Σελίδα 4 από 10 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 137

Θέμα: Kawasaki Versys 650 2016

  1. #46
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    25/05/2015
    Μηνύματα
    16
    Φιλε πολυ ομορφο...Καλες βολτες!! Η ζελατινα απο motoraid η ολιγο σκουρη??

  2. #47
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    ευχαριστω αδερφε! οχι απο bikers point στο νεο ηρακλειο οπως και τα καγκελα. ειναι το αμεσως επομενο απο το τελειως διαφανο σκεψου. μετα ειναι αρκετα σκουρα και δεν το ρισκαρα για να εχω καλη ορατοτητα τη νυχτα

  3. #48
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    25/05/2015
    Μηνύματα
    16
    Να σου πω τι υψος εχεις? Μ αρεσει αρκετα η μηχανη αυτη οπως και η Honda cb500x 2016 και δεν ξερω ποια απο τις δυο μπορει να καλυψει τα 191 εκατοστα μου!

  4. #49
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    25/05/2015
    Μηνύματα
    16
    Αν θελεις γραψε λιγο πως ειναι η συμβιωση μαζι της!!

  5. #50
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    δεν ειμαι θεριο..1.75! και 1.75 στο πλατος απο το γυμναστηριο χχααχχα και φαινομαι πιο γομαρι πανω της! μου αρεσει πολυ σαν μηχανη ειναι value for money..τι ακριβως θες να μαθεις?

  6. #51
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    25/05/2015
    Μηνύματα
    16
    E πες μου για την συμπεριφορα της, για τα σερβις, την καταναλωση, τυχον προβληματα που μπορει να εχει παρουσιασει εστω σε αλλους! ειχες καποια παλαιοτερη γενια versys? τι σε εκανε να την επιλεξεις?

  7. #52
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    απο συμπεριφορα μια χαρα. ελαφρια ευελικτη..220 κιλα ειναι με φουλ υγρα κτλ. καταναλωση εχει γυρω στα 5.5..εχει ομως και ενδειξη eco οταν οδηγεις οικονομικα. το εχω τεσταρει με 6η στο κιβωτιο το εκο παραμενει ανοιχτο μεχρι τα 129 χλμ..στα 130 σβηνει που σημαινει οτι καιει λιγο παραπανω απο εκει κ επειτα.(ακραιες μετρησεις χαχααχαχ). προβληματα δεν εχω προς το παρων..1700 χλμ εχω κανει μονο...μηχανη πρωτη φορα παιρνω στη ζωη μου πριν οδηγουσα κανα χρονο σκουτερ απλα

  8. #53
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.017
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pantzo13 Προβολή μηνύματος
    Να σου πω τι υψος εχεις? Μ αρεσει αρκετα η μηχανη αυτη οπως και η Honda cb500x 2016 και δεν ξερω ποια απο τις δυο μπορει να καλυψει τα 191 εκατοστα μου!
    σιγουρα οχι το cb αλλα και παλι ειναι πιο αργο απο το versys, πιο φθηνο, πιο παπακι γενικα.

  9. #54
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    25/05/2015
    Μηνύματα
    16
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    σιγουρα οχι το cb αλλα και παλι ειναι πιο αργο απο το versys, πιο φθηνο, πιο παπακι γενικα.
    Ειναι ωραια αυτα και τα δυο στα δικα μου τα ματια!! Αλλα σιγουρα υστερει σε πολλα αν οχι σε ολα!! Εσυ εισαι κατοχος versys?

  10. #55
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.017
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pantzo13 Προβολή μηνύματος
    Ειναι ωραια αυτα και τα δυο στα δικα μου τα ματια!! Αλλα σιγουρα υστερει σε πολλα αν οχι σε ολα!! Εσυ εισαι κατοχος versys?
    οχι. εχει φιλος το cb και ειναι αρκετα μικρο για το μεγεθος σου. βασικα ειναι για 1,80 μαξ

  11. #56
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Το περασμένο σ/κ είχε ο αντιπρόσωπος στην πατρα τεστ ραιντ.μεταξυ άλλων βολταρα και το βερσυς.το παλιό το είχε ο αδερφός μου αλλά το έχει πουλήσει 2-2.5 χρόνια και δεν μπορώ να το συγκρινω άμεσα,ομως μπορώ να το συγκρινω με το στρωμ που έχω.
    Καταρχην ή ποιότητα σε πλαστικά,διακοπτες κλπ φαίνεται πολύ καλή.η ζελατίνα ρυθμίζεται με τα χέρια σε υψος,οι αναρτήσεις και εμπρός και πίσω είναι ρυθμιζόμενες.ηταν μαλακές για τα δικά μου γούστα/κιλα.
    Το μοτέρ ήταν πολύ γραμμικό,δεν είχε κάποιο ξέσπασμα κάπου.τα φρένα του πολύ καλά,αλλα το αρχικό δάγκωμα μπροστά ήταν αρκετά απότομο.το abs έμπαινε όταν έπρεπε.
    Μαρεσε πολύ το οργανο-κοντερ,ειχε και μετρητή κατανάλωσης.τα γόνατα λιγάκι πιο λυγισμενα από το στρωμ,πιο ευέλικτο από αυτό όμως και έδειχνε και πιο ελαφρύ.
    Γενικά μαρεσε αρκετα,ειναι εντελώς άλλο μηχανάκι απτο παλιό κυρίως εμφανισιακά και νομίζω πως αξίζει τον κόπο μία βόλτα όποιον ενδιαφέρει ή αγορά μοτοσυκλέτας της κατηγορίας.
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  12. #57
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    25/05/2015
    Μηνύματα
    16
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από akis_trevor Προβολή μηνύματος
    Το περασμένο σ/κ είχε ο αντιπρόσωπος στην πατρα τεστ ραιντ.μεταξυ άλλων βολταρα και το βερσυς.το παλιό το είχε ο αδερφός μου αλλά το έχει πουλήσει 2-2.5 χρόνια και δεν μπορώ να το συγκρινω άμεσα,ομως μπορώ να το συγκρινω με το στρωμ που έχω.
    Καταρχην ή ποιότητα σε πλαστικά,διακοπτες κλπ φαίνεται πολύ καλή.η ζελατίνα ρυθμίζεται με τα χέρια σε υψος,οι αναρτήσεις και εμπρός και πίσω είναι ρυθμιζόμενες.ηταν μαλακές για τα δικά μου γούστα/κιλα.
    Το μοτέρ ήταν πολύ γραμμικό,δεν είχε κάποιο ξέσπασμα κάπου.τα φρένα του πολύ καλά,αλλα το αρχικό δάγκωμα μπροστά ήταν αρκετά απότομο.το abs έμπαινε όταν έπρεπε.
    Μαρεσε πολύ το οργανο-κοντερ,ειχε και μετρητή κατανάλωσης.τα γόνατα λιγάκι πιο λυγισμενα από το στρωμ,πιο ευέλικτο από αυτό όμως και έδειχνε και πιο ελαφρύ.
    Γενικά μαρεσε αρκετα,ειναι εντελώς άλλο μηχανάκι απτο παλιό κυρίως εμφανισιακά και νομίζω πως αξίζει τον κόπο μία βόλτα όποιον ενδιαφέρει ή αγορά μοτοσυκλέτας της κατηγορίας.
    Εμεις οι επιδοξοι αγοραστες σ' ευχαριστουμε για την ενημερωση!!

  13. #58
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    25/05/2015
    Μηνύματα
    16
    anavatis 19 μηπως θα μπορουσες να ανεβασεις περισσοτερες φωτογραφιες με το μοτερ σου? να δουμε και καλυτερα και το φερινγκ??

  14. #59
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    να ανεβασω αλλα γιατι? τι θες να δεις?

  15. #60
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/06/2016
    Μηνύματα
    12
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από anavatis19 Προβολή μηνύματος
    Συνημμένο 355832

    Συνημμένο 355833

    μπηκαν καγκελα και μεγαλυτερη ζελατινα..με το καγκελακι φαινεται και λιγο πιο αναβολιασμενη χαχαχα
    Φίλε μου μπορείς να στείλεις ενα link απ τα καγκελα που έβαλες; Μ αρέσουν πολύ αλλά δεν τα βρήκα..
    Υ.Γ θα πάρω το versaki σε λιγο καιρό..έλεγα για μαύρο αλλά με έβαλες σε σκέψεις τωρα.. :P

Σελίδα 4 από 10 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. kawasaki versys 650 ελαστικα
    από tom556575 στο forum Kawasaki
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 13/08/2009, 13:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF