Σελίδα 8 από 33 ΠρώτοΠρώτο ... 34567891011121318 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 481

Θέμα: Benelli TRK 502

  1. #106
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    07/11/2014
    Μηνύματα
    9
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DAYMAN Προβολή μηνύματος
    ναι σωστα. Σημερα στο SMF μου το επεσημαναν. Θετικο αυτο. Οταν ρωτησα για ανταλλακτικα ετσι λιγο σαν να κομπιασε ο πωλητης εκει στην εκθεση διβεβαιωνοντας με οχι με πειστικο τροπο οτι δεν υπαρχει θεμα.
    Το μηχανακι το εχω στο πισω μερος του μυαλου μου εδω και δυο χρονια εκτιμωντας τουλαχιστον για τα δικα μου θελω οτι καλυπτει και τα ταξιδακια και το βουνο και την αστικη μετακινηση,με μια τιμη αρκετα καλη θα ελεγα. Αυτο που με φρεναρει αι δεν το παραγγελνω ειναι μια αβεβαιότητα που νοιωθω χωρις να μπορω να προσδιορισω που ακριβως.
    Θα ρωτησω τον Βασιλη σχετικα με την πιστότητα ,την αντοχη των υλικων αλλα και την ευκολια ανταλλακτικων.
    Και εγώ ήμουν διστακτικός.. Αλλά το τόλμησα. Γιατί σκέφτηκα ότι για τα δικά μου θέλω και ανάγκες είναι ότι πρέπει. Πλας με καλύπτει απόλυτα στο οπτικό κομμάτι. Την βλέπω και μαρέσει πολύ με απλά λόγια!!!

    Εδώ στην Κύπρο στην επίσημη αντιπροσωπεία έχουν καλό σερβις. Εχουν ήδη πουληθεί και 3-4 μηχανές απο ότι έμαθά και συνεχίζει. Οπότε θεωρώ απο ανταλλακτικά καλά θα ήμαστε.
    Πάντως αυτό που λές με ενδιαφέρει και εμένα πολύ. Δηλαδή αντοχή,πιστότητα.

    Την περιμένω μάλλον αρχές της επόμενης εβδομάδας. Εννοείτε θα ενημερώσω με φώτο και βίντεο

    άντε άντε λίγο έμεινε

  2. #107
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.129
    Το έχει καβαλήσει κανείς;

    Βλέπω την σέλα σε σχέση με τους μασπιέδες σχετικά χαμηλά.. πρέπει να διπλώνουν πολύ τα πόδια.

  3. #108
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    07/11/2014
    Μηνύματα
    9
    Ήρθε και είναι και κοντά στο πρώτο σερβις ήδη. Πανε τα πρώτα 1000 χλμ.

    έφτιαξα και ένα γρήγορο βιντεάκι για σας. Enjoy..

    https://www.youtube.com/watch?v=Daiy...ature=youtu.be

  4. #109
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Για πες για πες. Οδική συμπεριφορά, μανούβρες κτλ. Σπρέχεν!

  5. #110
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Πολλά καλόν το εργαλΛείοο, αρφέ

  6. #111
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    07/11/2014
    Μηνύματα
    9
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lleonidas Προβολή μηνύματος
    Πολλά καλόν το εργαλΛείοο, αρφέ
    Αρφέ δεν είμαι Κύπριος
    Εδώ μένω όμως τα τελευταία χρόνια

    Τώρα για οδηγική συμπεριφορά είναι σούπερ. Δεν το περίμενα τόσο καλο ζυγισμένο για βαριά μηχανή που είναι ( νιώθεις πως καβαλάς ποιο μεγάλη μηχανή )

    Με 5-10 χλμ μέσα σε κίνηση και δεν βάζεις πόδι κάτω. Το κουμαντάρεις εύκολα. Τα ζόρια φαντάζομαι είναι αν έισαι λίγο κοντός και θες να πας πίσω

    Πιστεύω είναι μια μηχανή που έχει αξιόσεις να κάνει καλές πωλήσεις. Απο οικονομία σκίζει. 20 λιτρα ρεζερβουάρ βγάζει 420 χλμ. Σε στρώσιμο μοουντ ομως. Θεωρώ αν την σπάς θα βγάζει καμια 360-380.

    Δευτέρες, τρίτες έχει καλή ροπή πολύ αν και θα σας πώ σίγουρα μετά το πρώτο σερβις.

    Ξαναλέω.. Πρέπει να ξέρουμε τι ψωνίζουμε...Όταν λέω έχει καλή ροπή σκέφτομαι για τουριστική μηχανή με 200+ κιλά με 500 κυβικά. Οποιος προσπαθεί να την συγκρίνει με cbr 1000 πχ ή με 1200 GS.. ειναι άστοχη η σύγκριση.

  7. #112
    ΜΑΥΡΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ Το avatar του/της DAYMAN
    Εγγραφή
    19/08/2008
    Μηνύματα
    1.478
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Soctama Προβολή μηνύματος
    Και εγώ ήμουν διστακτικός.. Αλλά το τόλμησα. Γιατί σκέφτηκα ότι για τα δικά μου θέλω και ανάγκες είναι ότι πρέπει. Πλας με καλύπτει απόλυτα στο οπτικό κομμάτι. Την βλέπω και μαρέσει πολύ με απλά λόγια!!!

    Εδώ στην Κύπρο στην επίσημη αντιπροσωπεία έχουν καλό σερβις. Εχουν ήδη πουληθεί και 3-4 μηχανές απο ότι έμαθά και συνεχίζει. Οπότε θεωρώ απο ανταλλακτικά καλά θα ήμαστε.
    Πάντως αυτό που λές με ενδιαφέρει και εμένα πολύ. Δηλαδή αντοχή,πιστότητα.

    Την περιμένω μάλλον αρχές της επόμενης εβδομάδας. Εννοείτε θα ενημερώσω με φώτο και βίντεο

    άντε άντε λίγο έμεινε
    δωσε πληροφοριες σχετικα με την μηχανη γιατι ατα την γνωμη μου θα πουλησει αρκετα στην Ελλαδα και δειχνει οτι αξιζει. Περιμενω φυσικα να κανω τεστ και την εκδοση με τον 19αρη τροχο εμπρος.
    Καλες βολτες να εχεις.

  8. #113
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Soctama Προβολή μηνύματος
    Αρφέ δεν είμαι Κύπριος
    Εδώ μένω όμως τα τελευταία χρόνια

    Τώρα για οδηγική συμπεριφορά είναι σούπερ...
    Ωραίος ο νέος!Ναι,παρατήρησα ότι οδηγείς σε χαμηλές και μεσαίες στροφές και πολύ καλά κάνεις.
    Σιγά σιγά που θα τη μαθαίνεις καλύτερα, γράφε πληροφορίες(φρένα, άνεση/ανεμοκάλυψη σε μεγάλες διαδρομές,δικάβαλο,οff συμπεριφορά,φόρτωμα) .
    Είναι μια μοτοσυκλέτα που θα απασχολήσει αρκετούς υποψήφιους αγοραστές...είσαι ο πρώτος κάτοχος που γράφει σε ελληνικό forum και θα ανακριθείς διεξοδικά

  9. #114
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.446
    κουμπάρε ωραίο το βίντεο και ωραία χαλαρά τραγουδάκια, βάλε όμως και το καθαρό με την φυσική καταγραφή του ήχου μπας και καταλάβουμε πως δουλεύει
    you rise you fall you're down then you rise again

  10. #115
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    07/11/2014
    Μηνύματα
    9
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    κουμπάρε ωραίο το βίντεο και ωραία χαλαρά τραγουδάκια, βάλε όμως και το καθαρό με την φυσική καταγραφή του ήχου μπας και καταλάβουμε πως δουλεύει
    Έχεις δίκο αλλά δεν είναι τόσο καλή η καμερά μου δυστυχώς οπότε δεν έχει καθόλου κιαλό ήχο γιαυτό έβαλα λίγο reggae.

    Πάει και το πρώτο Σερβις. 70 ευρω μου πήρε. Τι λέτε καλά είναι??

    Πολύ καλύτερη η αίσθηση της μηχανής μετά το πρώτο σερβις θεωρώ!

  11. #116
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Το πέτυχα στη Καλαμακίου σε κόκκινο χρώμα. Ωπα λέω στην αρχή, ένα μουλτι. Μετά από λίγο, ωπα δεν είναι μουλτι είναι μπενελι φακ γιεααα! Κουκλί!

  12. #117
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Το πέτυχα στη Καλαμακίου σε κόκκινο χρώμα. Ωπα λέω στην αρχή, ένα μουλτι. Μετά από λίγο, ωπα δεν είναι μουλτι είναι μπενελι φακ γιεααα! Κουκλί!

    το ίδιο έπαθα κι εγώ τη Τρίτη που μπέρδεψα ένα suzuki gladius με agusta brutale

  13. #118
    Αfricaνος και Τζεντλεμαν Το avatar του/της montechristo
    Εγγραφή
    25/11/2008
    Μηνύματα
    177
    Πάντως όποιος Αθηναίος θέλει να το δει, έχει παραλάβει η ΖΕΝ ΟΝΕ ένα κόκκινακι...
    Benelli TRK 502 X 2020 - Honda SH 150 2009

  14. #119
    FFWD Το avatar του/της DimST
    Εγγραφή
    13/09/2002
    Μηνύματα
    866
    Και τα τρία χρώματα είναι διαθέσιμα στην εταιρία


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20170624_164310-2.jpg 
Προβολές:	372 
Μέγεθος:	104,3 KB 
ID:	384903

  15. #120
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Εθεάθησαν 3 αδερφάκια στον Άγιο Νικόλαο Κρήτης. Από ότι κατάλαβα μάλλον είναι ενοικιαζόμενα ή κάποιας εταιρίας τοπικής που κάνει εκδρομούλες. Αρκετά όμορφο από κοντά, άνετο. Δε μου άρεσε όμως το ψαλίδι του. Ίσως να μη το πρόσεξα καλά, αλλά μου έδωσε αίσθηση φθηνής κατασκευής.

Σελίδα 8 από 33 ΠρώτοΠρώτο ... 34567891011121318 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Benelli νεα μοντελα
    από el_hymador στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 18/12/2009, 00:15
  2. ΤΟ ΤΟΥΦΕΚΙ ΤΗΣ Benelli
    από griso850 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 27/03/2007, 23:21
  3. Benelli TnT
    από DimST στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 17/07/2005, 12:42
  4. H καινοτομία της Benelli
    από DIT στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 02/01/2004, 11:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF