Σελίδα 10 από 32 ΠρώτοΠρώτο ... 5678910111213141520 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 136 έως 150 από 474

Θέμα: Benelli TRK 502

  1. #136
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Και γιατί δεν μαθαίνεις εσύ ο άμεσα ενδιαφερόμενος να μπεις να γράψεις εδώ μέσα να μαθαίνουν και οι υπόλοιποι;
    Νομίζω γι'αυτό γράφτηκαν οι περισσότεροι εδώ στο φόρουμ για να μαθαίνουμε από τις εμπειρίες των άλλων.
    It works both ways.....
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  2. #137
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/10/2017
    Μηνύματα
    12
    Δεν θέλω να μπω σε αντιπαράθεση, αλλά είπα προκαταβολικά συγγνώμη για τον σαρκασμό.
    Μολις αγοράσω αυτήν ή οποιαδήποτε μηχανή πολύ ευχαρίστως να μοιραστώ τις εμπειρίες μου.
    Μέχρι τότε ενημερώστε με εσείς οι "παλιοί" ότι σε κάθε θέμα και ερώτηση στο forum θα δίδεται το τηλέφωνο της εκάστοτε αντιπροσωπείας για πληροφορίες..

  3. #138
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από georgez81 Προβολή μηνύματος
    Δεν θέλω να μπω σε αντιπαράθεση, αλλά είπα προκαταβολικά συγγνώμη για τον σαρκασμό.
    Μολις αγοράσω αυτήν ή οποιαδήποτε μηχανή πολύ ευχαρίστως να μοιραστώ τις εμπειρίες μου.
    Μέχρι τότε ενημερώστε με εσείς οι "παλιοί" ότι σε κάθε θέμα και ερώτηση στο forum θα δίδεται το τηλέφωνο της εκάστοτε αντιπροσωπείας για πληροφορίες..
    Εσύ δηλαδή προτιμάς να ακούσεις την παρόλα του κάθε Μήτσου του γκαζιαρη ναουμ παρά την επίσημη εκδοχή της εταιρείας???
    Όχι για να καταλάβω δηλαδή

  4. #139
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.532
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από georgez81 Προβολή μηνύματος
    Δεν θέλω να μπω σε αντιπαράθεση, αλλά είπα προκαταβολικά συγγνώμη για τον σαρκασμό.
    Μολις αγοράσω αυτήν ή οποιαδήποτε μηχανή πολύ ευχαρίστως να μοιραστώ τις εμπειρίες μου.
    Μέχρι τότε ενημερώστε με εσείς οι "παλιοί" ότι σε κάθε θέμα και ερώτηση στο forum θα δίδεται το τηλέφωνο της εκάστοτε αντιπροσωπείας για πληροφορίες..
    η προτροπη για επικοινωνια στον επισημο ηταν για συγκεκριμενο λογο (χρηματοδοτηση). Δεν νομιζω οτι ειναι κακη ιδεα αυτο. δεν του ειπαν να παρει να ρωτησει αν το μΕκανακι ειναι καλυτερο απο τα αλλα στην αγορα...
    Quod me nutrit... me destruit.....

  5. #140
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.484
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από georgez81 Προβολή μηνύματος
    Εγω λεω να καταργηθει το thread για το Benelli..

    Σορυ για το υφος αλλα με αυτη την λογικη δεν θα υπηρχαν forum για μοτοσυκλετες (ή για ο,τιδηποτε)..!
    Γραφτηκα στο moto.gr μονο και μονο γιατι ψαχνομαι για αγορα καινουργιας μηχανης, και ειδικα μιας μηχανης πολυ καινουργια στην αγορα..
    για χρηματοδοτικό θα πάρεις απάντηση απο το φόρουμ;
    Νομίζω η απάντηση του doctoras μια χαρά βοήθησε.
    οι δικές σου πάλι...

    Χαλάρωσε λιγάκι

  6. #141
    Μέλος Το avatar του/της todoros78
    Εγγραφή
    22/08/2012
    Μηνύματα
    47
    καταρχήν, στην ερώτησή μου ήμουν ξεκάθαρος, ότι το χρηματοδοτικό που μου είπε εδώ στον Βόλο ήταν εντελώς ασύμφορο (για τα δικα μου δεδομένα) και ήθελα να δω αν ισχύει σε όλες τις αντιπροσωπείες (μπορεί να είναι και χαζή απορία, καθότι ειμαι ΕΝΤΕΛΩς άσχετος στην αγορά καινούριας μηχανής). Την απάντησή μου την πήρα όταν μίλησα με την αντιπροσωπεία (νομίζω) του Αγρινίου, όπου μου έδωσε μια λύση σε χρηματοδοτικό....

    Επίσης, ζήτησα από κάποιον που την έχει πάρει ή έχει πάρει προσφορά, και σε π.μ. να μου πει τα δικά τυ δεδομένα, προφανώς και αν ο ίδιος θέλει!!

    και τέλος, δε νομίζω να με ενόχλησε η απάντηση ΕΙΔΙΚΑ για το χρηματοδοτικό που ρωτάω, του doctoras... άρα, γιατί γίνετε θέμα, δε μπορώ να καταλάβω


    (στο κάτω κάτω, δεν την έχω δει από κοντά, ούτε την εχω οδηγησει, άρα είναι ψιλο ρητορικές η ερωτήσεις μου..... άλλωστε έχω v-strom που ξέρουμε όλοι ότι τελικιάζει στο άπειρο )

  7. #142
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/10/2017
    Μηνύματα
    12
    Φιλε μου, εγω ημουν η πηγη και η αρχη του "Κακου"!
    Δεν απαιτησα καμια απαντηση, ουτε την πηρα ποτε.. (για την "off-road" εκδοση)
    Μπαινω πρωτη φορα στο φορουμ να ζητησω πληροφοριες για μια μηχανη απο ανθρωπους που αγαπανε τα δικυκλα οπως κι εγω, και βλεπω μια γενικη και αοριστη απαντηση -προφανως και σε μενα και σενα- που λεει οτι για περισσοτερες πληροφοριες ρωτα τον αντιπροσωπο.
    Και μου λενε να χαλαρωσω κι απο πανω.
    Τρομερη φιλοξενια ρε παιδια!! Ευχαριστω πολυ!!

  8. #143
    Ψυχραιμία…

    Δεν έχουν όλες οι αντιπροσωπίες στανταρτ χρηματοδοτικά όπως η BMW πχ που σε όποιο εξουσιοδοτημένο και να πας , ίδια τιμή θα πάρεις.
    Η χονταρα από την άλλη , εχε αφησει τους εξουσιοδοτημένους να κανει ο καθένας μόνος του παιχνίδι με τα χρηματοδοτικά, τις τράπεζες και τις προσφορές.
    Για την ίδια ακριβώς μηχανή πήρα ΤΕΣΣΕΡΕΙΣ διαφορετικές προσφορές από τέσσερεις εξουσιοδοτημένους .

    Οπότε , δεν ξέρω τι πολιτική εχει η μπενελι , αλλα δεν είναι κακο να ρωτήσει τι γίνεται με τα χρηματοδοτικά σε διαφορα μαγαζια ή και φορουμ.

    Και , φυσικά , μπορεί οι απόψεις που θα ακούσει κάνεις σε ένα φορουμ να μην είναι παντα αντικειμενικές σχετικά με μια μηχανή , αλλά ούτε και του αντιπροσώπου είναι .
    Προσωπικά ,δίνω περισσότερα βάρος στην γνώμη των απλών χρηστών /μοτοσικλετιστών , παρα στον πωλητή μιας αντιπροσωπείας
    Τελευταία τροποποίηση από ggs; 20/10/2017 στις 17:49.

  9. #144
    Μέλος Το avatar του/της todoros78
    Εγγραφή
    22/08/2012
    Μηνύματα
    47
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ggs Προβολή μηνύματος
    Ψυχραιμία…

    Δεν έχουν όλες οι αντιπροσωπίες στανταρτ χρηματοδοτικά όπως η BMW πχ που σε όποιο εξουσιοδοτημένο και να πας , ίδια τιμή θα πάρεις.
    Η χονταρα από την άλλη , εχε αφησει τους εξουσιοδοτημένους να κανει ο καθένας μόνος του παιχνίδι με τα χρηματοδοτικά, τις τράπεζες και τις προσφορές.
    Για την ίδια ακριβώς μηχανή πήρα ΤΕΣΣΕΡΕΙΣ διαφορετικές προσφορές από τέσσερεις εξουσιοδοτημένους .

    Οπότε , δεν ξέρω τι πολιτική εχει η μπενελι , αλλα δεν είναι κακο να ρωτήσει τι γίνεται με τα χρηματοδοτικά σε διαφορα μαγαζια ή και φορουμ.

    Και , φυσικά , μπορεί οι απόψεις που θα ακούσει κάνεις σε ένα φορουμ να μην είναι παντα αντικειμενικές σχετικά με μια μηχανή , αλλά ούτε και του αντιπροσώπου είναι .
    Προσωπικά ,δίνω περισσότερα βάρος στην γνώμη των απλών χρηστών /μοτοσικλετιστών , παρα στον πωλητή μιας αντιπροσωπείας

    προσωπικά, με αυτό που έχω σημειωμένο, με κάλυψες πλήρως!!!! δυστυχώς εδώ επαρχία δεν έχουμε πολλές επιλογές, παρά να παίξουμε τηλεφωνικά!
    και πάντα μιλάω για το οικονομικό/χρηματοδοτικό!

    στο παρόν θέμα περιμένω να διαβάσω απόψεις των χρηστών, που σε γενικές γραμμές διαβάζω θετικά σχόλια!

    ευχαριστώ και πάλι

  10. #145
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της k7600
    Εγγραφή
    08/10/2007
    Μηνύματα
    774
    Λοιπόν παιδες, το δάνειο εγκρίθηκε, οποτε λογικά απο βδομάδα θα την έχω στα χέρια μου...!!!!!!!!!!!!
    δεν μπορώ να περιμένω, ειλικρινά!!!!

  11. #146
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.059
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από k7600 Προβολή μηνύματος
    Λοιπόν παιδες, το δάνειο εγκρίθηκε, οποτε λογικά απο βδομάδα θα την έχω στα χέρια μου...!!!!!!!!!!!!
    Καλά, μην είσαι σίγουρος, μπορεί να μείνει στον δρόμο.

    Spoiler: Εμφάνιση


    Μεγειές και καλοτάξιδο! ^^
    Life begins at 45°.

  12. #147
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της k7600
    Εγγραφή
    08/10/2007
    Μηνύματα
    774
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Καλά, μην είσαι σίγουρος, μπορεί να μείνει στον δρόμο.

    Spoiler: Εμφάνιση


    Μεγειές και καλοτάξιδο! ^^
    ΩΧΧΧ... μην με στεναχωρεις τωρα... έχουμε ακούσει τίποτα προβλήματα σε κανένα forum του εξωτερικού ? ότι είναι πείτε το τώρα πριν υπογράψω το συμβόλαιο...

  13. #148
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.059
    Όχι μωρέ, πλάκα κάνω, σε πειράζω. Δεν άνοιξες το spoiler;
    Life begins at 45°.

  14. #149
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της k7600
    Εγγραφή
    08/10/2007
    Μηνύματα
    774
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Όχι μωρέ, πλάκα κάνω, σε πειράζω. Δεν άνοιξες το spoiler;
    ναι το άνοιξα απλά λέω μήπως και έχει πάρει κάτι το μάτι σας σε κάνενα φόρουμ

  15. #150
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της k7600
    Εγγραφή
    08/10/2007
    Μηνύματα
    774
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Όχι μωρέ, πλάκα κάνω, σε πειράζω. Δεν άνοιξες το spoiler;
    σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!!!!!!!

Σελίδα 10 από 32 ΠρώτοΠρώτο ... 5678910111213141520 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Benelli νεα μοντελα
    από el_hymador στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 18/12/2009, 01:15
  2. ΤΟ ΤΟΥΦΕΚΙ ΤΗΣ Benelli
    από griso850 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 28/03/2007, 00:21
  3. Benelli TnT
    από DimST στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 17/07/2005, 13:42
  4. H καινοτομία της Benelli
    από DIT στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 02/01/2004, 12:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF