Σελίδα 2 από 25 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 367

Θέμα: ομαδα ΔΙαροια ΑΣτυνομιας..

  1. #16
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.326
    ... επεμβαινει ο "κασιδιαρης"..
    -τα πηρα επειδή σε ειδα αδιαφορο
    -ρε φιλε με δουλευεις? εκανα μια μαλακια από παρανοηση, με ειδατε με σταματήσατε, την παραδεχτηκα εφ'οσον θεωρω ότι αμα δεν την εκανα δεν θα με σταματούσατε και τελος! για ποια αδιαφορια μιλας? τι επρεπε να κανω δλδ? οι συνάδελφοι σου δλδ που σφαζουν κοκκινα κατά συρροη είναι πιο μαγκες?
    αρχηγος ομαδας
    -ξερεις που πανε οι συνάδελφοι όταν σφαζουν κοκκινα όπως λες? μπορει εκεινη την ωρα να κινδυνευει η μανα σου και να πανε να τη σωσουν..
    -αμα οι συνάδελφοι πανε για επεμβαση, εχουν φαρους και σειρήνες αναμενους και πανε σαν τρελοι, δεν πανε χαλαρα και χαλαβεδιαζουν πανω στα μηχανάκια και "νταξ μωρε ας το σφαξουμε το φαναρι εξουσια ειμαστε" κι ετσι.. ελα τωρα μαζι μου μιλας, δε μιλας με κανα γιδι.. τες πα εκανα μαλακια, κανε ότι οριζει ο νομος και να παει ο καθενας στη δουλεια του..
    -(ο 4ος της ομαδας) δλδ τη γουστάρεις να φας την 700αρα? αυτό μας λες τωρα?
    -δεν μου περισευουν αυτά τα λεφτα, αλλα από τα γινομαι αποδεκτης της καυλας του καθενα που επειδή σαλταρε με καποιο περιστατικο και ξεσπαει πανω μου, ναι το προτιμω, από τη στιγμη που εκανα βλακεια είμαι και ετοιμος να υποστω τις συνεπειες..
    -(ψηλος) αφου είναι ετσι τοτε γιατι αντισταθηκες της συλληψης?
    -γιατι δεν ειχες κανεναν λογο να με συλλάβεις και η προσπαθεια συλληψης ηταν αποτέλεσμα του ότι δεν μασησα στον τσαμπουκα που πηγατε να μου πουλήσετε..
    -όχι εδειξες απειθια και αρνηση συνεργασίας και αυτό επισυρει αυτοφωρο
    -να καλα ότι πεις... εγω συνεργάσιμος ημουν από την αρχη παντως, ο συνάδελφος από εκει τη χαλασε τη φαση..

    η υπολοιπη συζητηση μεχρι να παρουν απαντηση από το κεντρο για το ποιον μου εξελιχθηκε ομαλα για το ποσο σαλταρισμένοι είναι που βλεπουν ένα σκασμο ασχημα περιστατικα κάθε μερα, και ότι πρεπει να είναι τσαμπουκάδες για να επιβαλονται, με εμενα να του δινω οδηγιες ότι παραηταν τσαμπουκάδες, και ότι ναι πρεπει να είναι επιτακτικοι για να παιρνουν τον αερα αλλα όχι ετσι.. μεχρι που μετα από φαση του αρχηγου της ομαδας και αφου με βρηκαν πεντακαθαρο, με αφησαν ελευθερο..

    δεν εχω κατι με την ομαδα ΔΙΑΣ, σε γενικες γραμμες εχω συναντησει καλα παιδια εκει μεσα, αλλα η συμπεριφορα των δυο (ψηλου και κασιδιαρη) χθεσινών με ενοχλησε αφανταστα γιατι ηταν ακρως προσβλητικη προς πολιτη που απλα εκανε μια τροχαια παραβαση... και δεν είναι μονο αυτοι.. από σχολια που εχουν γραφτει εδώ μεσα και από περιστατικα που εχω ακουσει εξω, είναι αρκετοι, και όχι μονο στην ομαδα ΔΙΑΣ αλλα σε όλα τα σωματα της αστυνομιας.. και ερωτω: με τι κριτήρια μπηκαν στην αστυνομια αυτοι οι ανθρωποι?

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.857
    Μικε,εισαι καραφαουλ....
    Περασες κοκκινο,και μετα με χαμογελακι ειπες εκανα μαλακεια.
    Ποσοι απο εμας εκνευριζομαστε οταν τρωνε κοκκινο οι αλλοι;;

    Κακως μιλησαν ετσι οι Διας,αλλα κι εσυ το τραβηξες....

  3. #18
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος
    και ερωτω: με τι κριτήρια μπηκαν στην αστυνομια αυτοι οι ανθρωποι?


    Μου επιτρεπεις να σου απαντησω. Το κριτηριο ειναι το διαβασμα. Εαν θυμασαι ομως, οφειλεις να παραδεχτεις το εξης λαθος σου:Εκεινα τα σπασικλακια στην 3η Λυκειου που τα κοροιδευαμε και τα ειχαμε της καρπαζιας (οκ, οχι εσυ αλλα καταλαβες) τωρα βγαζουν το αχτι τους
    Aprilia SXV 5.5 Rulesssssssssss

  4. #19
    Banned
    Εγγραφή
    04/06/2015
    Μηνύματα
    115
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bros400pgm Προβολή μηνύματος
    Μου επιτρεπεις να σου απαντησω. Το κριτηριο ειναι το διαβασμα. Εαν θυμασαι ομως, οφειλεις να παραδεχτεις το εξης λαθος σου:Εκεινα τα σπασικλακια στην 3η Λυκειου που τα κοροιδευαμε και τα ειχαμε της καρπαζιας (οκ, οχι εσυ αλλα καταλαβες) τωρα βγαζουν το αχτι τους
    Τι λες ρε φίλε; Σοβαρολογείς; Από πότε οι ε/φ μπαίνουν με κριτήρια του διαβάσματος; Άσε άλλους να ξέρουν καλύτερα, συνήθως είχανε ένα απολυτήριο, από Αγγλικά επίσης, ένα δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής και μετά βγάλανε και ένα ΙΕΚ δώσανε τα χαρτιά και μπήκανε, δεν περάσανε από Πανελλήνιες! Δεν περάσανε από καμία επιτροπή σοβαρή ότι να ναι με τον καθένα εδώ μέσα. Μην νομίζεις κάθε χρόνο πάρα πολλούς από αυτούς τους βάζουν σε διαθεσιμότητα για διάφορες μαλακίες που κάνουνε.
    Τελευταία τροποποίηση από BoSS_Man*; 10/01/2016 στις 17:12.

  5. #20
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.326
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    .......
    μαζι σου.. κι εχεις εν μερει δικιο, γιατι πρωτον ναι στεκομουν λαθος στο φαναρι, και εφυγα με κοκκινο από παρανοηση και όχι σκοπιμα.. αλλα αυτό δεν σημαινει ότι ο μπατσος μπορει να μου φερεται σαν εγκληματια παιδεραστή που του πηδηξε το πιτσιρικι.. υποχρεωση του είναι να μου φερθει ευγενικα και ψυχραιμα ποσο δε μαλλον από τη στιγμη που με βρισκει ευδιαθετο και πλήρως συνεργασιμο..

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BoSS_Man* Προβολή μηνύματος
    Αναφορά άμεσα γραπτώς και καλό είναι να κινηθείς νομικά να δεις πότε οι μάγκες αυτοί γίνονται κυρίες, ήταν μπροστά κόσμος τα είδε όλα.
    όπως θα διαβασεις στο τελευταιο μερος της ιστοριας, μια εξηγηση από μερους τους δοθηκε γιατι είναι τοσο σαλταρισμένοι.. και είναι αληθεια ότι βλεπουν πολλα αυτά τα παιδια και παιρνουν πολλα ρισκα για τις απολαβες τους.. αλλα σε καμια περιπτωση δεν δικαιολογειται αυτή η συμπεριφορα.. κοσμος δεν υπηρχε στο σημειο καθως εκει είναι ας το πουμε "βοιμηχανικη ζωνη" οποτε πεζοι ελάχιστοι και ειδικα σαββατο μεσημερι ουτε κινηση υπηρχε... μαρτυρε για αναφορα δεν ειχα οποτε δεν θα εκανα τιποτα, αλλα και από την αλλη γιατι να το κανω, εφ'οσον σκαπουλαρα τη κληση για το κοκκινο?

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.454
    Αυτο που λεω και κανω στη ζωη μου:μακρια και αγαπημενοι.Αν ομως ερθεις σε "επαφη'' οπως ο mikes φερσου εξυπνα.

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.857
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος
    σκαπουλαρα τη κληση για το κοκκινο


  8. #23
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.326
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bros400pgm Προβολή μηνύματος
    Μου επιτρεπεις να σου απαντησω. Το κριτηριο ειναι το διαβασμα. Εαν θυμασαι ομως, οφειλεις να παραδεχτεις το εξης λαθος σου:Εκεινα τα σπασικλακια στην 3η Λυκειου που τα κοροιδευαμε και τα ειχαμε της καρπαζιας (οκ, οχι εσυ αλλα καταλαβες) τωρα βγαζουν το αχτι τους
    κοιτα.. για να πω την αληθεια κι εγω στο σχολειο σπασικλακι της καρπαζια ημουν αλλα στη πορεια βγηκα ενας υγειης νοητικα ενηλικα με πολύ χιουμορ.. οποτε λιγο ατοπο αυτό αν και εχει μια βαση..

  9. #24
    Banned
    Εγγραφή
    04/06/2015
    Μηνύματα
    115
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος
    μαζι σου.. κι εχεις εν μερει δικιο, γιατι πρωτον ναι στεκομουν λαθος στο φαναρι, και εφυγα με κοκκινο από παρανοηση και όχι σκοπιμα.. αλλα αυτό δεν σημαινει ότι ο μπατσος μπορει να μου φερεται σαν εγκληματια παιδεραστή που του πηδηξε το πιτσιρικι.. υποχρεωση του είναι να μου φερθει ευγενικα και ψυχραιμα ποσο δε μαλλον από τη στιγμη που με βρισκει ευδιαθετο και πλήρως συνεργασιμο..


    όπως θα διαβασεις στο τελευταιο μερος της ιστοριας, μια εξηγηση από μερους τους δοθηκε γιατι είναι τοσο σαλταρισμένοι.. και είναι αληθεια ότι βλεπουν πολλα αυτά τα παιδια και παιρνουν πολλα ρισκα για τις απολαβες τους.. αλλα σε καμια περιπτωση δεν δικαιολογειται αυτή η συμπεριφορα.. κοσμος δεν υπηρχε στο σημειο καθως εκει είναι ας το πουμε "βοιμηχανικη ζωνη" οποτε πεζοι ελάχιστοι και ειδικα σαββατο μεσημερι ουτε κινηση υπηρχε... μαρτυρε για αναφορα δεν ειχα οποτε δεν θα εκανα τιποτα, αλλα και από την αλλη γιατι να το κανω, εφ'οσον σκαπουλαρα τη κληση για το κοκκινο?
    Δεν υπάρχει εξήγηση, αν είναι σαλταρισμένος να πάει σπίτι του και τέλος δεν εξηγείται τέτοια συμπεριφορά απέναντι σε πολίτη, μετά από λίγο και αυτοί θα περνούσαν τα κόκκινα αβέρτα! Σκαπούλαρες εσύ την κλήση αλλά οι συγκεκριμένοι αύριο μεθαύριο θα κάνουν τίποτα χειρότερο σε κάποιον!

  10. #25
    Μικε, πήγαινε παραδοσου μόνος σου, να ελαφρυνεις την θέση σου...

  11. #26
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.326
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από notakos600 Προβολή μηνύματος
    Η ουσία είναι πως πέρασες με κόκκινο.....τα υπόλοιπα τα διάβασα και τα ξέχασα.
    ακριβως, περασα με κοκκινο, ουτε σκοτωσα ένα τσουρμο αθωους ουτε βιασα κανα πιτσιρικι για να δικαιολογει τετοια συμπεριφορα.. και το κοκκινο δεν το περασα σκοπιμα.. αλλα τι να κανουμε δεν ειμαστε ολοι αγιοι, καπως καπου καποτε τη μαλακια μας θα την κανουμε.. το παν είναι να τη παραδεχτούμε και να αναλάβουμε τις ευθύνες μας.. (όπως επραξα εν προκειμενω και όπως παντα πρατω..)

  12. #27
    Μέλος Το avatar του/της aldel
    Εγγραφή
    17/07/2015
    Μηνύματα
    45
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από taisteal Προβολή μηνύματος
    Μικε,εισαι καραφαουλ....
    Περασες κοκκινο,και μετα με χαμογελακι ειπες εκανα μαλακεια.
    Ποσοι απο εμας εκνευριζομαστε οταν τρωνε κοκκινο οι αλλοι;;

    Κακως μιλησαν ετσι οι Διας,αλλα κι εσυ το τραβηξες....
    Αν κατάλαβα καλά, τους είπε κάτι σε "μάλιστα κύριοι, την έκανα τη μαλακία και πράξτε τα δέοντα". Τι έπρεπε να κάνει δηλαδή;

  13. #28
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος
    κοιτα.. για να πω την αληθεια κι εγω στο σχολειο σπασικλακι της καρπαζια ημουν αλλα στη πορεια βγηκα ενας υγειης νοητικα ενηλικα με πολύ χιουμορ.. οποτε λιγο ατοπο αυτό αν και εχει μια βαση..

    Δεν πηγες στην σχολη των τσεων ομως
    Aprilia SXV 5.5 Rulesssssssssss

  14. #29
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.326
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από taisteal Προβολή μηνύματος
    Μικε,εισαι καραφαουλ....
    Περασες κοκκινο,και μετα με χαμογελακι ειπες εκανα μαλακεια.
    Ποσοι απο εμας εκνευριζομαστε οταν τρωνε κοκκινο οι αλλοι;;

    Κακως μιλησαν ετσι οι Διας,αλλα κι εσυ το τραβηξες....
    ρε φιλε όταν λεω με χαμογελο δεν εννοω με το γνωστου τυπου χαμογελο του "νταξ μωρε και τι εγινε τωρα.." εννοω με το γνωστο ευδιαθετο υφακι που εχω παντα και που γνωριζεις εσυ και πολλοι αλλοι εδώ μεσα..

  15. #30
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BoSS_Man* Προβολή μηνύματος
    Δεν υπάρχει εξήγηση, αν είναι σαλταρισμένος να πάει σπίτι του και τέλος δεν εξηγείται τέτοια συμπεριφορά απέναντι σε πολίτη, μετά από λίγο και αυτοί θα περνούσαν τα κόκκινα αβέρτα! Σκαπούλαρες εσύ την κλήση αλλά οι συγκεκριμένοι αύριο μεθαύριο θα κάνουν τίποτα χειρότερο σε κάποιον!
    Ωπα ρε,παρτο αλλιως,δεν ειναι η μερα που κρεμαμε κοσμο.

Σελίδα 2 από 25 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Δηλωστε Την Ομαδα Σασ
    από karelis στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 144
    Τελευταίο μήνυμα: 31/03/2005, 05:53
  2. Ομαδα Αιματοσ Στα Κρανη.
    από maintenance στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 20/03/2005, 19:03
  3. Έσκισε η ομάδα!!!
    από stako στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 04/03/2005, 08:38
  4. να και κατι απο ομαδα εψιλον
    από wolfman13 στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 01/10/2004, 16:18
  5. Η ομάδα του Μαραντόνα...
    από superfour στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 20:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF