Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 52

Θέμα: Αγορά συναγερμού και εγγύηση

  1. #16
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    Σωστος. Καλά ξηγηθηκες. Και εγώ γενικά έτσι πλέον τα ψάχνω όλα και ότι γλιτώσεις καλό είναι.

  2. #17
    Μέλος Το avatar του/της aetomenios
    Εγγραφή
    10/01/2016
    Μηνύματα
    139
    Εκανες σωστή επιλογή,ευγε φίλε μου!!!
    Μ'ένα μαχαίρι την καρδιά την έσκισες στη μέση κι'αυτή σε αγαπά διπλά αντί για να πονέσει.

  3. #18
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    για τους κενταλ καμια γνωμη?

  4. #19
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από anavatis19 Προβολή μηνύματος
    για τους κενταλ καμια γνωμη?
    πολλά τα λεφτά για απλό κραδασμικό χωρίς περιμετρική προστασία.

  5. #20
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    μου τον βαζουν δωρο με τη μηχανη! απλα ηθελα να ξερω αν ειναι του πεταματου

  6. #21
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από anavatis19 Προβολή μηνύματος
    μου τον βαζουν δωρο με τη μηχανη! απλα ηθελα να ξερω αν ειναι του πεταματου
    τιποτα ιδιαιτερο.....ενας της σειρας με κοστος 90ευρω που κανει λιγα για τα λεφτα που ζηταει. γνωμη μου ειναι αν πιανουν τα χερια σου ή δε σε νοιαζει το οικονομικο να μην δεχτεις το δωρο αλλα να σου κοψουν κανα 70αρι ευρω ακομα απο τη μηχανη και να βαλεις εναν με περιμετρικο αργοτερα μονος σου.

  7. #22
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_Sp Προβολή μηνύματος
    τιποτα ιδιαιτερο.....ενας της σειρας με κοστος 90ευρω που κανει λιγα για τα λεφτα που ζηταει. γνωμη μου ειναι αν πιανουν τα χερια σου ή δε σε νοιαζει το οικονομικο να μην δεχτεις το δωρο αλλα να σου κοψουν κανα 70αρι ευρω ακομα απο τη μηχανη και να βαλεις εναν με περιμετρικο αργοτερα μονος σου.
    μπα να κοψουν αλλο οχι. και το δωρο που ζητησα με το ζορι μου το εκαναν και αυτο επειδη ειπα οτι εχω καλυτερη προσφορα απο αλλον εμπορο..καλως η καως ετσι μπορεις να κοψεις απο την τιμη

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    22/03/2007
    Μηνύματα
    896
    Συνεγαρμος χωρις περιμετρικο;..οχι βεβαια..με 300 αγοραζεις τον scorpio 900...κλασεις ανωτερος απο τους meta..τους ειχα και τους δυο..
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

  9. #24
    Μέλος Το avatar του/της Lumiel
    Εγγραφή
    12/08/2013
    Μηνύματα
    83
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zopas Προβολή μηνύματος
    Συνεγαρμος χωρις περιμετρικο;..οχι βεβαια..με 300 αγοραζεις τον scorpio 900...κλασεις ανωτερος απο τους meta..τους ειχα και τους δυο..
    Απορία, γίνεται το περιμετρικό να χτυπάει μόνο στο τηλεκοντρόλ? Αλλιώς φοβάμαι θα το έχω σχεδόν συνέχεια κλειστό. Θέλω βασικά κάτι που να με ειδοποιεί στην συσκευή γιατί 1) συνήθως είμαι σε 1-2 όροφο και η μηχανή απο κάτω. 2) να μην ενοχλεί τους άλλους χτυπώντας ασταμάτητα (π.χ το βράδυ)

  10. #25
    Και γαμώ τα μέλη!!!
    Εγγραφή
    04/11/2004
    Μηνύματα
    141
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lumiel Προβολή μηνύματος
    Απορία, γίνεται το περιμετρικό να χτυπάει μόνο στο τηλεκοντρόλ? Αλλιώς φοβάμαι θα το έχω σχεδόν συνέχεια κλειστό. Θέλω βασικά κάτι που να με ειδοποιεί στην συσκευή γιατί 1) συνήθως είμαι σε 1-2 όροφο και η μηχανή απο κάτω. 2) να μην ενοχλεί τους άλλους χτυπώντας ασταμάτητα (π.χ το βράδυ)
    Ως κάτοχος του 900 SRi, σου λέω ότι αξίζει. Αυτό που ζητάς με το περιμετρικό δεν γίνεται. Ο σκοπός του περιμετρικού, είναι να ειδοποιεί τον κλέφτη όταν πλησιάζει. Αν επιμείνει, τότε θα χτυπήσει ο συναγερμός και θα σου χτυπήσει και στο τηλεκοντρόλ. Η εμβέλεια του περιμετρικού ρυθμίζεται όπως επίσης και η επιλογή να μπαίνει σε λειτουργία κατά βούληση.
    Έχει βγει και ο 1100 που έχει μαζί και GPS.
    Ρίξε μία ματιά: http://www.3-s.gr/details.php?mainca...product_id=876
    Νίκος988
    Tα λέμε τις προάλλες!!!

  11. #26
    Μέλος Το avatar του/της Lumiel
    Εγγραφή
    12/08/2013
    Μηνύματα
    83
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nikos988 Προβολή μηνύματος
    Ως κάτοχος του 900 SRi, σου λέω ότι αξίζει. Αυτό που ζητάς με το περιμετρικό δεν γίνεται. Ο σκοπός του περιμετρικού, είναι να ειδοποιεί τον κλέφτη όταν πλησιάζει. Αν επιμείνει, τότε θα χτυπήσει ο συναγερμός και θα σου χτυπήσει και στο τηλεκοντρόλ. Η εμβέλεια του περιμετρικού ρυθμίζεται όπως επίσης και η επιλογή να μπαίνει σε λειτουργία κατά βούληση.
    Έχει βγει και ο 1100 που έχει μαζί και GPS.
    Ρίξε μία ματιά: http://www.3-s.gr/details.php?mainca...product_id=876
    Ωραία, ευχαριστώ. Πιο πολύ φοβάμαι μην χτυπάει απο γάτες που θα ανεβαίνουν πάνω, αλλά θα δώ τι θα κάνω!

  12. #27
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    22/03/2007
    Μηνύματα
    896
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lumiel Προβολή μηνύματος
    Ωραία, ευχαριστώ. Πιο πολύ φοβάμαι μην χτυπάει απο γάτες που θα ανεβαίνουν πάνω, αλλά θα δώ τι θα κάνω!
    Δεν θα χτυπαει απο γατες αν τον ρυθμισεις σωστα, ουτε θα χτυπαει γενικως χωρις λογο..στα 300 ευρω ειναι κορυφη, απλα παρε εξτρα φορτιστη και βαλες τους μονωτικη ταινια για ενισχυση στο σημειο που ενωνεται το καλωδιο με τον ανταπτορα..κοβεται ευκολα..επισης υπαρχει και πιο εξελιγμενο σκορπιον και με δορυφορικο σημα αλλα η τιμη ξεφευγει..
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

  13. #28
    Μέλος Το avatar του/της Lumiel
    Εγγραφή
    12/08/2013
    Μηνύματα
    83
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zopas Προβολή μηνύματος
    Δεν θα χτυπαει απο γατες αν τον ρυθμισεις σωστα, ουτε θα χτυπαει γενικως χωρις λογο..στα 300 ευρω ειναι κορυφη, απλα παρε εξτρα φορτιστη και βαλες τους μονωτικη ταινια για ενισχυση στο σημειο που ενωνεται το καλωδιο με τον ανταπτορα..κοβεται ευκολα..επισης υπαρχει και πιο εξελιγμενο σκορπιον και με δορυφορικο σημα αλλα η τιμη ξεφευγει..
    Έχουμε κάποιο κατάστημα που τους βάζει στην Αθήνα? στα 300 υποθέτω εννοείς αν τον πάρω και τον βάλω μόνος..

  14. #29
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2016
    Μηνύματα
    4
    Που?

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    22/03/2007
    Μηνύματα
    896
    pan car ψηλα στην πρωτοπαπαδακη, τον αγοραζεις και στον τοποθετει δωρεαν ο χαρης..βρες τηλ. στο ιντερνετ και κλεισε οπωσδηποτε ραντεβου γιατι εχει δουλεια ο μαστορας..

    αντιπροσωπια, directed θεσ/ νικη αν προκυψει κατι ζητα τον τεχνικο γιαννη...ευγενεστατοι και εξυπηρετηκοτατοι..
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορα αδιαβροχου και ζεστου συνθετικου jacket
    από AFTER στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 11/10/2006, 00:08
  2. Times Moto και εγγυηση...
    από AlexT.SS1000.R στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 14/08/2006, 03:53
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 25/07/2006, 10:47
  4. Service και εγγύηση
    από dio650gs στο forum BMW
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 27/03/2006, 12:30
  5. Αγορά κράνους και μπουφάν
    από MikeG στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 30/05/2005, 22:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF