Σελίδα 18 από 33 ΠρώτοΠρώτο ... 8131415161718192021222328 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 256 έως 270 από 481

Θέμα: Benelli TRK 502

  1. #256
    Μέλος Το avatar του/της BabisStinson
    Εγγραφή
    11/05/2013
    Μηνύματα
    444
    Πολύ "ADVStyle" φαίνεται και 22 κιλά ελαφρύτερο..! Πολύ ενδιαφέρουσα πρόταση. Να είχαμε και περισσότερο feedback για την ποιότητα του 502 από τους κατόχους.. Είδα ότι πουλάει αρκετά καλά στις διάφορες επίσημες ανακοινώσεις πωλήσεων.

  2. #257
    veteran of the physic war Το avatar του/της bocaros
    Εγγραφή
    10/05/2010
    Μηνύματα
    400
    συμπλήρωσα τα 4000 χλμ με το 502 και προφανώς είναι πολύ νωρίς να πω γι αξιοπιστία και τα σχετικά .
    Δείχνει πολύ καλό ποιοτικά μέχρι τώρα , δεν εχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα παιδικής ασθένειας , και βλέπουμε.ότι άλλο θέλεις ρώτα.
    AFTER DARK...........

  3. #258
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.452
    υπάρχει κάποιο άρθρο που εξηγεί απο που κόψαν βαρος φτάνοντας στα 22κιλα διαφοράς
    you rise you fall you're down then you rise again

  4. #259
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bocaros Προβολή μηνύματος
    συμπλήρωσα τα 4000 χλμ με το 502 και προφανώς είναι πολύ νωρίς να πω γι αξιοπιστία και τα σχετικά .
    Δείχνει πολύ καλό ποιοτικά μέχρι τώρα , δεν εχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα παιδικής ασθένειας , και βλέπουμε.ότι άλλο θέλεις ρώτα.
    ΠΕς ΜΑς καθε ποσα χλμ εχει σερβις...εαν γνωριζεις το κοστος....πες μας για καταναλωση....καθως επισης εαν αυτα που διαβασαμε για τα φρενα ειδικα μπροστα οτι δεν ειναι και οτι καλυτερο (προσωπικα δεν το πιστευω..ειδικα για benelli)

  5. #260
    veteran of the physic war Το avatar του/της bocaros
    Εγγραφή
    10/05/2010
    Μηνύματα
    400
    κάθε 6000χλμ λαδια και φίλτρο λαδιου με κόστος 50 ευροπουλα στην αντιπροσωπεία , στην 2η αλλαγη και μπουζί και φίλτρο αέρα , κόστος δεν ξέρω γιατί κανένας γνωστός δεν έχει φτάσει τις 13000χλμ.
    Κατανάλωση μου βγάζει 4,5 μικτή . και όχι και πολύ φρόνιμα.
    Για τα μπροστινά φρένα τι να γράψω ? άγκυρα είναι , το πίσω είναι λίγο περίεργο γιατι έχει μεγάλη διαδρομη το ποδοφρενο.
    AFTER DARK...........

  6. #261
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bocaros Προβολή μηνύματος
    κάθε 6000χλμ λαδια και φίλτρο λαδιου με κόστος 50 ευροπουλα στην αντιπροσωπεία , στην 2η αλλαγη και μπουζί και φίλτρο αέρα , κόστος δεν ξέρω γιατί κανένας γνωστός δεν έχει φτάσει τις 13000χλμ.
    Κατανάλωση μου βγάζει 4,5 μικτή . και όχι και πολύ φρόνιμα.
    Για τα μπροστινά φρένα τι να γράψω ? άγκυρα είναι , το πίσω είναι λίγο περίεργο γιατι έχει μεγάλη διαδρομη το ποδοφρενο.
    ==================================================================================================== =============
    Ενα θα σου πω φιλε μου...εχεις παρει μια μοτοσυκλετα που θα την αγαπησεις πραγματικα...θα δεις οτι η επιφυλακτικοτητα σου...θα γινειμε τον καιρο θαυμασμος για σενα εκπληξη και ζηλια για αυτους που ελεγαν τα αρνητικα!
    Απο την αρχη του ποστ που διαβασα τα μνμ-τα λεει ο καθης το μακρυ και το κοντο του μην γνωριζοντας καν ποια ειναι και τι εχει κανει η benelli στην ιστορια της μοτοσυκλετας.
    Γνωριζεις... οτι...τα innova 125 : τρελες ζημιες.... triumph T595 : κιβωτιο.... gsxr k5 : πλαισιο ....990 super duke : μοτερ ΚΑΘΩς ΚΑΙ ΑΛΛΑ εχουν θεματα...αλλα εριξαν την προσοχη τους σε κατι που μαλλον το θελουν αλλα δεν τους εκατσε..η βιαστηκαν να παρουν κατι αλλο..και χαρακτηριζουν με φθονο στο γραπτο λογο τους..κατι που αγνοουν!
    Θα ηθελα σε παρακαλω να γραψεις κι'αλλα...πως στριβει...συμπεριφορα σε φρενα πανικου...βολτα-ταξιδι με δευτερο ατομο...
    επισης κατι τελευταιο το μοτερ του δεν ειναι ''σκισμενο'' να το φοβασε...εχει γραμικοτητα παντου..και αυτο θα ειναι το ατου του.

  7. #262
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.523
    το μηχανακι μπορει και μακαρι να αποδειχθει αστερι
    αυτο ομως δεν εχει να κανει με την ιστορια της benelli αφου δεν ειναι benelli αλλα μονο λεγεται ετσι αντι για τσιν-λονγκ για παραδειγμα
    ασε που η ιστορια της benelli ειναι απλα ενα τηλεφωνημα σε σχεση με την ιστορια αλλων

  8. #263
    veteran of the physic war Το avatar του/της bocaros
    Εγγραφή
    10/05/2010
    Μηνύματα
    400
    το ενδεχόμενο να μην λέγετε τσιν τσιν αλλά benelli γιατί είναι benelli δεν παίζει καθόλου? και αν όντως είναι έτσι , μια εταιρεία με την οπιαδήποτε ιστορία της ρισκάρει ένα σκασμό λεφτά για να ξαναμπεί στην αγορά ενός κινέζου ο οποίος έδωσε κι αυτός αλλο έναν σκασμο λεφτα και παρόλα αυτα δεν απάιτησε να μπει η δικια του επωνυμία στη ταμπέλα , όλα αυτά κάτι λένε.
    επίσης μια μηχανή που φαίνετε νέα αλλά κυκλοφορεί ήδη 2 χρόνια απλά η εδώ αντιπροσωπεία είχε την "παραξενιά" να είναι σε όλα έτοιμη ( χώροι - συνεργέιο - στοκ ανταλλακτικών - τεχνογνωσία ) σιγά το πράμα θα πει κανείς αλλά ήταν οι μόνοι που πήγαν Ιταλία για να δουν και να "εκπαιδευτούν" από τους εκεί , και ας είναι μικρός ο χρόνος για τηνν λεγόμενη αξιοπιστία αλλά δεν είναι λίγος.

    όσων αφορά τα υπόλοιπα η συμπεριφορά της είναι απολαυστική αφού εγώ που είμαι γνωστός κουλός για αυτούς που με ξέρουν κινούμε αρκετά πιο γρήγορα και από στρώμα που είχα πριν αλλά και απο το cbf 600 πιο πριν.
    δικάβαλο δεν προβλημάτισε , αλλά σαν να θέλει βελτίωση η σέλα αφού ακόμα δεν έχω κάνει πολλά χιλιόμετρα σερί , τα 150χλμ απόσταση δεν τα βάζω κριτήριο γιατι καμία δεν με κούραζε σε τέτοια απόσταση.
    AFTER DARK...........

  9. #264
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.194
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bocaros Προβολή μηνύματος
    το ενδεχόμενο να μην λέγετε τσιν τσιν αλλά benelli γιατί είναι benelli δεν παίζει καθόλου? και αν όντως είναι έτσι , μια εταιρεία με την οπιαδήποτε ιστορία της ρισκάρει ένα σκασμό λεφτά για να ξαναμπεί στην αγορά ενός κινέζου ο οποίος έδωσε κι αυτός αλλο έναν σκασμο λεφτα και παρόλα αυτα δεν απάιτησε να μπει η δικια του επωνυμία στη ταμπέλα , όλα αυτά κάτι λένε.
    επίσης μια μηχανή που φαίνετε νέα αλλά κυκλοφορεί ήδη 2 χρόνια απλά η εδώ αντιπροσωπεία είχε την "παραξενιά" να είναι σε όλα έτοιμη ( χώροι - συνεργέιο - στοκ ανταλλακτικών - τεχνογνωσία ) σιγά το πράμα θα πει κανείς αλλά ήταν οι μόνοι που πήγαν Ιταλία για να δουν και να "εκπαιδευτούν" από τους εκεί , και ας είναι μικρός ο χρόνος για τηνν λεγόμενη αξιοπιστία αλλά δεν είναι λίγος.

    όσων αφορά τα υπόλοιπα η συμπεριφορά της είναι απολαυστική αφού εγώ που είμαι γνωστός κουλός για αυτούς που με ξέρουν κινούμε αρκετά πιο γρήγορα και από στρώμα που είχα πριν αλλά και απο το cbf 600 πιο πριν.
    δικάβαλο δεν προβλημάτισε , αλλά σαν να θέλει βελτίωση η σέλα αφού ακόμα δεν έχω κάνει πολλά χιλιόμετρα σερί , τα 150χλμ απόσταση δεν τα βάζω κριτήριο γιατι καμία δεν με κούραζε σε τέτοια απόσταση.

  10. #265
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    το μηχανακι μπορει και μακαρι να αποδειχθει αστερι
    αυτο ομως δεν εχει να κανει με την ιστορια της benelli αφου δεν ειναι benelli αλλα μονο λεγεται ετσι αντι για τσιν-λονγκ για παραδειγμα
    ασε που η ιστορια της benelli ειναι απλα ενα τηλεφωνημα σε σχεση με την ιστορια αλλων
    ποιο benelli ειχες με προβλημα...και τι προβλημα ηταν αυτο ?

  11. #266
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.523
    Πως θα μπορουσα να εχω benelli?
    Τα τελευταια 30 χρονια που θυμαμαι δεν υπαρχει γκαμα για να διαλεξεις

  12. #267
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.523
    Η εταιρεια υπαρχει μονο ως ονομα οπως η alfa romeo η lancia η aprilia κι ενα σωρο αλλες

  13. #268
    veteran of the physic war Το avatar του/της bocaros
    Εγγραφή
    10/05/2010
    Μηνύματα
    400
    Benelli Tornado Tre 900
    AFTER DARK...........

  14. #269
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.523
    Γκαμα με ενα μηχανακι;

  15. #270
    veteran of the physic war Το avatar του/της bocaros
    Εγγραφή
    10/05/2010
    Μηνύματα
    400
    χωρίς κανένα ίχνος αντιπαράθεσης , εσύ δηλαδή όταν αποφασίσεις να αγοράσεις μια μηχανη πας ας πούμε στη honda και είσαι ανάμεσα σε παπί , σκούτερ , το ςς το 1000 και την αφρικάνα?

    δεν σου λέω ότι έχεις άδικο απλά δεν είναι και ακριβώς όπως τα λες
    AFTER DARK...........

Παρόμοια θέματα

  1. Benelli νεα μοντελα
    από el_hymador στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 18/12/2009, 00:15
  2. ΤΟ ΤΟΥΦΕΚΙ ΤΗΣ Benelli
    από griso850 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 27/03/2007, 23:21
  3. Benelli TnT
    από DimST στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 17/07/2005, 12:42
  4. H καινοτομία της Benelli
    από DIT στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 02/01/2004, 11:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF