Σελίδα 1 από 25 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 367

Θέμα: ομαδα ΔΙαροια ΑΣτυνομιας..

  1. #1
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.326

    Thumbs down ομαδα ΔΙαροια ΑΣτυνομιας..

    Η ιστορια μας ελαβε χωρα εχθες (9-1) και περι ωρα 15:30 σε αυτό το σημειο:

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	1.jpg 
Προβολές:	627 
Μέγεθος:	63,6 KB 
ID:	350148


    πιστευω ολοι οσοι κατοικειτε στην αθηνα, το αναγνωρίζετε το σημειο.. είναι η συμβολή των οδων κων/πολεως και αμφιπολεως , στο ρουφ!

    είμαι που λετε σταματημένος ακριβως εκει που είναι και η μοτοσυκλετα της φωτο..
    βλεπω ότι στο αντιθετο ρευμα σταματάνε στο κοκκινο, οι της αμφιπολεως αρχιζουν και στριβουν δεξια οποτε λεω αναψε πρασινο και φευγω για αριστερα..
    (σημ: το φαναρι για ευθεια και το φαναρι για αριστερα εκει που περιμενα αναβουν με μερικα δευτερόλεπτα διαφορα και όχι μαζι)
    ελα όμως που το δικο μου όταν ξεκινησα δεν ειχε αναψει ακομη... και πισω μου ηταν δυο μηχανες ΔΙΑΣ..

    με σταματάνε λοιπον και αρχισει η στοιχομυθια..

    -καλησπέρα παιδια, καλη χρονια...
    -καλησπέρα, βγαλε κρανος..
    -....
    -εφυγες με κοκκινο...
    -ναι? παρανοησα, ειδα ότι σταματησαν οι απενατι, ξεκινησαν οι πλαινοι, δεν ειχα και οπτικη επαφη, υπεθεσα ότι αναψε.. μαλακια μου! (με ευδιαθετο υφος και χαμογελο)
    εκεινη την ωρα ορθωνει ανάστημα ο ενας με υφακι "στριμμενο ματι" σαν του κασιδιαρη ένα πραμα και φωναχτα και με τσαμπουκα μου λεει:
    -δλδ ετσι? στ'αρχιδια σου?
    εκει είναι που μου γυρναει εμενα το αντερο και τα παιρνω κρανιο...
    (συνεχιζεται..)

    εντιτ μετα από 200+ σχολια..
    παρακληση προς διαχειριστες
    μην ξυρισετε τα σπαμ και ασχετα με το θεμα σχολια, εχουν πλακα και δινουν ευχαριστη νοτα στο θεμα..
    ευχαριστω!
    Τελευταία τροποποίηση από mikes; 11/01/2016 στις 00:29.

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.857
    Ελα και περιμενουμε



  3. #3
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.326
    εγω λοιπον με επιτακτικο και φανερα ενοχλημενο υφακι:
    -σε παρακαλω να μιλας πιο ομορφα και με την ιδια ευγενεια και ηρεμια που σου μιλαω εγω.. δεν ειμαστε ουτες κολληταρια ουτε σε ξερω ουτε με ξερεις και εισαι υποχρεωμένος να εισαι ευγενικος από τη στιγμη που εγω είμαι πλήρως συνεργάσιμος... τους τσαμπουκάδες αστους για αλλου, όχι σε εμενα..
    (εν το μεταξυ ενας ψηλος με περναει σωματικο ελεγχο)
    εκεινη τη στιγμη ο ψηλος που μου μιλησε αρχικα αρχισε να τσαμπουκαλευεται και αυτος, με πλησιαζουν και οι δυο και με στριγμωνουν..
    (οι αλλοι δυο σχετικα αμετοχη προς στιγμη..) ακολουθει εντονος διαλογος... (με πυγμη και τσαμπουκα..)
    -ρε εκανες μαλακια και μιλας κιολας? αμα σκότωνες κανεναν τι θα γινονταν?
    - γιατι σας ειπα ότι δεν εκανα?
    -ναι αλλα σε βρισκω απαθεστατο.. (με στριγμωνουν κι άλλο, τους απωθώ..
    -μη μας ακουμπάς κατω τα χερια..
    -μη με στριγμωνετε και κοψτε τους τσαμπουκάδες αμα θελετε να συνεργαστω ομορφα και ωραια..
    με σταματήσατε γιατι εκανα μια μαλακια, πραξτε τα καθέκαστα αλλα να εισαστε πιο ευγενικοι..
    -δλδ τωρα τι γουστάρεις να σε παω στο τμημα για απειθια και αντισταση? (με εχει πλεον πλησιασει τοσο που ακουμπάει πανω μου και τον απωθώ εκ νεου, ενώ βγαζει χειροπεδες)
    -ότι τι τωρα? θα μου περασεις χειροπεδες επειδή περασα με κοκκινο? εχεις ενταλμα να με συλαβεις με ποια κατηγορια, ασε μας ρε φιλε δεν παω πουθενα και φερε μου ολη τη ΓΑΔΑ εδώ περα.

    κανει να μου γυρισει τα χερια πισω, να μου τις περασει κανω κινηση και απελευθερονωμαι ο άλλος που αρχικα μου πουλησε τον τσαμπουκα κλοτσαγε και κοπαναγε ότι εβρισκε μπροστα του σαν μολις να ειχε πιασει τη γκομενα του να πηδιέται με αλλον.. και να μου φναζουν κατι για αντισταση απειθια, κρατητήρια και αυτόφωρα..
    -ρε δε με πατε και στον αριο παγο, οι τσαμπουκάδες σε μενα δεν περνανε και δε φευγω από εδώ αν δεν φερετε πληρωμα με αξιωματικο και αν δεν ερθει ο δικηγορος μου
    επεμβαινει ο αρχηγος της ομαδας..
    -για αφηστε τον λιγο.. (με πλησιαζει)
    -εγω είμαι ο ανωτερος εδώ τι θελεις? (ηρεμος)
    -ρε φιλε είναι συμπεριφορα αυτή?
    -γιατι είναι η δικη σου?
    -εγω συνεργάσιμος ημουν από την αρχη, αυτος (δειχνονταςτον "κασιδιαρη" τη χαλασε και τσαμπουκαλευτηκε πρωτος
    -νταξ ρε φιλε δλδ επειδή σου μιλησαμε λιγο πιο λαικα ενοχλήθηκες?
    -δεν ενοχληθηκα επειδή μου μιλησατε λαικα, επειδή μου εκανε τσαμπουκα ενοχληθηκα..
    (συνεχιζεται..)

  4. #4
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.961
    Δεν θα κάνω το συνήγορο του διαβόλου αλλά το θέμα ξεκινάει λάθος - συγγνώμη mikes... εάν αντί για το παρόν διαβάζαμε για ένα ΙΧ που πήρε σβάρνα μια μοτοσυκλέτα επειδή ο οδηγός αντί να κοιτάει το φανάρι του κοιτάει πότε ξεκινούν οι απέναντι, όλοι ξέρουμε το τι θα είχε γραφτεί εδώ μέσα. Στη δε φωτό που παρέθεσες, ο οδηγός της μοτό προφανέστατα στέκεται λάθος και αντί να δει πότε άναψε πράσινο περιμένει κι αυτός πότε θα του κορνάρουν ή πότε θα φύγουν οι απέναντι... Τα περί ΔΙΑΣ και διάρροιας είναι για τις εντυπώσεις λόγω των γνωστών αισθημάτων για τους ένστολους (που πάντα καταλήγουν σε σκούπισμα και κλείδωμα).

  5. #5
    Banned
    Εγγραφή
    04/06/2015
    Μηνύματα
    115
    Αναφορά άμεσα γραπτώς και καλό είναι να κινηθείς νομικά να δεις πότε οι μάγκες αυτοί γίνονται κυρίες, ήταν μπροστά κόσμος τα είδε όλα.

  6. #6
    Banned
    Εγγραφή
    04/06/2015
    Μηνύματα
    115
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Δεν θα κάνω το συνήγορο του διαβόλου αλλά το θέμα ξεκινάει λάθος - συγγνώμη mikes... εάν αντί για το παρόν διαβάζαμε για ένα ΙΧ που πήρε σβάρνα μια μοτοσυκλέτα επειδή ο οδηγός αντί να κοιτάει το φανάρι του κοιτάει πότε ξεκινούν οι απέναντι, όλοι ξέρουμε το τι θα είχε γραφτεί εδώ μέσα. Στη δε φωτό που παρέθεσες, ο οδηγός της μοτό προφανέστατα στέκεται λάθος και αντί να δει πότε άναψε πράσινο περιμένει κι αυτός πότε θα του κορνάρουν ή πότε θα φύγουν οι απέναντι... Τα περί ΔΙΑΣ και διάρροιας είναι για τις εντυπώσεις λόγω των γνωστών αισθημάτων για τους ένστολους (που πάντα καταλήγουν σε σκούπισμα και κλείδωμα).
    Εγώ θα κάνω τον συνήγορο εδώ όμως, οι συγκεκριμένοι περνάνε κόκκινα κάνουν μαλακίες στον δρόμο, έκανε λάθος δεν είναι λαϊκό δικαστήριο εδώ. Δεν είναι δυνατόν να το παίζουν έτσι μάγκες κάποιοι χωριατόμαγκες και καμία απάθεια αλλά απάθεια προς τέτοιους χαρακτήρες. Άντε με κάθε βλάκα μάγκα του κώλου!

    Πιστεύω στο τέλος θα αρχίσαν τις κλασσικές συγνώμες και τα του δεν ήξερα με ποιον έχω να κάνω, δεν φτάνει που έχει μια δουλειά από το χωριό που κουβαλήθηκε την είδανε και μάγκας, όξω από εδώ ρε!

  7. #7
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2014
    Μηνύματα
    1.595
    να σταματας πριν τα φαναρια..

  8. #8
    Η ουσία είναι πως πέρασες με κόκκινο.....τα υπόλοιπα τα διάβασα και τα ξέχασα.

  9. #9
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Δεν θα κάνω το συνήγορο του διαβόλου αλλά το θέμα ξεκινάει λάθος - συγγνώμη mikes... εάν αντί για το παρόν διαβάζαμε για ένα ΙΧ που πήρε σβάρνα μια μοτοσυκλέτα επειδή ο οδηγός αντί να κοιτάει το φανάρι του κοιτάει πότε ξεκινούν οι απέναντι, όλοι ξέρουμε το τι θα είχε γραφτεί εδώ μέσα. Στη δε φωτό που παρέθεσες, ο οδηγός της μοτό προφανέστατα στέκεται λάθος και αντί να δει πότε άναψε πράσινο περιμένει κι αυτός πότε θα του κορνάρουν ή πότε θα φύγουν οι απέναντι... Τα περί ΔΙΑΣ και διάρροιας είναι για τις εντυπώσεις λόγω των γνωστών αισθημάτων για τους ένστολους (που πάντα καταλήγουν σε σκούπισμα και κλείδωμα).
    Οπως ειπε και ο mikes "- γιατι σας ειπα ότι δεν εκανα?".

    Απο εκει και περα ομως,με προφαση τη "μαλακια" του δεν πρεπει να ξεπερασουνε καποια ορια.

    Επισης και εμεις με τη σειρα μας,δεν πρεπει να ξεπερασουμε καποια ορια,για να μην χρειαστει ουτε να σκουπιστει,ουτε να κλειδωθει.

  10. #10
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.961
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BoSS_Man* Προβολή μηνύματος
    Εγώ θα κάνω τον συνήγορο, οι συγκεκριμένοι περνάνε κόκκινα κάνουν μαλακίες στον δρόμο, έκανε λάθος δεν είναι λαϊκό δικαστήριο εδώ. Δεν είναι δυνατόν να το παίζουν έτσι μάγκες κάποιοι χωριατόμαγκες και καμία απάθεια αλλά απάθεια προς τέτοιους χαρακτήρες. Άντε με κάθε βλάκα μάγκα του κώλου!
    Όταν λες οι συγκεκριμένοι; το κάνεις πιο συγκεκριμένο; Οι συγκεκριμένοι που σταμάτησαν τον mikes? Άπαντες οι ΔΙΑΣ; Κάποιοι ΔΙΑΣ; Το λαϊκό δικαστήριο που το είδες;

    Υ.Γ. Την τελευταία φράση με τους βλάκες μάγκες του κώλου την κρατάω. και για να μην προτρέξει κάποιος κακεντρεχής δεν εννοώ το mikes τον οποίο δεν γνωρίζω προσωπικά αλλά είναι συμπαθέστατος...

  11. #11
    Banned
    Εγγραφή
    04/06/2015
    Μηνύματα
    115
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Όταν λες οι συγκεκριμένοι; το κάνεις πιο συγκεκριμένο; Οι συγκεκριμένοι που σταμάτησαν τον mikes? Άπαντες οι ΔΙΑΣ; Κάποιοι ΔΙΑΣ; Το λαϊκό δικαστήριο που το είδες;

    Υ.Γ. Την τελευταία φράση με τους βλάκες μάγκες του κώλου την κρατάω. και για να μην προτρέξει κάποιος κακεντρεχής δεν εννοώ το mikes τον οποίο δεν γνωρίζω προσωπικά αλλά είναι συμπαθέστατος...
    Ένα μεγάλο ποσοστό αυτών στην συγκεκριμένη υπηρεσία, τα ξέρουμε όλοι τώρα.

    Υ.Γ. Την τελευταία φράση τι και καλά τι φάση; Παρεξηγήθηκες για κάτι; Λες να μιλάω για εσένα;

  12. #12
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.961
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pan (dvs) Προβολή μηνύματος
    Οπως ειπε και ο mikes "- γιατι σας ειπα ότι δεν εκανα?".

    Απο εκει και περα ομως,με προφαση τη "μαλακια" του δεν πρεπει να ξεπερασουνε καποια ορια.

    Επισης και εμεις με τη σειρα μας,δεν πρεπει να ξεπερασουμε καποια ορια,για να μην χρειαστει ουτε να σκουπιστει,ουτε να κλειδωθει.

    Το καλοκαίρι αξιωματικός υπηρεσίας άρχισε να μου φωνάζει και να μιλάει για απείθεια επειδή δεν του χτύπησα την πόρτα και άρχισα να του μιλάω χωρίς να μου δώσει το λόγο όταν είχα πάει να καταθέσω μια μήνυση, οπότε ξέρω καλά. Προφανώς υπάρχουν κακοί μπάτσοι και ανάγωγοι μπάτσοι και ασυνείδητοι, όπως σε όλα τα επαγγέλματα.
    Στη συγκεκριμένη περίπτωση πέρασε με κόκκινο, το παραδέχτηκε, αλλά και πάλι υπάρχει αντίλογος, δεν έχει νόημα να πάει αντιπαραθέσεις και κλείδωμα, άλλωστε το έγραψα παραπάνω...

  13. #13
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.961
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BoSS_Man* Προβολή μηνύματος
    Ένα μεγάλο ποσοστό αυτών στην συγκεκριμένη υπηρεσία, τα ξέρουμε όλοι τώρα.

    Υ.Γ. Την τελευταία φράση τι και καλά τι φάση; Παρεξηγήθηκες για κάτι; Λες να μιλάω για εσένα;

    Όχι, δεν παρεξήγησα τίποτα και προφανώς δεν μιλάς για εμένα, είπα κρατάω τη φράση!!! Ισχύει αυτό που είπες.

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mreza
    Εγγραφή
    07/07/2013
    Μηνύματα
    139
    Δεν ήταν η μέρα σου, ατύχησες. Έπρεπε να πέσεις σ' αυτόν τον ζ που σουζάρει αβέρτα και το μοστράρει και στο fb

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	screenshot1.jpg 
Προβολές:	605 
Μέγεθος:	22,5 KB 
ID:	350149

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.857
    Ρε μην τσακωνεστε ακομη,περιμενετε να τελειωσει η περιγραφη

Σελίδα 1 από 25 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Δηλωστε Την Ομαδα Σασ
    από karelis στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 144
    Τελευταίο μήνυμα: 31/03/2005, 05:53
  2. Ομαδα Αιματοσ Στα Κρανη.
    από maintenance στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 20/03/2005, 19:03
  3. Έσκισε η ομάδα!!!
    από stako στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 04/03/2005, 08:38
  4. να και κατι απο ομαδα εψιλον
    από wolfman13 στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 01/10/2004, 16:18
  5. Η ομάδα του Μαραντόνα...
    από superfour στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 20:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF