Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 3 από 3

Θέμα: Yamaha Dragstar 400-Απορίες/Βοηθεια

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/07/2014
    Μηνύματα
    2

    Yamaha Dragstar 400-Απορίες/Βοηθεια

    Καλησπέρα σε όλους.
    Σκέφτομαι να κινηθώ για ένα Dragstar 400 ακινητοποιημένο εδώ και 4-5 χρόνια.
    Όμως οι γνώσεις μου για μηχανές είναι μηδενικές, τώρα ψάχνω το πρώτο.

    Επειδη λοιπόν όπως είπα δεν δω γνώσεις, θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορείτε περίπου να με κατευθύνετε τι μηχανολογικές εργασιες θα πρέπει απαραίτητα να γίνουν και χοντρικά, ποσό θα μπορούσαν να στοιχίσουν. Π.χ λάστιχα οκ είναι αυτονόητο, μηχανικά όμως δε σκαμπάζω..

    Εννοείται πως θα απευθυνθώ και σε μάστορα, ρωτάω όμως πρώτα εδώ γιατί κυκλοφορούν πολλοί γνώςτες και αν μου πείτε ότι θα χρειαστώ 2000-3000 το ακυρώνω άμεσα να μην ταλαίπωριομαςτε κιόλας.

    Αν μέσα από τη συζήτηση πάρω την οριστική απόφαση να το προχωρήσω, εννοείται πως το θέμα εδώ θα ενημερώνεται με υλικό από τις εργασίες. Σκοπεύω πάντως ότι κάνω να το κάνω άμεσα.

    Ειλικρινά ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων όποιον ασχοληθεί να μου δώσει λίγα από τα φώτα του.

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.729
    Γνωριζεις αν η μηχανη λειτουργουσε κανονικα πριν ακινητοποιηθει; Ή παιζει να υπαρχουν και εκπληξεις περα απο τα στανταρ που θα χρειαζεται μια μηχανη που καθεται τοσον καιρο;

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/07/2014
    Μηνύματα
    2
    Ναι ειναι απο γνωστο η μηχανη, το μονο προβλημα προτου ακινητοποιηθει ηταν πωα χρειαζοταν νεο ανορθωτη που δεν αλλαχθηκε ακριβως γιατι δεν θα γινοταν παραπανω χρηση, κατα τ´αλλα ηταν μια χαρα και το σημαντικοτερο ατρακαριστη

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 59
    Τελευταίο μήνυμα: 18/06/2005, 12:40
  2. Yamaha Majesty 400 vs Piaggio X9 500
    από karas78 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 23/02/2005, 11:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF