Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: επειγον κρανος!!!!ΝΖΙ

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    11/07/2015
    Μηνύματα
    25

    επειγον κρανος!!!!ΝΖΙ

    Καλησπερα εχω βρει μια προσφορα απο ενα μαγαζι σε κρανη ΝΖΙ spyder 3 γυρω στα 120 ευρω απο 400. Δεν εχω ιδεα για το ποσο καλο ειναι.ολες οι συμβουλες ειναι ευπροσδεκτες.ευχαριστω σαν εταιρια ξερω οτι αρκετοι ισπανοι μοτο 3 μοτο 2 τα χρησιμοποιουν οποτε δεν πιστευω να ειναι λιντλ.

  2. #2
    Μέλος
    Εγγραφή
    22/06/2014
    Μηνύματα
    63
    Φίλε τη μάρκα δεν τη γνωρίζω...ΑΛΛΑ! Κράνος του 2010, με τα υπόλοιπα της εταιρείας με 1 αστεράκι (3 κράνη) και 3 αστεράκια (1 κράνος) στην ασφάλεια κατά τη shark, όσο μεροληπτική και αν είναι αυτή και με περίεργους τρόπους αξιολόγησης, σε συνδυασμό ότι με λίγα χρήματα παραπάνω πέρνεις σοβαρότατο κράνος, για μένα κατηγορηματικά όχι στην αγορά του! Άλλωστε μιλάμε για το κεφάλι σου όχι για κανένα καρπούζι απο τη λαική!

  3. #3
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.963
    Σαν εταιρεία είναι γνωστή, κατά καιρούς θυμάμαι κάποιους αναβάτες με κράνη της. Από κάτι μάρκες Lidl που αναφέρεις σαφώς ανώτερη, τώρα το συγκεκριμένο δεν το ξέρω, ρίξε μια ματιά στο διαδίκτυο να βρεις τυχόν κριτικές.

  4. #4
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    11/07/2015
    Μηνύματα
    25
    για να εξηγησω λιγο την κατασταση χρησιμοποιω το κρανος του πατερα μου ενα καμπεργκ που μου δεν εφαρμοζει τελεια και ειναι ανοιγομενο οποτε νιωθω το λιγοτερο εκτεθειμενος οταν το φοραω και πολλες φορες προτιμω ενα o neil που ειχα για downhill. Επειδη οι μ@λ#κιες πληρωνονται και καλο ειναι να ειμαστε καλυμενοι ψαχνω για κατι ασφαλες.αδιαφορω για σχεδια και μαρκες απλα θελω να εχει καποια βασικα χαρακτηριστικα.
    1ον καλο αφρωδες υλικο. το εξωτερικο ειτε ειναι απο πλαστικο ειτε απο τιτανιο δεν με απασχολει,την φορα που ΘΑ ΠΕΣΩ να με σωσει και μετα καινουριο
    2ον να μην μπαζει αερας μετα τα 100 και παθομε καμια αποκολληση,κριμα ειναι εχω και ωραια ματακια
    3ον φασαρια δεν με νοιαζει
    4ον προτιμω κατι οικονομικο να παρω ενα και για το μωρο..





    Στο sharp ειδα το μτ revenge που παιρνει 5 αστερια + αρκετα agv που ειναι στα 4. Ζω ιταλια και γενικα παιζουν αρκετα καλες προσφορες κ4 στα 120 κ3 στα 110 για να δωσω μια ιδεα. εχω μακρυ προσωπο και μυτη αρχαιου ελληνα θεου οποτε βαλτε το στην σουμα.
    ευχαριστω εκ των προτερων

Παρόμοια θέματα

  1. Προσ Julius Επειγον
    από XTMPAM στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 10/03/2004, 19:27
  2. Επειγον!!!
    από 300Lions στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 21/02/2004, 15:03
  3. Επειγον…..
    από DUKASII στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 16/02/2004, 15:22
  4. Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 07/01/2004, 22:54
  5. Επειγον!!
    από petridist στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2003, 16:43

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF