Σελίδα 5 από 18 ΠρώτοΠρώτο 1234567891015 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 260

Θέμα: Άλλη μια μαλακία από τη Χόντα.

Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    City Adventure ειναι να βγεις στον κηφισσο με Τ50 και δε χρειαζεται και πανω απο 200 ευρω
    πουτσ@@@@@@@@@

Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Με αρέσει! Και εμφανισιακά και σαν ιδέα.

Με το ρεζερβουάρ χαμηλά, και γενικότερα το κέντρου βάρους χαμηλά, φανταστείτε τί ωραίες γραμμές θα παίρνεις σε ένα ορεινό στροφιλίκι.
    Δέν θα έβαζα φωτιά στην άσφαλτο, αλλά και πότε έβαζα! Σελάρα του οδηγού και μπόλικο υλικό για άνεση μαλακών μορίων, αλλά και σελάρα για το έτερον ήμισυ.
    Θές να μπείς και χώμα? Πάρε να 'χεις! Θές και λίγη λάσπη? Πάρε να 'χεις, χωρίς να γίνεται χάλια ο κινητήρας, αλλά και εσύ ο ίδιος.

Ναί δε λέω ... είναι multi-culti , αλλά να το θυμηθείτε. Θα γίνουν της μόδας τα "υβρίδια". Όπως τα παπιά-enduro ένα πράμα.
    I'm the footprint on the sand ....

Winterhater

Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Μια χαρά ιδέα και μηχανάκι είναι. Δε νομίζω ότι θα το αγόραζα για δικούς μου λογους, αλλά το βρίσκω πολύ ενδιαφέρον.
    Αυτό που δε ξέρω είναι: τα σουτερ τρίζουν μετά από λίγο καιρο μόνο οδηγώντας τα στο δρόμο. Δε θέλω να ξέρω αν πηγαίνουν και σε χωματόδρομους και πέσουν και κάνα δύο φορές.
    2006 Ducati Multistada 620 Dark, 2007 Yamaha YZF-R6 Raven edition, 2008 Kawasaki Z1000R, 2001 XT600E (sm) Yamaha Blue

Sing. Dance. Hug. Repeat. Το avatar του/της amyroukai
    Moderator
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zannisvel Προβολή μηνύματος
    τα σουτερ τρίζουν μετά από λίγο καιρο
    H αλήθεια είναι ότι γερνάει θέλει δεν θέλει και είναι και όλη μέρα στον δρόμο με υγρασία, μόλις φέτος βρήκε καλά ισοθερμικά και μπότες και γάντια. Το παλεύει όμως, μην του το χτυπάς και εσύ.

Εγώ βλέπω πάντως ότι η χόνδα μετά από καιρό που έβγαζε πλυντήρια, έχει αρχίσει και βγάζει πολύ ενδιαφέροντα και επιθυμητά δίτροχα.

Βγηκαν και τα καταλληλα αντβ μποτακια

Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	FB_IMG_1449818821301.jpg 
Προβολές:	186 
Μέγεθος:	47,9 KB 
ID:	347952
    πουτσ@@@@@@@@@

Monsieur Cannibale Το avatar του/της HelenKoR
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος

Εγώ βλέπω πάντως ότι η χόνδα μετά από καιρό που έβγαζε πλυντήρια,
    Πέρασε και σε άλλες οικιακές συσκευές
    I really do appreciate people who stimulate my creativity and make me think on a deeper level.

Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    Βγηκαν και τα καταλληλα αντβ μποτακια

Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	FB_IMG_1449818821301.jpg 
Προβολές:	186 
Μέγεθος:	47,9 KB 
ID:	347952
    I'm the footprint on the sand ....

Winterhater

Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Είθισται ότι πρώτο-βγαίνει στην αγορά να μας ξενίζει. Μετά από καιρό το αποδέχεσαι και ύστερα σου αρέσει κιόλας.

Θα βρει το κοινό του και όπως με κάθε προϊόν, ο καθείς θα το αγοράσει για τους δικούς του λόγους.

Monsieur Cannibale Το avatar του/της HelenKoR
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Panos76 Προβολή μηνύματος
    Είθισται ότι πρώτο-βγαίνει στην αγορά να μας ξενίζει. Μετά από καιρό το αποδέχεσαι και ύστερα σου αρέσει κιόλας.

Θα βρει το κοινό του και όπως με κάθε προϊόν, ο καθείς θα το αγοράσει για τους δικούς του λόγους.
    Συμφωνώ απόλυτα διότι η ιστορία μας έχει δείξει οτι αργότερα θα ακολουθήσει κάτι ακόμα πιο άσχημο οπότε το προηγούμενο θα ανέβει στα μάτια μας

Πέρα όμως από την όποια πλάκα, όσο λειτουργεί κατι απροβληματιστα, όλα καλά!
    I really do appreciate people who stimulate my creativity and make me think on a deeper level.

Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Δεν μπορεί να δουλεύει κάτι με τρακτερωτά λάστιχα και ολόσωμο πλαστικό κουστούμι.
    Είναι παραφύση.
    Αυτοαναιρείται.
    Εκτός εάν κάνουμε την άγνοια και την μόστρα κουλτούρα

Παλαιό μέλος
    Θα τους έπεφτε ο κώλος να βγάζαν ένα φρέσκο 300 -400 ψευτοεντουρακι με 30-35 άλογα...

Να δω άνθρωπο να τρέχει μ αυτή τη μαλακία στο χώμα και θα του κάνω τεμενάδες.

Σκατά αισθητική, σκατά λειτουργικότητα, σκατά μηχανάκι.

Βασικά, γιατί γαμιούνται πατόκορφα και βγάζουν όλοι στην ουσία το ίδιο μηχανάκι ρε πούστη μου...Όλα ίδια είναι, ίδια.

Α και οι μανατζερς ξέρουν από πωλήσεις. Από μηχανάκια δεν ξέρουν. Και επειδή και οι εταιρείες προσαρμόζουν τους υποψήφιους αγοραστές (και το ξέρουν) και επειδή η πλειονότητα των υποψήφιων αγοραστών είναι αμφιβόλου ποιότητας, γι αυτό πάνε και βγάζουν τέτοιες μαλακίες.

Επίσης, η αισθητική των μηχανημάτων αυτών, γιατί μηχανάκια δεν τα λες, είναι αντίστοιχη της εποχής: λίγο απ όλα, τουρλού τουρλού και στο τέλος ΤΙΠΟΤΑ. Όπως το χουν κάνει με όλα τα πράγματα. Δε μπορούσαν να βγάλουν ένα μηχανάκι καθαρό στον προσανατολισμό του.

αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Moderator
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stefanos Προβολή μηνύματος
    Δεν μπορεί να δουλεύει κάτι με τρακτερωτά λάστιχα και ολόσωμο πλαστικό κουστούμι.
    Είναι παραφύση.
    Αυτοαναιρείται.
    Εκτός εάν κάνουμε την άγνοια και την μόστρα κουλτούρα
    τρακτερωτα λαστιχα .... τσεκ
    ολοσωμα πλαστικο κοστουμι....τσεκ
    http://www.asphaltandrubber.com/wp-c...re-baja-03.jpg

Moderator
    Προσπαθώ να καταλάβω. Και δεν...

Υπάρχει εταιρία που βγάζει μηχανάκια έτσι για την ΓκαΒλα και δεν την νοιάζει να πουλήσει, αρκεί να γουστάρουν 100 άτομα παγκοσμίως που μπορεί και να μην αγοράσουν κιόλας γιατί "κρίση φίλος"....;

Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    H αλήθεια είναι ότι γερνάει θέλει δεν θέλει και είναι και όλη μέρα στον δρόμο με υγρασία, μόλις φέτος βρήκε καλά ισοθερμικά και μπότες και γάντια. Το παλεύει όμως, μην του το χτυπάς και εσύ.

Εγώ βλέπω πάντως ότι η χόνδα μετά από καιρό που έβγαζε πλυντήρια, έχει αρχίσει και βγάζει πολύ ενδιαφέροντα και επιθυμητά δίτροχα.
    Απλά να σου πω ότι μου χρωστάς μια οθόνη και ένα πληκτρολόγιο και τη τσάμπα χαρά των συναδέλφων μου που νόμιζαν ότι πνίγηκα...
    2006 Ducati Multistada 620 Dark, 2007 Yamaha YZF-R6 Raven edition, 2008 Kawasaki Z1000R, 2001 XT600E (sm) Yamaha Blue

Moderator
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zannisvel Προβολή μηνύματος
    Απλά να σου πω ότι μου χρωστάς μια οθόνη και ένα πληκτρολόγιο και τη τσάμπα χαρά των συναδέλφων μου που νόμιζαν ότι πνίγηκα...
    Οικονομικά σύριζα. Μου χρωστάς την τσάμπα χαρά. Ε ρε γλέντια...

Σελίδα 5 από 18 ΠρώτοΠρώτο 1234567891015 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

1. (Άλλη μία) Κλοπή TDM από Βύρωνα
    από macdeath_s στο forum Κλοπές
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 29/09/2015, 00:40
  2. Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 02/11/2013, 19:03
  3. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 31/05/2012, 14:17
  4. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2010, 00:11