Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 72 από 72

Θέμα: Αγορες απο Ελλαδα VS Αγορες απο Εξωτερικο

  1. #61
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Αυτό που δεν έχεις καταλάβει (πιθανώς) είναι ότι ο free rider στην... επανένταξή του στο φόρουμ δήλωσε ευθαρσώς ότι θα προκαλεί και θα τρολάρει γιατί έχουμε γίνει ένα μάτσο αδερφές πολίτικλι κορέκτ. Και ούτως πορεύεται, προκλητικά. Οπότε ποπκορνάκι, χαμηλώνεις το βόλιου και δεν τον παίρνεις 100% σοβαρά γιατί είναι επίτηδες υπερβολικός και προκλητικός.
    Εν τοιαυτη δεν εχει καταλαβει οτι αυτο ακριβως που ευαγγελιζεται συμβαινει και στο μοτο.
    Το χιουμορ κι η οξυνοια εχουν εξελιχθει.
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  2. #62
    Μλκς ξεκίνησε e-learning σε business administration o free rider, και θα μας πάει αίμα μέχρι να πάρει πτυχίο.

    Θυμηθείτε τα λόγια μου.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  3. #63
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Μλκς ξεκίνησε e-learning σε business administration o free rider, και θα μας πάει αίμα μέχρι να πάρει πτυχίο.

    Θυμηθείτε τα λόγια μου.
    Στα ππρια μας.
    Μηχανικοι ειμαστε :P
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  4. #64
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.204
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Μλκς ξεκίνησε e-learning σε business administration o free rider, και θα μας πάει αίμα μέχρι να πάρει πτυχίο.

    Θυμηθείτε τα λόγια μου.


    κλαίω ρε

    το πέρασε το πρώτο?

  5. #65
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    ....έχω κόψει το φαί κυρ ΜΑΕΘΡΑΤ αλλά τα κιλά αργούν να πέσουν...
    Εσείς πάτε και παίρνετε τις ιταλικές πομόνες που δεν πάνε βήμα, και μετα φταίμε εμείς που σας δίνουμε οικονομικές λύσεις για βελτίωση του λόγου hp/Kg
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  6. #66
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Εσείς πάτε και παίρνετε τις ιταλικές πομόνες που δεν πάνε βήμα, και μετα φταίμε εμείς που σας δίνουμε οικονομικές λύσεις για βελτίωση του λόγου hp/Kg
    Το stretch ανα ποντο υφασματος ειναι το θεμα αδερφε...
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  7. #67
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Εσείς πάτε και παίρνετε τις ιταλικές πομόνες που δεν πάνε βήμα, και μετα φταίμε εμείς που σας δίνουμε οικονομικές λύσεις για βελτίωση του λόγου hp/Kg
    Μη μου το θυμίζεις γιατί είμαι στο παρά μισό βήμα από να γεμίσω την "χοντρή" και να πάμε μιά βραδινή να παγώσ... να κάψουμε βενζίνη ΜΕ λόγο. Και ας γρατσανάνε τα ρουλεμάν των τροχών και ας χαρχαλάει η καμπάνα και και και και και. Μετά τις 5000 που ανοίγει το EXUP...


    Στο διάολο, πάω να βρω την επένδυση του παντελονιού, φιλιά.

  8. #68
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της paramedic
    Εγγραφή
    05/08/2006
    Μηνύματα
    722
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Αυτό που δεν έχεις καταλάβει (πιθανώς) είναι ότι ο free rider στην... επανένταξή του στο φόρουμ δήλωσε ευθαρσώς ότι θα προκαλεί και θα τρολάρει γιατί έχουμε γίνει ένα μάτσο αδερφές πολίτικλι κορέκτ. Και ούτως πορεύεται, προκλητικά. Οπότε ποπκορνάκι, χαμηλώνεις το βόλιου και δεν τον παίρνεις 100% σοβαρά γιατί είναι επίτηδες υπερβολικός και προκλητικός.
    Και άλλοι το κάνουν αυτό εδώ πια και μάλλον εχουν το αλάθητο η έτσι νομίζουν τουλάχιστον.
    Και αν δε με σέβεστε να με φοβάστε!!

  9. #69
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Ο λόγος είναι ότι μεσολαβεί κάποιος τρίτος που δεν ξέρεις πως θα φερθεί στο πακέτο.
    Oι τρίτοι έχουν μεσολαβήσει πολύ πριν πάει καν το κράνος στο κατάστημα.. Εγώ πάντως μετά την κοροϊδία μέσα στα μούτρα μου απο εδώ κατάστημα πήρα κράνος απο Αγγλία, όχι απο κάποιο απο τα γνωστά αλλά σε κάποιο που το βρήκα τυχαία και σε κανα 2 ερωτήσεις μου απάντησαν άμεσα και αναλυτικά κερδίζοντας την εμπιστοσύνη μου με την καλή πρώτη εικόνα. Όταν ήρθε το κράνος έλειπε απο την κούτα το πινλοκ, τους ενημέρωσα και αφού μου ζήτησαν συγνώμη μου είπαν πως στέλνουν νέο. Τσάκ-μπαμ και χωρίς πολλά πολλά.
    Why do you go away? So that you can come back. So that you can see the place you came from with new eyes and extra colors. And the people there see you differently, too. Coming back to where you started is not the same as never leaving. T. Pratchett

  10. #70
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Αυτό που δεν έχεις καταλάβει (πιθανώς) είναι ότι ο free rider στην... επανένταξή του στο φόρουμ δήλωσε ευθαρσώς ότι θα προκαλεί και θα τρολάρει γιατί έχουμε γίνει ένα μάτσο αδερφές πολίτικλι κορέκτ. Και ούτως πορεύεται, προκλητικά. Οπότε ποπκορνάκι, χαμηλώνεις το βόλιου και δεν τον παίρνεις 100% σοβαρά γιατί είναι επίτηδες υπερβολικός και προκλητικός.
    α. μ-ν-εα κο-υ-λπα
    done.

  11. #71
    Νέο μέλος Το avatar του/της docma
    Εγγραφή
    28/01/2016
    Μηνύματα
    9
    Καλησπέρα,
    Αποφάσισα να βάλω στην μηχανή μου τα hot grips της oxford, και παρόλο που στο ebay τα βρίσκω τουλάχιστον ένα 20ευρο λιγότερο είπα να υποστηρίξω τα Ελληνικά καταστήματα.
    Οnline παραγγελία σε κατάστημα όπου υπήρχαν άμεσα διαθέσιμα για παραλαβή, τηλέφωνο την επόμενη μέρα "Λυπούμαστε αλλά δεν είναι διαθέσιμα λάθος στο σύστημα".
    Ακυρώνω την παραγγελία, κάνω νέα σε άλλο κατάστημα , πάλι φαινόταν διαθέσιμα, τηλέφωνο σήμερα "Δυστυχώς ο κωδικός αυτός δεν είναι διαθέσιμος", αυτοί δεν είχαν κάν την ευθυξία να ζητήσουν συγνώμη ή έστω να αλλάξουν την διαθεσιμότητα στο ηλεκτρονικό κατάστημα,ακόμα διαθέσιμα φαίνονται...
    Eξωτερικό και ebay λοιπόν...Ποιος φταίει τελικά?
    (Δεν αναφέρω τα καταστήματα, μιας και έχω μικρό αριθμό post και μπορεί να θεωρηθεί από κάποιους ύποπτο)

  12. #72
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/05/2012
    Μηνύματα
    188
    [QUOTE=docma;2837496]Καλησπέρα,
    Αποφάσισα να βάλω στην μηχανή μου τα hot grips της oxford, και παρόλο που στο ebay τα βρίσκω τουλάχιστον ένα 20ευρο λιγότερο είπα να υποστηρίξω τα Ελληνικά καταστήματα.
    Οnline παραγγελία σε κατάστημα όπου υπήρχαν άμεσα διαθέσιμα για παραλαβή, τηλέφωνο την επόμενη μέρα "Λυπούμαστε αλλά δεν είναι διαθέσιμα λάθος στο σύστημα".
    Ακυρώνω την παραγγελία, κάνω νέα σε άλλο κατάστημα , πάλι φαινόταν διαθέσιμα, τηλέφωνο σήμερα "Δυστυχώς ο κωδικός αυτός δεν είναι διαθέσιμος", αυτοί δεν είχαν κάν την ευθυξία να ζητήσουν συγνώμη ή έστω να αλλάξουν την διαθεσιμότητα στο ηλεκτρονικό κατάστημα,ακόμα διαθέσιμα φαίνονται...
    Eξωτερικό και ebay λοιπόν...Ποιος φταίει τελικά?
    (Δεν αναφέρω τα καταστήματα, μιας και έχω μικρό αριθμό post και μπορεί να θεωρηθεί από κάποιους ύποπτο)[/QUOTE

    http://www.motooxford.pl/pl/

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345

Παρόμοια θέματα

  1. Μεταφορά μοτοσυκλέτας απο Ελλάδα στην Ελβετία....
    από konpatra στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 04/02/2015, 11:21
  2. κράνος μέχρι 350 ευρώ από Ελλάδα
    από sv1000s στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 30/05/2014, 23:24
  3. Μεταφορά μοτοσυκλέτας απο Ελλάδα Γερμανία ?
    από papalife στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 07/12/2012, 13:21
  4. Μεταφορά μοτο από Ελλάδα UK
    από BabsTaz στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 19/11/2012, 09:28
  5. Ελλάδα vs εξωτερικό @ restoring
    από DimChios στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 22/03/2012, 12:51

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF