Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: Κλοπή Suzuki VStrom 650 μαύρη στον Νέο Κόσμο (πίσω από Ξενοδοχείο Intercontinental)

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/01/2016
    Μηνύματα
    8

    Exclamation Κλοπή Suzuki VStrom 650 μαύρη στον Νέο Κόσμο (πίσω από Ξενοδοχείο Intercontinental)

    Καλησπέρα κι από εμένα.
    Την Δευτέρα 11/01/2016 μεταξύ 17.30 με 21.30 μου έκλεψαν την μηχανή μου (Suzuki VStrom 650cc, χρώματος μαύρη ματ, με bagster και καλάθι, με αριθμό κυκλοφορίας ΧΗΗ20). Δήλωσα την κλοπή στην αστυνομία την ίδια ημέρα. Εάν την δει κάποιος πουθενά παρατημένη τον παρακαλώ να μου απαντήσει στο φόρουμ.
    ΠΡΟΣΟΧΗ
    Στο σημείο που έγινε η κλοπή (Λαγουμιτζή 42 και Ευρυδάμαντος, στο πίσω μέρος του Ξενοδοχείο Intercontinental, στον Νέο Κόσμο) στο πεζοδρόμιο πάνω από τη γέφυρα υπάρχει παρατημένη αρκετές ημέρες μια Honda Transalp μαύρη, χωρίς πινακίδα και χωρίς να είναι δεμένη πουθενά. Πιθανότατα να είναι κλεμμένη και να την παράτησαν εκεί. Έχω ειδοποιήσει την αστυνομία να την ελέγξει και μου είπαν πως θα το κάνουν.
    Ευχαριστώ.

  2. #2
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Θα έχω το νου μου. Λυπάμαι για το γεγονός να ξέρεις.

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/01/2016
    Μηνύματα
    8
    Σε ευχαριστώ!

  4. #4
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Μακάρι να τη βρεις.

  5. #5
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/01/2016
    Μηνύματα
    8
    Η αλήθεια είναι ότι δεν ελπίζω ότι θα την βρω... Για ανταλλακτικά μάλλον θα πάει ή θα την φορτώσουν σε κανένα κοντέινερ μαζί με άλλες για να ταξιδέψει στα Βαλκάνια... Σας ευχαριστώ πάντως για την συμπαράσταση!!!

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF