Σελίδα 7 από 13 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789101112 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 187

Θέμα: Αγορα VFR800 Crossrunner '16

  1. #91
    Αργός Το avatar του/της Cpt_Slow
    Εγγραφή
    01/02/2016
    Μηνύματα
    453
    5200 τοκοι δεν ειναι υπερ υπερβολικο?

  2. #92
    Για 6 χρόνια; Μάλλον όχι. Η BMW που αναφέρθηκε έχει χαμηλό επιτόκιο μεν, στην 3ετία όμως και με το 1/3 της τιμής μπροστά και το 1/3 στο τέλος (ναι υπό διαπραγμάτευση σε δόσεις, αλλά δεν γράφουν με τι επιτόκιο). Σε κάθε περίπτωση, είναι μεγάλο μπουκιά στη φάση που είσαι, οπότε υπομονή.


    Είδα ένα μαύρο ματ σήμερα, Λαμπράκη και Πειραιώς στο φανάρι. Ωραίο είναι και αυτό το χρώμα! Ο χοντρούλης μεσήλιξ οδηγός φαινόταν λίγο ταλαιπωρημένος, με ζελατίνα ανοιχτή να μην θολώνει στο κράνος από παλαιολιθική εποχή, άνευ γαντιών κλπ.

  3. #93
    Αργός Το avatar του/της Cpt_Slow
    Εγγραφή
    01/02/2016
    Μηνύματα
    453
    μαλλον εχω μεινει στα παλια χρηματοδοτικα των αυτοκινητων!!
    για ενα φιλο που πηρε beverly προσφατα ηταν παντως πολυ καλυτερη η χρηματοδοτηση.. αλλα θα μ πεις αλλο 4grand και αλλο 11..

  4. #94
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    παω για kawasaki versys και εγω γιατι το ειδα απο κοντα και ειναι και κοντα στο στυλ που θελω. και πιο οικονομικο σαν μηχανη απο το χοντα(μισα χρηματα ακριβως), αποπληρωμη σε 2,5 χρονια εναντι του χοντα στα 6, καλυτερη καταναλωση και εχω ακουσει καλα λογια γενικα..Τι λετε????

  5. #95
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/12/2015
    Μηνύματα
    19
    Καλο και τιμιο το kawasaki αλλα κατώτερο απο το crossrunner στους περισσοτερους τομείς. Υπερτερεί μόνο σε τιμή και κατανάλωση κατα την αποψη μου. Αν δεν μπορεις να καλυψεις τα 3000 ευρώ της διαφοράς τους ειναι μια καλή εναλλακτική. Εκτός βεβαια εαν μιλας για το 1000.

  6. #96
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    ναι ειναι κατωτερο σιγουρα αλλα τελικα την δουλεια μου θα την κανω. το χοντα θα το επαιρνα γιατι το θεωρω και εγω τοπ. οχι μιλαω για το 650 το 1000αρι θα καιει πιο πολυ και απο το κροςραννερ!

  7. #97
    Μέλος
    Εγγραφή
    20/12/2015
    Μηνύματα
    38
    Συμπαθέστατο το versys .. αν μου αρεσαν ο ηχος και το ταμπλό του ισως να το ειχα επιλεξει .

    Το επιπλεον κόστος του crossrunner σε σχεση με τα συγκρίσιμα με αυτο μηχανακια νομιζω οτι ειναι πανω του και με το παραπανω..

    Οποιος μπορει να το καλυψει δε θα βγει χαμενος , ουτε οικονομικα ουτε ταξιδιαρικα ..

  8. #98
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    14/05/2010
    Μηνύματα
    223
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από anavatis19 Προβολή μηνύματος
    ναι ειναι κατωτερο σιγουρα αλλα τελικα την δουλεια μου θα την κανω. το χοντα θα το επαιρνα γιατι το θεωρω και εγω τοπ. οχι μιλαω για το 650 το 1000αρι θα καιει πιο πολυ και απο το κροςραννερ!

    Χωρίς να θέλω να μπω στη τσέπη σου ή στη ζωή σου, δεν αξίζει να χρεωθείς για μια μοτοσυκλέτα. Όσο φτάνουν τα χέρια σου. Υπάρχουν χιλιάδες μεταχειρισμένα να επιλέξεις. Το να πάρεις ένα ακριβό μαραφέτι το οποίο:

    - Είναι εύκολο στην κλοπή
    - Είναι εύκολο στην ζημιά (πχ πτώση)
    - Είναι κυρίως εξάρτημα διασκέδασης (για την μεταφορά υπάρχουν φτηνότερα ίδια μέσα)

    Τότε δεν αξίζει να δουλεύεις γι αυτό σαν τον σκύλο. Όσοι έχουν τα γένια, ΠΡΕΠΕΙ να έχουν και τα χτένια! Οι άλλοι κοιτάμε και ΑΝ και ΟΤΑΝ μπορέσουμε , βλέπουμε.

  9. #99
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Specialized Προβολή μηνύματος
    Χωρίς να θέλω να μπω στη τσέπη σου ή στη ζωή σου, δεν αξίζει να χρεωθείς για μια μοτοσυκλέτα. Όσο φτάνουν τα χέρια σου. Υπάρχουν χιλιάδες μεταχειρισμένα να επιλέξεις. Το να πάρεις ένα ακριβό μαραφέτι το οποίο:

    - Είναι εύκολο στην κλοπή
    - Είναι εύκολο στην ζημιά (πχ πτώση)
    - Είναι κυρίως εξάρτημα διασκέδασης (για την μεταφορά υπάρχουν φτηνότερα ίδια μέσα)

    Τότε δεν αξίζει να δουλεύεις γι αυτό σαν τον σκύλο. Όσοι έχουν τα γένια, ΠΡΕΠΕΙ να έχουν και τα χτένια! Οι άλλοι κοιτάμε και ΑΝ και ΟΤΑΝ μπορέσουμε , βλέπουμε.
    δεν μπλεκεις πουθενα. ακριβως ετσι σκεφτηκα. δεδομενου οτι ανοιγω και σπιτι φετος σιγα σιγα δεν αξιζει να δωσω μια περιουσια για μια μηχανη με ολους αυτους τους κινδυνους..και το καβασακι που λεω ειναι καπως τσιμπημενο αλλα βγαινει ανετα απο μερους μου και στην τελικη παντα ημουν υπερ του καινουργιου.

  10. #100
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt_Slow Προβολή μηνύματος
    5200 τοκοι δεν ειναι υπερ υπερβολικο?
    Για Σαρακακη ειναι κοψοχρονια...

    (η μουτζα παει στο Σαρακακη οχι σε εσενα!!)

  11. #101
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/12/2015
    Μηνύματα
    19
    Οι τόκοι για το συγκεκριμένο ποσό πληρωμης αλλά και το διάστημα αποπληρωμής είναι σίγουρα υψηλοί αλλά αναμενόμενοι και στα ίδια επίπεδα με όλες τις εταιρείες νομιζω.
    Εάν θέλουμε να τα χώσουμε στην απαράδεκτη ελληνική αντιπροσωπεία έχουμε δεκάδες άλλους λόγους.
    Δεν είναι σημερινό το φαινόμενο αλλά κρατάει δεκαετίες....ρωτήστε απλά κάποιον παλαιό αυτοκινητιστή ή ακόμα και οι παλαιότεροι θα θυμάστε αυτοκίνητα να έρχονται χωρίς καθρέπτες και να αγοράζονται ως έξτρα...
    Για να μη μιλησουμε για ανταλλακτικα.... ειδικά τα τελευταία χρόνια που δεν υπάρχει stock.
    Για να μη μιλήσω τελος για εμενα που είχα δωσει προκαταβολή και περίμενα μηχανη σε 2 μήνες και την πήρα μετα από 7 σχεδόν μήνες και μάλιστα 300 ευρώ ακριβοτερη.
    Την κατασταση σώνουν λιγο οι σοβαροί έμποροι.

  12. #102
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mfk700 Προβολή μηνύματος
    Την κατασταση σώνουν λιγο οι σοβαροί έμποροι.
    ΤΙΙΙΙ?????
    Δεν είναι ΟΛΟΙ οι Έλληνες μαγαζάτορες ΚΛΕΦΤΕΣ????
    ανανήψαντας

  13. #103
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/12/2015
    Μηνύματα
    19
    Είναι κλέφτες και πολλά άλλα ακόμα .... μην τα λέμε τωρα. Όχι όμως όλοι και σίγουρα όχι στον ίδιο βαθμό..Είπαμε ειναι εμποροι και λίγο πολύ ξερουμε πως έχουν ξεκινησει το επάγγελμα μερικοι από δαύτους.

  14. #104
    Δεν είναι όλοι ίδιοι, μην είμαστε υπερβολικοί.
    Το MOTO JAPAN μου έφερε το 1000 σε έναν (1) μήνα.

  15. #105
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/12/2015
    Μηνύματα
    19
    Η καθυστέρηση δεν προείλθε από τον εμπορο αλλά από την αντιπροσωπεια στην περίπτωση μου και το γνωρίζω από την ιδια την αντιπροσωπεία....

Σελίδα 7 από 13 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789101112 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορα μηχανής απο Αγγλία
    από niko13g στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2004, 21:01
  2. Αγορα V-strom 650
    από medieval στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 20/03/2004, 18:11
  3. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 16/02/2004, 21:27
  4. Σάββατο 16/1
    από SF στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 16/01/2004, 22:33
  5. Αγορά πάπιας
    από THEOD στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2003, 16:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF