Σελίδα 1 από 8 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 119

Θέμα: Suzuki SV 650 - 2016

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Stefanos73
    Εγγραφή
    29/11/2015
    Μηνύματα
    214
    Υπάρχει ελπίδα αλλά είναι αλλού!

  2. #2
    Μέλος Το avatar του/της aetomenios
    Εγγραφή
    10/01/2016
    Μηνύματα
    139
    Αρκετά σβέλτο και ομορφο,να δούμε και σε τι τιμή θα παίζει;
    Μ'ένα μαχαίρι την καρδιά την έσκισες στη μέση κι'αυτή σε αγαπά διπλά αντί για να πονέσει.

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Αυτη η λειτουργια στις χαμηλες στροφες ακουγεται ενδαφερουσα...

    Γενικα πολυ ομορφη και φαινεται οτι ασχοληθηκαν αρκετα οι μηχανικοι της Suzuki και δεν περιοριστηκαν στη δυναμη του ονοματος.

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nickald
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    992
    Ωραιο δειχνει...... θα βγει και ντυμενο αραγε?

  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.965
    υπάρχει κατι πανω του που προέρχετε απο αλλη μοτοσυκλετα της suzuki? πρεπει να κανει 500 ευρω κατω απο το mt-07 για να έχει λογο υπαρξης.

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Stefanos73
    Εγγραφή
    29/11/2015
    Μηνύματα
    214
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Αυτη η λειτουργια στις χαμηλες στροφες ακουγεται ενδαφερουσα...


    Γενικα πολυ ομορφη και φαινεται οτι ασχοληθηκαν αρκετα οι μηχανικοι της Suzuki και δεν περιοριστηκαν στη δυναμη του ονοματος.
    Φοβάμαι ότι οι μηχανές αρχίζουν να γίνονται αποστηρομένες σαν τα αυτοκίνητα. Αυτό με τη μίζα δεν μου άρεσε πολύ. Η αίσθηση της επαφής που σου δίνει δεν είναι ή ίδια. Άλλο είναι να την κρατάς πατημενη και η μηχανή να παίρνει ζωή κι άλλο να την αγγίζεις στιγμιαία. Δεν ξέρω...Άλλωστε τί ακριβώς εξυπηρετεί;

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.517
    το παλιο εμφανισιακα μου αρεσε περισσοτερο.....
    και αν δεν εχω κλασικα στρογγυλα οργανα με βελονες χαλιεμαι.........

    μαλλον γερασα

  8. #8
    Πολύ κρίμα ... απ΄όταν βγάλανε εκείνη τη μαλακία το Gladius φάνηκε ότι το πετάξανε στο χρονοντούλαπο το καημένο το sv...

    Τώρα -και καλά- το θυμηθήκανε μπας και τσιμπήσουν πελατάκια (κυρίως γυναίκες λόγω ύψους) όλα καλά μέχρι τώρα , οκ το αυτόματο push and start το έχει η Ducati εδώ και πενήντα χρόνια που λέμε - δε με χαλάει

    Με χαλάει που τόσα χρόνια το έχεις αυτό το μηχανάκι στην παραγωγή και ενώ φτιάχνεις ενα ομορφούλικο χωροδικτύωμα μου αφήνεις ένα ψαλίδι που δεν βλέπεται .... Επίσης αντί να βάλεις ένα όμορφο usd μπροστά αφήνεις το μηχανάκι με το μπροστινό το απλό...
    και άντε να δεχτώ ότι δουλεύει καλά ΒΑΛΕ ΡΕ ΚΟΠΑΝΕ ΕΝΑ CARTRIDGE ΜΕ ΡΥΘΜΊΣΕΙΣ που μου το αφήνεις με τις τάπες ... μαλάκα σχεδιαστή ....

    κατα τα άλλα μου διαφημίζεις τα ηλεκτρονικά ... άντε πούλα κάνα πλυντήριο ρούχων ρε καραγκιόζη

  9. #9
    Όμορφο, πολύ βαρύτερο από το παλιό όμως.

    Και το κωλοφαναρο... Θα μπορούσε να το έχει βάλει ο νταλτον κλεμμένο από fazer.

    Τιμή να δούμε, νομίζω ότι θα μας εκπλήξει δυσάρεστα πάλι η αντιπροσωπεία.

  10. #10
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από catmaster Προβολή μηνύματος
    Πολύ κρίμα ... απ΄όταν βγάλανε εκείνη τη μαλακία το Gladius φάνηκε ότι το πετάξανε στο χρονοντούλαπο το καημένο το sv...

    Τώρα -και καλά- το θυμηθήκανε μπας και τσιμπήσουν πελατάκια (κυρίως γυναίκες λόγω ύψους) όλα καλά μέχρι τώρα , οκ το αυτόματο push and start το έχει η Ducati εδώ και πενήντα χρόνια που λέμε - δε με χαλάει

    Με χαλάει που τόσα χρόνια το έχεις αυτό το μηχανάκι στην παραγωγή και ενώ φτιάχνεις ενα ομορφούλικο χωροδικτύωμα μου αφήνεις ένα ψαλίδι που δεν βλέπεται .... Επίσης αντί να βάλεις ένα όμορφο usd μπροστά αφήνεις το μηχανάκι με το μπροστινό το απλό...
    και άντε να δεχτώ ότι δουλεύει καλά ΒΑΛΕ ΡΕ ΚΟΠΑΝΕ ΕΝΑ CARTRIDGE ΜΕ ΡΥΘΜΊΣΕΙΣ που μου το αφήνεις με τις τάπες ... μαλάκα σχεδιαστή ....

    κατα τα άλλα μου διαφημίζεις τα ηλεκτρονικά ... άντε πούλα κάνα πλυντήριο ρούχων ρε καραγκιόζη
    Ω ρε φιλε, τετοιο πουστριλικι ουτε εγω στα χοντα....

    Και σε τι τιμη θα το πουλαγανε μετα ειπαμε;
    πουτσ@@@@@@@@@

  11. #11
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος

    Τιμή να δούμε, νομίζω ότι θα μας εκπλήξει δυσάρεστα πάλι η αντιπροσωπεία.
    Το άλλο μεγάλο δέλεαρ είναι και η τιμή κτήσης η όποια όπως αναμένεται δε πρόκειται να ξεπεράσει το πεδίο των 6500 με 7000 ευρώ!
    Πηγη: http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/7433255/

  12. #12
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    Ω ρε φιλε, τετοιο πουστριλικι ουτε εγω στα χοντα....

    Και σε τι τιμη θα το πουλαγανε μετα ειπαμε;
    Σπύρο παντού τα χώνω δεν στέκομαι στη μάρκα (Honda rulezzz όμως )

    την τιμή εσύ την ξέρεις ;;

  13. #13
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από catmaster Προβολή μηνύματος
    Σπύρο παντού τα χώνω δεν στέκομαι στη μάρκα (Honda rulezzz όμως )

    την τιμή εσύ την ξέρεις ;;
    Δε διαφωνω καθολου στο σκεπτικο σου αλλα αν τωρα βγει σε μια νορμαλ/καλη τιμη, σε τι τιμη θα επρεπε να βγει οπως το περιγραφεις;

    Και που θα πουλαγε;
    πουτσ@@@@@@@@@

  14. #14
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    Δε διαφωνω καθολου στο σκεπτικο σου αλλα αν τωρα βγει σε μια νορμαλ/καλη τιμη, σε τι τιμη θα επρεπε να βγει οπως το περιγραφεις;

    Και που θα πουλαγε;
    Σπύρο δεν ανεβάζει το κόστος ένα έτοιμο μπροστινό με βασικές ρυθμίσεις ,το έχεις κατασκευάσει ξανά, το κόστος το ανεβάζει ο σχεδιασμός από το μηδέν ενός ανταλλακτικού που στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν χρειάζεται
    Το ζήτημα είναι τι κοινό πας να πιάσεις και αν το βγάλεις το μηχανάκι με μα νορμάλ τιμή πχ κοντά στα 6 χιλιάρικα θα πουλήσει καλά πιστεύω

  15. #15
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από catmaster Προβολή μηνύματος
    Σπύρο δεν ανεβάζει το κόστος ένα έτοιμο μπροστινό με βασικές ρυθμίσεις ,το έχεις κατασκευάσει ξανά, το κόστος το ανεβάζει ο σχεδιασμός από το μηδέν ενός ανταλλακτικού που στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν χρειάζεται
    Το ζήτημα είναι τι κοινό πας να πιάσεις και αν το βγάλεις το μηχανάκι με μα νορμάλ τιμή πχ κοντά στα 6 χιλιάρικα θα πουλήσει καλά πιστεύω
    Αν ισχυε αυτο που λες τοτε ολα τα μηχανακια της εκαστοτε εταιρειας θα ειχαν τα καλυτερα περιφερειακα που εχουν παραξει εβερ
    πουτσ@@@@@@@@@

Σελίδα 1 από 8 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Suzuki SV-650S
    από m1ke στο forum Suzuki V2's
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 23/05/2005, 00:27
  2. Fz6 Fazer η Suzuki sv 650s?????
    από KostasXios στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 18/05/2005, 17:35

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF