Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 71

Θέμα: μπορεις να την βρεις!!!!!!!!!

  1. #31
    Banned
    Εγγραφή
    02/02/2016
    Μηνύματα
    30
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GiorgosLa Προβολή μηνύματος
    Πάντως αν μου έλεγε κάποιος να διαλέξω, η "ότι απέμεινε" απ το μηχανάκι, η να τους δω κρεμασμένους σε μεσιανό κατάρτι, θα προτιμούσα το δεύτερο. Και ας μην έπαιρνα ούτε μανέτα. Τουλάχιστον έτσι το σκέφτομαι τώρα. Αν την πατούσα εγώ, μπορεί να διάλεγα την μανέτα. Δεν ξέρω. Απλά χαλιέμαι μόνο που το σκέφτομαι.
    φιλε ο τυπος εχει τρεισ μηχανες και ενα παπακι ενω εγω τιποτα.. μαζευω λεφτα να παρω ενα αξιοπρεπες σκουτερ γιατι που λεφτα παλι για μοτοσυκλετα

  2. #32
    Banned
    Εγγραφή
    02/02/2016
    Μηνύματα
    30
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dimos35 Προβολή μηνύματος
    Πρώτα πρώτα εύχομαι να πάνε όλα καλά και να δικαιωθείς.

    Επίσης να σε παρακαλέσω, μια και είδα ότι γράφτηκες σήμερα, άσχετα από το τι θα γίνει και όποτε γίνει, να μας ενημερώσεις. Το θέμα είναι πολύ σοβαρό και θα ήθελα πολύ να μάθω την κατάληξη.
    ενοειτε οτι θα ενημερωσω. θα σας αποδηξω οτι δεν ειμαι κανενασ τρελος που χρεωνει το κοσμο αδηκα !!

  3. #33
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/11/2009
    Μηνύματα
    892
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GiorgosLa Προβολή μηνύματος
    Πάντως αν μου έλεγε κάποιος να διαλέξω, η "ότι απέμεινε" απ το μηχανάκι, η να τους δω κρεμασμένους σε μεσιανό κατάρτι, θα προτιμούσα το δεύτερο. Και ας μην έπαιρνα ούτε μανέτα. Τουλάχιστον έτσι το σκέφτομαι τώρα. Αν την πατούσα εγώ, μπορεί να διάλεγα την μανέτα. Δεν ξέρω. Απλά χαλιέμαι μόνο που το σκέφτομαι.
    συμφωνω με τα χιλια!!
    μπιστολιασμα!!θελουν τα καρθαματα!!

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GsDakar
    Εγγραφή
    30/05/2010
    Μηνύματα
    247
    το συνεργειο παιζει να το μαθουμε να μην πλησιασουμε ;;;;; εστω περιοχη...

  5. #35
    Banned
    Εγγραφή
    02/02/2016
    Μηνύματα
    30
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GsDakar Προβολή μηνύματος
    το συνεργειο παιζει να το μαθουμε να μην πλησιασουμε ;;;;; εστω περιοχη...
    να τελειοσει πρωτα το ολο σκηνικο και θα ενημερωσω. γενικα εχω να σας συμβουλεψω κριβετε τα μηχανακια σας απο συνεργεια και μαγαζια και μην δινετε πραγματικη διεφθινση ετσι και σασ το βαλουν στο ματι τελος

  6. #36
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Με κάποιο τρόπο μας λες πως την πάτησες άθελά σου από συνεργείο;

  7. #37
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.046
    Αν το σκεφτεις στο μηχανικο αφηνεις τα κλειδια, με το μπλικι μπλικι του συναγερμου, το κλειδι για disc lock, του δινεις και το ΑΦΜ με τη διευθυνση σου.

    Ενα μαλ@κισμενο που δουλευει εκει, αν του γυαλισει μπορει να στη κανει τη ζημια...

  8. #38
    Μέλος
    Εγγραφή
    09/08/2012
    Μηνύματα
    89
    Εγω πάντως μονο κλειδι μηχανής αφήνω στο συνεργείο. Κλειδι μπαγκαζιέρας,disclock και button γκαράζ είναι σε άλλη αρμαθεία για να μπορώ να τα χωρίζω αμα αφήνω το μοτόρι συνεργείο γιατι o φιλος zannisvel έχει παρα πολύ δίκιο. Μπορεί ο μάστορας να είναι ΟΚ αλλα όλοι οι μπακαλόγατοι που είναι μέσα you dont know.

  9. #39
    Banned
    Εγγραφή
    02/02/2016
    Μηνύματα
    30
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Με κάποιο τρόπο μας λες πως την πάτησες άθελά σου από συνεργείο;
    θα μπορουσε να ειναι και απο συνεργειο αφου μου το πηρανε μετα απο μαζεματα που του εκανα

  10. #40
    Banned
    Εγγραφή
    02/02/2016
    Μηνύματα
    30
    ετσι ειναι οι μπακαλαγοτοι κανουνε την δουλεια χωρης να αποκλειω τους ιδιοκτητες των συνεργειων και αυτοι στο κολπο ειναι απλα δεν ανακατεβονται πολυ για να μην διακηνδινεψουν την επιχειριση τουσ ενω οι μπακαλογατοι δεν εχουν χασουν και τιποτα πανε για το μεροκαματο

  11. #41
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Σε κολλητο φιλο με R1 με συναγερμο, λουκετο (κουλουρα), disc lock, παρκαρισμενο σε κλειστο γκαραζ,
    του το φαγανε 5 μερες μετα απο σερβις......που ειχε αφησει τα παντα στο συνεργειο...

    Απλα το αναφερω....διχως σχολιασμο.
    Τελευταία τροποποίηση από GFawkes; 02/02/2016 στις 13:50.

  12. #42
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Του το φάγατε;

  13. #43
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Κλεφτες θα γινουμε;











    τι ναι ειπες.....τωρα μου το λες ΡΕ!!!!

  14. #44
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Λέω και γω..

  15. #45
    Μέλος
    Εγγραφή
    10/06/2014
    Μηνύματα
    34
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από suerrider Προβολή μηνύματος
    Πάνε δυο χρόνια που μου κλέψανε το μωράκι μου.
    Το πήρανε φρεσκοβαμμένο με full service και καινούρια λάστιχα!
    Το yamaha R1 2008 λευκό κόκκινο.
    Μετα από αρκετές άδοξες βόλτες στα συνεργεία επικεντροθικα στο car.gr.
    Κρατούσα ακόμα και σημειώσεις από μηχανές και ανταλακτικα γκουγκλαροντας και αριθμούς τηλεφώνων.
    Ηδα μια που απλα μου φανηκε καπως υποπτη αλλα δεν ηταν αυτη. Αρχισα να απογοητευομε.... υπηρχε αλλη μια που δεν ηθελα να παρω τηλεφωνω για να δω πως θα παει. Διαπιστώνω οτι πουλάει και ανταλακτικα απο διαφορα μοντελα. Σε καποια φαση τον χανω για λιγο καιρο και μου εμφανιζεται με νεες φοτος απο το R1. Τοτε ακουστηκε το μωρο να κλεει.
    Τον περνω τηλ και κληνουμε ραντεβου βραδι καπος απομερα. Έρχονται δικαβαλο με το r1 δυο τύποι ξένοι μιλώντας καλά ελληνικά.
    Με το φως του κινητού αναγνωρίζω το κουστούμι και κάποιες αλεσ λεπτομέρειες ομως ελιπαν καποια μαμα πραματα απο επανω οπως προστινες μπουκαλες χρυσες αντι για μαυρες και εξατμισεις αφτερμαρκετ.
    Τους λεω οτι θα το σκευτω γιατι ηθελα να ειναι οπως το βγαζει η Yamaha.
    Δεν υπαρχει προβλημα να το κανουμε μαμα μου απαντανε και οτι εχουνε καποιο χωρο και ανταλακτικα.
    Παω στο αστ.τμημα κατεφθειαν! μου λενε πως πρεπει να κλισω αλο ενα ραντεβου να με πανε στο χωρο τους και επειτα να ερθουν να τους τσακοσουμε στα πρασα.
    Και ετσι εγινε! Μετα απο τρεις μερες περνω τηλ για το δευτερο ραντεβου. Ερχεται ο τυπας με ενα παπακι με περνει και με παει σε ενα κεντρικο συνεργειο οπου μου διχνει τα ανταλακτικα και πραγματι ηταν τα δικα μου! Το μωρο παρκαρισμενο απ εξω εκλεγε.
    Παω να παρω το καφεδακι μου(τηλ στους αστυνομους) οσο θα εκανε τα μαστοριλικια ο τυπας.

    Η μηχανη κατασχεθικε θα περασει εδε και θα γινει δικαστηριο σε 3-4 μηνες . Δεν νομιζω το πλαισιο να ηταν το δικο μου. εχω καποιες πιθανοτητες για τον κινητηρα. Η μηχανη αγοραστηκε απο τον τελευτεο ιδιοκτητη 1 μηνα αφοτου μου κλεψανε την δικια μου.
    πουλαει δυο ακομα καθαρα προς 3,500 ευρω το ενα wrf450 07 & ktm 450 sx-f 07 και απο διαφορα μοντελα ανταλακτικα !
    μπραβο σου ρε φιλε που δεν εγκατελειψες και το πηγες μεχρι τελους

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 70
    Τελευταίο μήνυμα: 06/01/2008, 11:47
  2. που στο $$# να την βαλω?
    από AFTER στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 07/09/2005, 16:29
  3. Είναι ωραίο να την παίρνεις......
    από latris mixanis στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 59
    Τελευταίο μήνυμα: 12/07/2005, 11:18
  4. Που να την πηγαινω?
    από derd στο forum Honda Africa
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 01/12/2004, 13:12
  5. Παραλίγο να την πατήσω...και να με πατήσει!
    από jtoros στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 10/09/2004, 13:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF