Σελίδα 17 από 86 ΠρώτοΠρώτο ... 712131415161718192021222767 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 241 έως 255 από 1283

Θέμα: Parkside και εργαλεία απ' τα Lidl

  1. #241
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/11/2015
    Μηνύματα
    1.093
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Road Pirat Προβολή μηνύματος
    Στην Δραπετσώνα που πήγα εγώ ήταν ήσυχα είχε πολύ πράμα ακόμη. Τα τρυπανια τα είδα και εγώ αλλά δεν τα πείρα, ήθελα να παρω τα κοπιδια αλλά δεν είχα αλλά λεφτά
    Περίεργο, αυτό που είναι το κοντυνότερο έχει κάθε φορά που περνάω πρωί ουρά να περιμένει να πάει 8.

  2. #242
    Μέλος Το avatar του/της Road Pirat
    Εγγραφή
    01/11/2015
    Μηνύματα
    356
    Και εμένα περίεργο μου φάνηκε γιατί πήγα κατά τις 12 και ήταν γεμάτο με πράγματα ενώ άλλες φορές τέτοια ώρα δεν έχει μείνει τίποτα

  3. #243
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/11/2015
    Μηνύματα
    1.093
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Road Pirat Προβολή μηνύματος
    Και εμένα περίεργο μου φάνηκε γιατί πήγα κατά τις 12 και ήταν γεμάτο με πράγματα ενώ άλλες φορές τέτοια ώρα δεν έχει μείνει τίποτα
    Μάλλον τελειώσανε τα λεφτά!!!

  4. #244
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Τα τρυπάνια (αρίδια) τα είχαν τζάμπα γιατί τζάμπα τα πήρες! Αν είναι για τοίχο κάτι μπορεί να κανουν, αν είναι για σίδερο μπορείς να τα πετάξεις από τώρα!



    Μην τον πληγώνεις ρε............
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  5. #245
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Τα τρυπάνια (αρίδια) τα είχαν τζάμπα γιατί τζάμπα τα πήρες! Αν είναι για τοίχο κάτι μπορεί να κανουν, αν είναι για σίδερο μπορείς να τα πετάξεις από τώρα!
    Τι λες μωρέ που τα ξέρεις όλα, έκοψα 2 κιόλας χαχαχαχα. Μια χαρά χάλια είναι, γτπκ σου λέω, τουλάχιστον μου έμεινε η θήκη να βάλω κανένα της προκοπής. Το 2ο σετ αύριο επιστροφή, άντε μην πάω και τα κομμένα πίσω!
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  6. #246
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    Τι λες μωρέ που τα ξέρεις όλα, έκοψα 2 κιόλας χαχαχαχα. Μια χαρά χάλια είναι, γτπκ σου λέω, τουλάχιστον μου έμεινε η θήκη να βάλω κανένα της προκοπής. Το 2ο σετ αύριο επιστροφή, άντε μην πάω και τα κομμένα πίσω!
    Μα δε τα πήρες για την θήκη δλδ αλλα για τα αριδια?

  7. #247
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από camen Προβολή μηνύματος
    Μα δε τα πήρες για την θήκη δλδ αλλα για τα αριδια?
    Κοίτα, εγώ για τα πλαστικά οργκανάιζερ πήγα αλλά ήταν ένας μπροστά μου που είχε καλαθάκι χειρός και πήρε πάνω από 20. Χωρίς πλάκα.
    Τον ρωτάω: Φίλε τι θα τα κάνεις όλα αυτά?? Και μου λέει ότι βγάζει όλη την χρονιά με όλες τις εργασίες που κάνει. Βάζει είπε κουφώματα αλουμινίου και κάνει μερεμέτια.
    εεε του πούστη λέω, για να τα παίρνει όλα αυτά δεν μπορεί καλά θα είναι. Αλλά μάλλον ήταν υπάλληλος του λιντλ που για λόγους διαφήμισης έκανε τον πελάτη


    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  8. #248
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    Κοίτα, εγώ για τα πλαστικά οργκανάιζερ πήγα αλλά ήταν ένας μπροστά μου που είχε καλαθάκι χειρός και πήρε πάνω από 20. Χωρίς πλάκα.
    Τον ρωτάω: Φίλε τι θα τα κάνεις όλα αυτά?? Και μου λέει ότι βγάζει όλη την χρονιά με όλες τις εργασίες που κάνει. Βάζει είπε κουφώματα αλουμινίου και κάνει μερεμέτια.
    εεε του πούστη λέω, για να τα παίρνει όλα αυτά δεν μπορεί καλά θα είναι. Αλλά μάλλον ήταν υπάλληλος του λιντλ που για λόγους διαφήμισης έκανε τον πελάτη


    Αν μιλάμε για αυτά στη κόκκινη κασετίνα που εχει μαζι μπετου σίδερου κ ξύλου, τα σίδερου ναι οκ δεν βγάζουν τρυπηματα. Τα αλλα ειναι ψιλό κομπλέ για να κανεις την δουλεια οταν τα χρειαστείς. Τα χρησιμοποίησα οσο έβγαζαν κ μετα κράτησα τη θήκη κ τα αντικατέστησα με αλλα ...

  9. #249
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/11/2015
    Μηνύματα
    1.093
    Λοιπόν θα παώ αύριο να πάρω πένσα ή κόφτη και αφού κόψω 1-2 πρόκες 2mm θα ποστάρω φωτογραφίες. να τελειώνουμε με αυτά τα σκουπίδια.

  10. #250
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από camen Προβολή μηνύματος
    Αν μιλάμε για αυτά στη κόκκινη κασετίνα που εχει μαζι μπετου σίδερου κ ξύλου, τα σίδερου ναι οκ δεν βγάζουν τρυπηματα. Τα αλλα ειναι ψιλό κομπλέ για να κανεις την δουλεια οταν τα χρειαστείς. Τα χρησιμοποίησα οσο έβγαζαν κ μετα κράτησα τη θήκη κ τα αντικατέστησα με αλλα ...
    μόνο που η θήκη άλλαξε χρώμα έγινε πράσινη
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  11. #251
    Μέλος Το avatar του/της Road Pirat
    Εγγραφή
    01/11/2015
    Μηνύματα
    356
    Σιγά μην κόψουν αυτά προκα 2mm τα δύο ευρώ που θα δόση οποίος τα πάρει θα είναι τα ποιο πεταμένα δύο ευρώ που θα έχει δώσει στην ζωή του.

  12. #252
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της virus
    Εγγραφή
    21/02/2009
    Μηνύματα
    2.382
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    Τι λες μωρέ που τα ξέρεις όλα, έκοψα 2 κιόλας χαχαχαχα. Μια χαρά χάλια είναι, γτπκ σου λέω, τουλάχιστον μου έμεινε η θήκη να βάλω κανένα της προκοπής. Το 2ο σετ αύριο επιστροφή, άντε μην πάω και τα κομμένα πίσω!
    κιολας τα εκαψες;
    Γιαννης

  13. #253
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/11/2015
    Μηνύματα
    1.093
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Road Pirat Προβολή μηνύματος
    Σιγά μην κόψουν αυτά προκα 2mm τα δύο ευρώ που θα δόση οποίος τα πάρει θα είναι τα ποιο πεταμένα δύο ευρώ που θα έχει δώσει στην ζωή του.
    Αυτό θέλω να δείξω σε φωτό, την ζημιά σε κοπτικές ακμές από την ΑΠΛΗ πρόκα των 2mm. Mιά άλλη πένσα μου 175mm την έκοψε μια χαρά απλά με λίγη δύναμη παραπάνω ενώ η ίδιας μάρκας 225mm μεγάλου υπομοχλίου απλά δεν κατάλαβε ότι έκοβε κατι.....όλα αυτά πριν από λίγες μέρες σε chat με μερικούς άλλους απ'εδω. ίσως ανεβάσω και video.
    Και μιας και έχω και μια καλή made in Taiwan θα πειραματιστώ και με αυτή. Υπομονή έως αύριο....

  14. #254
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Το εργαλείο το κάνει άθλιο η χρήση για την οποία το προορίζουμε. Ασφαλώς όποιος παίρνει τέτοια εργαλεία ξέρει ότι δεν μπορεί να έχει απαιτήσεις απ' αυτά.
    Όμως δεν έχουμε όλοι τις ίδιες απαιτήσεις!
    Αυτός που δεν έχει πένσα να στρίψει ένα σύρμα και δεν έχει και λεφτά να χαλάσει για κάτι καλύτερο, μια χαρά θα τα βολευτεί. Φυσικά ξέρει ότι δεν θα κόψει πολλές πρόκες 2mm με αυτά!

    Κάτι τέτοια πενσικά έχει και ο πατέρας μου και είναι πραγματικά άθλια! Όταν τον ρώτησα όμως μου είπε.. "κααααλά είναι μωρέ"! Πιθανότατα θα τα χάσει πριν χαλάσουν! Δεν έχουν όλοι τις ίδιες απαιτήσεις!
    Sent from me using a computer.

  15. #255
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Στο φόρουμ έχουμε γράψει λύσεις για όλα τα βαλάντια.

    http://www.moto.gr/forums/showthread...=1#post2809817


    Όποιος δεν παρακολουθεί ή δε θέλει να ψάξει μπορεί να πάρει λιντλ, είναι και αυτή μια επιλογή και πάνω κάτω ξέρει τι παίρνει. Είναι δεκάδες οι παράμετροι που μπορούν να οδηγήσουν σε λάθος συμπεράσματα όταν κάνουμε τέτοια τεστ. Είτε κόψει την πρόκα είτε όχι, εμένα δε μου λέει απολύτως τίποτα.
    Sent from me using a computer.

Παρόμοια θέματα

  1. Φέρτε τη στην Ελλάδα και θα εξαφανιστούν τα παπιά & τα 250αρια από την Αθήνα.
    από ΙΠΠΕΑΣ στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 19/04/2023, 03:49
  2. Transalp: Μια απ'τα ίδια για το 2006 ?
    από micmic στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 02/09/2005, 15:16
  3. Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 13/06/2005, 22:49
  4. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 22/04/2004, 11:30
  5. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 09/02/2004, 15:20

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF