Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 87

Θέμα: Αγορά μηχανής!!

  1. #16
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Για cb ναι




    Το 400αρι όμως

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.522
    απο οσα αναφερθηκαν μονο το suzuki ειναι made in japan
    προσωπικα θα το επαιρνα μονο γι αυτο το λογο
    σε μια πενταετια αυθεντικα γιαπωνεζικα δεν θα υπαρχουν και το vstorm αν το προσεχεις θα ειναι ακομα σαν καινουριο

  3. #18
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Για cb ναι




    Το 400αρι όμως
    To 400F εννοείς? Από φρένα πως είναι?
    Γενικά τι εντύπωση σου έδωσε.

  4. #19
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    απο οσα αναφερθηκαν μονο το suzuki ειναι made in japan
    προσωπικα θα το επαιρνα μονο γι αυτο το λογο
    σε μια πενταετια αυθεντικα γιαπωνεζικα δεν θα υπαρχουν και το vstorm αν το προσεχεις θα ειναι ακομα σαν καινουριο
    Είναι ένα δυνατό θετικό του V-strom, ίσως είναι ένας λόγος για τον οποίο κρατάνε πολύ καλή τιμή τα μεταχειρισμένα.
    Γιατί είναι αρκετά τα 5000€ για μηχανάκι 6ετίας νομίζω.

  5. #20
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από epp494 Προβολή μηνύματος
    To 400F εννοείς? Από φρένα πως είναι?
    Γενικά τι εντύπωση σου έδωσε.
    Tο κλασικό sf400

  6. #21
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/08/2015
    Μηνύματα
    1.093
    CB500X. ωραιο μεκανακι και μπορει να μεταμορφωθεί σε true adventure (πολύ πιο ικανό στο χώμα απο όποιο africa), με την προσθήκη κατάλληλων ελαστικών-βαλιτσών.

    παρτο καινουργιο κατα τη γνώμη μου.

  7. #22
    ΜΑΥΡΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ Το avatar του/της DAYMAN
    Εγγραφή
    19/08/2008
    Μηνύματα
    1.478
    cb φιλε πιο φρεσκο σαφως καλυτερα φρενα απο του vstrom ομορφοτερο το cb (αν και αυτο ειναι υποκειμενικο) και πολυ οικονομικο.Vstrom ειχα 2 το cb το ειχα για μια μερα και ομολογω οτι με εντυπωσιασε για αυτα που υποσχεται να κανει.

  8. #23
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΗΛΙΑΣΚΤΜ Προβολή μηνύματος
    cb φιλε πιο φρεσκο σαφως καλυτερα φρενα απο του vstrom ομορφοτερο το cb (αν και αυτο ειναι υποκειμενικο) και πολυ οικονομικο.Vstrom ειχα 2 το cb το ειχα για μια μερα και ομολογω οτι με εντυπωσιασε για αυτα που υποσχεται να κανει.
    Όντως η τιμή του είναι αρκετά καλη και νομίζω με καλύπτει πλήρως το μηχανάκι..
    Παντως το vstrom κρατάει την τιμή του παρα πολυ καλα.. Δηλαδή 5000€ για μηχανάκι εξαετίας είναι αρκετά..

  9. #24
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.992
    το vstrom κραταει τιμη για δυο λογους. 1ον ειμαστε ελλαδα και οταν κατι το μαθουμε σαν καλο η κακο περνανε +5 χρονια να αλλαξουμε γνωμη. 2ον οταν έφτασε στη δυση της καριερας του εσκασε η χοντρη κριση και τα καινουργια μηχανακια ηταν αγνωστη λεξη. ολοι ηθελαν ενα καλο μηχανακι οικονομικο και καλο. συνέχισε λοιπον να πουλαει σαν τρελλο απο χερι σε χερι.

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από epp494 Προβολή μηνύματος
    Όντως η τιμή του είναι αρκετά καλη και νομίζω με καλύπτει πλήρως το μηχανάκι..
    Παντως το vstrom κρατάει την τιμή του παρα πολυ καλα.. Δηλαδή 5000€ για μηχανάκι εξαετίας είναι αρκετά..
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από epp494 Προβολή μηνύματος
    Είναι ένα δυνατό θετικό του V-strom, ίσως είναι ένας λόγος για τον οποίο κρατάνε πολύ καλή τιμή τα μεταχειρισμένα.
    Γιατί είναι αρκετά τα 5000€ για μηχανάκι 6ετίας νομίζω.


    δεν απλα αρκετα τα 5Κ για το v-strom...ειναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ πολλα...
    μπορεις να παρεις πολυ περισσοτερο "μηχανακι" με αυτο το ποσο...if you catch my drift...


    εγω θα προτιμουσα μεταχειρισμενο γιατι οι τιμες ειναι πολυ καλες και υπαρχουν μηχανακια με ελαχιστα χλμ και αρκετα προσεγμενα...

    αφου σε ψηνει το cb και το v-strom δες και κανενα αλλο δικυλινδρο...π.χ. versys ή er6...

  11. #26
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    δεν απλα αρκετα τα 5Κ για το v-strom...ειναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ πολλα...
    μπορεις να παρεις πολυ περισσοτερο "μηχανακι" με αυτο το ποσο...if you catch my drift...


    εγω θα προτιμουσα μεταχειρισμενο γιατι οι τιμες ειναι πολυ καλες και υπαρχουν μηχανακια με ελαχιστα χλμ και αρκετα προσεγμενα...

    αφου σε ψηνει το cb και το v-strom δες και κανενα αλλο δικυλινδρο...π.χ. versys ή er6...
    Γενικά το θέμα καινούριο-μεταχειρισμένο σηκώνει πολύ κουβέντα και είναι και λίγο υποκειμενικό.
    Το σίγουρο είναι ότι στο καινούριο χάνεις λεφτά, αλλά η αίσθηση του καινούριου είναι πραγματικά μοναδική..
    Είναι και βέβαια στον χαρακτήρα του καθενός, εγώ για παράδειγμα είμαι αρκετά ψείρας και δίνω ιδιαίτερη σημασία στο να αγοράσω κάτι καινούριο.
    Άλλοι βέβαια προτιμάνε κάτι σε μεταχειρισμένο και τις περισσότερες φορές κερδίζουν από αυτό.

    Το er6 που λες φίλε μου δεν μου αρέσει, γενικά δεν ου αρέσει αυτό το στυλ (εντελώς υποκειμενικό)
    Το versys δεν με τρελένει εμφανισιακά αλλά δεν με αφήνει και αδιάφορο, και βλέπω σε μεταχειρισμένα αρκετά καλές τιμές.

  12. #27
    Μετά από μία συζήτηση που είχα μου πρότεινε ένας φίλος να κοιτάξω την BMW f650GS (2010'-11' μοντέλο).
    Μου αρέσει σαν μηχανή αλλά έχω μπερδευτεί λίγο, βλέπω ότι υπάρχει η 650cc και η twin 800 η πρώτη μονοκύλινδρη, η δεύτερη δικύλινδρη.
    Μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει με τις διαφορές των δύο? εγώ κοιτάω περισσότερο την 650cc, οικονομικότερη σε καύσιμο και σαν αγορά, αλλά όπως είπα και παραπάνω δεν με ενδιαφέρουν τα πολλά κυβικά.
    και τι πιστεύετε για την συγκεκριμένη μηχανή σε σχέση με vstrom650 και cb500x..

  13. #28

  14. #29
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    χαχαχαχαχαχαχαχ
    Εντάξει κατάλαβα.. χαχα, αλλά βοήθησε με λίγο περισσότερο?

  15. #30
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.992
    καλο, ελαφρυ, οικονομικο, κακη σελα, ασχημο, οικονομικο ξανα, σβελτο, ακριβο, ασχημο ξανα... και Bmw. δηλαδη αμα βγαλει ζημια τον ηπιες. ακριβα σερβις και ακριβη συντηρηση. το εψαξα αρκετα και εγω στο παρελθον. αμα στο δωσουν 4.000 το 2κυλινδρο οκ. μπορει να λεω και πολλα.

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορα μηχανης chappy η chally
    από krals στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2005, 08:23
  2. αγορα μηχανης...???
    από kortomalteze στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 24/04/2005, 19:58
  3. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 03/02/2005, 08:34
  4. Αγορα μηχανης (αντιπροσωπειας 'η παραεισαγωγης ?)
    από anco στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 01/02/2005, 17:54
  5. Αγορα μηχανής απο Αγγλία
    από niko13g στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2004, 21:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF