Σελίδα 5 από 13 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 187

Θέμα: Αγορα VFR800 Crossrunner '16

  1. #61
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    συμφωνω 100% για τη χρηση γαντιων. τροπος του λεγεις οπως το ειπα. το πα λογω του οτι αν δεν τα φορας για καποιο λογο αυτα τα 2 απο μονα τους κανουν εξαισια δουλεια

  2. #62
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/12/2015
    Μηνύματα
    19
    Και να θες δεν μπορείς να την οδηγήσεις χωρίς γάντια .... και φταίει το υλικό των grip που τρίβεται και βάφει τα χέρια.

  3. #63
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    καλα αυτο μπορει να μην ισχυει σε ολες τις μηχανες..ειναι αναλογα το υλικο που στην συγκεκριμενη φαινεται αριστο. στο σκουτερ 7ετιας που εχω ποτε δεν εχω δει κατι πανω στα χερια μου

  4. #64
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/12/2015
    Μηνύματα
    19
    Μιλάω πάντα για τα grip του crossrunner. Βέβαιω μπορεί να φταίει το γεγονός ότι εγώ οδηγώντας σφίγγω πολύ τα grip που στην προκειμένη θα τα ήθελα και 1 ποντο μεγαλύτερα. Αυτό είναι το μόνο μελανό σημείο που έχω βρει στη μοτό. Τα grip... Τόσο super είναι.

  5. #65
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/12/2015
    Μηνύματα
    19
    Ααααα... και το άλλο super είναι πως δεν θα κυκλοφορήσει πολύ... για διάφορους λόγους. Αυτό ίσως μου αρέσει περισσότερο από όλα.

  6. #66
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Λαθος μου, νομιζα οτι αφορουσε το κροσρανερ
    Το crossrunner είναι ένα vfr ψηλό.
    Ίδιο μοτέρ, ίδιο σασί, φρένα, τροχοί, βάρος, πλαστικά και αναρτήσεις άλλαξαν.

    Ναι το ότι δεν θα γίνει σούπα είναι ωραίο κίνητρο.

  7. #67
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    δεν το ηξερα καν οτι θα βγει σε λιγα κομματια! απο που το ξερεις? πολυ καλο οντως για καλη μεταπωλητικη αξια στο μελλον

  8. #68
    Δεν είπε κανείς κάτι τέτοιο. Απλά δεν θα πουλήσει όσο το tracer, ας πούμε.

  9. #69
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mfk700 Προβολή μηνύματος
    Μιλάω πάντα για τα grip του crossrunner. Βέβαιω μπορεί να φταίει το γεγονός ότι εγώ οδηγώντας σφίγγω πολύ τα grip που στην προκειμένη θα τα ήθελα και 1 ποντο μεγαλύτερα. Αυτό είναι το μόνο μελανό σημείο που έχω βρει στη μοτό. Τα grip... Τόσο super είναι.
    το πιστευεις οτι διαπιστωσα ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο πραγμα? απλα εμενα μου φανηκαν πολυ σκληρα και υποθετω οτι ο λογος ειναι αυτος προς το παρων οτι το εσφιγγα πολυ θεωρω λογω αγχους

  10. #70
    Μέλος
    Εγγραφή
    20/12/2015
    Μηνύματα
    38
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από anavatis19 Προβολή μηνύματος
    το πιστευεις οτι διαπιστωσα ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο πραγμα? απλα εμενα μου φανηκαν πολυ σκληρα και υποθετω οτι ο λογος ειναι αυτος προς το παρων οτι το εσφιγγα πολυ θεωρω λογω αγχους

    Συντροχοι crossrunners, ετριβα σήμερα επι πεντε λεπτα με ασετον τα grips αλλα ματαια.. δεν εβγαλαν τιποτα .

    Γαντια παντως να φοραμε χειμωνα καλοκαίρι ε ?

    Για τα σκληρά grips ..Πρωτο ταξιδι ετυχε ναυλος για τον Πειραιά ... στα πρωτα εικοσι λεπτα που καθισα πανω της
    επρεπε να περασω τη μιση Αθήνα και να προλάβω το καράβι για το νησι . Αγχος και χαρα ...
    Να προσεχεις ,να τρεχεις ,να σφηνωνεσαι ,να καμαρωνεις ,να κοιτας σαν περισκοπιο μη σε ακουμπησει κανεις ,να χεις
    το νου σου στα φαναρια που δεν εχει στο νησι ,να βαλεις και βενζινα γιατι την αγορασα με το τεποζιτο αδειο, να κοιτας
    αγνωστο ταμπλω γεματο νουμερα και να ψαχνεις ποσα χρονο εχεις ακομα ,να κοιτας αν σε κοιτανε ... ΚΟΜΦΟΥΖΙΟ ..

    Οταν στο παρα ενα εφτασα στο λιμανι καταλαβα οτι τα χερια μου ηταν σαν ταναλιες ..
    Τετοιο αθελητο σφιξιμο δεν μου ειχε ξανά τύχει.

    Λοιπον , χαλαρωνουμε και με τον σωστο εξοπλισμο γνωριζομαστε σιγα σιγα με μια εξαιρετικη -απο οτι φαινεται - μηχανη 106 HP...

  11. #71
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Καλορίζικη και κσλοτάξιδη. Να τη χαρείς εύχομαι. Με Γειά!

  12. #72
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    καλοριζιρικη αδερφε! και εγω λογω χαρτουρας την παραλαμβανω μεσα στη βδομαδα! δυνατο μηχανημα και πολυ αξιοπιστο λογω ονοματος. για μουρη δεν το συζητω απο τα πιο ομορφα και ψαρωτικα

  13. #73
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/12/2015
    Μηνύματα
    19
    Νομίζω πως χρειαζόμαστε φτεράκι για τον εμπρός τροχό. Δεν το βλέπω καλά το ψυγείο. Σήμερα που πάταγα χώμα είδα πολύ λάσπη μαζεμένη στο πλαστικο κάλυμμα του ψυγείου. Το ίδιο γινεται και με τα βρόχινα νερά. Εχει βάλει καποιος κατι τέτοιο ποτέ?http://www.motoraid.eu/mymoto/honda/...ssrunner-2015-

  14. #74
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/12/2015
    Μηνύματα
    19
    Να ρωτήσω εαν επιτρέπεται.... τις παραγγελίες σας για τη μοτό πότε τις είχατε κάνει?
    Εγώ παρήγγειλα αρχές Ιουνίου και παρέλαβα αρχες Γενάρη....
    Δε λέω άξιζε η αναμονή....

  15. #75
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    Εγώ κάνα 3βδομαδο περίμενα. Αλλά από ότι ξέρω είχαν εξαλειφθεί γτ πήγε πολύ καλά εμπορικά. Για το φτεράκι και εγώ συμφωνώ. Αλλά όχι το μαμά

Σελίδα 5 από 13 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορα μηχανής απο Αγγλία
    από niko13g στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2004, 21:01
  2. Αγορα V-strom 650
    από medieval στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 20/03/2004, 18:11
  3. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 16/02/2004, 21:27
  4. Σάββατο 16/1
    από SF στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 16/01/2004, 22:33
  5. Αγορά πάπιας
    από THEOD στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2003, 16:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF