Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 75

Θέμα: Track day για "κοινωφελή" σκοπό.

  1. #46
    ΠροΠληρώστε μου όλοι από μια τυρόπιτα για να ανοίξω τυροπιτάδικο....και μετά ξέρετε τι μπορείτε να κάνετε με μια τυρόπιτα! Πονηρούληδες!!!!
    Neil deGrasse Tyson: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες riding coach του πληκτρολογίου

  2. #47
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Ο Θεός να σας φυλάει απο πολλά πληρώματα ασθενοφόρων.Ειδικά προς τα μέγαρα και ειδικότερα στην επαρχία.
    Φίου φίου φι φι φίου

  3. #48
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.120
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Παλικαρια ελατε μια ολοι μαζι απο το μαγαζι μου, να σας πουλησω καφεδακι στην χουφτα η και στην τσεπη σας (δεν με πειραζει) για να μπορεσω να παρω επιτελους σακουλακια για να τον βαζω μεσα........
    Αυτό εννοείς;

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Bp_HgodCQAA3WdQ.jpg 
Προβολές:	220 
Μέγεθος:	43,7 KB 
ID:	346651
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  4. #49
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Αυτό εννοείς;

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Bp_HgodCQAA3WdQ.jpg 
Προβολές:	220 
Μέγεθος:	43,7 KB 
ID:	346651
    ο "χουφτάτος"

    πουτσ@@@@@@@@@

  5. #50
    Freddo Cappucino Racer Το avatar του/της fazerakis
    Εγγραφή
    02/02/2003
    Μηνύματα
    419
    Αν σε κάποιους τους φαινοταν λογικό να πληρώνουν €60 συμμετοχή σε διαφορες διοργανώσεις στα Μεγαρα και τώρα τους φαινεται απαράδεκτο να πληρώσουν €40 για κοινοφελή σκοπο, εε...αυτο ειναι πραγματικά περιεργο.

    Ενα τρακ ντει σαν ολα τα άλλα...μονο φτηνοτερο και με θεωρητικό στόχο...

    Αντε και στον επομενο έρανο να φτιαξουν και τα ρευματα γιατί αυτος ο ρευματάς με το φορτηγό που ζητάει άλλα 15 πάνω στα 60 για να εχεις ρεύμα για τις κουβέρτες δεν μου εχει κατσει καθόλου καλά.
    I FEAR YOU HAVE MISTAKEN ME FOR SOMEONE WHO GIVES A SHIT
    Καλοκαιρινο Jacket Bering €30
    Richa Jacket Lady Χειμερινο €50

  6. #51
    Δηλαδή ως σήμερα, τα 60 που δίνεις δεν πάνε σε κανένα έργο, ούτε ρεύμα δεν πληρώνουν.. Αλλά τα 40 θα πάνε...;


    Επίσης να μαθουμε λίγο γλώσσα. Κοινωφελές έργο δεν είναι η αύξηση της περιουσίας ενός ατομου-επιχειρηματία.

  7. #52
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Επίσης να μαθουμε λίγο γλώσσα. Κοινωφελές έργο δεν είναι η αύξηση της περιουσίας ενός ατομου-επιχειρηματία.
    δεν είναι θέμα γλώσσας θαρρώ αλλά δε γαμιέ

    πάρε να χεις

    +1300
    πουτσ@@@@@@@@@

  8. #53
    Τα έβαλε τα εισαγωγικά ο άνθρωπος αλλά δεν περνάει το μήνυμα...

  9. #54
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Επίσης να μαθουμε λίγο γλώσσα. Κοινωφελές έργο δεν είναι η αύξηση της περιουσίας ενός ατομου-επιχειρηματία.
    Η λέξη "κοινωφελές" δεν αναφέρεται στην ανακοίνωση της ΛΕΜΟΤ. Εγώ την έβαλα στον τίτλο και γι αυτό ακριβώς είναι σε εισαγωγικά.
    Think faster than you ride

  10. #55
    Αρχάριος Το avatar του/της nathair
    Εγγραφή
    08/03/2012
    Μηνύματα
    699
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από fazerakis Προβολή μηνύματος
    Αν σε κάποιους τους φαινοταν λογικό να πληρώνουν €60 συμμετοχή σε διαφορες διοργανώσεις στα Μεγαρα και τώρα τους φαινεται απαράδεκτο να πληρώσουν €40 για κοινοφελή σκοπο, εε...αυτο ειναι πραγματικά περιεργο.
    ΑΝ ήτανε κοινωφελής ο σκοπός, είπαμε, εγώ και 100 θα πλήρωνα. Νομίζω μπορείς να καταλάβεις την διαφορά.
    Επίσης, αν πίστα έβγαινε και έλεγε "καταργούμε τους μεσάζοντες, εδώ τα φτηνά και καλά τρακ ντέι", διαφορετική θα ήτανε η αντιμετώπισή μου πάλι, και εξαρτάται από διάφορους παράγοντες που δε θα εξηγήσω γιατί βαριέμαι.
    Το να ντύνουμε όμως τον λύκο πρόβατο ...

  11. #56
    Freddo Cappucino Racer Το avatar του/της fazerakis
    Εγγραφή
    02/02/2003
    Μηνύματα
    419
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nathair Προβολή μηνύματος
    ΑΝ ήτανε κοινωφελής ο σκοπός, είπαμε, εγώ και 100 θα πλήρωνα. Νομίζω μπορείς να καταλάβεις την διαφορά.
    Επίσης, αν πίστα έβγαινε και έλεγε "καταργούμε τους μεσάζοντες, εδώ τα φτηνά και καλά τρακ ντέι", διαφορετική θα ήτανε η αντιμετώπισή μου πάλι, και εξαρτάται από διάφορους παράγοντες που δε θα εξηγήσω γιατί βαριέμαι.
    Το να ντύνουμε όμως τον λύκο πρόβατο ...
    Δεν παύει να είναι το φτηνότερο track day. Παρόλα αυτά εμείς κράζουμε τη ΛΕΜΟΤ
    Δεν παν να λέγαν ότι είναι για τη διάσωση της αλογόμυγας του θεσσαλικού κάμπου;;;

    Όσο για τους μεσάζοντες, περίμενε εσύ να τη λειτουργήσει την πίστα ο πολυεκατομυριουχος ιδιοκτήτης. Καρφί δεν του καίγεται. Να χαίρεσαι που υπάρχουν έστω κι αυτοί οι μεσάζοντες διαχειριστές. Ίσως το μόνο στο οποίο ελπίζω είναι λίγος ανταγωνισμός μεταξύ τους για να ανέβει η ποιότητα και να μειωθεί η κοροϊδία των €60 + €15 που ανέφερα παραπάνω.

  12. #57
    Τη λεμοτ την κραζω γιατι ενω θα επρεπε να βγει πρωτη μπροστα και να τραβηξει το αυτακι του ιδιοκτητη πιστας που δεν πληροι τα βασικα, αντιθετως, με τετοιες ενεργειες τον σιγονταρει....
    πουτσ@@@@@@@@@

  13. #58
    Και βλέπεις Σπυράκο και το γιατί ακριβώς από πάνω σου. Δεν ενδιαφέρει ρε παιδί μου, την φάση μας να κάνουμε και όλα ρημαδιό.

  14. #59
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Και βλέπεις Σπυράκο και το γιατί ακριβώς από πάνω σου. Δεν ενδιαφέρει ρε παιδί μου, την φάση μας να κάνουμε και όλα ρημαδιό.
    ναι μωρέ, το Αιγάλεω και ο Ολυμπιακός να κερδάνε.....


    ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝΕ
    πουτσ@@@@@@@@@

  15. #60
    Freddo Cappucino Racer Το avatar του/της fazerakis
    Εγγραφή
    02/02/2003
    Μηνύματα
    419
    Παιδια εσεις πρέπει να κανετε αίτηση για οργανωτική επιτροπή. Δεν εχει σημασια που. Οπουδήποτε, γιατι η σοφία σας ειναι κοσμική.
    Αφου μικρή εως ανυπαρκτη σχεση εχετε με την οδηγηση στην πιστα, αλλα εχετε σαφή και αδιάλακτη αποψη για αυτή, ετσι μονο εξηγήται. ...χαραμιζεστε εδω περα με εμας τους ανεκτικους που δεν θέλουμε το καλο μας.
    I FEAR YOU HAVE MISTAKEN ME FOR SOMEONE WHO GIVES A SHIT
    Καλοκαιρινο Jacket Bering €30
    Richa Jacket Lady Χειμερινο €50

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Track Day για οποιον ενδιαφερεται.
    από ALEXPS στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2010, 07:25
  2. ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Track day -27/5/07
    από gdk4fireblade στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο μήνυμα: 07/06/2007, 12:35
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 14/11/2006, 22:38
  4. Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 25/03/2006, 09:21

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF