Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 9 από 9

Θέμα: Νεο κράνος απ την BELL ΓΙΑ ΤΟ 2016 ( STAR )

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της k7600
    Εγγραφή
    08/10/2007
    Μηνύματα
    774

    Νεο κράνος απ την BELL ΓΙΑ ΤΟ 2016 ( STAR )

    To πήρε το μάτι σας...? απ ο,τι είδα/διάβασα έρχεται σε 3 εκδόσεις star, star racer και pro star
    από design φαίνεται ιδιαίτερα ενδιαφέρον, επειδή δεν είχα ποτέ bell, ας πούνε οι κάτοχοι τις απόψεις τους περί ποιότητας, αντοχής, θορύβου κτλ


    να και ένα video , δείχνει τα γραφικά σε όλες τις σειρές και να πω την αμαρτία μου σκάλωσα με ένα δύο...

    https://www.youtube.com/watch?v=eKkc00gkAHg

  2. #2
    εδώ κι εδώ
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της k7600
    Εγγραφή
    08/10/2007
    Μηνύματα
    774
    το bell star του φίλου σου είναι το παλιό μοντέλο, αυτό που λέω εγώ είναι το καινούριο για το 2016 το οποίο δεν έχει βγει ακόμα, αυτό που με προβληματίζει είναι ότι δεν υπάρχει στην Ελλάδα επίσημη αντιπροσωπεία, κάνω λάθος ?

  4. #4
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από k7600 Προβολή μηνύματος
    το bell star του φίλου σου είναι το παλιό μοντέλο, αυτό που λέω εγώ είναι το καινούριο για το 2016 το οποίο δεν έχει βγει ακόμα, αυτό που με προβληματίζει είναι ότι δεν υπάρχει στην Ελλάδα επίσημη αντιπροσωπεία, κάνω λάθος ?
    Ναι απλά σου δίνω feedback για την εφαρμογή τους σαν σχήμα/καλούπι (fitment)
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της k7600
    Εγγραφή
    08/10/2007
    Μηνύματα
    774
    ναι βρε το καταλάβα... επίσημη αντιπροσωπεία υπάρχει? ξέρεις? ξέρω ότι τα φέρνει το motomarket αλλά δεν νομίζω να είναι επίσημη αντιπροσωπεία...

  6. #6
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από k7600 Προβολή μηνύματος
    ναι βρε το καταλάβα... επίσημη αντιπροσωπεία υπάρχει? ξέρεις? ξέρω ότι τα φέρνει το motomarket αλλά δεν νομίζω να είναι επίσημη αντιπροσωπεία...
    Απ'όσο ξέρω όχι. Και τα star δεν προορίζονται για Ευρώπη. Το Μότο μάρκετ είχε νομίζω τα αγγλικά bell(
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της k7600
    Εγγραφή
    08/10/2007
    Μηνύματα
    774
    μάλιστα... απογοήτευση ...

  8. #8
    ΣινανάϊΌπαΓιαβρουμ&Αμάν Το avatar του/της Corki
    Εγγραφή
    12/06/2011
    Μηνύματα
    227
    Βασικος αντιπροσωπος στην Ελλαδα.......δηλώνει το motomarket.........και εχει αρκετα μοντελα (απο Αμερικη).......νομιζω το εχει to STAR......οποτε κανε ενα τηλεφωνο να διπλοτσεκαρεις και αν οντως υπαρχει πας για δοκιμη!

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της k7600
    Εγγραφή
    08/10/2007
    Μηνύματα
    774
    δυστυχώς το star που φέρνει δεν είναι το αμερικάνικο, το star που λέω εγώ ίσα που έχει αρχίσει να πωλείται στην Αμερική, οπότε μιλάμε για διαφορετικά μοντέλα, άλλο το star Aμερικής και άλλο το star Aγγλίας/Ιταλίας και δεν ξέρω γω τι άλλο...

Παρόμοια θέματα

  1. Bρήκα πως θα γλυτώσω την εισφορά για το σπίτι....
    από makis206 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 19/09/2011, 10:34
  2. Biaggi-Camier με την aprilia για το 2010
    από byron στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 24/12/2009, 14:37
  3. Transalp: Μια απ'τα ίδια για το 2006 ?
    από micmic στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 02/09/2005, 16:16
  4. Τι γνώμη έχετε για το νέο Anti-XT της HONDA?
    από Julius στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 126
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2004, 16:54
  5. Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 10/04/2004, 10:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF