Σελίδα 22 από 25 ΠρώτοΠρώτο ... 12171819202122232425 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 316 έως 330 από 367

Θέμα: ομαδα ΔΙαροια ΑΣτυνομιας..

  1. #316
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Ελα Μιχαλη πες αληθεια...
    Το θεμα για το οποιο αρπαχτηκατε ηταν...Καλαμακι η Σουβλακι !!

  2. #317
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g_m900 Προβολή μηνύματος
    Ελα Μιχαλη πες αληθεια...
    Το θεμα για το οποιο αρπαχτηκατε ηταν...Καλαμακι η Σουβλακι !!
    πιτογυρο η σάντουιτς

    τυροπιτα η μπουγατσα..

    κιτρινο τυρι η κασερι..

    πολλα και διαφορα...

  3. #318
    Εγω ειμαι της γνωμης οτι αν οι αστυνομικοι ηταν απολυτα ευγενικοι και επαγγελματιες ως ωφειλουν και εκαναν ΠΑΝΤΑ αυτο που οριζεται απο τους νομους τοτε ολα θα ηταν ΠΟΛΥ χειροτερα για τον μεσο Ελληνα και την νοοτροπια του
    Οποτε προσεχετε τι ευχεστε

  4. #319
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της skylaros
    Εγγραφή
    16/04/2011
    Μηνύματα
    726
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος
    .

    ωστοσο προτιμουσα 1000 φορες να πληρωσω την 700αρα παρα να με ξεφτιλιζει το κάθε βαρεμενο 25χρονο..
    Αυτό είναι 700.000 ευρό!

    Λεφτά υπάρχουν!!!

  5. #320
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/01/2015
    Μηνύματα
    293
    mike στο ποστ σου λες οτι ειπα...δηλαδη....εκανα μαλακια περασα με κοκκινο....αλλα δεν γουσταρω υφακι....το οτι περασεσ με κοκκινο και αυτο υφακι ειναι ειναι να ξερεις...ωπ...σου λεει ο αλλος ο μπατσος τι εγινε γιατι το κολωπαιδο περασε με κοκινο? αν σε εβλεπα και εγω το ιδιο θα ελεγα...και ολοι το ιδιο θα ελεγαν...αν σε τσακιζε κανενας η τσακιζες εσυ καποιον τα περι υφους θα ηταν αστειο ανεκδοτο...και κατι τελευταιο,αν θελεις να απαντουν στο θρεντ που ανοιγεις μονο ατομα που σε ξερουν..μην ξαναανοιξεις...

  6. #321
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lonerider Προβολή μηνύματος
    mike στο ποστ σου λες οτι ειπα...δηλαδη....εκανα μαλακια περασα με κοκκινο....αλλα δεν γουσταρω υφακι....το οτι περασεσ με κοκκινο και αυτο υφακι ειναι ειναι να ξερεις...ωπ...σου λεει ο αλλος ο μπατσος τι εγινε γιατι το κολωπαιδο περασε με κοκινο? αν σε εβλεπα και εγω το ιδιο θα ελεγα...και ολοι το ιδιο θα ελεγαν...αν σε τσακιζε κανενας η τσακιζες εσυ καποιον τα περι υφους θα ηταν αστειο ανεκδοτο...και κατι τελευταιο,αν θελεις να απαντουν στο θρεντ που ανοιγεις μονο ατομα που σε ξερουν..μην ξαναανοιξεις...
    το αν θα ανοιγω η όχι θρεντ εδώ μεσα, και με πιο σκοπο, δεν εισαι εσυ ο αρμόδιος που θα μου το υποδειξει.. υπαρχουν αλλοι για αυτή τη δουλεια..

    την πλειοψηφια οσων εγραψαν εδώ ΔΕΝ τους ξερω ουτε με ξερουν.. οποτε παλι λαθος συμπερασμα εβγαλες....

    μερικοι που παριστάνετε τους δικαστες του πληκτρολογιου εισαστε πολύ αστείοι παντως.. αν σας εβαζαν να βαθμολογησετε την απεχθεια καποιου εγκλήματος με βαθμο 1-10 θα το κανατε καπως ετσι:

    φονος: 7
    βιασμος: 6
    κλοπη: 4
    ληστεια μετα φονου: 7
    βιασμος παιδιου: 8
    παραβιαση κοκκινου: 25..

    και την ιδια ωρα θα παραβιαζατε οοοοολο τον υπολοιπο κωδικα με πολύ πιο επικυνδινο τροπο από το σφαξιμο ενός κοκκινου σε σημειο χωρις κινηση και χωρις να υπαρχει περιπτωση για ατύχημα..

    συνελθετε, γελαει ο κοσμος..

  7. #322
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/01/2015
    Μηνύματα
    293
    περαστικα σου....

  8. #323
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lonerider Προβολή μηνύματος
    περαστικα σου....
    εγω μια χαρα υγειες ατομο είμαι.. εσυ τα χρειαζεσαι μαλλον...

  9. #324
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/11/2009
    Μηνύματα
    892
    ασχετα αν εισαι υγειες ατομο η συμπαθες και το κοκκινο ηταν χαζο.
    προφανως δεν πηρες το μαθημα σου και το εκανες παντιερα!!
    και οπως εγραψε ο foten21 αυτο ισχυει για ολους..βαρεθηκα!

  10. #325
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.587
    mike παρακολουθω το θεμα και μεχρι τωρα δεν ηθελα να σχολιασω.γενικα αρκετοι ενστολοι εχουν τα θεματα τους οπως ομως συμβαινει παντου.ΑΛΛΑ το κοκκινο για μενα ειναι εξισου σημαντικο με την αποπειρα δολοφονιας.τοσο απλα.οπως και η παραβιαση του στοπ και προτεραιοτητας.γιατι πολυ απλα ο απεναντι μαλακας μπορει απο λαθος(οπως εσυ πχ)ΝΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΕΙ!!στην αποπειρα δολοφονιας εχεις καποια αιτια στο μυαλο σου(μπορει απλα σχιζοφρενεια,αλλα κατι εχεις)ενω στο κοκκινο καλη ωρα ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΣΟΥ!και για μενα δεν ειναι αρκετα τα 700ε προστιμο.αφαιρεση διπλωματος για 2 χρονια μινιμουμ.και για να σε προλαβω δεν εχω περασει ποτε με κοκκινο.σεβομαι το πρασινο του πεζου ακομα και να μην υπαρχει πεζος,δεν παταω την διαβαση για τον ιδιο λογο.ναι παω με 200+στην εθνικη.
    αν νομιζεις πως ειναι το ιδιο το συζηταμε.
    φιλικα κανω την τοποθετηση μου στο θεμα κοκκινο,προτεραιοτητες με αφορμη το ποστ σου και την ισως μικρη υποβαθμιση στο θεμα που βγαζεις(σιγα περασα με κοκκινο,γραψε με να φυγω).
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  11. #326
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.587
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος


    και την ιδια ωρα θα παραβιαζατε οοοοολο τον υπολοιπο κωδικα με πολύ πιο επικυνδινο τροπο από το σφαξιμο ενός κοκκινου σε σημειο χωρις κινηση και χωρις να υπαρχει περιπτωση για ατύχημα..

    συνελθετε, γελαει ο κοσμος..
    μια μικρη παρατηρηση,απο οτι αντιληφθηκα στο πρωτο σου ποστ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ οτι εφυγες με κοκκινο!!αυτο το κλειδι της υποθεσης!αλλο να μου ελεγες κοιταζα ξανα κοιταζα και ΗΞΕΡΑ απο που ειχαν πρασινο και θα μπορουσαν να μου ερθουν και αλλο φευγω ξεγνοιαστος πως εχω πρασινο.στο πρωτο θα σε δικαιολογουσα πιο ευκολα!παραδοξο αλλα το οτι νομιζες οτι εχεις πρασινο χωρις να το βλεπεις,ενω θεωρητικα ελαφρυνει την θεση σου,τελικα ειναι χειροτερο για σενα και τους αλλους!
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  12. #327
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από peterbmwrider Προβολή μηνύματος
    μια μικρη παρατηρηση,απο οτι αντιληφθηκα στο πρωτο σου ποστ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ οτι εφυγες με κοκκινο!!αυτο το κλειδι της υποθεσης!αλλο να μου ελεγες κοιταζα ξανα κοιταζα και ΗΞΕΡΑ απο που ειχαν πρασινο και θα μπορουσαν να μου ερθουν και αλλο φευγω ξεγνοιαστος πως εχω πρασινο.στο πρωτο θα σε δικαιολογουσα πιο ευκολα!παραδοξο αλλα το οτι νομιζες οτι εχεις πρασινο χωρις να το βλεπεις,ενω θεωρητικα ελαφρυνει την θεση σου,τελικα ειναι χειροτερο για σενα και τους αλλους!
    ετσι όπως δουλευει το συγκεκριμενο φαναρι, ευκολα σε ξεγελάει.. ξαναλεω: οι απέναντι ειχαν ηδη σταματησει με κοκκινο, οι αριστεροι ειχαν ηδη ξεκινησει να στριβουν δεξια.. η επομενη κινηση ηταν το πρασινο για εμενα που περιμενα να στριψω αριστερα.. εφυγα δευτερόλεπτα πριν το δωσει...

    το ότι εγινε αυτό, δεν με κανει ουτε κατ'εξακολουθηση σφαχτη κοκκινων, ουτε σεσημασμενο παραβατη του ΚΟΚ...
    εχω δει σφαγες κοκκινων πολύ πιο επικίνδυνες και καραμπινάτα σκοπιμες.. δεν εχω δικασει κανεναν ποτε όμως.. δεν είμαι εγω αρμόδιος να τον κρινω από τη στιγμη που το κακο είναι του κεφαλιου του και οχι προς εμενα...

    συνεχιστε να με δικαζετε... εγω ξερω πως οδηγω, όπως ξερουν και οσοι εχουν παει βολτες μαζι μου, όπως ξερω και ότι τοσα χρονια στο τιμονι δεν κινδυνεψαν αλλοι σχεδον ποτε από δικο μου χειρισμο γιατι σε γενικες γραμμες δεν κανω μαλακιες στον δρομο... οποτε τις ετυμηγορίες σας τις ακουω βερεσε...

  13. #328
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.587
    κανεις δεν εβγαλε ετυμογορια.οσο για το οτι ειδες καποιον να κανει καραμπινατο σφαξιμο και δεν εκρινες για τι δεν ηταν προς εσενα ειναι πολυ απαθης αντιμετωπιση.αυριο ο ιδιος κανοντας το ιδιο μπορει να σκοτωσει εσενα η εμενα.και ξανα λεω,με αφορμη το ποστ σου απλα τονιζω πως το σφαξιμο κοκκινου ειναι αποπειρα δολοφονιας και τελος.τα οχηματα ειναι οπλα.οποιος δεν το καταλαβαινει ειναι απλα αφελης και ανικανος να οδηγαει.πολυ μεγαλο ποσοστο κοσμου γυρναει καθε μερα σπιτι του απο ΚΑΘΑΡΗ ΤΥΧΗ.δεν εχουν συναισθηση που πανε και πως πρεπει να οδηγανε.
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  14. #329
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    Μικε,κανονισε μια ταβερνα και θα σε συγχωρεσουμε

    Αστο να παει περασε,το μονο που εμεινε ειναι να αποφευγεις να ερχεσαι σε επαφη με οργανα της ταξης..
    Να περνας απαρατηρητος,σαν σκια ενα πραμα

  15. #330
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από taisteal Προβολή μηνύματος
    Μικε,κανονισε μια ταβερνα και θα σε συγχωρεσουμε

    Αστο να παει περασε,το μονο που εμεινε ειναι να αποφευγεις να ερχεσαι σε επαφη με οργανα της ταξης..
    Να περνας απαρατηρητος,σαν σκια ενα πραμα
    κατι ξερει αυτος..κατι ξερει...

Παρόμοια θέματα

  1. Δηλωστε Την Ομαδα Σασ
    από karelis στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 144
    Τελευταίο μήνυμα: 31/03/2005, 05:53
  2. Ομαδα Αιματοσ Στα Κρανη.
    από maintenance στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 20/03/2005, 19:03
  3. Έσκισε η ομάδα!!!
    από stako στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 04/03/2005, 08:38
  4. να και κατι απο ομαδα εψιλον
    από wolfman13 στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 01/10/2004, 16:18
  5. Η ομάδα του Μαραντόνα...
    από superfour στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 20:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF