Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 36

Θέμα: cbr 1000 rr 06 ρετουσακι

  1. #16
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από notakos600 Προβολή μηνύματος
    Έρωτας τα 1000rr.....όποιας χρονολογίας κι όποιου χρωματισμού...
    Έχω το repsol του 15 και γουστάρω απίστευτα.
    Πάντα όρθιος και να το χαίρεσαι.
    Νώτακο σε ευχαριστώ ρεκόρ φίλε να χαίρεσαι και εσύ το δικό σου σβρ
    Ενας αγγελος και ενας διαβολος με συνοδευουν...μου μιλανε συνεχως σα να με δασκαλευουν...ο ενας μου λεει συνεχος να χω το νου μου κι ο αλλος με ωθει στο ανοιγμα του δεξιου καρπου μου(θηριο-σε 2 ροδες)

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    απλο και ομορφο...

  3. #18
    ευθειακιας Το avatar του/της noodles
    Εγγραφή
    22/07/2015
    Μηνύματα
    1.061
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από melowolem Προβολή μηνύματος
    Έχω παραγγείλει σωληνακια κόκκινα για την αντικατάσταση του μπροστινου και του πίσω δοχείου φρένων(στυλ αγωνιστικό)και του συμπλεκτη θα μπει μπρελόκ....όπως και η δαγκάνες.....γνώμη μου ότι η εξατμιση στο πλαϊ του δίνει άλλο στυλ
    αν ειναι ημιτασιον τα δοχεια, προσεχε γιατι μπορει να χανουν υγρα απο διαφορα σημεια λογο κακης ποιοτητας (παθων). καλυτερα να παρεις κατι επωνυμο rizoma κτλ, διαφορετικα βαλε τα πλαστικα γνησια, δεν παθαινουν τιποτα. πασο για την εξατμιση αν σου αρεσει ετσι.
    it was nothing, just the normal thing to do at the time

  4. #19
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από noodles Προβολή μηνύματος
    αν ειναι ημιτασιον τα δοχεια, προσεχε γιατι μπορει να χανουν υγρα απο διαφορα σημεια λογο κακης ποιοτητας (παθων). καλυτερα να παρεις κατι επωνυμο rizoma κτλ, διαφορετικα βαλε τα πλαστικα γνησια, δεν παθαινουν τιποτα. πασο για την εξατμιση αν σου αρεσει ετσι.
    noodles τετοια εννοω

    http://www.ebay.com/itm/351483576035...84.m1436.l2649
    Ενας αγγελος και ενας διαβολος με συνοδευουν...μου μιλανε συνεχως σα να με δασκαλευουν...ο ενας μου λεει συνεχος να χω το νου μου κι ο αλλος με ωθει στο ανοιγμα του δεξιου καρπου μου(θηριο-σε 2 ροδες)

  5. #20
    ευθειακιας Το avatar του/της noodles
    Εγγραφή
    22/07/2015
    Μηνύματα
    1.061
    σωληνακια βγαζει το λινκ τα οποια δεν ειναι καλης ποιοτητας. βαλε τα στοκ καλυτερα η παρε υψηλης hell κτλ.
    it was nothing, just the normal thing to do at the time

  6. #21
    Σωληνακια είναι που αντικαθιστουν τα δοχεία....σκέψου πως πηγαίνουν κατά σειρά-δοχείο,σωληνάκι,τρόμπα,σωληνακια υψηλής,δαγκάνες....εγώ αυτό που θα κάνω απλά θα κατάργησω το άσχημο δοχείο....μόνο σωληνάκι αντί για δοχείο.....όσο για την ποιότητα δες καλά τις τελευταίες φωτογραφιες
    Ενας αγγελος και ενας διαβολος με συνοδευουν...μου μιλανε συνεχως σα να με δασκαλευουν...ο ενας μου λεει συνεχος να χω το νου μου κι ο αλλος με ωθει στο ανοιγμα του δεξιου καρπου μου(θηριο-σε 2 ροδες)

  7. #22
    ευθειακιας Το avatar του/της noodles
    Εγγραφή
    22/07/2015
    Μηνύματα
    1.061
    εννοεις θα καταργησεις τα δοχεια υγρων? και απο που θα τραβηξει υγρο το κυκλωμα αν χρειαστει? για ποιο λογο να κανεις κατι τετοιο? δεν ειναι για παιχνιδια τα φρενα φιλε.
    it was nothing, just the normal thing to do at the time

  8. #23
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από noodles Προβολή μηνύματος
    εννοεις θα καταργησεις τα δοχεια υγρων? και απο που θα τραβηξει υγρο το κυκλωμα αν χρειαστει? για ποιο λογο να κανεις κατι τετοιο? δεν ειναι για παιχνιδια τα φρενα φιλε.
    Κάποιο κόλπο θα έχει
    Τον εμπιστεύομαι και αυτόν και τον μάστορα τού

  9. #24
    ευθειακιας Το avatar του/της noodles
    Εγγραφή
    22/07/2015
    Μηνύματα
    1.061
    ειμαι περιεργος να δω. αναμενουμε λοιπον...
    it was nothing, just the normal thing to do at the time

  10. #25
    Δεν πρόκειται για κανά κόλπο. Το δοχείο υγρών αντικαθίσταται από σωληνάκι. Οι λόγοι αισθητικοί κυρίως και "μείωσης βάρους"
    Think faster than you ride

  11. #26
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από noodles Προβολή μηνύματος
    ειμαι περιεργος να δω. αναμενουμε λοιπον...
    Ο catmaster Akis θα ξέρει

  12. #27
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bladerunner Προβολή μηνύματος
    Δεν πρόκειται για κανά κόλπο. Το δοχείο υγρών αντικαθίσταται από σωληνάκι. Οι λόγοι αισθητικοί κυρίως και "μείωσης βάρους"
    σιγα την διαφορα βαρους.απλα για αισθητικουσ λογους επειδη δεν εχω βρει κανενα δοχειο που να μου αρεσει
    Ενας αγγελος και ενας διαβολος με συνοδευουν...μου μιλανε συνεχως σα να με δασκαλευουν...ο ενας μου λεει συνεχος να χω το νου μου κι ο αλλος με ωθει στο ανοιγμα του δεξιου καρπου μου(θηριο-σε 2 ροδες)

  13. #28
    ετσι ηταν πριν

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMAG0210.jpg 
Προβολές:	112 
Μέγεθος:	91,9 KB 
ID:	347820
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMAG0211.jpg 
Προβολές:	111 
Μέγεθος:	92,5 KB 
ID:	347821
    Ενας αγγελος και ενας διαβολος με συνοδευουν...μου μιλανε συνεχως σα να με δασκαλευουν...ο ενας μου λεει συνεχος να χω το νου μου κι ο αλλος με ωθει στο ανοιγμα του δεξιου καρπου μου(θηριο-σε 2 ροδες)

  14. #29
    βρειτε την διαφορα


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMAG0034.jpg 
Προβολές:	117 
Μέγεθος:	77,2 KB 
ID:	347822

    stock vs fiber
    Ενας αγγελος και ενας διαβολος με συνοδευουν...μου μιλανε συνεχως σα να με δασκαλευουν...ο ενας μου λεει συνεχος να χω το νου μου κι ο αλλος με ωθει στο ανοιγμα του δεξιου καρπου μου(θηριο-σε 2 ροδες)

  15. #30
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Ααααααααααααχ ρε μπαγάσα κουκλάκι το έκανες....σκαλίζεις σκαλίζεις...τρύπα θα βγάλεις στο γκαράζ απο τα πολλά σκαλίσματα....

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF