Σελίδα 5 από 10 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 137

Θέμα: Kawasaki Versys 650 2016

  1. #61
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    στο συγκεκριμενο μηχανακι παει το λευκο..το μαυρο το μαζευει πολυ. και εγω για μαυρο πηγαινα για να μην νομιζεισ οτι ειμαι του λευκου. σου στελνω πμ για τα καγκελα και τον εξοπλισμο

  2. #62
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.110
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    Απλα δε μου αρεσε τοσο απο τη μεση και πισω.....
    Ειδικα το πισσα μαυρο κατραμι που εχει πρασινο ελατηριο ειναι...... Ιου.....
    Είναι ασορτί με τις τάπες προφόρτισης.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	152F4DE3-A2BB-4717-ADEC-B277C71631B1.jpg 
Προβολές:	506 
Μέγεθος:	85,0 KB 
ID:	360883

  3. #63
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/06/2016
    Μηνύματα
    12
    Καλησπέρα σε όλους...ήθελα να ρωτήσω εσάς που έχετε το μοντέλο του 15 ή του 16 αν έχετε παρατηρήσει ρογμές στον ανεμοθώρακα όπως όταν σπάει το πλαστικό απ τον ήλιο. Το είδα σήμερα στη δικιά μου και την έχω 15 μέρες...είναι χαμηλά ανάμεσα στις βίδες.

  4. #64
    Μέλος Το avatar του/της rouvasi
    Εγγραφή
    03/05/2015
    Μηνύματα
    30
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Panos_GR Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα σε όλους...ήθελα να ρωτήσω εσάς που έχετε το μοντέλο του 15 ή του 16 αν έχετε παρατηρήσει ρογμές στον ανεμοθώρακα όπως όταν σπάει το πλαστικό απ τον ήλιο. Το είδα σήμερα στη δικιά μου και την έχω 15 μέρες...είναι χαμηλά ανάμεσα στις βίδες.
    Και εμένα έχει κάνει μια αράχνη πάνω αριστερά.
    Του 2015 και το έκανε το δεύτερο μήνα.

  5. #65
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Panos_GR Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα σε όλους...ήθελα να ρωτήσω εσάς που έχετε το μοντέλο του 15 ή του 16 αν έχετε παρατηρήσει ρογμές στον ανεμοθώρακα όπως όταν σπάει το πλαστικό απ τον ήλιο. Το είδα σήμερα στη δικιά μου και την έχω 15 μέρες...είναι χαμηλά ανάμεσα στις βίδες.
    εγω αλλαξα τη μαμα ζελατινα μεσα σε 1,5 μηνα με μια αφτερμαρκετ..παρολα αυτα δεν παρατηρησα ποτε κατι τετοιο..μοντελο του 2016 εμενα

  6. #66
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/06/2016
    Μηνύματα
    12
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rouvasi Προβολή μηνύματος
    Και εμένα έχει κάνει μια αράχνη πάνω αριστερά.
    Του 2015 και το έκανε το δεύτερο μήνα.
    Είναι τραγικό να ραγίζει τόσο γρήγορα...δηλαδή σε 3-4 χρόνια θα είναι όλο ραγισμένο και θολό; τόσο κακή ποιότητα; To πήγες στην kawasaki για αλλαγή;

  7. #67
    Μέλος Το avatar του/της rouvasi
    Εγγραφή
    03/05/2015
    Μηνύματα
    30
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Panos_GR Προβολή μηνύματος
    Είναι τραγικό να ραγίζει τόσο γρήγορα...δηλαδή σε 3-4 χρόνια θα είναι όλο ραγισμένο και θολό; τόσο κακή ποιότητα; To πήγες στην kawasaki για αλλαγή;
    Έχω σκοπό να το πάω κάποια στιγμή στην αντιπροσωπεία, σε εσένα την άλλαξαν ?
    Your feeble skills are no match for the power of the Dark Side.

  8. #68
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/06/2016
    Μηνύματα
    12
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rouvasi Προβολή μηνύματος
    Έχω σκοπό να το πάω κάποια στιγμή στην αντιπροσωπεία, σε εσένα την άλλαξαν ?
    Χτες το παρατήρησα και μέσα στη βδομάδα λογικά θα πάω για το πρώτο servise και θα δω τι θα μου πουν.

  9. #69
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/06/2016
    Μηνύματα
    12
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Panos_GR Προβολή μηνύματος
    Χτες το παρατήρησα και μέσα στη βδομάδα λογικά θα πάω για το πρώτο servise και θα δω τι θα μου πουν.
    Σήμερα έγινε η αλλαγή της ζελατίνας,ελπίζω να ήταν αστοχία υλικού και να μην ξαναέχω θέμα. Αν πας για τη δικιά σου να έχεις τραβήξει μόνος σου με κανα καλό κινητό ή κάμερα γιατί χρειάστηκε να πάω δευτερη φορά για φωτογραφίες που ήθελε να στείλει στα κεντρικα γιατι δεν φαινόταν καλά και στο τέλος εβγαλα με το κινητό μου και του τις έστειλα.

  10. #70
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/06/2016
    Μηνύματα
    12
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από anavatis19 Προβολή μηνύματος
    τελεια σε ευχαριστω. υπαρχει καπως να εχω και τα δυο αναμενα αλλα οχι με προβολεα..στη κανονικη σκαλα. θα βαλω ξενον σε παιδι που ασχολειται καθαρα με ηλεκτρολογικα.
    Τελικά τα έφτιαξες να ανάβουν και τα δυο μαζί; θέλω να το φτιάξω κ εγώ αλλά δεν το έχω ψάξει ακόμα..

  11. #71
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Panos_GR Προβολή μηνύματος
    Τελικά τα έφτιαξες να ανάβουν και τα δυο μαζί; θέλω να το φτιάξω κ εγώ αλλά δεν το έχω ψάξει ακόμα..
    οχι το παρατησα το θεμα γιατι σκεφτηκα οτι το βραδυ και κατω να το εχω τερμα να βαραει τη νυχτα ισως να ενοχλει και παλι η δυνατη αντανακλαση λογω οτι ειναι προβολεας και επισης σε σκοτεινους δρομους αν το χρειαστω να βαραει 150μετρα μακρια δεν θα το εχω!! οποτε και εσυ μην το κανεις σου προτεινω! βαλε απλα τα ξενον σου που ειναι πιο καλο το φως και τελος

  12. #72
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/06/2016
    Μηνύματα
    12
    καλησπέρα σε όλους. Μια ερώτηση, κάθε πότε κάνετε αλλαγή λαδιών στη μηχανή ρε παιδιά?

  13. #73
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Panos_GR Προβολή μηνύματος
    καλησπέρα σε όλους. Μια ερώτηση, κάθε πότε κάνετε αλλαγή λαδιών στη μηχανή ρε παιδιά?
    το πρωτο στα 1000χλμ και το δευτερο στα 6000χλμ..μετα ειναι στα 12000χλμ..γενικα καθε 6000χλμ απο οτι εχω καταλαβει δεν ξερω. ουτε 4000 δεν εχω κανει ακομα χαχαχαχα

  14. #74
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/06/2016
    Μηνύματα
    12
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από anavatis19 Προβολή μηνύματος
    το πρωτο στα 1000χλμ και το δευτερο στα 6000χλμ..μετα ειναι στα 12000χλμ..γενικα καθε 6000χλμ απο οτι εχω καταλαβει δεν ξερω. ουτε 4000 δεν εχω κανει ακομα χαχαχαχα
    Κ εγώ τόσο πιστεύω ο,τι είναι τόσο το σωστό. Ούτε ανά 12.000 που λέει το manual ούτε ανα 4.000 που λεει ο εξουσιοδοτημένος εδω στην Πάτρα. Άντε παρε τη μηχανη και πήγαινε καμια βόλτα!! 2 μήνες και κοντέυω τα 4000,μακάρι να έβρισκα χρόνο να είχα κάνει άλλα τόσα...

  15. #75
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.110
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Panos_GR Προβολή μηνύματος
    Κ εγώ τόσο πιστεύω ο,τι είναι τόσο το σωστό. Ούτε ανά 12.000 που λέει το manual ούτε ανα 4.000 που λεει ο εξουσιοδοτημένος εδω στην Πάτρα. Άντε παρε τη μηχανη και πήγαινε καμια βόλτα!! 2 μήνες και κοντέυω τα 4000,μακάρι να έβρισκα χρόνο να είχα κάνει άλλα τόσα...
    Είσαι σίγουρος ότι το μάνουαλ λέει ανά 12000 ; Πολύ χλωμό για τετρακύλινδρο αυτό που λες.

Σελίδα 5 από 10 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. kawasaki versys 650 ελαστικα
    από tom556575 στο forum Kawasaki
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 13/08/2009, 14:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF