Σελίδα 2 από 8 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 119

Θέμα: Suzuki SV 650 - 2016

  1. #16
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    Αν ισχυε αυτο που λες τοτε ολα τα μηχανακια της εκαστοτε εταιρειας θα ειχαν τα καλυτερα περιφερειακα που εχουν παραξει εβερ
    Δίκιο - μάλλον το διατύπωσα εγώ λάθος - δεν λέω "πιάσε από το ράφι εκείνο το μπροστινό που τρέχει στο περσινό Gp "
    λέω απλά σαν κατασκευαστής μπορείς να βάλεις ενα καλό part και να κρατήσεις το κόστος παραγωγής σε νορμάλ επίπεδα

    μπορεί και να είμαι τελείως λάθος (η πρωτη φορά θαναι ; ) αλλά αν βγεί το μηχανάκι στα 7-7,5 χιλιάρικα και πάει άπατο για κανα χρόνο θα βγεί η σούζι ευρώπης και θα το πουλάει προσφορά στα πέντε χιλιάρικα και η επόμενη αναβάθμιση θα είναι αυτά ακριβώς που γράφουμε ... και πρόσεξε .. σε τιμή πολύ κοντά σε αυτή που έχει το απερχόμενο μοντέλο (το έχουν κάνει οι εταιρίες και θα το ξανακάνουν ) ...

  2. #17
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από catmaster Προβολή μηνύματος
    Δίκιο - μάλλον το διατύπωσα εγώ λάθος - δεν λέω "πιάσε από το ράφι εκείνο το μπροστινό που τρέχει στο περσινό Gp "
    λέω απλά σαν κατασκευαστής μπορείς να βάλεις ενα καλό part και να κρατήσεις το κόστος παραγωγής σε νορμάλ επίπεδα

    μπορεί και να είμαι τελείως λάθος (η πρωτη φορά θαναι ; ) αλλά αν βγεί το μηχανάκι στα 7-7,5 χιλιάρικα και πάει άπατο για κανα χρόνο θα βγεί η σούζι ευρώπης και θα το πουλάει προσφορά στα πέντε χιλιάρικα και η επόμενη αναβάθμιση θα είναι αυτά ακριβώς που γράφουμε ... και πρόσεξε .. σε τιμή πολύ κοντά σε αυτή που έχει το απερχόμενο μοντέλο (το έχουν κάνει οι εταιρίες και θα το ξανακάνουν ) ...
    και εγώ αυτής της λογικής είμαι αλλά δεν μπορώ να πιστέψω οτι δεν τα έχουν βάλει κάτω να τα ζυγίσουν, τι συμφέρει, τι δεν συμφέρει, που θα κερδίσουμε, που θα χάσουμε κλπ κλπ...
    και όπως πάντα, εμείς κρίνουμε βάσει δικών μας "αναγκών" και "γουστάρω", τους οποίους εμάς (εμας: το σύνολο της ευρωπαικής αγοράς π.χ., όχι μόνο ελλάδα που ούτως ή άλλως δεν πιστεύω να μας υπολογίζανε ποτέ στο ελάχιστο) μπορεί να μας έχουν εντελώς κλασμένους καθώς μπορεί να στοχεύουν σε άλλη εντελώς αγορά (π.χ. ασιατική)

    πουτσ@@@@@@@@@

  3. #18
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.019
    πονταρω στα 6.499 με abs ασφαλως...

  4. #19
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    Δε διαφωνω καθολου στο σκεπτικο σου αλλα αν τωρα βγει σε μια νορμαλ/καλη τιμη, σε τι τιμη θα επρεπε να βγει οπως το περιγραφεις;

    Και που θα πουλαγε;
    Σε όσους καψουρεύονται ένα Ducati Monster αλλά δεν αντέχουν να το πάρουν. Στοίχημα πως το καλύτερα πουλημένο χρώμα, θα είναι το κόκκινο.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  5. #20
    Το παλιό sv τα μονστερ 600/620 τα είχε άνετα, αβίαστα, αβασάνιστα για πρωινό.

  6. #21
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Το παλιό sv τα μονστερ 600/620 τα είχε άνετα, αβίαστα, αβασάνιστα για πρωινό.
    Nαι, μέχρι να βρεθεί καμμιά στροφή.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  7. #22
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Nαι, μέχρι να βρεθεί καμμιά στροφή.
    Κάπου είχα ένα τεστ από... Μοτο; 0-300; Δεν τα έγραφε τόσο τραγικά τα πράγματα.

    Σήμερα πάντως με το monster να ξεκινάει από 12000 δεν υπάρχει σύγκριση.

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της leo1964
    Εγγραφή
    01/12/2015
    Μηνύματα
    709
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Nαι, μέχρι να βρεθεί καμμιά στροφή.
    και ως γνωστόν,η Ελλάδα είναι μια ατελείωτη ευθεία!!!

  9. #24
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Nαι, μέχρι να βρεθεί καμμιά στροφή.
    Ελα μωρέ.
    Δεν ηταν και τραγικό.
    Μια βδομάδα το είχα στα μέγαρα και έστριβε αξιοπρεπώς

  10. #25
    Και το πρώτο τεστ ραιντ


    http://www.motorcyclenews.com/news/f...50-first-ride/

  11. #26
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Nαι, μέχρι να βρεθεί καμμιά στροφή.
    Παντως το παλι με μια μικρη μεταμοσχευση πισω αμορτισερ απο Κ7 εγινε αλλο μηχανακι!!!!

  12. #27
    700 κιλά βίδες Το avatar του/της Anritsu
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    1.256
    Δεν ξέρω πόσο καιρό το εχει στο σάιτ η Σουζούκι .Τιμή μια φορά δεν βλέπω . Στα 5.5 K λέει και πολύ πιστέυω , στα 6.5 μάλλον όχι .
    http://www.suzuki.gr/motos/sv-650-abs
    Modenas Kriss 125

  13. #28
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.451
    Το μηχανακι συγκριτικά με τον ανταγωνισμό(er6n & mt07) στα μάτια μου πάντα δείχνει και ειναι ποιοτικότερο

  14. #29
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/01/2015
    Μηνύματα
    293
    Μόλις είδα έρχεται λέω λες?να είναι το καινούργιο super blackbird xx.....

  15. #30
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Anritsu Προβολή μηνύματος
    Δεν ξέρω πόσο καιρό το εχει στο σάιτ η Σουζούκι .Τιμή μια φορά δεν βλέπω . Στα 5.5 K λέει και πολύ πιστέυω , στα 6.5 μάλλον όχι .
    Και στα 6.5 λέει, θα παίζει με το ΜΤ07, ΕR6 και CB500 στα ίσια.

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Suzuki SV-650S
    από m1ke στο forum Suzuki V2's
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 22/05/2005, 23:27
  2. Fz6 Fazer η Suzuki sv 650s?????
    από KostasXios στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 18/05/2005, 16:35

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF