Σελίδα 13 από 33 ΠρώτοΠρώτο ... 38910111213141516171823 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 181 έως 195 από 481

Θέμα: Benelli TRK 502

  1. #181
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της k7600
    Εγγραφή
    08/10/2007
    Μηνύματα
    774
    δεν το έχω οδηγήσει και δεν έχω έρθει Ελευσίνα... για το μηχανάκι διάβασα σ ένα τεύχος του motοmag, πήγα το είδα απο κοντά σε συνεργάτη της αντιπροσωπείας στην Αθήνα, το καβάλησα στατικά δεν το οδήγησα, μου άρεσε πολύ εμφανισιακά κτλ, απο πλαστικά κτλ δεν είδα κάτι που να με ξενίσει γιαυτό και μπκήκα στην διαδικάσια δανείου...
    διάβασα αρκετά θετικά και κάποια αρνητικά οπότε και πείστικα... έρχεται λοιπόν η κουβέντα με τον γνωστό μου, βρήκα και την δοκιμή του mcn στο ιντερνετ και έχω μπερδευτεί...

  2. #182
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lleonidas Προβολή μηνύματος
    Αν είναι να κάνεις μια αγορά και ξεκινάς με αρνητική προδιάθεση,είναι βέβαιο ότι η συμβίωση θα είναι προβληματική και ότι θα βρίσκεις διαρκώς κάτι στραβό και ανάποδο!Ομολογώ πως και εγώ θα έδινα σημασία σε άρθρα από έγκυρα περιοδικά ή στα λόγια κάποιων ανθρώπων που σέβομαι την άποψή τους επειδή έχουν μια σχετική εμπειρία να κρίνουν όσον αφορά την ποιότητα υλικών,συναρμογής,βαφής κ.ο.κ. έστω και αν πρόκειται για ένα πολύ φρέσκο μοντέλο για το οποίο πρέπει να περιμένουμε για να εμφανιστούν τα πρώτα ''κουσούρια''.
    Ξανασκέψου το πριν προχωρήσεις για να μη φτάσεις στο σημείο να σου ξινίζουν και να σου βρωμάνε όλα από τις πρώτες βδομάδες...άλλωστε έχεις επιλογές στα χρήματα που διαθέτεις σε καινούριες ή μεταχειρισμένες μοτοσυκλέτες
    Αυτό.

  3. #183
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Όσους ιδιοκτήτες έχω δει να μιλούν πάντως, το καταχαιρονται. Στα δικά μου μάτια, δε μοιάζει σαν φτωχός συγγενής αλλά μια χαρά και in your face έηχολ.

  4. #184
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της k7600
    Εγγραφή
    08/10/2007
    Μηνύματα
    774
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lleonidas Προβολή μηνύματος
    Αν είναι να κάνεις μια αγορά και ξεκινάς με αρνητική προδιάθεση,είναι βέβαιο ότι η συμβίωση θα είναι προβληματική και ότι θα βρίσκεις διαρκώς κάτι στραβό και ανάποδο!Ομολογώ πως και εγώ θα έδινα σημασία σε άρθρα από έγκυρα περιοδικά ή στα λόγια κάποιων ανθρώπων που σέβομαι την άποψή τους επειδή έχουν μια σχετική εμπειρία να κρίνουν όσον αφορά την ποιότητα υλικών,συναρμογής,βαφής κ.ο.κ. έστω και αν πρόκειται για ένα πολύ φρέσκο μοντέλο για το οποίο πρέπει να περιμένουμε για να εμφανιστούν τα πρώτα ''κουσούρια''.
    Ξανασκέψου το πριν προχωρήσεις για να μη φτάσεις στο σημείο να σου ξινίζουν και να σου βρωμάνε όλα από τις πρώτες βδομάδες...άλλωστε έχεις επιλογές στα χρήματα που διαθέτεις σε καινούριες ή μεταχειρισμένες μοτοσυκλέτες
    ξεκίνησα με τις καλύτερες προυποθέσεις, παραμέρισα το θέμα Κίνας και ό,τι αυτό συνεπάγεται, αλλά μετά τα σημερινά η αλήθεια είναι οτι είμαι κάπως μαγκωμένος...

  5. #185
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της k7600
    Εγγραφή
    08/10/2007
    Μηνύματα
    774
    θα πρέπει να κάτσω να το σκεφτώ καλύτερα μέσα στο ΣΚ και απο βδομάδα να πάρω τις αποφάσεις μου...

  6. #186
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Ειπώθηκε και πριν. Το έλιωσε στα χλμ και έβγαλε πόρισμα; Όχι. Το ζει καθημερινά και δε του κάνει; Πάλι όχι. Μην αφήνεις έναν να σου πηδαει τη ψυχολογία. Πουλ μουρ είναι το μηχανάκι.

  7. #187
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της k7600
    Εγγραφή
    08/10/2007
    Μηνύματα
    774
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Ειπώθηκε και πριν. Το έλιωσε στα χλμ και έβγαλε πόρισμα; Όχι. Το ζει καθημερινά και δε του κάνει; Πάλι όχι. Μην αφήνεις έναν να σου πηδαει τη ψυχολογία. Πουλ μουρ είναι το μηχανάκι.
    οτι είναι πουλ μουρ είναι και με το παραπάνω... απο εκεί και πέρα όμως... θα δείξει, ίσως πάω να το οδηγήσω το Σάββατο οποτε απο βδομάδα σίγουρα θα ξέρω σίγουρα πως θα κινηθώ

  8. #188
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της k7600
    Εγγραφή
    08/10/2007
    Μηνύματα
    774
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DimST Προβολή μηνύματος
    Φίλε ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τον τρόπο που σκέφτεσαι.
    Σε επηρέασε ένας ξεκάθαρα άσχετος με την μοτοσυκλέτα απλά και μόνο επειδή τρέχει σε αγώνες Πανελληνίου και έτυχε και τη είδε απο κοντά στα Μέγαρα!!!
    Καλά αυτό με τον σεβασμό στους κύκλους των μοτοσυκλετιστών δε το σχολιάζω, καθόλου, ο τύπος πραγματικά χαραμίζεται.

    Ξαναγράψω, ομολογώ πως δεν καταλαβαίνω που είναι το μπλέξιμο σου, όμως, βάλ' τα ξανά κάτω, τους λόγους που σε οδήγησαν να κινηθείς προς αυτή την αγορά και αν θές έλα να το ξανα οδηγήσεις. Ίσως είχες έρθει Ελευσίνα να το οδηγήσεις αρχικά, έλα ξανά και το συζητάμε αν θές και απο κοντά.
    έχεις Π.Μ

  9. #189
    big boned μέλος Το avatar του/της cartman
    Εγγραφή
    26/05/2007
    Μηνύματα
    392
    Φίλε με ένα από ψάξιμο στο Google δεν βρήκα κάποιο άλλο άρθρο με αρνητικό review. Ψάξε και εσύ καλά και αν όντως το μηχανάκι δεν είναι καλό σίγουρα θα βρεις και άλλα αρνητικά reviews. Αν δεν βρεις μην βασιστείς μόνο στο MCN για την μη αγορά! Καλό το MCN αλλά δεν ξέρεις τώρα τι συμφέροντα παίζουν. Ή μπορεί απλά να μην του έκατσε του Άγγλου. Επίσης υπάρχουν και youtube video reviews, δες τα όλα και κρίνε.

    Όσο για γνώμες "ειδικών", φαντάζομαι μπορείς να κρίνεις από μόνος σου την υπερβολή. Δεν θα έδινα μεγάλη σημασία προσωπικά.
    Chris

  10. #190
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της k7600
    Εγγραφή
    08/10/2007
    Μηνύματα
    774
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cartman Προβολή μηνύματος
    Φίλε με ένα από ψάξιμο στο Google δεν βρήκα κάποιο άλλο άρθρο με αρνητικό review. Ψάξε και εσύ καλά και αν όντως το μηχανάκι δεν είναι καλό σίγουρα θα βρεις και άλλα αρνητικά reviews. Αν δεν βρεις μην βασιστείς μόνο στο MCN για την μη αγορά! Καλό το MCN αλλά δεν ξέρεις τώρα τι συμφέροντα παίζουν. Ή μπορεί απλά να μην του έκατσε του Άγγλου. Επίσης υπάρχουν και youtube video reviews, δες τα όλα και κρίνε.

    Όσο για γνώμες "ειδικών", φαντάζομαι μπορείς να κρίνεις από μόνος σου την υπερβολή. Δεν θα έδινα μεγάλη σημασία προσωπικά.
    Η αλήθεια είναι ότι και εγώ δεν έχω διαβάσει πολλά αλλά αρνητικά άρθρα... μάλιστα κάποιος από εδώ μέσα που είναι στην Κύπρο κ τι πήρε είναι πολύ ευχαριστημένος... τι να πω... σπάω το μυαλό μου, αλήθεια...
    Μ αρέσει κ μ αρέσει πολύ ...
    Η τιμή μου κάνει...
    Ποιοτικά δεν με χάλασε κάτι, τουλάχιστον στατικά

  11. #191
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.098
    Πωπω ούτε γκόμενα...

    Πάρ'το, άντε.
    Life begins at 45°.

  12. #192
    FFWD Το avatar του/της DimST
    Εγγραφή
    13/09/2002
    Μηνύματα
    866
    Υπάρχει ήδη προφίλ στο Facebook Ελλήνων ιδιοκτητών TRK502.
    Κάνε μια επίσκεψη και 'κεί.
    https://www.facebook.com/groups/272961023208271/

  13. #193
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.451
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από k7600 Προβολή μηνύματος
    Λοιπόν παιδες, το δάνειο εγκρίθηκε, οποτε λογικά απο βδομάδα θα την έχω στα χέρια μου...!!!!!!!!!!!!
    δεν μπορώ να περιμένω, ειλικρινά!!!!
    τι έγινε ρε φίλε σήμερα απο της 14:07 μέχρι της 17:12 και κάνεις τέτοια αναστροφή? τα σχολια μελών? ο αγωνιζόμενος? ο ανάδοχος ερμής? αν δες τρολάρεις τα οποία όλα είναι πιθανά η φοντάνα ζωή είναι έξω πετάξτε την εσωστρέφεια και αναποφασιστικότητα και κάντε αυτό πιστεύετε χωρίς να ρωτάτε τους γύρω σας
    you rise you fall you're down then you rise again

  14. #194
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    κοιτα εγω ειδα ενα εξω απο γνωστο συνεργειο της Θεσσαλονικης και οταν ρωτησα μου ειπαν κατι για νερα που εχανε απο καπου? χαλασμενη τρομπα? θα σε γελασω γιατι παει πανω απο ενας μηνας...

    παντως απ'οτι καταλαβα ο ιδιοκτητης ειχε επισκεφθει το συνεργειο 2-3 φορες απο την μερα που την πηρε...το οποιο συνεπαγεται οτι δεν ειναι καλο σημαδι...
    απο την αλλη καινουργιο μοντελο ειναι...καποιες παιδικες ασθενεις θα υπαρχουν, οπως υπαρχουν σε ολα τα μοντελα της αγορας πανω κατω και θα σε καλυψει η εγγυηση καθοτι καινουργιο...οποτε μην κοφτεσαι και τοσο..

    απο την αλλη αν εισαι καθε τρεις και λιγο συνεργειο και δεν εχεις μηχανακι να οδηγησεις, ενω ειναι και καινουργιο, στην σπαει...


    αν ημουν εγω στην θεση σου θα το εκανα μια βολτα μονο και μονο για να δω κατα ποσο ειναι ασθενικο το μοτερ...γιατι με τετοιο βαρος και τα ανακοινωσιμα αλογα, θα κλαινε τα γαιδουραγκαθα σε καμια καλη ανηφορια....

    αν ειναι τοσο χαλια τα πραγματα απο μοτερ και δεν το θες για τουριστα, ισως συμφερει να παρεις ενα duke 390...

  15. #195
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της k7600
    Εγγραφή
    08/10/2007
    Μηνύματα
    774
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    τι έγινε ρε φίλε σήμερα απο της 14:07 μέχρι της 17:12 και κάνεις τέτοια αναστροφή? τα σχολια μελών? ο αγωνιζόμενος? ο ανάδοχος ερμής? αν δες τρολάρεις τα οποία όλα είναι πιθανά η φοντάνα ζωή είναι έξω πετάξτε την εσωστρέφεια και αναποφασιστικότητα και κάντε αυτό πιστεύετε χωρίς να ρωτάτε τους γύρω σας
    Όχι φίλε μου δεν τρολαρω, δεν έχω ούτε χρόνο ούτε διάθεση για τέτοια... απλά όταν σε περνει ο έμπορας κ σου λέει ότι το δάνειο εγκρίθηκε, μετά εσυ παίρνεις τον γνωστό σου να του πεις τα ευχάριστα κ σου λέει μακριά, τότε κάπου χάνεσαι, συγχύζεσαι κ αρχίζεις να αναρωτιέσαι πριν κανείς το βήμα κ υπογράψεις το δάνειο....

Σελίδα 13 από 33 ΠρώτοΠρώτο ... 38910111213141516171823 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Benelli νεα μοντελα
    από el_hymador στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 18/12/2009, 00:15
  2. ΤΟ ΤΟΥΦΕΚΙ ΤΗΣ Benelli
    από griso850 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 27/03/2007, 23:21
  3. Benelli TnT
    από DimST στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 17/07/2005, 12:42
  4. H καινοτομία της Benelli
    από DIT στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 02/01/2004, 11:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF