Σελίδα 3 από 16 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 237

Θέμα: Κλήρωση κασετίνας εργαλείων NANO της FACOM από τη FACOM Βράττης

  1. #31
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    114
    Μπράβο, στο μαγαζί και στο Forum!
    HONDA CBR 600 F4i 2001

  2. #32
    Μέλος Το avatar του/της FACOM Βράττης
    Affiliate
    Εγγραφή
    29/10/2015
    Μηνύματα
    49
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Με την ευκαιρία, και μιας και τα έχουμε χώσει επίσης στη Facom, θα ήθελα να ρωτήσω και αν το κατάστημα του κ.Βράττη κάνει και επισκευές στα εργαλεία. Εχω ένα πρόβλημα με μια καστάνια facom που είχε αγοραστεί από το κατάστημα της Συγγρού. Sorry για το off topic αλλά μιας και βρήκαμε παπά...

    Συμφωνώ με omega, vaska, κλπ για την διαχειριστική ομάδα. Αμαρτία να την κερδίσει ο sniper βέβαια :a07: που δεν θα ξέρει που είναι το μπρος και το πίσω, αλλά για λόγους ισότητας και μόνο το δίκαιο θα ήταν να συμμετέχουν και αυτοί.

    στον κ.Βράττη για την κίνηση, και στα παιδιά του moto.gr
    Απο οπουδήποτε κι αν εχουν αγοραστεί τα εργαλεία,η επισκευή η αλλαγή μιας και εχουν εφορου ζωής εγγυηση γίνεται σε οποιοδήποτε κατάστημα Facom,αλλά τιμή μας να σας εχουμε μαζί μας ακόμη και για αλλαγή είτε είσαστε πελάτης μας είτε αγοράζετε απο αλλού.
    Γιά μας ειναι μιά ακόμα ευκαιρία να αποδεικνύουμε καθημερινά την εξειδικευμένη τεχνογνωσία μας ως αποκλειστικά κατάστημα Facom,το μοναδικό στήν χώρα μας και την φιλική,άμεση και "με πρόσωπο" εξυπηρέτηση.
    Ελάτε χωρίς δισταγμό και χαρά μας θάναι εσείς και οποιος άλλος ερθει απο το φόρουμ να μας το λεει κιόλας...

  3. #33
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Μπράβο για την κίνηση του κ. Βράττη μπράβο και στο moto .gr που φιλοξενεί την κλήρωση.
    Ωραία κίνηση, και ωραία διαφήμιση.



    Υ.Γ.

    εχω πολλα εργαλεια της εταιριας και ειναι πραγματι εξαιρετικα!

  4. #34
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Μπράβο στο κατάστημα για την κίνηση του!






    Και τώρα δυο λογια για την διαχείριση. .....
    Δηλαδή εσείς έχετε τα πιο αξιόπιστα μηχανάκια και εξαιρειτε τον εαυτο σας απο την κλήρωση;

    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  5. #35
    ευθειακιας Το avatar του/της noodles
    Εγγραφή
    22/07/2015
    Μηνύματα
    1.061
    μπραβο στο καταστημα!
    it was nothing, just the normal thing to do at the time

  6. #36
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Facom Βράττης Προβολή μηνύματος
    Απο οπουδήποτε κι αν εχουν αγοραστεί τα εργαλεία,η επισκευή η αλλαγή μιας και εχουν εφορου ζωής εγγυηση γίνεται σε οποιοδήποτε κατάστημα Facom,αλλά τιμή μας να σας εχουμε μαζί μας ακόμη και για αλλαγή είτε είσαστε πελάτης μας είτε αγοράζετε απο αλλού.
    Γιά μας ειναι μιά ακόμα ευκαιρία να αποδεικνύουμε καθημερινά την εξειδικευμένη τεχνογνωσία μας ως αποκλειστικά κατάστημα Facom,το μοναδικό στήν χώρα μας και την φιλική,άμεση και "με πρόσωπο" εξυπηρέτηση.
    Ελάτε χωρίς δισταγμό και χαρά μας θάναι εσείς και οποιος άλλος ερθει απο το φόρουμ να μας το λεει κιόλας...
    Σας ευχαριστώ πολύ.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  7. #37
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.962
    Επειδή το moto.gr είναι πανελλαδικής εμβέλειας και προκειμένου να μην καταχραστούμε την προσφορά του κ. Βράττη με διαδικασίες αποστολών, σε περίπτωση που ο τυχερός/ή είναι εκτός Αθηνών προτείνω να παραλάβω εγώ το δώρο και να το στείλω με ΕΛ.ΤΑ....

    Το κόστος αποστολής είναι μικρό και θα το καλύψω εγώ, δεν τίθεται θέμα.

  8. #38
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.035
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Και τώρα δυο λογια για την διαχείριση. .....
    Δηλαδή εσείς έχετε τα πιο αξιόπιστα μηχανάκια και εξαιρειτε τον εαυτο σας απο την κλήρωση;


    Οχι τα πουλήσαμε και ησυχάσαμε

  9. #39
    Μέλος Το avatar του/της FACOM Βράττης
    Affiliate
    Εγγραφή
    29/10/2015
    Μηνύματα
    49
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    Πάντως σε μένα η διαφήμιση έπιασε τόπο κι επειδή ξέρω ότι δεν πρόκειται να κερδίσω τπτ (δεν έχω κερδίσει τπτ 47 χρόνια, τώρα θα αλλάξει η τύχη μου??) τσίμπησα την καστάνια R.360 και στην μικρή και στην μεγάλη της έκδοση. Οι τιμές να πω ήταν έκπτωση πάνω στην τιμή της προσφοράς και η κα Βράττη που μίλησα μαζί της στο τηλέφωνο εξυπηρετικότατη και γνώστης.
    Τέτοιες εταιρίες πρέπει να υπάρχουν.

    Αυτά

    Δεν θα σας αφήσουμε να έχετε μισή χαρά αν κερδίσετε στην κλήρωση αγαπητέ!
    Απλά θα σας στείλουμε το δώρο ΧΩΡΙΣ τήν καστάνια,μιας και τήν τσιμπήσατε ηδη και θα σας επιστρέψουμε την αξια της σε μετρητά.
    Αν και προσωπικά αμφιβάλλω αν θα θελήσετε κάτι τέτοιο εφοσον ηδη θα την εχετε γευτει και ειτε θα την κρατήσετε ειτε θα ζητήσετε μια απο τις αλλες εκδοχές...εν κατακλείδει ακόμα και αυτη εδω,η πρώτη "zoom" καστάνια που για την ωρα βγαίνει μόνο σε 1/2 ιντσα καρε μπορει μεχρι τοτε ναχει κυκλοφορήσει σε μικροτερο καρε


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Fullscreen capture 10302015 112539 AM.jpg 
Προβολές:	293 
Μέγεθος:	71,9 KB 
ID:	343907

  10. #40
    Μέλος Το avatar του/της FACOM Βράττης
    Affiliate
    Εγγραφή
    29/10/2015
    Μηνύματα
    49
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McGyver Προβολή μηνύματος
    Επειδή το moto.gr είναι πανελλαδικής εμβέλειας και προκειμένου να μην καταχραστούμε την προσφορά του κ. Βράττη με διαδικασίες αποστολών, σε περίπτωση που ο τυχερός/ή είναι εκτός Αθηνών προτείνω να παραλάβω εγώ το δώρο και να το στείλω με ΕΛ.ΤΑ....

    Το κόστος αποστολής είναι μικρό και θα το καλύψω εγώ, δεν τίθεται θέμα.

    Δέν υπάρχει περίπτωση να γίνει αυτο αποδεκτο αλλα ειμαστε ευγνωμονες για την προταση σας.
    Και για να "ρεφάρουμε" δηλώνουμε πώς θα αναλάβουμε το κόστος αποστολής σε οποιοδήποτε σημείο οχι μονο της Ελλάδας μας αλλά και του πλανήτη Γή.
    Οπότε άφοβα τυχόν μέλη που ζουν εκτός Ελλάδας (σίγουρα θα έχετε) μπορουν να συμμετάσχουν στην κλήρωση.
    Η Facom Βράττης δεν εχει ορια στήν εξυπηρέτηση...

  11. #41
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της yannis24
    Εγγραφή
    21/02/2005
    Μηνύματα
    601
    Vroom!
    Vroom!

    κανε μου λιγακι Vroom! !!!
    και εγω αμεσως θα σου κανω Vroom! !!!
    χαχαχαχα

    «Αυτούς που χόρευαν τους είπαν τρελούς εκείνοι που δεν μπορούσαν να ακούσουν την μουσική»

  12. #42
    oldog Το avatar του/της bleach
    Εγγραφή
    23/01/2014
    Μηνύματα
    125
    Συγχαρητήρια για την τοποθέτησή σας στο χώρο και από μένα!
    Μακάρι κι άλλοι έμποροι-συνάδελφοί σας να είχαν παρόμοιο σκεπτικό...

  13. #43
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Μόνο συγχαρητήρια αξίζουν για τον κο.Ηλία...όποιος έχει πάει στο μαγαζί του ξέρει τι επαγγελματισμός τον διακατέχει.Ειδικά σε τέτοιες εποχές τέτοιες κινήσεις δείχνουν λίγο παραπάνω το ποιόν κάποιων πραγματικών "επαγγελματιών".


    υ.γ.Επειδή τον άνθρωπο τυγχάνει να τον γνωρίζω προσωπικά θέλω να οι μόντς με αφαιρέσουν κ εμένα απο τους υποψήφιους για την κλήρωση.

  14. #44
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    ενταξει ειναι αστειο απο την στιγμη που κερδισει καποιος εκτος Αθηνων ή εκτος Ελλαδας να επιβαρυνει με τα εξοδα αποστολης ειτε το καταστημα που κανει την κινηση, ειτε την ομαδα διαχειρισης...
    το δωρο ειναι ηδη πολυ αξιολογο και ακριβο, οποτε προτεινω στην περιπτωση αυτη τα εξοδα να "βαρυνουν" τον τυχερο...ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ!!

    και το λεω 100% υπευθυνα μιας και εγω ειμαι αρκετα μακρυα...

  15. #45
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.067
    Πολλά συγχαρητήρια στο κατάστημα, όχι μόνο για την αρχική προσφορά, αλλά και για τις υπόλοιπες απαντήσεις εδώ.

    Επίσης μπράβο στους διαχειριστές μας και όλους τους εμπλεκόμενους. Συμφωνώ, φυσικά, ότι θα έπρεπε να έχουν τη δυνατότητα συμμετοχής στον διαγωνισμό, αλλά από την άλλη, κατανοείστε τη θέση τους. Φανταστείτε τι θα γινόταν αν μεθαύριο έβγαινε ανακοίνωση με τον McGyver νικητή
    Life begins at 45°.

Σελίδα 3 από 16 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 02/11/2013, 20:03
  2. Η ιστορια της πορείας προς τη μηχανή...
    από cbanthropos στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 25/06/2004, 14:15
  3. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 16/02/2004, 22:27
  4. Τώρα και αεροπλάνο από τη Honda!
    από skor-billys στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 30/01/2004, 19:29
  5. Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2003, 15:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF