Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 20

Θέμα: Μετακινηση παρκαρισμενης μηχανης

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/09/2019
    Μηνύματα
    2

    Μετακινηση παρκαρισμενης μηχανης

    Καλησπερα, περασα ενα σοκ σημερα και θα ηθελα να ρωτησω την γνωμη σας..
    Παρκαρα το παπι μου για να παρω να φαω απο ενα γυραδικο και μολις βγηκα με το φαγητο βλεπω εναν τυπο να εχει μετακινησει ολοκληρο το παπι και γυρισμενο αναποδα για να μπορεσει αυτος να παρκαρει το τζιπ του. Παω λοιπον και τον ρωταω με ποιο δικαιωμα ακουμπαει ξενη περιουσία χωρις την αδεια μου και εγινε το ελα να δεις!

    Μου απανταει την επομενη φορα θα στο γαμ# αναποδα και θα στο ριξω κατω, τον εβρισα και εγω και τελικα φωναξα την αστυνομια.
    Ηρθαν οι αστυνομικοι και εντελει δεν εκανα μηνυση γιατι δεν θελω να τρεχω στα δικαστηρια..
    Και ρωταω λοιπον εγω, εχει δικαιωμα να κανει κατι τετοιο ? μπορω να παρκαρω οπου γουσταρω αν δεν ειμαι παρανομος!Αν στραβωνε τιποτα ενω εχω κλειδωμενο το τιμονι ποιος θα πληρωνε την ζημια αν δεν τον εβλεπα και γιατι δεν βρηκα το δικιο μου στο 100% απο τους αστυνομικους? Καλα αν πανω στα νευρα σηκωνα χερι εκει ηταν που θα εχανα και το δικιο μου... τι να πεις με τους τρελους

    την επομενη φορα θα αρχισω να φωναζω κλεφτης κλεφτης και θα του παρω τα σοβρακα

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/07/2015
    Μηνύματα
    1.286
    Το κάνουν πάρα πολλοί.Κι αν του ζητήσεις τον λόγο πρέπει να παίξετε μπουνιες.Far west.Ή skynet.

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAIK72
    Εγγραφή
    01/05/2013
    Μηνύματα
    1.431
    Το κάνουν ανεγκέφαλοι για φιγούρα στην γκόμενα . Συνήθως είναι της σφαλιάρας για να γίνουν ακόμα πιο ρόμπα μπροστά στην γκόμενα

  4. #4
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/09/2019
    Μηνύματα
    2
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MAIK72 Προβολή μηνύματος
    Το κάνουν ανεγκέφαλοι για φιγούρα στην γκόμενα . Συνήθως είναι της σφαλιάρας για να γίνουν ακόμα πιο ρόμπα μπροστά στην γκόμενα
    ο τυπος ειναι 50 χρονων και λεει θυμωσε γιατι πηγα με μαγκια, οι αστυνομικοι δεν τον παιρναν στα σοβαρα..δεν υπαρχει νομος απλα,

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAIK72
    Εγγραφή
    01/05/2013
    Μηνύματα
    1.431
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Skellige Προβολή μηνύματος
    ο τυπος ειναι 50 χρονων και λεει θυμωσε γιατι πηγα με μαγκια, οι αστυνομικοι δεν τον παιρναν στα σοβαρα..δεν υπαρχει νομος απλα,
    Αν τον είδες και είχες χώρο 2 μέτρα πιο κάτω φταις κι εσύ. Αλλά εξακολουθεί να έχει ανεγκεφαλίτιδα γιατί έδωσε συνέχεια .Κλασικός Ελληναράς μαουνιέρης που δεν χωράει πουθενά και όλοι οι δρόμοι τα πεζοδρόμια και τα παρκιγκ του ανήκουν.
    Νομίζω το χειρίστηκες πολύ καλά και φώναξες την αστυνομία. Μια μπουνιά στα τσαούλια μάλλον δεν θα τον συνέτιζε
    Τελευταία τροποποίηση από MAIK72; 24/09/2019 στις 02:14.

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Πο ρε φυλε.Έχουνε ξεφυγει.Που θα παει αυτή η κατασταση.....
    καθε μερα ...νεα μερα.

  7. #7
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.129
    Ωχ το ξανά δα το έργο.

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Ωχ το ξανά δα το έργο.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    787
    Μια είναι η λύση φίλε...
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	6206361_80.jpg 
Προβολές:	259 
Μέγεθος:	32,6 KB 
ID:	410197

  10. #10
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.077
    Το μετακίνησε ο π@π@ρ@ς... κακώς. Τουλάχιστον το έκανε χωρίς να δημιουργήσει πρόβλημα;
    Αν τον πλησιάσεις με χαμόγελο και του εξηγήσεις πως να το μετακινεί σωστά, μήπως
    γίνει πιο δεκτικός όταν συμπληρώσεις πόσο χώρο χρειάζεται μια μοτό από τα υπόλοιπα παρκαρισμένα
    για να είναι ασφαλής;

    Είμαστε γεμάτοι μλκς, ή θα τους εκτελέσουμε όσοι πιστεύουν πως αξίζει τον κόπο να ζήσουν έτσι, ή θα τους μορφώσουμε να ησυχάσουμε

    Να αρπάξει ο κάθε ένας μάπες και να σκοτώσει τον επόμενο που θα βρεί ή να κάνει ζημιά έτσι για τον εγωϊσμό του, δεν μας εξυπηρετεί.

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Το μετακίνησε ο π@π@ρ@ς... κακώς. Τουλάχιστον το έκανε χωρίς να δημιουργήσει πρόβλημα;
    Αν τον πλησιάσεις με χαμόγελο και του εξηγήσεις πως να το μετακινεί σωστά, μήπως
    γίνει πιο δεκτικός όταν συμπληρώσεις πόσο χώρο χρειάζεται μια μοτό από τα υπόλοιπα παρκαρισμένα
    για να είναι ασφαλής;

    Είμαστε γεμάτοι μλκς, ή θα τους εκτελέσουμε όσοι πιστεύουν πως αξίζει τον κόπο να ζήσουν έτσι, ή θα τους μορφώσουμε να ησυχάσουμε

    Να αρπάξει ο κάθε ένας μάπες και να σκοτώσει τον επόμενο που θα βρεί ή να κάνει ζημιά έτσι για τον εγωϊσμό του, δεν μας εξυπηρετεί.
    Καλά εντάξει θα μορφώσεις εσύ τα μορφώματα
    Το χειρότερο είναι οτι ανατρέφουν παιδιά κατ' εικόνα τους γιατρέ

  12. #12
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.077
    Έχε εμπιστοσύνη, τίποτα δεν αναζητά ένας άνθρωπος περισσότερο από την αποδοχή των γύρω του.
    Όταν τον πλησιάσεις σωστά και γιατί όχι, του κάνεις κανα κοπλιμάν του στυλ "μοτοσυκλετιστής και εσείς;"
    να δεις για πότε κορδώνεται και πέφτουν οι άμυνες του, στο φτερό.

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Έχε εμπιστοσύνη, τίποτα δεν αναζητά ένας άνθρωπος περισσότερο από την αποδοχή των γύρω του.
    Όταν τον πλησιάσεις σωστά και γιατί όχι, του κάνεις κανα κοπλιμάν του στυλ "μοτοσυκλετιστής και εσείς;"
    να δεις για πότε κορδώνεται και πέφτουν οι άμυνες του, στο φτερό.
    Εκτός από το νεοσσό δεν νομίζω να μπορεί κανένας εδώ μέσα να το χειριστεί έτσι

  14. #14
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Όταν τον πλησιάσεις σωστά και γιατί όχι, του κάνεις κανα κοπλιμάν του στυλ "μοτοσυκλετιστής και εσείς;"
    να δεις για πότε κορδώνεται και πέφτουν οι άμυνες του, στο φτερό.
    safety doesn't happen by accident

  15. #15
    Τον πλησιάζεις ευγενικά και διακριτικά, του γ@%$ ότι έχει και δεν έχει, ανεβαίνεις στο μηχανάκι και φεύγεις.

    Αυτό θα πρότεινε κάποιος αλήτης τσαντάκιας μηχανόβιος. Όχι εγώ!
    Think faster than you ride

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορα μηχανής απο Αγγλία
    από niko13g στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2004, 22:01
  2. Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 18/03/2004, 04:13
  3. Της μηχανής οι ρόδες...
    από almalibera στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 16/03/2004, 08:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF