Σελίδα 5 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 131

Θέμα: Σαλονικα test ride Yamaha MT series 27/09/15

  1. #61
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Το ξέρω. Ήθελα απλά να τον πειράξω

    Παρ'όλα αυτά, αν δεν είναι ανάμεσα σε ψωμί, δεν είναι sandwich :P
    Life begins at 45°.

  2. #62
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.988
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PetranGR Προβολή μηνύματος
    Θέση οδήγησης τέλεια ( είναι ο λόγος που θέλω να αλλάξω από SS σε όρθιο, πρόβλημα στην μέση μου μόλις στα 25 μου και δεν είμαστε για πολλά πολλά,αν γλυτώσω την εγχείριση).
    off topic αλλα τα όρθια είναι χείροτερα για τη μέση. υπάρχει κάποια συμβουλή γιατρού που ακολουθείς? αν ναι, θα ήθελα πολυ να την εκθέσεις.

  3. #63
    παναρχαιο μελος Το avatar του/της Dennis-
    Εγγραφή
    08/06/2003
    Μηνύματα
    506
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Τελικά πιτόγυρο ήταν ή σάντουιτς;
    υπαρχει διαμαχη 3 χρονια πριν τουλαχιστον στις αντιπαραθεσεις !! ειπαμε δεν αγοραζουμε σαντουιτσιεραα!! αλλα τοστιερα!!


    ντεβιλς δινω το κλε, το παπι, τον σκυλο, 3 βρακια καινουργια modus vivendi (το ενα με φερμουαρ μπροστα), μια φωτο που εχω με τους ολυμπιονίκες ηλιαδη και νικολαιδη (μπορεις να βαλεις την φατσα σου με φωτοσοπ) και την ξανθια που πήγαινε πανω κατω για το τζι ες εξ αρ

    Κατα τους αλλους..

    Ευθειακιας, εποχιακος, coolatza, κρυφοκουτακιας!

  4. #64
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.821
    Devil ΠΑNE ζήτα τυρί τριμμένο και δες αντίδραση. Ο ορισμός του βραχυκυκλώματος! Ή πες τυρί για τοστ, εκεί να δεις!
    Με τα πιτόγυρα, μετά από 4 χρόνια, δεν ήξερα πως να τα ζητήσω.
    Τουλάχιστον δε λένε το σουβλάκι καλαμάκι και αν ζητήσεις σουβλάκι δεν θα σου φέρουν πιτόγυρο.


    Λόρδε τι έκανες με τα μηχανάκια ρε συ και έπαθαν την πλάκα τους μαζί σου? Να με το θυμίζεις να μη σε δώσω ποτέ το μοτοσακό μου.



    Μλκ Ντενις τρομερέ, αυτό ήταν ένα απ' τα καλύτερα review που έχω διαβάσει. Πάντως δεν περίμενα τίποτα λιγότερο από 'σένα!
    Sent from me using a computer.

  5. #65
    παναρχαιο μελος Το avatar του/της Dennis-
    Εγγραφή
    08/06/2003
    Μηνύματα
    506
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος



    Μλκ Ντενις τρομερέ, αυτό ήταν ένα απ' τα καλύτερα review που έχω διαβάσει. Πάντως δεν περίμενα τίποτα λιγότερο από 'σένα!

    σε περιμενουμε να κανουμε μαζι ενα review

    Κατα τους αλλους..

    Ευθειακιας, εποχιακος, coolatza, κρυφοκουτακιας!

  6. #66
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Devil ΠΑNE ζήτα τυρί τριμμένο και δες αντίδραση.
    αυτο το "πανε"..μλκ οποτε το ακουω...:a015:... μου'ρχεται να τους τραβηξω μια στα δοντια να μην μπορεσουν να ξαναμιλησουν ποτε σωστα...:a29:

    ρε τι τους λεω: "οταν χρησιμοποιειτε το "πανε" να το χρησιμοποιειτε για το 3ο πλυθυντικο..π.χ. τα παιδια πανε να παιξουν...οχι 2ο ενικο "πανε να παιξεις"...

    ΤΙΠΟΤΑ...μλκ..λες και μιλαω σε μπαμπουϊνους με συνδρομο down που μολις επεσαν απο την ταρατσα στο τσιμεντο με το κεφαλι...
    Τελευταία τροποποίηση από devil's animal; 29/09/2015 στις 15:18. Αιτία: διορθωση απο blitzer

  7. #67
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    "οταν χρησιμοποιειτε το "πανε" να το χρησιμοποιειτε για το 2ο πλυθυντικο..π.χ. τα παιδια πανε να παιξουν...οχι 2ο ενικο "πανε να παιξεις"...
    3o πληθυντικό, ρε κουλάδι :P
    Life begins at 45°.

  8. #68
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dennis- Προβολή μηνύματος
    υπαρχει διαμαχη 3 χρονια πριν τουλαχιστον στις αντιπαραθεσεις !! ειπαμε δεν αγοραζουμε σαντουιτσιεραα!! αλλα τοστιερα!!


    ντεβιλς δινω το κλε, το παπι, τον σκυλο, 3 βρακια καινουργια modus vivendi (το ενα με φερμουαρ μπροστα), μια φωτο που εχω με τους ολυμπιονίκες ηλιαδη και νικολαιδη (μπορεις να βαλεις την φατσα σου με φωτοσοπ) και την ξανθια που πήγαινε πανω κατω για το τζι ες εξ αρ


    ασε ρε γατακι..που θες και το gixxer...ουτε το cbf125 δεν σου 'δινα με αυτα που προσφερεις...
    και αυτο πιο πολυ αξια ειχε απο το kle, το παπι και ολα τα υπολοιπα...:rotflmao:

  9. #69
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    3o πληθυντικό, ρε κουλάδι :P

    σωστα...τα'χω χασει απο την τσαντιλα μου...
    αυτοι στο 2ο πληθυντικο λενε "παντε"...

  10. #70
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Δεν πειράζει. Όσο έχουν μπουγάτσες (μόνο με κρέμα) και κρέπες, τους συγχωρούμε.

    Τουλάχιστον για το "καλαμάκι-σουβλάκι" έχουν δίκιο.
    Life begins at 45°.

  11. #71
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    off topic αλλα τα όρθια είναι χείροτερα για τη μέση. υπάρχει κάποια συμβουλή γιατρού που ακολουθείς? αν ναι, θα ήθελα πολυ να την εκθέσεις.
    Λόγω των δίσκων , πρέπει να μην πιέζονται κατά το σκύψιμο προς τα μπροστά γιατί έχει γίνει εκφύληση και αφυδάτωση Ο4-Ο5 δίσκου,και η στάση του CBR και τα απότομα φρένα /γκάζια στην πίστα κτλ . ακόμα και στον δρόμο επηρρέαζουν πάρα πολύ τους τελευταιούς δίσκους,οπότε με είπε να προτιμήσω κάποια όρθια ώστε και τα χέρια μου να έχουν καλύτερη στήριξη και να μην πιέζονται από το βάρος του κορμού.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Devil ΠΑNE ζήτα τυρί τριμμένο και δες αντίδραση. Ο ορισμός του βραχυκυκλώματος! Ή πες τυρί για τοστ, εκεί να δεις!
    Με τα πιτόγυρα, μετά από 4 χρόνια, δεν ήξερα πως να τα ζητήσω.
    Τουλάχιστον δε λένε το σουβλάκι καλαμάκι και αν ζητήσεις σουβλάκι δεν θα σου φέρουν πιτόγυρο.
    Λόρδε τι έκανες με τα μηχανάκια ρε συ και έπαθαν την πλάκα τους μαζί σου? Να με το θυμίζεις να μη σε δώσω ποτέ το μοτοσακό μου.
    Μλκ Ντενις τρομερέ, αυτό ήταν ένα απ' τα καλύτερα review που έχω διαβάσει. Πάντως δεν περίμενα τίποτα λιγότερο από 'σένα!
    Θα στο γυρίσω με έτοιμο ζεστό λάστιχο τι άλλο θες;

  12. #72
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.988
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PetranGR Προβολή μηνύματος
    Λόγω των δίσκων , πρέπει να μην πιέζονται κατά το σκύψιμο προς τα μπροστά γιατί έχει γίνει εκφύληση και αφυδάτωση Ο4-Ο5 δίσκου,και η στάση του CBR και τα απότομα φρένα /γκάζια στην πίστα κτλ . ακόμα και στον δρόμο επηρρέαζουν πάρα πολύ τους τελευταιούς δίσκους,οπότε με είπε να προτιμήσω κάποια όρθια ώστε και τα χέρια μου να έχουν καλύτερη στήριξη και να μην πιέζονται από το βάρος του κορμού.


    δηλαδη το πρόβλημα που έχεις εντεινετε λόγω της μετακίνησης του κορμου? η όρθια στάση θα προσθέσει πολύ βάρος στη μέση, αυτό δεν θα είναι πρόβλημα?

  13. #73
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    δηλαδη το πρόβλημα που έχεις εντεινετε λόγω της μετακίνησης του κορμου? η όρθια στάση θα προσθέσει πολύ βάρος στη μέση, αυτό δεν θα είναι πρόβλημα?
    Όχι γιατί θα είναι όρθια η σπονδυληική στήλη και όχι κυρτή προς τα εμπρός με το να πιέζει τα 3 τελευταία κόκκαλα με 4 .

  14. #74
    Σαλονικιώτικα θρεντς ρε πστ. Τεστ ράιντ, γλωσσολογία, μοτοτζιπι, δισκοπάθειες, τάβλι. Όλα σε ένα.
    Σαν να λέμε πίτα με πλαστικά καλαμάκια πατημένη στην σαντουιτσιέρα για να λιώσει το τυρί φέτα.
    joy ride, (ˈdʒɔɪˌraɪd), noun: a ride with no particular goal, just for the pleasure of it.

  15. #75
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.821
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    "πανε να παιξεις"...
    Αυτό είναι lite!

    "Πάρε αυτό και πάνε να το πλένεις"
    Sent from me using a computer.

Σελίδα 5 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 14/05/2014, 07:46
  2. Yamaha MT-09 Adventure...?
    από Juohmaru! στο forum Yamaha
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 05/03/2014, 20:28
  3. test ride yamaha xt660z
    από taisteal στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 22/06/2011, 13:05
  4. ΤΟ 2ο Fast & Safe Riding Experience ΣΤΙΣ 26-27/9/09
    από fzr1000exup στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 25/09/2009, 21:10
  5. test ride της Yamaha R1 2009 από το MCN
    από vaskunito στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 08/12/2008, 21:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF