναι αυτά φίλε....
    Φερράρι 1100 κ. εκ δεν βγάζει.
    ΤΕΛΟΣ

    :a29:
    ανανήψαντας

  7. #67
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bros400pgm Προβολή μηνύματος
    ps. σου ευχομαι να ξεμεινεις καπου...

    Τετοιες ευχες δεν κανουμε μεγαλε!
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  8. #68
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Ρε πόσα 800αρια κυκλοφορούν στο moto.. Όσο για σένα Terens άλλα ντάλα της Παρασκευής το γάλα αγόρι μου. Έχεις μπλέξει τα μπούτια σου. Καφετεριάκιας θα μαι και γω και κομπλεξικός πουλ μουρ.

  9. #69
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MikeG Προβολή μηνύματος
    Ρε πόσα 800αρια κυκλοφορούν στο moto.. Όσο για σένα Terens άλλα ντάλα της Παρασκευής το γάλα αγόρι μου. Έχεις μπλέξει τα μπούτια σου. Καφετεριάκιας θα μαι και γω και κομπλεξικός πουλ μουρ.
    Ρε συ..... Μηπως ανεβαζες φωτο απο τον Ψηλορειτη και δεν ησουν Πινδο το καλοκαιρι;

    πουτσ@@@@@@@@@

  10. #70
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lmb650 Προβολή μηνύματος
    Ειναι στον ανθρωπο πιστευω εγω... ειναι πολλα τα bmw που φοραν τα χιλια μυρια οσα οπως υπαρχουν και varadero η vstrom που φορανε καποια 1000αρικα σε εξτρα... οπως και κατι κτμ και παει λεγοντας... αμα γουσταρεις να τα χωνεις στο μηχανακι θα τα χωνεις ειτε εχεις παπι ειτε honda ειτε bmw....
    Σε καποιες συγκεκριμενες μαρκες μοτο,οπως η λατρεμενη μου Βαυαρικη υπερτιμημενη προπελα,οταν πας
    να αγορασεις το εργαλειο,σου δινουν και εγχειριδιο πανιβλακα οπαδου,κολλημενου και αρχιδιαφημιστη..
    Υπαρχουν και καποιοι λιγοι που τα πετανε τα εγχειριδια και απλα καβαλανε και κανουν το γουστο τους,και υπαρχει και η πλειοψηφια
    που νομιζει οτι αγορασε το υπερτατο εργαλειο και ολοι στο δρομο πρεπει να προσκυναμε..

    ΣΤΑ ΤΡΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

  11. #71
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/05/2014
    Μηνύματα
    953
    Για να είμαι ειλικρινής, αν είχα λεφτά θα αγόραζα το Gs 800, υποτίθεται πως αν είσαι άνετος οικονομικά, βέβαια δεν σε απασχολούν οι τιμές στα σέρβις, ουτε τα 150 ευρώπουλα, αλλαγή καμένη λάμπα νεκράς, πάντως το 90% των αγαπητών βαυβαρέζων εδώ στην Μυτιλήνη και στην Λέσβο (!!! σύμφωνα με τον Αλέξη ) έχουν τα αγαπημένα R 1200, για την μακρινή διαδρομή, καφέ-σπίτι και στάση περίπτερο για ξεμούδιασμα,

  12. #72
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Μανολης67 Προβολή μηνύματος
    Για να είμαι ειλικρινής, αν είχα λεφτά θα αγόραζα το Gs 800, υποτίθεται πως αν είσαι άνετος οικονομικά, βέβαια δεν σε απασχολούν οι τιμές στα σέρβις, ουτε τα 150 ευρώπουλα, αλλαγή καμένη λάμπα νεκράς, πάντως το 90% των αγαπητών βαυβαρέζων εδώ στην Μυτιλήνη και στην Λέσβο (!!! σύμφωνα με τον Αλέξη ) έχουν τα αγαπημένα R 1200, για την μακρινή διαδρομή, καφέ-σπίτι και στάση περίπτερο για ξεμούδιασμα,
    η αλήθεια είναι οτι τΑ νησιΑ σας () θέλουν μηχανάκι της περιπέτειας
    πουτσ@@@@@@@@@

  13. #73
    ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΟΛΛΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΣΤΕ ΑΝΙΚΑΝΟΙ..........


    Να ερμηνεύσετε για να μην το πω πιο βαριά το πράμμα.
    Αρνείστε πεισματικά ότι συγκεκριμμένα μηχανάκι αποτελούν ΠΟΥΛ-ΜΟΥΡ και αγοράζονται
    από πολλούς και ΟΧΙ όλους φυσικά για την κοινωνική προβολή και καταξίωση που περνάει
    μέσα από τον νεοέλληνα..!Γεμίσαμε bmw και Μερσεντές,Καγιέν τρίλιτρα τζιπάκια με δανεικά λεφτά
    κωλόχαρτα ακάλυπτες επιταγές..!!Ένα παραμύθι που τελείωσε πια και δεν εννοεί κανείς να το παραδεχτεί.
    Τελείωσαν τα δανεικά κι αγύριστα,τελείωσαν οι Μερσεντές που αγοράζονταν με τα άτέλειωτα μπλοκ επιταγών
    όπου ο τελευταίος που τα είχε φώναζε στον πρώτο ΚΑΝΤΕ ΚΥΚΛΟ ΡΕ..!!Κι έτσι κάποια στιγμή που δεν έκλεισε
    ο κύκλος έμεινε ΑΓΑΜΗΤΟΣ ο τελευταίος.
    Σαν μηχανάκι για να πάμε και στην πραγματικότητα,το gs π.χ. είναι ένα υπερτιμημένο χοντρό πράμμα που δεν ανταποκρίνεται
    με τίποτε στα 20+ χιλιάρικα που ξεκινάει η τιμή του.Όταν όμως ακούς όλη τη μέρα από παντού και βάλλεσαι ότι
    αυτό είναι το καλύτερο τότε αγοράζεις μέχρι και υποβρύχιο που στους 12 κόμβους αρχίζει και γέρνει αφού προηγουμένως
    έχεις εξαγοράσει τους ΠΑΝΤΕΣ δημιουργώντας και διαμορφώνοντας ΕΣΥ την κοινή γνώμη...!!!
    Το έκανα βόλτα,μπορούσα και να τα πάρω αν ήθελα για να προλάβω κάποιους και η γνώμη μου μετά από τόσα που έχω
    καβαλήσει είναι ότι ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΟΥΤΕ ΓΙΑ 15 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ...!!!Δεν θα πάω στο θέμα αξιοπιστία,πονεμένη ιστορία.
    Είναι ένα μηχανάκι που απευθύνεται σε 2 ειδών κατηγορίες αναβατών,αυτών που τάχουν και τους νοιάζει μόνο η μούρη
    και αυτών που τον ήπιαν και νομίζουν.Εδώ κάποιοι με το λέγε - λέγε κοντεύουν να μας πείσουν ότι δεν υπάρχει ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ
    των Εβραίων,σε ένα μηχανάκι θα κολλήσουμε..??Η κοινή γνώμη πάει και έρχεται όπου θέλουν αυτοί που την κατευθύνουν...!!!
    ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΜΑΥΡΟ,κι ας μη το παραδέχεστε.Τι να κάνω με το ζόρι να πω τι μηχανάρα που είναι..??
    Απαντώ και σε άλλους,τους Ιάπωνες ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΑΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ ΣΑΝ ΛΑΟ ,διότι
    περίμεναν μέχρι το τέλος στον δεύτερο παγκόσμιο και αφού εξοντώθηκαν και αφανίστηκαν 2 πόλεις,ανατριχίλα σκέτη,
    αυτοί στο βωμό του κέρδους και της ανάπτυξης,ΞΑΝΑΣΤΗΣΑΝ ΤΑ ΠΥΡΗΝΙΚΑ που είχαν υποσχεθεί ποτέ ξανά και παρά λίγο
    με το τσουνάμι να έχουμε πάλι Χιροσίμα και Ναγκασάκι...!!!Επειδή βγάζουν όμως αξιόπιστα μηχανάκια γιαυτό αγοράζω από αυτούς..!!
    Τώρα τις χαζομαρούλες που έγραψε κάποιος φίλος ότι βγάζουν τα βεστρόμ,τι να σχολιάσω..??Επί δέκα χρόνια το βεστρόμ ξεπερνούσε
    σε πωλήσεις τα ΠΑΠΙΑ στην Ελλάδα,ε τώρα άν ξέσφιξε και κάποια βίδα..??Εγώ 2 είχα κατά καιρούς το 2006 και αυτό του 2010 που το πήρα το 2013.
    Αν και δεν έκανα πολλά χιλιόμετρα δεν είχα κανένα θέμα,μέσα δε στα φόρουμ που διάβαζα όλοι έγραφαν ότι πας στα 100000 χλμ. για πλάκα..!!
    Αν η βενζίνη μας είναι σκατά ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ Η ΑΝΤΛΙΑ,αν στο συνεργείο σού λένε καθάρισμα φίλτρου αντλίας και εσύ κάνεις το κορόιδο επειδή δεν θέλεις
    να δώσεις τα 50 ευρώ όταν απαιτείται και περιμένεις όταν και αν χαλάσει ..??Τέτοιες επιλογές δεν έχεις ούτε σε Γερμανούς ούτε σε Αυστριακούς.
    ΣΕ ΣΚΙΖΟΥΝ και λες και ευχαριστώ..!!
    ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ όσοι αγοράζετε μηχανάκι να παίρνετε αυτό που σας αρέσει και σας ταιριάζει στη τσέπη το οδηγικό στυλ κ.λ.π.
    ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΖΟΥΝ ΟΤΙ ΣΑΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ..!!
    Όλα τα μηχανάκια για το δρόμο,τον τουρισμό τη βόλτα,είναι πολύ πιο πάνω από τα όρια του μέσου οδηγού.
    Κανένα δεν θα σε πουλήσει,κανένα δεν θα σε σώσει αν δε νοιώθεις τι κάνεις...!!!
    Δεν χρειάζεται να δώσεις τρία χιλιάρικα για παράδειγμα για να δεις την άσφαλτο να μαλακώνει από κάτω.
    Σταμάτα πάρε ένα κλειδάκι και ρύθμισε ανάρτηση.Το μάρκετιγκ πουλάει φύκια για μεταξωτές κορδέλλες...!!
    Είπαμε μέχρι και υποβρύχια που μόλις γκαζώσουν γέρνουν και όμως τα πήραμε...!!!
    Κάπως έτσι χτίζεται και η κοινή γνώμη στα ΠΑΝΤΑ,από τσίχλα μέχρι αεροπλανοφόρο.
    Οι αριθμοί όμως αν τους δεις κάποια στιγμή μιλάνε από μόνοι τους.Πόσα πούλησες..??Τι χάλασε..??
    Τώρα το να λέει κάποιος εδώ μέσα ότι το δικό μου ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΕ κ.λ.π....δεν αποτελεί αποδεικτικό στοιχείο
    για κανέναν.Επίσης άλλο να βγάζει βλάβη ένα στα 100 και άλλο 15 στα εκατό...!!!
    Είπαμε οι Ευρωπαίοι πουλάνε 200000 περίπου μηχανάκια και οι Ιάπωνες 4+ μύρρια το χρόνο.
    ΤΙ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ..??
    Να χαίρεστε ΟΛΟΙ τα μηχανάκια σας με ότι και να κυκλοφοράτε,να περνάτε καλά με υγεία.
    Με αυτά που έγραψα δεν ήθελα να προσβάλλω ΑΛΛΑ να βοηθήσω στο να γίνει η ζωή μας ευκολότερη
    ασπαζόμενος το παλιό και ξεφτισμένο ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΜΗΠΩΣ ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ
    ΧΑΣΕΤΕ ΤΟ ΔΑΣΟΣ...!!Μερικοί ....διότι αν βογγάς για να συντηρήσεις ένα μηχανάκι που δεν είναι για την τσέπη σου
    τότε δεν θα απολαύσεις τις Κυριακές σου όπως θα ήθελες γινόμενος δούλος του μάρκετιγκ..........
    Εννοείται ότι δεν απευθύνομαι και δεν αγγίζουν αυτά που γράφω αυτούς που και δεν τους νοιάζει πόσα θα δώσουν,
    ούτε πόσο θα πληρώσουν μετά για να πουλάνε μούρη...!!!
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ πάμε βόλτα σήμερα ωραίο καιρό έχει,όσοι μπορείτε οικονομικά και δεν εργάζεστε,ή δεν κάνατε
    την κουταμάρα να πάρετε μηχανάκι που δεν είναι για το βαλάντιο σας ..!!
    Τελευταία τροποποίηση από irinia; 08/11/2015 στις 09:04.

  14. #74
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.165
    Tελικά υπάρχει κι' αντρική εμμηνόπαυση..........................
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  15. #75
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.587
    terens φιλικα καταντας πιο γραφικος και απο το ηλιοβασιλεμα στην σαντορινη...
    ενημερωτικα επειδη γραφεις και ανακριβειες...το gs εχει αρχικη 16350,https://configurator.bmw-motorrad.gr...figurator/0A01
    παμε παρακατω...
    αλλα αληθεια το οτι δεν αξιζει ουτε 15000 που λες απο που προκυπτει?μηπως μπορεις να κατασκευασεις εσυ το ιδιο με λιγοτερα και μας το κρυβεις?
    οσο για τις αναρτησεις και τα κλειδακια απλα θα σου πω πως ο κοσμος ΕΞΕΛΙΣΕΤΑΙ!!!τωρα αν εσυ θες να σταματας και να ρυθμισεις με κλειδακια μεγεια σου με χαρα σου,εγω ομως θελω να πληρωσω 3000 για αυτην την τεχνολογια!τι σε κοφτει εσενα ρε αγορι μου?
    ξαναλω εχω bmw πολλα χρονια και παω στο συνεργειο μονο για βολτα να πω ενα γεια στον φιλο μου τον γιωργο που τον βλεπω μια φορα τον χρονο στην περιοδικη συντηρηση...ααα...και μιας και ειχαμε μιλησει και μαζι...μην σου πω καλυτερα για τα αγαπημενα σου tenere που ειχε ο πατερας μου το ποσο ευκολα το κιβωτιο γινοταν κιμας και ποσες διορθωσεις και επισκευες κανανε εντος και εκτος εγγυηση μεχρι να ειναι το μηχανακι οκ!!!
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

Σελίδα 5 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Γνώμη:Gs 800-KTM950-Caponord
    από gregorgeous89 στο forum Aprilia
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 11/07/2008, 19:22
  2. Γνωρίζει κανείς για το GS 800 on-off ?
    από paul-city στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 15/06/2007, 01:44
  3. Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 12/09/2006, 15:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF